• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozor v Tescu akce Talking Chou chou

(Zamčená)
25. listopadu 2008 
Ahojky všem! Chtěla bych se zeptat nemáte někdo zkušensoti s vrácením hraček? Koupila jsem malému toho opičáka jak pije z flašky. No a mě se nelíbí. CHová se jako stroj. Myslela jsem že interaktivní zvíře bude reálné aspoň trochu. A tohle je hodně nereálný. Navíc se ho malej budí. Mám ho doma tak 3 dny. Myslíte že ho můžu vrátit?
25. lis 2008 v 16:01  • Odpověz
mady: Zkusit to můžeš, ale je jen na nich, zda si ho vezmou zpátky nebo ne. Není to jejich povinnost.
25. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
Mady určitě ti peníze vrátí, řekni, že se vám sešli 2 a oni ti vrátí peníze. Já už zakhle vracela spoustu věcí v Tescu i jiných obchoďákách :wink: Ale jdi tam co nejdřív :wink:
25. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
Mady jestli to bylo někde v marketu tak ti to vrátí ani nemusíš udávat důvod, ale musíš to stihnout v jejich lhůtě. Pokud to ale bylo v normalním obchodě tak to opravdu není jejich povinnost. Mě hračku max. vyměnili za nějakou jinou, ale peníze vrátit nechtěli.
25. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Tak mi jsme koupily panenku bez problémú.........v tescu v Hradci........sice nám byl obleček načten ale vzápětí na informacích nám dali penízky nazpět a dali nám nový lísteček........takže v poho........toť máá zkušenost
25. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.