• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
autor
Tak co zase někdy??? :slight_smile: :wink:
7. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz
my se urcite radi a tentokrat jistojiste pridame, ale ted jsme az do pristi nedele mimo prahu, takze az pak. :slight_smile:
11. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

taky bydlím na Praze 10 a hledám někoho na kočárkování, pokec, oběd, výlet apod. :slight_smile:
mám několik kámošek s malýma dětma, ale všem je teď už přes rok a půl a zjišťuju, že to nějak nepásne, abysme se mohli vídat dost pravidelně.. už se mi několikrát stalo, že děti hrozně křičí a Matýsek nemůže usnout.. holt nám budou teprve 4 měsíce a tak máme malinko jiné potřeby...

tak jestli tu jste některá, co máte mimi tak od narození do třičtvrtě roku nebo roku zhruba a máte čas, tak mi písněte IP, moc rádi se s vámi uvidíme ! :wink:

jinak Praha 10 je veliká, jsme na Vinohradech, ale klíďo dojedeme k vám..
15. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak až bude hezky, musíme se zase domluvit a jít na prochajdu společně :wink:
20. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak co????? :frowning2:
26. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz
ahoj, my muzem ctvrtek nebo patek, ale pri soucasne predpovedi bych radeji nekdy dopo nebo pokud odpo, tak do lesa nebo pod stromy, proste do chladku. pro ondatru je to kvuli te epilepsii pry zvysene riziko :angry:
26. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz
Holky ahoooj, dnes a zítra nemůžeme už něco máme, ale v pátek by to šloooo...ale ne moc pozdě, chceme jet na chajdu...
28. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj, my bydlíme na Zahraďáku. Akorát, že jak tak koukám, tak jako mamina tu jsem nejmladší (teď jsem oslavila 23. narozky) a prcka mám nejstaršího (budou jí 3 roky) :frowning2:
29. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, neznáte prosím některá lékaře v Praze, který nastřeluje náušničky? Díky!!
2. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
čaooooo co takhle to tady trošku oživit :grinning: nechodíte některá na Hamr?????
24. srp 2008 v 15:23  • Odpověz
ahojky, tak zas nakukuju jestli to tu trochu zije..

co se sejit nekde???
pristi tyden? :slight_smile::slight_smile:

Komteska> co je Hamr? (pardon za moji nevedomost :slight_smile:
27. srp 2008 v 17:47  • Odpověz
lu777: Hamr je sportovní areál u Hamráku v Záběhlicích http://www.hamrsport.cz/ :wink:
29. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj, pomalu zacinam premyslet, co budeme s miminkem doma delat. Nejste tady nektera z Vrsovic nebo Vinohrad, ze byste mi poradila treba ohledne materskych center, plavani apod., prochazek apod.?
9. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj Artepeli. Já jsem z Vršovic a mimčo čekáme sice až v srpnu, ale i to je docela blízko. Taky pořád přemýšlím, kam budem chodit a už mě taky napadl ten Hamr, ale ze začátku to stejně bude jen o tom kočárku a krátkých procházkách. Pak bych chtěla zkusit kolečkové brusle. A určitě plavání.
12. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj, super, tak v srpnu uz snad budu mit vsechno nastudovane :wink:)) tak se pak ozvi, jestli budes chtit. Hamr je super, i kdyz pro me mozna trochu daleko, jsem pobliz Vrsovickeho namesti. No ale treba mimi bude mit rado dlouhe prochazky!
12. led 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj mi bydlíma na Pankráci mám kluka už trochu většího v březnu mu budou 3 roky, tak když by nevadilo že mám klučinu už staršího a kde budeš rodit?
12. led 2009 v 16:47  • Odpověz
No jasan! Uz se tesim :wink: Rodit budu na Vinohradech, jestli to vyjde podle planu.
13. led 2009 v 08:23  • Odpověz
Artepeli, taky nepočítám s tím, že bych na ten Hamr došla po svých. To jedině autíkem. :wink:
Určitě se ozvu a něco podniknem.
13. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Já rodila v Podolí a druhé bych chtěla tyky tam snad se tam dostanu je o to moooc velký zájem.Na Hamr taky rádi vyrazíme, ale až bude tepleji.
Artepeli a co byste raději klučinu nebo holku je fakt že je to vlastně jedno hlavně aby bylo mimčo zdravé. :slight_smile:
13. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
taky vyrazíme jak se vylížeme z našich nemocí :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Moba: Podoli byl taky muj prvni favorit, ale bohuzel to nevyslo. Takze rozhodnuti vyslo na vzhledem k vzdalenosti na Vinohrady. No doufam, ze to bude v pohode. Cele tehu mam idealni (klep klep), tak verim, ze i ven pujde mimi dobre. A co si prejeme? Hlavne aby bylo zdrave a klidne, ze zacatku jsem si byla stopro jista, ze to bude kluk, ted uz jsem pripravena i na holcicku :grinning:

Ale abysme se dostali k tomu, co jsem chtela puvodne - mate holky nejake tipy, jak pekne travit cas s miminkem? Docetla jsem se treba o plavani Jupik nebo pak cosi na Vinohradech (ul. Jana Masaryka). Nevite, jak to tam vypada a jak moc dopredu se musi miminko prihlasit? A od kdy se vlastne chodi plavat?
14. led 2009 v 08:31  • Odpověz
myslím od 3m...??? n
14. led 2009 v 08:33  • Odpověz
taky myslim že od 3 měsíců jak píše Pe´tule plavání je určitě super a myslim že pak budeš mít plno času si najít nějaké aktiviti , podle mě až mimčo trochu vyroste, pak třeba nějaké cvičení, ale uvidíš jak vám to spolu půjde já byla na začátku ráda že jsem se stihla 2 za den najíst než jsem se zaběhla do kolotoče
14. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
aha... :sweat_smile: nojo, ja si to zatim maluju jen v peknych barvach...

a kam chodite treba na prochazky? Mate nejaka pekna mistecka? Nebo proste rovnou za nosem?
15. led 2009 v 08:18  • Odpověz
artepeli: my chodíme sem s Daníkem na plavčo http://www.carpediempraha.cz/, plave se tam po skupinkách cca 8 dětí, v malém bazénu, vede to moc příjemná paní :wink: a Daníkovi se to moc líbí. Chodili jsme už od 3,5 měsíce. je tam fajn, že se neplatí dopředu, ale každá lekce zvlášť což je výhoda oproti ostatním a ta lekce vyjde na necelé dvě stovky, což je bezva cena na Prahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a na Hamr jsme hodně chodili v létě :sunglasses: naši bydlejí v Záběhlicích a my teď v Uhříněvsi
26. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
komteska to jsem vůbec neznala a je to tam pěkné i ceny mají přijatelné super.
26. led 2009 v 19:21  • Odpověz
moba: no ono to není ofiko plavání :wink: ta paní dělala dřív v mateřském centru a pak se trhla a teď plave na sebe :wink:
27. led 2009 v 11:40  • Odpověz
no, ale i tak si myslim že je to dobrý
27. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
Komteska: No super, tak to moc dekuju za tip!!
28. led 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj,

můžeme se přidat? Bydlíme ve Strašnicích v ulici Na hroudě a uvítáme společnost na dětská hřiště i jinam :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.