• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
Ahojky, muzu se k vam pridat :wink: ? Sice nejsem z Prahy 10 ale ze 4 ale bydlime v Zabehlicich kousek od Hameraku, tak kdyby se k nam nekdo chtel pridat na prochazky, budu jen rada.
16. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
berdicek - moc te zdravim,jasne,ze se k nam muzes pridat!! kolem hameraku chodim dost casto,ono se totiz tady nikam jinam moc neda chodit, jeste tak k hostivar.prehrade,ale to je celkem daleko,i kdyz taky obcas vyrazime,kdyz se prcek dobre napapa a je sance,ze to vydrzi :slight_smile: tak az pujdete zas korzovat kolem hameraku,tak dej vedet,moc radi se pripojime!!
18. bře 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoj misule, pisnu Ti kontakt do IP
19. bře 2008 v 09:09  • Odpověz
no tak zensky,nejak to tady uvada..napiste,co delate,jak se mate atd.. :astonished: koukam,ze holky,ktery tady byly na zacatku nejak podezele zmizely :grinning:
26. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
ahoj zuzi, my uz jsme zase zpatky a pripraveni na vylet :slight_smile:
26. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
Ahojte holky, hlásím se do klubu, když jsme tady na začátku psala příspěvěk ani jsme netušila, že týden na to budu rodit... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
dripik: gratuluju ke Kristýnce :wink: třeba taky nosím v bříšku Kristý :sunglasses: koukám, že by měla ještě 6 dní čas, ale coo hlavně že jste obě v pohodě, ať dělá jen a jen radost
26. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
Dripik, velka gratulace!
Zuzko, bylo to dneska moc fajn, rada, jsem Te poznala, zase musime vyrazit! Tolikrat Hamerak jsem snad nikdy neobesla :grinning:
26. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz
dripik: moc moc gratulejeme k vasemu malemu stesticku,hlavne,ze jste obe v poradku a mate to za sebou!!tak jen at pekne roste a ma se k svetu a az budes mit nekdy pozdeji trochu casu,tak se ozvi a muzeme nekam vyrazit!!
Verca: no to si pis,hamerak byl vcera nas! :grinning:..s misou jsem si tak povidali,ze s vama urcite budeme vyrazet casteji,jestli teda budete mit chut zas poklabosit!!tak se nejak ozveme,uz aby bylo alespon trosku lepsi pocasi,ja uz se tak strasne moc tesim na slunicko,ze si to nikdo neumi predstavit!!
romca: moc zdravime a tesime se na prochajdu s amyckou a s vami obema samozrejme!! :wink: :slight_smile:
27. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
ahojky holky můžu se k vám přidat? jsme s Aničkou z Prahy 10 z Malešic (no spíš na rozhraní Malešice a Strašnice)
Anudlíně je 6 měsíců a mamce 24 a kousek :slight_smile:
sice máme pár aktivit ale teď v létě na posezení na lavičce se společnost šikne. taky už se těšíte až vyrazíte bez deky v kočárku a vy bez bundy??? já už se úplně třesu!
komteska - taky jsem rodila v Podolí a byla jsem naaaaad míru spokojena tak držím palečky!
3. dub 2008 v 15:38  • Odpověz
vršovice :wink:
3. dub 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
terezko:
jsme taky z malešic..mamce je a kubikulkovi a půl :slight_smile:
chodíme drandit do malešickýho parku...tak se můžeme někdy domluvit..jsem tu sama a už mi z toho hrabe..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ozvi se .............budu moc ráda :slight_smile: :wink:
7. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
Ahojte holky, taky chodím do malešičáku s kočárkem, třeba se míjíme a ani o tom nevíme :sunglasses:
15. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
Paráááádaaaa...tak se musíme domluvit příští týden na prochajdu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2008 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem z Malešic, z Plaňanský.... Mimčo čekáme v půlce května... Ale protože tady v okolí nikoho neznám, bydlíme tady teprve krátce, budu ráda, když se s někým, kdo má tady dítko a bydlí poblíž, seznámím...
16. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
ahojky, no to vypada na docela slusnou urodu maminek a deticek v malesicich :slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky kalaoko, vítej mezi náma, to už máš za pár, tak se budem těšit na drandění s kočárkama, já bydlím u zastávky Hostýnská...

