• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 6 - ŘEPY a okolí:-)

(Zamčená)
16. února 2011 
AHOJKY všem maminkám :slight_smile: Vím že už tu je téma Praha 6, ale dovoluji začít nové přímo jen pro lokalitu ŘEPY a okolí, ať je to přesnější :sunglasses: Tak snad to nebude nikomu vadit :wink:

Nastěhovali jsme se do Řep před 2 týdny a kočárkování nás samotné nebaví. Manžel je často v práci a tak by jsem ráda poznala maminky z této lokality :wink: Je mi 22let a mám 8mi měsíčního syna, budu ráda když tu bude maminka se stejným záměrem z této lokality a nejlépe ve stejném věku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jé, Řepy, bydlela jsem tam hodně dlouho, odstěhovala jsem se, někdy si říkám bohužel. Ale ted mám skoro půlročního prcka a jezdíme tam, každý měsíc, tak bych byla ráda, kdybych měla s kým kočárkovat...
A je mi teda 26 :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
Ahojky roffie :wink: ty jo, už jsem si říkala jestli někdo napíše :grinning: ......

Budeme s prckem moc rádi, když se k nám někdo přidá:slight_smile: Upřímně mě už tu samotné tak trošku " hrabe ".....Teď teda ven moc nechodíme, protože od soboty má malej horečky a je to asi od zoubků, protože si pořád sahá do pusinky, už aby to bylo za námi, je mi ho tak líto :frowning2: Mažu mu dásničky, ale moc to teda nepomáhá :rolling_eyes:

A jestli se můžu zeptat kam si se přestěhovala a za kým tu teď do Řep jezdíte? :wink:
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj elisio,
mám pořád v Řepích mamku, naproti Mantě :slight_smile:
A budu ráda, pokud tam budu, když budu mít s kým vyrazit na procházku.

Přestěhovala jsem se za manželem, do Velké Bíteše, má tu dobrou práci, já jako učitelka jsem si práci sehnala také dobře, tak nebylo co řešit. On by v práci sháněl asi hůř. A navíc, hnedka jsme tady i "sehnali" byt - v Praze bychom takový teda rozhodně nemohli koupit, to by hypotéku platil ještě náš syn.
Jen je nevýhoda, že tu moc lidí neznám, takže tady jsem docela sama - pořád s malým, takže si občas připadám už jako blázen :grinning:

Jejda, tak ať to je brzo dobré. Čím mu dásničky mažeš?
9. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj elisio ...my sice nebydlíme v Řepách, ale na Stodůlkách....což je kousíček tak se klidně můžeme domluvit a někam vyrazit když budeš chtít

Jinak je mi 25 let a mám 26 měs. chlapečka :wink:
10. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
Takže jezdíte za mamkou? Super, já budu taky moc ráda když už tu nebudu po Řepích kočárkovat sama :wink: MANTU znám:slight_smile:) My bydlíme u té Japonské školy, jestli ti to něco říká:grinning:

S tím bydlením v Praze je to vážně děs.....jsou to nehorázný ceny, a když jsem koukala na prodeje bytů, tak si jen tak v duchu říkám jak si může někdo vůbec dovolit si tak drahý bytečky pořídit.....

Já jsem tu také pořád sama, jen s malým a už si také připadám jako blázen:grinning: HIHI

Na dásničky teď dávám CITROVITAL, ale chtěla jsem původně CALGEL, ale zrovna ho neměli, takže hned zítra - to jdeme na kontrolu, tak ho koupíme:slight_smile:)
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
jéé ahojky megee :slight_smile: No super :wink: , určo rádi s prckem někam vyrazíme, já dříve bydlela také na Stodůlkách tak to tam i znám, mám to tam moc ráda a mám tam kámošku LEONINU-MÍŠU :slight_smile: Má Natálku, určitě ji znáš :wink: Takže se můžeme sejít pak všechny najednou :sunglasses: TO BUDE PARÁÁÁDA :grinning:

A kde přesně na Stodůlkách bydlíš?
10. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
elisia no přesně na Luka kousíček od metra ...

leoninu osobně neznám jen trochu tady přes koníka...jsem Tu v Pze rok a zatím tu moc nikoho neznám, nejsem moc seznamovací typ :grinning:
10. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
MEGEE - Já znám leoninu právě dlouho, už několik let :slight_smile: , jen jsem se pak přestěhovali na Troju a teď zpátky na tuhle stranu do Řep :slight_smile: Jinak také nikoho vlastně už neznám :wink: Ty bydlíš hned na Lukách? Nejsou to ty paneláky jak vedou dolů od metra? tam to znám:slight_smile:) Já dříve bydlela na Velké Ohradě :sunglasses: Na Luka vyrazíme hned jak bude malému lépe a nebude tak mrazivo....
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
no je to když vyjdeš z metra a půjdeš hned doleva a po schodech dolů tak dojdeš ke školce a naproti ní bydlíme :slight_smile: ...

taky čekám až bude konečně lepší počasí...poslední dobou byl nemocnej buď malej nebo já...už mě ta zima fakt nebaví :angry:

Jinak já jsem původně z Moravy...takže všechny kamarádky jsem nechala tam :unamused:
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
elisia máš nádherný fotky...moc krásná rodinka :grinning:
10. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
MEGEE - mě ta zima už teda taky nebaví, je to fakt hrozné už dokonce nedoporučují s dětma chodit moc ven do těch mrazů, a být doma, to je na palici :frowning2: už se nemůžu dočkat jara a ještě víc léta :grinning: jůů, to se bude kočárkovat jedna radost :wink:

Ty seš Moravanda? :sunglasses: Já jsem na Moravě žila od malička do 5ti let v Kroměřízi.....

