• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 5 - Rodičovský příspěvek?

(Zamčená)
14. července 2010 
Zdravím holky, je tu některá co spadá do Prahy 5?. Máte už rodičák?. Nemáte někdo číslo na ten úřad, mě nedorazil. A myslím, že to docela teda přehánějí. Stačí aby byli v měsíci nějaké svátky a už se loudají:slight_smile:. Díky
12. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@aji81 Já teda nespadám do Prahy 5,jsem z východních čech a taky mám problém s datumem rodičáku :angry: Jeden měsíc přijde 8 další 14,pak až 18 :angry: tohle by měli posílat ve stejné dny,maminy čekají na každou korunu,mám dvojčátka a nemůžu se vůbec spoléhat na to,že to dorazí stejně :angry: Ale nedej bože něco dlužit jim,to se musí posílat okamžitě :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neumím si představit,že bych byla svobodná matk a měla něco platit k určitému dni :angry:
12. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
pokud vim maji asi 3 terminy vylpaceni a nemaji zadny zavazny pro konkretni osobu - jednou ti to muze prijit tak a podruhy tak, maji povinost vyplatit davky v tom mesici ale jinak neeee....
12. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky, já taky patřím k Praze 5 a taky zatím na účtu nic nemám... taky nervózním :angry:
13. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj, taky mi jeste nedorazili, a to chodej vzdy celkem pravidelne 7-8.den v mesici..uz sem dost nervozni,musim i co to platit, tohle jse mi jeste nestalo, patrim k praze 8
14. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.