• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Powerball

(Zamčená)
4. srpna 2008 
znáte, používáte, rekord?? :grinning:

info malé ... pro neznalé

http://www.hsport.cz/shop.php?navi=32&podnavi=109
30. črc 2008 ve 23:19  • Odpověz
Já to zkoušela a málem mi to urvalo zápestí :sweat_smile: ... rekord nevim, měla jsem co dělat, abych se u toho nepos***
30. črc 2008 ve 23:27  • Odpověz
autor
:grinning:
Niki, tak kolik, 14 tisíc otáček? :grinning: :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2008 ve 23:31  • Odpověz
na to koukám jak blázen, vůbec nevím, co to je. Našla jsem si to na youtube, ale ten pocit mi to nedává, co to s rukou udělá. Vypadá to teda hodně zvláštně. :grinning:
30. črc 2008 ve 23:44  • Odpověz
autor
petrolejko, normální gyroskop...takže takový setrvačník ... roztačí se ten "vnitřek" a díky odstředivý síle jakoby narůstala jeho váha ..... a když budeš až skoro na max otáčkách (jakože u vás neriskovat), tak jakobys držela třeba 16tikilovou činku :wink:

utíkám chrnět
30. črc 2008 ve 23:51  • Odpověz
Jo takhle. To zní zajímavě. Dík za vysvětlení.
31. črc 2008 v 00:01  • Odpověz
petrolejka, to je mazec... by si nevěřila co s tebou udělá taková koule v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
Ta odstředivá síla je fakt síla :sweat_smile: , je to jakoby si v ruce držela dvoumetrovou, svíjející se anakondu :grinning: a musíš jí udržet :sweat_smile: Máš pocit, že když tu kouli upustíč, tak ti vysklí okno :grinning: a bude lítat ještě dvě minuty od zdi ke zdi :sweat_smile:
Nobody, popsala jsem to dostatečně? :grinning:
31. črc 2008 v 00:03  • Odpověz
No a když ji fakt pustím, tak co se stane? Nevysklí mi okno? Páč jinak mě to docela zaujalo jako dárek pro partnera, posilování rukou by se mu hodilo. :grinning: :sunglasses:
31. črc 2008 v 00:05  • Odpověz
jo a nobody: kolik jsem udělala fááákt nevim, za prvé je to už nějaký to léto (asi dvě :confused: ) a měla jsem dost, abych tu kouli udržela, natož to kontrolovat, fakt si to už nepamatuju :sweat_smile: :wink:
31. črc 2008 v 00:05  • Odpověz
Určitě to kup, je to celkem zábava :sunglasses: ... když jí upustíš, tak se nestane nic :sweat_smile: , jen máš pocit, že ti to vymlátí zuby z huby :sweat_smile: Ale to je fakt jen pocit...ta kulička je uvnitř té koule. Nebo kecám, se v tý fyzice nevyznám, :sweat_smile: ale myslim, že když jí pustíš, tak se bude max kutálet. Já teď fakt nevim, :sweat_smile: Kuwa :sweat_smile:
31. črc 2008 v 00:08  • Odpověz
autor
petrolejka..i pro tebe ...

já to teda nikdy nepouštěl, ještě bych ji rozsekal :grinning:
ale je obalená z větší části .. asi by udělala točku a zasekla o ten "obal" (záleží, jak by dopadla)

tak kdybys ji chtěla pustit, tak uber v rotaci ruky a ta sviňucha se "zklidní"

nikky .... přesný popis s tou anakondou .... :grinning: ale tys beztak točila jak šílená :grinning:

blbý téma toto, i z postele se vracím, abych si to přečetl :grinning:
to mě zas napadla kravina na koníkovi :grinning:
31. črc 2008 v 00:17  • Odpověz
No máš pravdu, že to asi mezi ženské moc nepatří, už vidím ty maminky, jak p večerech točí zápěstím :sweat_smile: Jo a točila jsem jako šílená, v tom máš taky pravdu :sweat_smile: Anakonda hadr :grinning:
31. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
31. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
nikky...no nevím, já ho koupil ségře :grinning:
31. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=nC5AjM2NI_c&feature=related :grinning: ke konci má co dělat :confused: :grinning:

Nobody,ale moc holek tady asi nemá bratra s takovým nápadem :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
no takových bratrů je dost

no co, má ráda medvídka Pů (ve svých 25 :grinning: ) .. je to úžasný člověk ... holt jako všichni ... takže někdy koupím blbost, nějaký rybičky ... powerball .... :grinning: btw. ségřulka z luku střílí perfektně :grinning: :grinning: :grinning:

tak co bys neudělala pro blízkýho člověka ...
31. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
Nobody, já chci taky takovýho bráchu! :grinning: Ne, dělám si srandu, můj je taky fajn. Asi mu koupím powerball :grinning: :grinning:
31. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
simply .... easy .... simply fine :slight_smile:

oki :grinning: ¨

jdu trochu "makat" :grinning:
31. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
dobrá věcička, já to manžovi koupila k vánocům asi před dvěmi lety. Sedí furt u pecka (pracovně), potřebuje ruce trošku procvičovat. tak s t ím doma cvičí, někdy i já.
Rekord nevím.. až budem doma, tak to prubnu :sweat_smile: a jestli nezapomenu, tak napíšu
ještě jsem mu koupila inteligentní plastelínu :slight_smile: http://www.plastelina.cz/tipy-a-triky/75.html
jednu jsem přibrala i neteři... tu svítící. Jsem za čas myslela, že mě sestřenka vydědí, neteřinka zašpinila tou plastelínou tatkovi košile, takže v noci svítí, a svůj koberec v pokojíčku :grinning: naštěstí je ta plastelína světlá, takže ve dne vidět není :grinning:
1. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
powerball dostal můj muž asi někdy před dvěma lety od jednoho známýho a okamžitě se to stalo hitem jako dárek mezi rodinnýma příslušníkama...je to docela mazec. Já s tím teda mám co dělat, ale on, protože má silný ruce (chodí občas horolezit) to točí docela dobře...
Jenom je dobrý, když takhle sedí na posteli zády ke dvěřím a točí s tím, tak přijít nezasvědcený pozorovatel a vidět ty jeho záda a ruku, která provádí tenhle divnej pohyb někde u pasu, asi by ryději potichu odešel :grinning:
1. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
nobody,vidíš tohle neznám a ani neprovozuju :grinning:
1. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
mimonka :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz
jezis tak to je super vec, to ja koupim peterovi na narozky :slight_smile:
1. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
mimonka .... joo, stalo se mi něco podobnýho ... kdysi dááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááávno
(rok dva? :grinning: ) jsem pumpoval balon ... jo, ale pumpoval ho před cizím barákem za takovým květinovým záhonkem ,,,čupěl jsem, pumpu mezi nohama a stláčel jsem ... jakýsi chlap nasedal x baráků dál do auta a furt na mě čuměl .. no ten než nasednul... pak mně to došlo, že pumpu kryly kvítka

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

nikka.vo - já už nevím, co jsem chtěl napsat .se tu ztrácím po pár dnech :grinning:
3. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
liviky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to zkus ... chytni to pořádně do ruky a hopiti hoptiti hop :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
deset tisíc a drobný .. teď před chvílí ... ale tak ruku riskovat dál nebudu :grinning:
3. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
no budu to muset prozkoumat co je to za zázrak a pak dám vědět jestli to na mě udělalo dojem :sweat_smile:
3. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
oki livi
3. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz
ahoja, tak my s manzou mame, on je serfar a pry je to pro ne dobry trenink... Rekord asi 8000, lehce pres, jsem holt slaba zena:slight_smile:
3. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz
Nobody, dík.. už viem, čo MM najbližšie kúpim :grinning:
3. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
bihan ... prosím
4. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.