Moc děkuju za pochvalu za fotečky, také jsem mrkla a musím říct že jste také moc pěkná rodinka, malej je úžasnej :grinning:

Jak jste zvládaly zoubky?
10. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
jéé tak to já jsem z Prostějova to je kousek :grinning:

díky..no malej je docela divoch, ale mezi dětma se stydí :grinning:

Zuby celkem v pohodě je vždycky umrčenej..no už mu chybí jen dva tak toje už vpohodě :sunglasses:
10. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Škoda že ty naše zlatíčka nejsou stejně starý, viď? :wink: Plánujete pořídit malému sourozence? :sunglasses:

No nám vyrostly nejdříve 2 zoubky a ani jsem o tom skoro nevěděla, našla je ještě k tomu tchýně :confused: ale teď se derou na svět další a o tom teda dává vědět až moc a ty horečky do toho, ach jo, je mi ho tak líto :cry: , tak alespoň mažeme a na bolest, když už je to fakt moc tak davam panadol sirupek :slight_smile: vzdycky se mu po nem krasne ulevi, ale nechci to do nej moc cpat.....
10. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
já dával panadol většinou na večer aby se mu líp spalo přes den se to s ním dalo vydržet, ale v noci jsem se chtěla vyspat :grinning:

No sourozence zatím neplánujeme, ale časem bych chtěla určitě ještě jedno mimi :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
malýmu ten calgel moc nepomáhal, vždy mu to zabralo tak na 30 min. :frowning2:
10. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Já ho také dávám spíče jen na noc, ale včera ho to bolelo tak že probrečel celý den, tak jsem mu do dala i přes den a hned se mu udělalo líp :sunglasses:

To my sourozence - nejraději bychom sestřičku :grinning: tak za rok a půl na miminku začneme pracovat :slight_smile: uvidíme jak se zadaří, nechame to v klidu :sunglasses: ....
10. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jo, u Japonské školy to znám...
Také to nechápu, jak můžou dát lidi dohromady tolik peněz na některé byty... Chtěla bych teda také takovou práci, abych si mohla dovolit drahé bydlení... I když vlastně asi ne, já chci mít čas na malého - teda až bude větší a budu v práci, na manžela, koníčky, to asi lidi co si pořizují takové bydlení nemají.

Malý ještě nemá ani jeden zoubek, zatím to ani nevypadá, že by se v nejbližší době nějaký vyklubal. Tak se zatím jen ptám, abych věděla, kdo čím maže dásničky.
10. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
roofie my to tak měli taky, žádný příznaky, nic co by tomu nasvědčovalo a pak jsem jednohodne našla zoubek :grinning: ...dělají se i homeopatika na zoubky, chce se to poptat i v lékárně, ale ten calgel se používá hodně :wink:
10. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Jej, kéž by to bylo tak v klidu, že bych až našla zoubek!
něco už radši v lékárně koupím, abych byla připravená, kdyby to náhodou vypuklo třeba o nějakém víkendu. At se netrápí. A hlavně, aby byly alespoň noci relativně klidné :wink:
10. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
Tak jsme dneska byli u doktorky rozloucit se jeste u stare a pro dokumentaci :slight_smile: ROOFIE chtěla jsem se zeptat když si tu dříve bydlela jestli náhodou neznáš dětskou doktorku FEČOVOU? Už jsem tam byla a vezme nás, zítra jí budu volat, hledala jsem na netu a tahle doktorka měla asi nejlepší hodnocení :wink: Tak snad bude dobrá :sunglasses: Byla tam jen sestřička, ale byla vážně MOOOC příjemná :slight_smile:

Jinak na ty zoubky si uz asi radeji vážně pomalinku kup nejaky gelik a sirupek na bolest - na noc :wink: Ale třeba malému porostou zoubky a ani nebudeš vědět :grinning:

