• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozor na agenturu Maids !

(Zamčená)
28. března 2009 
ahoj holky,

chtěla jsem poradit, abyste se vyhnuli agentuře Maids (www.maids.cz).

Měla jsem s nimi špatnou zkušenost ohledně hlídání, s paní jsem se rozloučila.

Velice podobnou zkušenost měla další uživatelka tady z MK s uklízením.

Na můj dopis kde jsem problém popsala, se mi ani nikdo nenamáhal odpovědět.
Neposlali mi ani fakturu, aby se se mnou radši nemuseli bavit.

Takže opravdu radím se téhle agentuře vyhnout a prosím dejte vědět i kamarádkám pokud shánějí hlídání nebo úklid. Není to dobrá firma, lidi si řádně neprověřuje.

Píšu to sem, protože nespolehlivá paní na hlídání je opravdu dost velký problém a nerada bych měla na svědomí, aby se nedejbože někomu něco stalo.

Lu777
26. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
no a stalo se teda co konkretne?
26. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Aponchie: mně se stalo to že jsem paní řekla, aby malého nebrala ven, byl tam ledový vítr a začala mu rýma..
přišla jsem domů o půl hodiny dřív než jsem jí řekla (shodou okolností, nebyla to žádná přepadovka)
nikdo nebyl doma... mimoto tam byl kočárek, ačkoli malý ještě venku nechodí... dost jsem se lekla...
hned jsem jí volala, řekla že jsou v herně, tak jsem jí řekla, ať se hned vrátí...

malý nebyl pořádně oblečený... neměla pro něj ani pití, ani mast na zadeček (takže už měl červenou kůži, přebalila ho jen tak a on má citlivější kůži), vyběhla jen tak a vzala malého autem (!) do herny... zkontrolovala jsem si, že měla autosedačku, naštěstí měla, jinak jsem asi byla ve zprávách na Nově :zipper_mouth:

takové paní už nemůžu důvěřovat, bůhvíco by ji napadlo příště... nedejbože kdyby někde měla nehodu... ani jsem nevěděla kde byli ! a to jsem pořád na telefonu a neustále opakuju, že mi kdykoli může zavolat, že mi to nevadí, jen ať volá...

napsala jsem to sem proto, že nejsem jediná, kdo má s Maids nedobrou zkušenost...
26. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak jako pokud reknu at nechodi ven a jdou je to i pro me hrube poruseni pac pro me uz jen ten fakt,ze nekomu musim zverit dite (cizimu)a jsem na trni ted tohle tak to taky nechapu a co ti rekla pani?
26. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
v podstatě jí nebylo moc jasné v čem je problém.. omluvila se, ale už jsem jí nevěřila, zvlášť když nechápala v čem je problém, kdy jak řekla "šli jsme jen na chvíli"... a já přišla domů a málem jsem měla infarkt, když mi nebrala telefon :zipper_mouth:
26. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
to chapu a co v agenture teda?
26. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
jako v čem je problém v nich?
za prvé v tom, že někoho takového prezentují jako vhodného pro hlídání dětí
za druhé v tom, že když jim napíšu co se stalo, tak se ani neobtěžují mi odpovědět ! :angry: :zipper_mouth:

a jak říkám, nejsem bohužel jediná...
26. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
souhlasim Lu:

taky bych takovemu cloveku uz neverila, chapu, ze neco takoveho by se treba stalo,kdyby sis vzala pani pres inzerat nebo tak,ale agentura musi mit jistotu, ze lidi jsou profesionalove a podle toho se taky chovaji, vzdyt jim clovek sveruje to nejcenejsi co v zivote ma..takze pokud pani reknu, ze bude ten den doma tak bude doma, je placena za to aby tam byla.. :angry: To, ze si dovoluje bez tveho vedomi vzit dite vubec do auta je vrchol, jak rikas, kdyby mela nehodu tak nedej boze aby se neco stalo :angry:

Musim rict, ze ta agentura mi taky neprijde jako seriozni pokud se neobtezuji se tvou stiznosti zabyvat, pri nejmensim by se ti meli omluvit, to je vizitka dobreho vystupovani.

Kdyz uvedu pitomy pripad, tak jednou jsem sla s manzou, brachou a rodicema na obed do takove horske hospudky a nasla v jidle vlas..cisnik se ptal, jestli je vse ok, tak jsem mu to rekla, on se omlouval snad deset minut, v kuchyni je serval jako maly deti a pak prisel s tim, ze cely obed ( bylo to na horach, takze 5 jidlo + piti skoro 1200kc) mame jako pozornost podniku. Pritom vlas jsem tam mela jen ja a ostatni si moc pochutnali atd..
Moje pointa je, ze i kdyz jsem nebyla spokojena v tu urcitou chvili, jejich pristup me fakt potesil a chodime tam s radosti dal :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
mimochodem ted koukam na ty jejich stranky, teda ty ceny to je taky neco :slight_smile: bych si je ani nemohla dovolit :grinning:
26. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak lu já taky soulasím s Tvým postojem.Určitě bych řvala jak se znám :sweat_smile: Kdyby aspoň zavolala,že chce jít do herny,jestli Ti to nevadí.Ale toto,fakt nechápu.A jednání firmy-k tomu nemám slov :angry: :angry: :angry:
26. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
no jasne..jestli je vas teda vic tak jim udelejte reklamu treba pres bulvar jako nova a blesk to bude narez :grinning:
26. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
To je nehorázné jednání. Taky jsem využívala na prvního syna hodně hlídání a nikdy si nedovolila děvčata udělat jedinou věc, co jsem jasně nechtěla. Dokonce se ptala, zda malý může to, či ono, že mu přinesli bonbonky, ptala se, aby neudělala něco, co malý nemůže. třeba televizi.
Je to agentura Baby sitting v Praze Řepích. Ceny okolo 70/hodinu a za těch několik let jsem měla jen jednu reklamaci: poslali mi paní se stejně starým dítětem, takže se víc věnovala svému, než mému ročnímu klučinovi. Řekla jsem v kanclu, ať už mi ji neposílají a respektovali to.

