• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
AHOJ,

HLEDÁME KMARÁDY NA PROCHAJDY Z PRAHY 10-MALEŠIC.... :wink: :wink:
NIKOHO TU NEZNÁME A JE NÁM SMUTNO :pensive: :frowning2:
KUBÍČKOVI JE 5 MĚSÍCŮ A MAMINCE 26 LET......
26. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
tak nikdo...achjo
27. únor 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj jsem taky z Prahy 10, ale zatím ještě poctivě těhotním, ale kvůli práci jsem na PN...
27. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem taky z prahy 10 malešic, ale mě porod taky teprve čeká...
27. únor 2008 v 15:25  • Odpověz
Ahojky, jsem ze Zahraďáku, což je co by kamenem dohodil od Malešic :slight_smile: Malýmu je 7 měsíců a mamince 28 :slight_smile: A jsme tuze samotinký :pensive:
27. únor 2008 ve 23:43  • Odpověz
ahojky, no konečně jsme narazila na Prahu 10 :grinning:
momentálně jsme z Uhříněvsi a bydlela jsem v Záběhlicích až se Pupík narodí budu se pohybovat v těchto místech :wink:
28. únor 2008 ve 14:22  • Odpověz
Hm, tak trochu rozproudíme diskusi, ne? A co těhulky, kde se chystáte rodit? :slight_smile:
29. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
Jééé, tak to jsem ráda, že se někdo našel...tak to bysme se mohli někdy sejít...až bude lepší počásko:slight_smile:
Kluci jsou skoro stejně staří, tak by si mohli rozumět:slight_smile:
1. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
Snupik: Kluci jsou PŘESNĚ o 2 měsíce od sebe :slight_smile: Tak až bude lepší počasí, tak určitě vyrazíme. Máte v Malešicích nějaký hezký parčík? :grinning:
1. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
Parčík tu máme moc hezký...vše ukážeme:slight_smile:
Mám radost,že se někdo našel:slight_smile:
2. bře 2008 v 16:24  • Odpověz
ahoj, já jsem taky z malešic, ondra má 10 měsíců, maminka je "krapet" starší :slight_smile:
2. bře 2008 v 16:27  • Odpověz
No jsem registrovaná v Podolí :wink:
3. bře 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
Romana: to nevadí, že je mamka starší.....tak se někdy domluvíme:slight_smile:až přejdou ty větry a bude svítit sluníčko:slight_smile:
3. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
snupik, já myslela krapet starší než ondra, jinak to se mnou není tak strašný :wink: jojo, sluníčko. my bohužel vyrážíme za každého počasí; většinou totiž máme čtyřnohý doprovod a tomu je počasí fuk :confounded:
3. bře 2008 v 10:25  • Odpověz
cau romco,tak jak to s vama vypada,bando?? :grinning: moc moc zdravime!! jsem po mensim urazu,budu vypravet..zdravim taky samo vsechny ostatni zde pritomne,jsem ze zahradaku,mam skoro 4mesicniho chlapecka misu a obcas chodime ven s romcou a ondraskem..louzicko,kde tady na zahradaku bydlite?? :astonished:
4. bře 2008 v 15:38  • Odpověz
ahoj komteska, ja som z Uhrinevsi a rodila som v Podoli :slight_smile:
4. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
ahoj zuzi, no to se teda "tesim" na movinky. doufam, ze jsi v poradku :fearful: my ted chodime hlavne do lesa, protoze jsem ztratila voditko, tak kvuli amy. tenhle tyden muzem ve ctvrtek a pristi v po, út nebo čt. jestli budes chtit, prijedeme my, at si taky jednou odpocinete.
pokud byste se chtela nektera z holek pridat, tak budeme urcite rady, ze zuzi? jo, a jeste - chapu, ze pes muze byt pro nekoho problem, takze bych ji na prvni vyjizdku nechala urcite doma.
4. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
nazdarek zenska!! to je jasny,vsechny mamci,ktery budou mit zajem,tak razej s nama,to je bez debat!! naopak,budeme moc radi!! nam by vyhovoval tenhle ctvrtek,pristi asi razime k nasim do loun,manza jede zas na skoleni,ach jo :frowning2: ..ale nejak to snad utece,u nasich je pohodicka,vsichni nas obskakujou :wink: takze ja navrhuju ten ctvrtek anebo se pak domluvte na ten pristi tyden,ale holt bez nas..
4. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
aj, ty zradce, taky bych jela k nasim, ale aspon segra prijede pristi patek k nam :dizzy_face: tak bezva, kdyz se nikdo neprida, tak pujdem ve ctvrtek i tak, ne? jdu natahnout brka, ondra me pres den pekne prohani. papa.
4. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
jasny,kdyztak vyrzime sami samicky :slight_smile:,hezky se vyspinkej matko,at mas dost sil na zitrek,zatim cus :wink:
4. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
jej koukám susik :wink: díky za zkontaktování...........jooo svět je malej
5. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz
misule - bydlíme u Cíle a kde vy?
6. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
holky jsem z jižnáku, ale to je kousek :wink:
7. bře 2008 ve 03:14  • Odpověz
louzicka - my bydlime primo u zastavky zabehlicka skola,mozna budes vedet,je to fakt kousicek od vas!! tak muzem nekdy vyrazit spolu na prochajdu,jestli se vam bude chtit!! :wink:

bramburka - no jasny,na jiznak je to co by kamenem dohodil a koukam,ze mame stejne stary prdolky :grinning: ,tak doufam,ze se nekdy taky pridas!! :wink:
7. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
misule: tak kousek od tý zastávky jsem bydlela :wink: a budu tam chodit k našim s Pupíkem
7. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
komteska - tak se stav nekdy na kafco,az pujdes kolem :slight_smile: bydlime ve skabovce,z druhy strany mame pracskou ulici,urcite budes vedet,jestli jsi tu bydlela :wink:
7. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
misule - jasně, že vím, kde to je. Korzuju často nahoře Sněženkovou kolem důchoďáku, je tam klídeček :wink: a ty teda jedeš příští týden k vašim?
7. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
Jéé, na Zahradňáku jsem taky bydlela :slight_smile:
8. bře 2008 v 10:34  • Odpověz
no chodila jsem do školky na Práčský :grinning:
8. bře 2008 v 11:21  • Odpověz
louzicka - jojo,cely pristi tyden jsem u nasich,tak se pak domluvime hned ten dalsi a muzem korzovat spolu,budu tady zase v pondeli,tak se hned pak ozvu :wink:

komteska - no ja nejsem z prahy,takze ty skoly tady v okoli moc neznam..jen tusim,ze hned ta vedle nas, ta zabehlicka je snad zvlastni..zeby ?? :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 15:42  • Odpověz
misule: jo to je zvláštní škola, ale tam jsem nechodila :grinning:
11. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.