A dál jsem se Tě chtěla zeptat jestli nemáš nějáké zkušenosti a nevíš o nějákém gynekologovi a obvoďákovi tady z Řep? Doktorku pro sebe teda zatím ještě tak akutně nepotřebuju, mám ji na Lukách ale gyndu mám přes celou Prahu a stejně jsem už kolikrát přemýšlela že přejdu jinam a tady by to bylo super, že bych nemusela tak daleko se vláčet s malým :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Fečová je prima :wink: ona i sestřička jsou fajn
11. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Jako dítě jsem chodila k Borůvkové, jestli ještě ordinuje, to nevím. Měla ordinaci v bývalé školce, kousek od Manty. Jako dospělá jsem chodila k Riterovi (nebo jak se píše). S Borůvkovou jsem byla spokojená. Pak i celkem s tím Riterem.
Na gyndu jsem chodila na pol. k Bieblovi, převzal to tam po něm jiný doktor, nevzpomenu si na jeho jméno. Ségra k němu pořád chodí a je teda spokojená.
A pak ještě zubařka - to jsem chodila k Posádové - a to teda musím říct, že jsem s ní moc spokojená nebyla....
11. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
daisy1 - dík moc :wink: Teď jsem tam volala a jsou vážně ochotný :slight_smile: Fakt paráda:slight_smile: Jdeme tam ve středu :grinning:
12. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
roofie - my jsme tu dříve taky bydleli a chodili jsme i se ségrama taky k Borůvkové, já nevím, ale moc spokojená jsem s ní teda nebyla.....ona prostě byla milá jen někdy, ale jakmile měla více pacientů, tak byla nervní a nepříjemná, ne třeba na mě, ale na ostatní.....

Ta gynda, jak píšeš na Poliklice - myslíš tu co je v paneláku? Tam mají gyndu? Tak to se tam půjdu juknout:grinning:
Zubařku mám kousek od Motola už dlouho, tak to je v poho a doktorku asi zatím nechám na těch Lukách, aby toho zas nebylo moc:grinning: HIHI Každopádně MOC MOC DĚKUJU ZA TIP :wink:
12. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Ty jo, to už nejsou žádný další maminky z ŘEP :frowning2: :frowning2: ???
12. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jo jo, v tom paneláku. Mám pocit, že tam jsou dokonce dvě - ten doktor a pak ještě doktorka..... No, je pravda, že moje mamka byla zdravotní sestra na středisku, takže na nás nikdy nepříjemná nebyla - možná to je tímhle, asi určitě :grinning: Ale vlastně jsme tam chodila celá základka... Tehdá tolik doktorů jak dneska v Řepích nebylo...

Divné, pokaždé, když jsem v Řepích potkávám strašně moc mamin s kočárkama, že by ani jedna nechodila na koníka? nebo jsou všechny v diskusi na Praze 6....
12. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
ROFFIE - přesně, já když jsem venku tak taky potkávám hodně maminek s kočárkama :frowning2: ....tak nevim. Nakoukla jsem na diskusi na Prahu 6, všechny maminky tam jsou z Dejvic a už se i znají a domlouvají nějákou akci.....Dejvice jsou trošku z ruky:frowning2: Tak snad se ještě někdo přihlásí :grinning: :grinning:

Jinak včera jsem koukala na CT 1 na Krause, nekoukala jsi? :grinning: Za rok se budeme snazit o holcicku a byl tam prave host, ktery PROSTE vi a presne popsal jak ovlivnit pohlavi miminka, uz jsem o tom co tam rikal cetla a slysela a neco na tom opravdu bude, takze to zkusime, jsem teda zvedava :grinning:
13. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Jo, koukala jsem se jedním okem. Už jsem o tom také něco četla, sousedka mi říkala, že na stránkách Radima Uzla je také něco - že se tam dá vypočítat, kdy by to měl být kluk a kdy holka. A dá se tam i zpětně zjistit (pokud teda víš, kdy přesně jste počali) - jestli to jako platí. Jim to prý vyšlo, že ví, kdy malého počali, pak to tam zadávala a opravdu prý tu noc to měl být kluk. Nevím no.
Druhé (jestli bude) bych si také přála holčičku, ale až tak za 5, 6let. chci si Matýska pořádně užít a pak jít na chvíli do práce.
13. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
tak to tam taky mrknu:grinning: Ale jak o tom mluvili včera, tak tomu věřim :wink: Tak snad se nám zadaří a bude to princeznička :grinning: No my mezi dětma chceme mít menší rozdíl, pak si i víc rozuměj a hrají a tak:slight_smile: Hodně jsme o tom mluvili a rozhodli se takhle, chtěla bych pracovat na ŽL, tak uvidíme, abych měla při práci i čas na prcky :sunglasses:
13. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Na jednu stranu je určitě fajn, když jsou blízko k sobě sourozenci, ale zase na druhou - chci si Matýska pořádně užít, pak na chvíli do práce, zase něco našetřit :slight_smile: a pak možná to druhé mimi. Ani nevím, jestli vůbec bude. Manžel prvně chtěl abychom měli hnedka nějak po sobě, ale ted se zase nějak šprajcnul a druhé nechce. tak doufám, že ho do té doby zlomím :grinning:

a co bys chtěla na ŽL dělat? já jsem jednu chvíli přemýšlela, že odejdu z práce a budu dělat na ŽL, ale pak jsem otěhotněla a nebylo co řešit :sunglasses: a po mateřské ještě nevím, jestli se vrátím tam co jsem byla, nebo co vůbec bude...
13. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.