jen k těm restauracím - v žampionu jsem našla nadívaného půleného broukaj: rázem mě přešla chuť, šla jsem sjim to ukázat, že jsem si objednala nadívané žampiony a ne nadívané brouky a dostali jsme slevu 30% :grinning:
26. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Já měla s tou agenturou taky špatnou zkušenost. Popravdě bych ani o někom na hlídání od nich neuvažovala, protože i jen s úklidem jsme od nich měli nedobrou zkušenost. Ten majitel tý firmy je velmi nespolehlivý, má ve věcech hodně nepořádek, chodí pozdě, nedodržuje dohudnuté termíny... Popravdě tím i poškozuje sebe, že třeba smlouvu má dělanou velmi amatérsky. Stejně tak nám jednou poslal úplně chybně fakturu a ošidil by se asi o tisícovku, kdybych ho na to neupozornila...pak jsem si říkala, že jsem to měla nechat plavat :sweat_smile: Každopádně je ta agentura divná, fungující v děsném chaosu a spíše nefungující. Lidi si podle mne neprověřují a stížnosti zákazníků neřeší. Paní, co jsme od nich měli byla slušná a milá, ale nespolehlivá. Uklízela velmi zběžně a na prosby, ať něco vezme znova nereagovala...až mi jednou dala přednášku, jak chci věci dělat moc perfektně a že to tak není potřeba (to byla placená od hodiny, tak jí mohlo být jedno, jak dlouho bude co mýt). Dělala ale i takový věci, jakože nebyla schopná rozlišit moje prádlo od prádla mojí dvouletý dcery (dle ní máme stejnou velikost :grinning: ) a nebo jednou odcházela, když jsem nebyla doma, a nechala byt dokořán, protože nevěděla, kde náš byt končí :slight_smile: Ona si nějak myslela, že nám patří v domě celé patro :grinning: No hvězda. :dizzy_face: A to mi ji dali jakože by mi pomáhala s úklidem a i s dětma, tak té bych děti nesvěřila ani náhodou. Ono je ale celkově problém sehnat dobrou paní na úklid, sehnat dobrou babysitterku je téměř nemožné.
26. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Danae: jj a když ji člověk má taky aby ji na rukou nosil :slight_smile:

já prostě zírám co je možné, myslela jsem si, že taková práce je vázaná živnost (možná byla, ale není, že?), myslím to hlídání dětí... myslela jsem si, že si ty lidi musí prověřit...
tady je ale evidentně problém už ve vedení té firmy, protože když šéf neví co je serioznost a obchodní etika nebo spolehlivost, tak jak má pak poznat koho vybrat a koho ne..

my máme paní na hlídání, která ale může jen večer (takže když je muž měsíc na služebce a já potřebovala třeba akutně udělat můstek, což je na dvě hodiny, tak to byl velký problém)...
tahle je paní je ale úplně jiná třída.. když jí týden nezavolám na hlídání tak se sama hlásí, jak se má Matýsek?... pokud někdy udělala něco trochu jinak než bych to udělala já, tak to bylo vždycky ve prospěch malého...
a o tom to je, člověk který hlídá děti je hlavně musí mít rád
28. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ja jsem v tomhle srab, ja bych dite cizimu proste nesverila a kdyz uz, tak nikdy ale nikdy pres agenturu, mam jedine spatne zkusenosti...sama jsem delala aupariku a vim jak neskutecny bordel v tom agentury maji, lidi si vubec neproveruji ( ani ty rodiny, ani aupairky) ja napriklad po student agency v pozadavcich "chtela" britskou rodinu bez nejakeho "divneho" vyznani, maximalne 2 deti a ze za zadnych okolnosti nechci do Londyna - nasli mi rodinu, super libila se mi a po trech tydnech tam, mi oznamili, ze me musi "vratit" protoze prisel ten tata o praci, ze si me nemuzou dovolit, ze to te agenture rikali jeste pred mym odjezdem,ale ze agentura jim rekla at me vezmou alespon nez mi najdou neco jineho ( coz mi prislo jako pekny podraz) a pak mi agentura rekla, ze musim jit do nove rodiny ( hned druhy den) a dali me k Libanoncum do londyna, meli tri kluky co zili ve vire, ze zenksa je min nez hadr a chovali se ke me hrozne, spala jsem v uklidove komore, kterou docasne vyklidili a dali tam rozkladaci postel,jedno male okno do zdi vedlejsiho domu a jist jsem smela az kdyz oni dojedli a neco jim zbylo-o tom, ze toaletak nesplachovali,ale hazeli jen do kose ani nemluvim..to bylo na pobliti-hlavne, kdyz po me chteli at to uklizim....
agenture jsem okamzite volala at me odtamtud dostanou a oni, ze musim cekat nez mi neco najdou....no po trech tydnech se mi podarilo nasetrit na jizdenku domu tak jsem utekla, zbalila jsem si tasky a utekla zpet do cech s 30 librama v kapse co mi zbyly....takze i takove mega agentury jako student agency se chovaji jako prasata....)
28. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
No tak cairo, to s tebou teda bez vyhrad souhlasim (i kdyz to neni uplne k tematu); taky jsem jela do UK jako aupair (uz je to teda 7 let) se Student Agency a mela jsem s nima jednu potiz za druhou! Problemy od zajistseni rodiny, dopravy, katastrofalni komunikace atd atd atd :rolling_eyes: takovou uz nikdy vic! :angry:
28. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.