• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
ahojky, ja se omlouvam, ale dneska to balim :frowning2: ondra mel desnou noc a pokracuje v tom i ted. dopoledni spani nejak bojkotuje, tak se pokusim uzit aspon to odpoledni.
22. dub 2008 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky, není tu některá ze Zahraďáku s podobně starýma ratolestma, jako mám já? :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:07  • Odpověz
Holky, taky se omlouvám, ale taky se dnes nepřidáme, venku je hnusně kosa a vítr, takže dnes ven nejdeme...
22. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
ahoj, jsem te´d z Dubče, ale jinak jsem z košíku(hostivaře) a na zahraďáku mám taky KAMARÁDKY
22. dub 2008 v 11:38  • Odpověz
blacklucka - ahojky,taky jsem ze zahradaku,ale mam pul rocniho chlapecka,takze nejsme stejna vekova skupina,tak to ti asi nebude vyhovovat,vid? ..koukam,ze to mas za par,co? tak moc drzim palce,at to vyjde,kde budes rodit?

petule.h - cau petule,koukam,ze to mas nejaky rozlitany,tak odkud tedy jsi? :grinning: :grinning: ja jsem ze zahradaku,ale po kosiku se poflakuju dost casto :wink:
22. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ahoj Dripík, dneska na to asi prdíme...je dost zima a hnusně..asi jen obkroužím kolečko kolem bydliště a prdííím na to :slight_smile:
Kdyžtak můžeme ve čtvrtek..ve tři hodinky :slight_smile:
Co ty????
papappa
22. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
misule: nechces se pridat k nam, ze zahraďáku to není daleko a Kubajzovi je 7 měsíců :wink:
22. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz
ahojky snupiku,moc rada se k vam nekdy pridam,ve ctvrtek mi ale prijede na cely den mamca,tak to urcite vyjde treba pristi tyden,jezdim do malesic celkem casto,brouzdame totiz s romcou u vas v parku,tak jestli vam nevadi,ze uz by nas bylo celkem dost :sweat_smile: tak urcite nejakou tu prochajdu absolvuju s vama :wink:
22. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
ahojky, tak ja tenhle tyden uz muzu jen v patek, pristi tyden zatim krome ctvrtka kdykoliv. pokud pujdete zitra, tak si to pekne uzijte!
23. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
Snupik: Zítra klidně můžem, ve tři hodinky snad taky, uvidím jak na tom budeme s jídlem, kdy se slečna uráčí nabaštit a jak dlouho ji budou trvat procedury po jídle (má to na dlouho)
Ale každopádně do parku dorazíme a budem rádi za společnost...pěkný večer všem
23. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
tak dneska zase neeee :frowning2:
přišli jsme z plavča jsem zmoklá na kost...brrrrr...zzziiimmmaaaaaaaaa:rolling_eyes: :confounded: :unamused:
tak příští týden už teda snad :wink:
25. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky, jen tak se rozhlížím a všimla jsem si Prahy 10 :slight_smile:
taky jsem z Malešic, kousek od parku...když nemáme nic k zařizování, tak mě procházky vůbec nebavěj, takže kdybysme se mohli k někomu přidat, bylo by to super :wink:
jinak Márince jsou 4 měsíce a mamince 24
27. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz
misule 9, rodiče mám na košíku, švagrovou a tchýni pod košíkem(tedy v hostíku), chvilku jsem bydlela v záběhlicích(to jest na zahraďáku) a všude někoho znám :slight_smile: , ale jinak 2 roky máme postaveno v Dubči, což je 15min :slight_smile: , jinak všude je něco, lesopark, hamrák... :slight_smile:
27. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz
ahojky, tak my zitra zas nic, minulou noc a cely dnesni den jsme stravili v nemocnici, takze zitra dopo jdem na kontrolu.
byyz, ja si te myslim pamatuju jeste s briskem :wink:
27. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak co si dát srazík v úterý ve tři před zdí v malešickém parku???
Kdo přijde, ten přijde, ju???:slight_smile:

romana: at je vám dobře, držíme palečky a pak se k nám třeba někdy přidáte:slight_smile:)))jestli se teda vůbec někdy sejdeme:slight_smile: :frowning2: :unamused: :angry: :sunglasses:
27. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, souhlasím se snupíkem, zítra v 15h. před zdí...my nic nemáme takže by to mohlo klapnout....

