• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 5

(Zamčená)
14. prosince 2010 
Najdou se t některé maminky, nebo "čekatelky" z Prahy 5 - Stodůlky, Lužiny, ...
30. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
ahojda, já jsem z Luka..:slight_smile:
7. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj,já jsem z Hůrky :wink:
14. lis 2007 v 16:50  • Odpověz
a nechcete se eventuelně třeba jako někdy sčuknout? :wink:
14. lis 2007 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky. Mám jeden dotaz(ale je asi hodně blbý a nehodí se sem), chci se prosím zeptat, zda-li si myslíte, že se můžu hned první den menstruace koupat s tamponem v krytém bazénu.Máme totiž 15.12.firemní akcičku, jedeme do lázní do Německa a mně to zrovna postihne ((Nevím jestli se mám koupat nebo ne, jestli to mám risknout.Ale bojím se, abych nedostala pak nějaký zánět nebo něco (Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?Děkuju všem za názor a odpověd.A nezlobte se že sem vám sem vlezla.
14. lis 2007 v 18:31  • Odpověz
Katschko,můžeme,jezdíme ven kolem poledne,záleží na to jak kojím...Viktorka je ještě prťavec,takže maximálně na hoďku.Co na Lužinách u dětského hřiště?
15. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz
Nikolko,záleží jak máš silnou menzes,tampon bych měnila hodně často a koupání bych se nebála :slight_smile: Nebo si posuň menstruaci antikoncepcí,to jsem tak dělala vždy já,když se mi to nehodilo :wink:
15. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
ahojky holky z Prahy 5 ci 13, muzete mi prosim poradit, sice budu rodit az v kvetnu,ale nevite o nejakem dobrem detskem lekari ci lekarce v okoli Luzin ci prip. Velke Ohrady, budu se tam po novem roce stehovat, tak pak budu muset nejakeho pro mimise sehnat, tak dam na doporuceni..dekuji moc za tipy a zkusenosti.. :dizzy_face:
20. lis 2007 v 19:15  • Odpověz
Ahoj,já chodím na polilkiniku Lípa do Butovic k Dr. Kopeckému,jinak nikoho ve vašem okolí neznám.
21. lis 2007 v 10:02  • Odpověz
Ahojda holky, já jsem sice z Prahy 6 (Střešovice), ale do 5 to nemám zase tak daleko. Bydlíme tu teprve měsíc a nikoho tu neznám, takže pokud naplánujete nějaké setkání, ráda se zúčastním :wink:
21. lis 2007 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj Kamus,není problém,jen se musíme domluvit kdy a kde :slight_smile:
22. lis 2007 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ráda, že tu něco takového vzniklo. Jsem taky z pětky, ale ze Smíchova, což je od vás docela daleko :frowning2: Koukám, že Andrea má skoro stejně staré mimi jako já a mám takový pocit, že jsi byla i na diskusi "porodnice Motol" nebo ne? Já tam taky rodila.....:o). Když budete něco plánovat ráda se přidám :wink: .
22. lis 2007 ve 13:33  • Odpověz
Nemám problém sjet třeba na Anděla,stejně musím někdy dojít do práce :wink: .V motole jsem rodila.
22. lis 2007 v 16:06  • Odpověz
Ahojky, jsem z velké ohrady,ale bydlím tu teprve 5 měsíců, máme 11měsíční dáblici.
23. lis 2007 v 10:34  • Odpověz
nění zde nějaká maminka se stejně starým capartem ke společným procházkám a hlavně návštěvám
23. lis 2007 v 11:19  • Odpověz
Blazeno,mám teprve ani ne měsíční holčičku,pokud by ti to nevadilo :wink:
23. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
andreea a kde je tam na Lužinách dětský hřiště? :sweat_smile: Já chodím hodně kolem rybníků. Se psem a tak. Ale bez psa to jde taky. :wink:
27. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
Je celkem velký u rybníka pod metrem,v podstatě na konci parku...Pes mi neva :slight_smile:
27. lis 2007 v 16:46  • Odpověz
jaj, tak to už vím. :slight_smile: a kdy teda bys mohla?
28. lis 2007 v 09:22  • Odpověz
Co příští týden nějak po 12 hod.?? :slight_smile:
28. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
jsem pro.. tak třebás.. v úterý? :slight_smile: a propós.. nepřišla ti pozvánka na vítání občánků? my máme jít příští pátek. :slight_smile:
29. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
jéj, to jsem ráda,že tu taky někdo je...ikdyž proti Vašim mimískům už sme starý, ale nám to nevadí :wink:
29. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz
Ok,v úterý tam budu s černým kočárem casualplay.12.30?? :slight_smile: ,pozvánku žádnou nemáme,třeba je ještě prťavec :wink:
1. pro 2007 ve 13:04  • Odpověz
Oki, tak 12:30. :slight_smile: já mam modrý bebeconfort.. to vezmu rovnou přes socku.. se mi tam děsně nechce. Kvůli tomu novýmu rodičáku.. chjo.. :pensive:
3. pro 2007 v 08:56  • Odpověz
nebo se sejdem před radnicí ??Budu to tam muset hodit taky,akorát stále nevím jak dlouho být doma :frowning2:
3. pro 2007 v 10:01  • Odpověz
Tak jo, můžeme teda před radnicí a hotovo. :slight_smile: Já chcu být doma ty dva roky s tím, že si chceme do dvou let splácat dalšího potomka. Akorát doufám, že mi to dají, páč je to omezený věkem dítěte.. no, uvidímeš... A v kolik teda před radnicí? Jestli to tam půjdeš taky dát, tak by to chtělo nějak dřív, páč tam mají jenom dopolko..
3. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz
V 11.45,snad do té doby nakojím :slight_smile: ,ještě nemáme žádný režim :unamused:
3. pro 2007 ve 13:49  • Odpověz
tak jsem teď koukala na jejih stránky a mají do jedné.. kdybys nšjak nestíhala, tak napiš.. se nějak nehoň..:slight_smile:
3. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz
Posli mi do ip svuj tlf,já ti svůj poslala. :slight_smile:
3. pro 2007 v 15:06  • Odpověz
taky jsem ti o už posílala. :slight_smile:
3. pro 2007 v 16:37  • Odpověz
Ahojda holky. Omlouvám se, že jsem dlouho nebyla na stránkách. No a už jsem propásla jednu seznamovačku :grinning: . Jak psala andrea, že Anděl by nebyl problém, tak pro mě taky ne. Je to pro mě krásná procházka přes Petřín. No a Kryštůfek dlouhý procházky miluje (jinak než v jezdícím kočárku nespí :wink: ). Tak co vy na to? Co si dát někdy společnou kávičku??? (ty co kávu nepijí si vyberou určitě jinou mňamku) :grinning:
10. pro 2007 v 09:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.