Snupiku, dneska jsem tě potkala v malešickém parku :sunglasses:

Romčo, jdu ti psát do IP
16. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
dripík: já jsem tě taky viděla, ale po dlouhé době za mnou přijela kámoška..tak jsem se jí chtěla věnovat-)

tak co jindy???Muasíme se už domluvit:slight_smile:SE VŠEMA MALEŠICKÝMA MAMINKAMA:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
D :slight_smile: NESKA JDEME...TAK KOLEM TŘETÍ:slight_smile:
17. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky,
Snupik: napadlo mě to s tou kamarádkou , proto jsem Ti ani nic neříkala...

My dneska byly dřív a už jsme doma, tak ten příští týden to snad vyjde...nebo zítra

Navíc kdyby něco, my jsme nepřehlednutelné máme oranžový kočár...takže kdo nás potká ať se klidně hlásí...
17. dub 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
Romča: Kubík taky vážil 3320g..jen měl 50cm:slight_smile: Ondrášek je krásnej:slight_smile:

Dripík: zítra jdeme na plavčo, tak to pochybuju, že se ještě někam pak dokopu:slight_smile:jsem vždy úplně grogy:slight_smile:
tak bysme se mohly domluvit třeba na úterý, :wink: :wink: ju??? :wink:
17. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
Snupik: V úterý nic nemáme tak klíďo můžeme...

Tak holky kdo se přidá?
17. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
Snupik: diky, ale uz to nejsou moc aktualni fotky, to mu bylo asi tak jako tvymu kubikovi. nejak to nestiham :unamused:

a jinak my bychom se teda taky pridali.
17. dub 2008 v 19:04  • Odpověz
teda holky já vůbec nestíhám jak najednou se nás tady varojilo co? :grinning: taky se přidáme na prochajdu, ale v pondělí a v úterý nemůžeme a ve středu odpo taky ne.....
20. dub 2008 v 11:55  • Odpověz
ahojky, tak jak to s tím úterkem vidíte? pokud jo, tak v kolik? my bohužel v pondělí nemůžeme, středa taky ne a čtvrtek a pátek jsou zatím nejistý (manžel dělal o víkendu, tak si za to možná vezme koncem týdne dovolenou), to upřesním až v týdnu. anebo to můžeme udělat navíckrát :wink:
terrezka: však taky v malešáku jezdí vždycky tolik maminek, že by v tom byl čert, aby aspoň část z nich nechodila na koníka :grinning:
20. dub 2008 ve 14:24  • Odpověz
romčo to je fakt nakonec zjistíme, že všechny co potkáváme jsou z MK :grinning:
dripik - taky máme oranžovej kočár :wink: :grinning:
jinak my úterý nee asi. jedině dopo, páč odpo máme plavčo, kterýho se děsně bojím.... byly sme tam dvakrát a dvakrát mi to hrozně prořvala :confounded:
20. dub 2008 v 16:33  • Odpověz
myslim, ze hanka (dripik) nekde psala, ze jeste dopoledne s kristynkou ven nechodi, zatim "venci" jen odpoledne.
no, podle predpovedi pocasi ma byt nejpekneji ve ctvrtek, to ja teda jeste nevim, ale kdyz tak byste udelaly predvoj :grinning:
jo, plavani my jsme vzdali. jednak kvuli prachum, pak jsme nasli kurz nahore v te skole nad parkem, ale dost pozde odpoledne, vcelku studena voda a hlavne hrozne malo casu na prevleceni deti. a ted uz to neresime, pockame do normalniho bazenu.
20. dub 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
Ahoja..tak co ten zítřek???? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
V kolik a kde???
Nebo pak ještě čtvrtek:slight_smile:
V pátek jdeme plavat:slight_smile:
21. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
:grinning:
21. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky, tak klidně zítra pokud nebude hnusně nebo pokud nebude pršet...
Hodilo by se mi to tak kolem 14h. zdržím se tak 2h. od 16h. pak zase něco mám...
21. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.