Romi: Co se stalo, no pak nám to povíš, ať je tedy líp...
28. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
tak teda jestli můžem, tak bysme se taky přidaly :slight_smile: buď budu mít béžovej kočár, nebo béžovou manducu (něco jako klokanka)
romi odkud mě znáš s bříškem?
tak ať je Ondráškovi brzo líp
28. dub 2008 v 15:31  • Odpověz
byyz, myslím, že jsem tě párkrát potkala okolo té malé sámošky a určitě jednou uvnitř i s manželem. měla jsem tehdy ondru v šátku (pruhovanej tmavěmodrej) a vy jste se na to usmívali a já si pak prohlížela fotky na koníkovi a poznala jsem tě :wink:
holky, jste hodné, ondra má laryngitidu, mělo to hodně rychlej průběh, obvyklé prostředky nezabíraly, tak jsme jeli na pohotovost a ti si vyžádali pozorování ve vinohradech, takže proto.
s tím zítřkem nám to snad taky vyjde, já už ale určitě budu brázdit tak od dvou, ondra tak usíná, takže jestli jste na tom někdo stejně, tak mávejte :wink:
28. dub 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
hurááááá...těšíme se :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2008 v 16:13  • Odpověz
no tak pamatuju si jedinou paní s miminem v šátku u nás v sámošce, pouštěla jsem ji před sebe ve frontě, že ještě čekám na manžu a ona mi řekla, že s břichem už neměla na čekání vůbec náladu....jseš to ty? to je teda náhodička :grinning:
teda těch laryngitid teď všude je :confused:
no nám se taky asi hodí spíš od dvou... musím pak ještě ke kadeřnici, chci radikální zkrácení....ale já tě romano nepoznám, tak mávej spíš ty na mě :grinning: nosiček se asi moc v parku nevyskytuje
28. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
romi - to mě mrzí, že jste byly na pohotovosti a strávili v nemocnici nějaký čas.... snad už ste ok!!!!
no my zítra určo nee. máme od půl čtvrté plavčo... tak si to moc užijte a snad se někdy sejdem všichni!
ale jinak se to má prý zítra kazit..... má i možná pršánkovat, tak snad zase kecají :unamused:
28. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
Holky, vidím to bledě, začíná pršet...
29. dub 2008 v 11:19  • Odpověz
hani, akorat jsem to chtela napsat :frowning2:
29. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
kruciš my se snad nesejdeme... :unamused:
29. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Neprší...tak to zkusíme:slight_smile:co???
29. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz
Malinko kape, ale tak na čerstvý vzduch nám to prospěje, takže aspoň na hodinku dorazíme...
29. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz
tak za me to prave vyresil manzel - prijde z prace buhvi kdy, takze musim vyvencit psa :angry: coz v praxi znamena, ze pujdu ven, az se ondra probudi, do lesa a sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz
No pokud se nerozprší víc, tak my fakt na chvilku půjdem...
29. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
Budu mít tak 15min. zpoždění, malá teprve ted dojedla, pokud ji položím hned do kočáru tak se mi poblinká, vyrazíme z domu tak 5min. po 15h.
29. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz
ahojky, moc se za ten vcerejsek omlouvam, ale nejak se to spiklo - ondra usnul brzo, pak ten manzel, ... nakonec jsme se sli podivat do parku hned, jak se ondra vzbudil, ale to uz bylo kolem pul pate a nikoho jsme nezahlidli. tak doufam, ze jste se sesly a uzily si to :slight_smile:
byyz, jo, to jsem byla ja, ale zrovna na tohle jsem si hned nevzpomnela. ja toho nekdy nakecam :grinning: i kdyz zrovna tohle byla pravda, mela jsem megabruch a ke konci uz me to pekne otravovalo.
30. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.