• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozor na tyto kočárky

(Zamčená)
27. září 2009 
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=648466

výrobce chtěl na nové kolekci asi ušetřit a nevyplatilo se :unamused:
24. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ty jo a tykové značkové kočárky... :confused:
24. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
já mám taky speedi ,ale záměrně jsme sháněli kolekci 2007 a níž, protože když jsem viděla ty materiály a propracování, tak se mi chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty starší mají krásně vytedlonovanou vnitřní část, aby kočárek udržel teplotu.nebylo v něm vedro nebo naopak zima. nové kolekce maj na stříšce jen kus hadru a i vnější látka je taková jiná .asi se i zadrhává
24. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
myslite, ze je to v kolekci?
24. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
jj, protože ty minulý maj fakt úplně jinej matroš a nemaj to madlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 23:30  • Odpověz
Ahojky,
to jste mě tu moc nepotěšili. My máme coletto austin 3. Píšou tam ale jen o konstrukci kočárku austin 4. Myslíte, že to je stejné? :confounded:
25. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
díky za info! dost mě to udivilo.
25. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Také děkuji za info. Maxi-Cosi Mura, byl jedním z mých favoritů :frowning2:.
25. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
my máme Quinnyho, už ho jdem reklamovat :frowning2: uvidíme, jak se k tomu vyjádří. Já už riskovat nechci :frowning2: ach jo, to už člověk fakt nevím, jakej kočárek vybrat! uff :confounded:
25. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
To je hrozne! Jak si dovoluji tohle delat malinkym tvoreckum! :cry: :pensive: Co clovek vleze do prodejny kocarku, tak je tam vzdy puch jak z ropuch. Radeji bych snad vozila sve dite v proutenem kosiku na drevenych koleckach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Take jsem kdysi vazne premyslela o Maxi-Cosi Mura. Diky Bohu za Mutsyho, na ten jsem zatim necetla zadne takove recenze, i kdyz v dnesni dobe to stejne nic negarantuje :frowning2:
26. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
senji mutsy je stejný výrobce jako maxi cosi a quinny :sweat_smile:
26. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
já si myslím,že zase to tak horké nebude.
pokud ty testy byly dělané jako v Německu,kdy se při testování omylem řídili hygienickými směrnicemi pro hračky,které jsou přísnější,tak by se musely zakázat snad všechny kočárky.
co se týká těch ftalátů ze slídových okýnek,tak pochybuju,že je něčí dítě olozuje nebo žužlá.
fakt je důležitý,podle které normy se průzkum dělá.
na tom babywebu.cz jsou zakázaný i bundičky,protože maj šnůrku v kapucce.prej se může dítě uškrtit. :sweat_smile: a co zavazovací čepičky???
26. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
soanpe: souhlasím s těma čepičkama. Malý nesnáší čepice a občas mu dávám zavazovací...a vím, že ho musím neustále hlídat, jelikož si ji tak vzteky rve, že k tomu uškrcení nemá daleko...
26. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
takže z toho plyne,že některé testy jsou naprosto nesmyslné.

http://quinny.libfin.cz/vyjadreni.php
26. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
soanpe: to máš pravdu s těma šňurkama, já jsem někde našla mikinku, která měla šňůry o 1 cm delší a jen kvůli tomu neprošla testama. Přijde mi to hloupý :slight_smile:.
Jinak s těma slídama, naši malou teda nikdy nenapadlo, že by to i ohmatávala, natož aby to lízala. takže je potřeba to brát taky trochu selským rozumem.
Jinak často se jedná o zakázání jedné série.
27. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
verusinek A jaks na to prisla? :wink: O tom, ze Quinny a Maxi-Cosi je od stejneho to vim, ale Mutsy je jiny. Akorat vsechny jsou z Nizozemi.
27. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.