• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 10

(Zamčená)
20. července 2011 
ahoj holky, my bydlime na rozhrani P4 a 10 a rada bych s nekym vyrazila na prochazky :slight_smile:
jste nekdo v Praze pres leto?
22. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@kvetinka7 Ahojky, já bydlím v Horních Měcholupech. Zatím teda mimčo nemám, čekáme ho koncem listopadu a taky ještě zatím chodím do práce, ale ráda se seznámím s maminkami na P10:slight_smile: a ráda někdy pokecám. Od 16.8. mám dovolenou, tak bysme se mohly sejít na procházku
27. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@kvetinka7 ahojky, tak to teda musíš bydlet kousek od nás. já teda teď moc času v Praze netrávím, ale až porodím tak budu nejspíš denně kroužit kolem hamerskýho rybníka. Tak se pak určitě domluvíme:slight_smile:
2. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@kvetinka7 Já, ale bydlím v Uhříněvsi, to je také Praha 10 :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojky,jsme z Prahy 10.Já 31 a syn 2 měs.Rádi by jsme poznali nové a usměvavé kamarády a kamarádky na procházky,pokec atd.Těšíme se :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, zkouším oživit diskuzi:slight_smile: Našla by se maminka na společné procházky a na popovídání,nejlépe z Prahy 10 nebo 4?:slight_smile: Bydlim v Horních Měcholupech, takže dostupné jsou Petrovice, Hostivař, Háje, Chodov, Opatov i Uhříněves apod.
26. led 2011 v 11:08  • Odpověz
@alushka jeee, dobra haluz, ale pokud se nepletu, tak v utery jsme spolu byly cvicit :o))...
24. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
@matava jj, byly :slight_smile:) Jak se mel Vojtisek po cviceni? my jsme spali jak zabiti:slight_smile: nechces se nekdy projit s kocarkem?Ale to se asi domluvime v utery, budu se tesit
25. únor 2011 v 10:05  • Odpověz
Ahoj, jsem z horních měcholup, blizoučko petrovic, tak kdyby někdo chtěl s podobně starým dítkem vyrazit někam ven, ozvěte se.
8. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj, já a moje měsični dcerka Klárka hledáme kamarádky na společné procházky, výlety a pod. Bydlíme na Praze 10, v Strašnicích. Budeme se na vás těšit :slight_smile:
20. črc 2011 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.