• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
lenka0605 • 1d • 30. březen 2009 v 17:35
ahoj, mám malou 8mi měsíční Barinku a většinu času jsem s ní sama, v Praze jsem chvíli, takže tady zatím nikoho neznám...bydlím na Pze 10 a hledám někoho s miminkem na klábosení, procházky a třeba i nějaký výlet s mrňatama, když bude teď to jaro... :slight_smile: budu ráda, když někdo písne Lenka :wink:

paulinka80 • 1d • 30. březen 2009 ve 21:22
ahojky Lenko, ja jsem taky z Prahy 10 a jsem na tom podobne jako ty...zatim chodim na prochazky sama a to je takovy smutny, tak se urcite muzeme nekdy sejit :wink: Ale mám o pár měsíců mladší holčičku, snad to nevadi....

illy • 1d • 31. březen 2009 v 09:00
Ahoj, já nejsem sice krátce v Praze, ale taky chodím sama na prochajdy. Jsem z P10 - Petrovic, tak taky klidně bych se přidala.

paulinka80 • 1d • 31. březen 2009 v 10:50
ahoj illy, ja jsem z vrsovic....

lenka0605 • 1d • 31. březen 2009 ve 12:46
to jsem rada, ze se nekdo ozval :slight_smile: no ja jsem z dolnich mecholup, tak klidanko nekdy pisnete a muzem chodit s mrnatkama spolu, mladsi holcicka urcite nevadi , proc?!jestli to nebude vadit ji :D tak zatim, tesim se...lenikasykorova@seznam.cz tohle je muj mailik, napisu vam treba tel...ted jsem ale nejspis do konce mesice na morave-mala ma zanet stredniho ucha, chytla to tady, kdyz jsme byli u nasich na navsteve no a nechci ji nemocnou tahat takovou dalku autem...

freduska • 1d • 31. březen 2009 ve 21:47
Ahojte dievcata, ja sice nebyvam na Prahe 10 ale praha 5 Jinonice no ak by ste niekedy sli do mesta tak sa rada k vam pridam. Moj sebastian ma 6 mesiacov a tiez by mal rad kamaratov ked sa uz zacne plazit. :slight_smile:

lenka0605 • 1d • 31. březen 2009 ve 22:21
vypada to, ze samy uz na prochazce nebudem :slight_smile: jste fajne baby! :slight_smile: jsem rada, ze se takhle ozyvate :slight_smile:

evaviki • 1d • Včera v 11:10
Ahojky, ja som tiez v Vrsovic :slight_smile: A tiez sa zatial prechadzam sama
7. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj krista, jak to že jste v Praze? a kde na praze 10 bydlíte?
8. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
jsme s Barunkou z Dolních Měcholup, ale kliďo někam dorazíme...můžeme udělat třeba srazík na letné v parku?!nebo kdekoliv jinde, budeme se těšit..
10. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
my jsme z dubče :slight_smile:
11. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
je, ted jsme v dubci byly s malou, mate tam hezkou prochazku kolem rybniku :slight_smile:
14. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky,

jsme z Prahy 10 Skalka, tak kdyby měl někdo zájem se sejít, mám ročního klučíka, chodíme sami a rádi bychom k sobě někoho našli :-d
16. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
lenka: no my bydlíme přímo u lipové aleje u hřbitova
17. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:34 • jirik.k
Uhříněves a docela často jsme v Petrovicích :sunglasses:
18. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
petule.h: tak to muzem nekdy dat scuka, ne?!
20. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
20. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj maminky,

jsem z P10 - Záběhlice, kousek od sport.areálu HAMR, mám skoro 8měsíční Terezku a většinu dne jsem s ní sama a už je mi to docela hoooodně dlouhý :( budu ráda, když se mi někdo ozve....nějakej ten pokec by mi bodl :wink:
19. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:55 • sonaz
ahojky, ja bydlim v pertovicich.......
smejdik a hamr znam moc dobre :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj holky, my jsme taky petrovičáci :slight_smile: mám ročního chlapečka.
hypo: Amálka je krásná :slight_smile: Zahlídla jsem, že jsi taky rodila v Podolí, jestli se nepletu. Jak jsi byla spokojená?
smejdi: Hamr taky znám, za svobodna jsem chvíli bydlela na Spořilově a dost mi to tam přirostlo k srdci :dizzy_face:
13. led 2010 v 15:06  • Odpověz
cauki holky! Hlasim se taky za Prahu 10, Dubeč, kam vyrazime? Teda az opadnou snehy :grinning: u nas se pod oknem prohani bezkari, mam pocit, ze jsem nekde na Klondiku :wink:
13. led 2010 v 17:51  • Odpověz
zuzko, já moc Dubeč neznám, jen na kole občas projíždíme Dubečkem. Je super jak tam je nějaká ta ohrada s jelenama, to se těšim až z toho bude mít malej rozum a pojedeme se tam kouknout :slight_smile: No už aby bylo jaro a dali se podnikat nějaký pořádný prochajdy. Tady v lesoparku je to taky jak na běžkařský dráze...
13. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Cauki danus!

Mas pravdu, to byl taky muj cil - bud prochazka "ke konikum" nebo "k srneckam" :grinning: Jojo, at uz je lip....a taky at uz mi maly spi....dneska budik zase ve 4,45 :frowning2: Potkaly byste se se zombie......
14. led 2010 v 05:08  • Odpověz
ahoj zuzi, tak to je Adámek teda skřivan, ale to se určitě časem upraví, je ještě malinkej :wink: Napiš kdyžtak o sobě a o malym něco víc, ať vim s kym si tu povídám (tvůj věk, co už malej umí a tak) :slight_smile:
Taky chodíš k tomu statku jak tam maj koně? Já tam byla vždycky z Uhříněvse, ale asi je to kousek i od vás. Pak je tam taky takovej pěknej rybník.
14. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky koukám, že se tu ukázal někdo kdo je blíž Uhříněvsi to je fajn i když máte mladší děcka, ale třeba na jaře už to takovej rozdíl nebude :wink: My když nebyl sníh chodili jak staví nízkoenergetický stavby na kraji Uhříněvse, to se DANDOVI MOOC LÍBÍ A JEZDILI JSME I DÁL K RYBNÍKu a na koníčky. Přes Dubeč docela často jezdíme jako zkratku ze Štěrbohol, když je to ucpaný :grinning:
18. led 2010 v 15:49  • Odpověz
danusta - jeee konecne nekdo z petrovic???? v podoli jsem spokojena byla vlastne nevim co bych jim vytkla...
jak na porodnim sale tak na sestinedeli to slo, zadne stresy zadne neprijemne sestricky.....
ale i tak jsem byla rada kdyz nas pustili domu :slight_smile: :sweat_smile: :grinning:
23. led 2010 v 17:48  • Odpověz
ahoj hypo, zdravím se sousedství :slight_smile:
super, že jsi v Podolí nenarazila na nikoho nepříjemnýho a všechno bylo fajn :slight_smile: Jak to doma zvládáš s Amálkou? Počasí moc kočárkování nepřeje, co?! I když aspoň dneska je zase po dlouhé době krásný azuro :dizzy_face:
26. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahojky, my byli venku jen jednou a to u dr. chodime na polikliniku k dr. pokornemu :slight_smile: co vy? dneska jsem myslela ze vyrazim ven ale mala porad spi a ja jsem nejaka utahana..... taky nevim jak ji nastolit rezim na vylety venku? mam ji nakojit oblect a vyrazit ven? nebo se chodi ven pred kojenim????? :slight_smile:
ja mam problem ze kdyz se naji tak jsem rada kdyz nebleje a kdyz ji zacnu hned oblekat tak hodi savli urcite :frowning2:
26. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
taky chodíme k Pokornému :slight_smile: Já si pamatuju, že když mě vloni pouštěli z porodnice, tak taky byly brutal mrazy a ven jsme s malým pak taky moc nechodili. Ale dneska určitě vyražte. Tě to sluníčko trošku nabije energií. Jinak s Tondou jsem to měla úplně stejně. Nakojila jsem ho a pak jsem ho musela nechat v klidu, protože se děsně přepíjel ahrozně blinkal. Po kolika hodinách malá kojení vyžaduje? Bych jí nechala chvilku po kóju odpočinout a pak bych jí zkusila oblíknout a ven můžete jít třeba jen na chvilku okolo baráku, abyste v případě potřeby zase rychle dorazili domů...
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak jsme nakonec nikam nesli nebot maminka vytuhla i s miminkem :slight_smile:
no tak zas nic
jinak amalka se budi na kojeni po cca 3-4 hodinach......
a kde vlastne v petrovicich bydlis? ja v tech novostavbach u alberta.... veronske nam.
26. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj Petrovice, já jsem z Rezlerky :grinning: , na polikliniku chodím k dr. Šnajdrové, u Alberta to znám jak svý boty, hlavně bazárek. Cesty mám projeté křížem krážem...
30. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahojky, tak zas mrtvo? :slight_smile: konecne vyrazime na poradny tury k prehrade kdyz konecne sviti slunce, ne? :slight_smile:
7. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky;
jsem tez z Prahy 10, Vrsovice. Kocaruju prevazne na Grebovce, neni tu nekdo z okoli kdo by se chtel obcas pridat? Zadne maminy tu pobliz zatim neznam.
12. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojky! Dagmarko, my jsme taky Praha Vršovice :slight_smile:. Budu moc ráda když najdeme s Eliškou parťačky na procházky. Zatím jsme v šestinedělí, tak to moc nepřeháníme, ale do budoucna by to bylo super :slight_smile: .... Dejte vědět :wink:
20. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.