• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 6 - ŘEPY a okolí:-)

(Zamčená)
16. února 2011 
autor
Určitě ho zlomíš :wink: HIHI :grinning: No já si chci Bastienka taky pořádně užít, ale vím že si budu užívat i když budu mít druhé mimi :slight_smile: No snad to zmáknu :grinning: :grinning:

Na ten ŽL budu dělat pak s maminou, snad to vyjde, ona to teprve teď rozjíždí, takže je v začátcích a ty jsou docela kruté, ale věřím že to půjde a já pak budu pod ní, budu jezdit po firmách pro papíry a tak, budu taková holka pro všechno HIHI :grinning: Snad to vyjde, do normální práce, kde budu od rána do večera, se už vrátit nechci :unamused:
14. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Jo a kdy vlastně máte v plánu přijet do Řep? :slight_smile: Já teda teď moc ven nechodím, malej byl nastydlej a pak ty horečky ze zoubků, tak jsem to nepokoušela a blbě se tu teď s kočárem jezdí - ty cesty nejsou vůbec přizpůsobený na širší kočárky:frowning2: Ale dá se.....mě v úterý přijede tchýně a bude tu až do neděle, jsem na to teda zvědavá :grinning: Takhle dlouho, nooo bude to mazec :sunglasses: Ale na druhou stranu mám kliku, ptže tchýně je super :grinning:
14. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Tak to bud ráda, já mám tchýni .... tchýňovatou... a jsem ráda, když jí nevidím :slight_smile:
Asi zhruba za 14dní, musím se ještě pořádně domluvit s mamkou a mužem (máti nemá ráda, když jezdím od nás sama po dálnici s malým, musí mě vozit manžel :slight_smile:))
U nás jsou cesty také šílené, tuhle jsme vyrazili s kamarádkou, že pokecáme, dlouho jsme se neviděly, ale celou cestu jsme musely jít za sebou, takže jsme si toho ani moc neřekly.

Tak to je dobré, takhle v rodině. Já učím angličtinu, ted je lepší být ve škole někde, než na živnosťák, spousta firem zrušila kurzy.... Uvidíme, jak bude za 2,5roku. Jezdívala jsem do Brna do práce, pak bych ráda někde tady poblíž, protože muž je hodně v práci, tak abych školku a tak zvládala já. Ale třeba za 2roky bude krize úplně fuč a firmy zase budou dělat kurzy a budu také pracovat na ŽL.
14. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
No a jinak s tím druhým děckem... Když jsem to asi před týdnem nakousla, že bych ještě chtěla holčičku, tak mi manžel řekl, abych jí pořídila jiného tatínka :grinning: a že si mám najít nějakého bohatého, který by sponzorval i jeho, že když já chci tu holčičku, že on by chtěl ferrari :grinning: to my tak občas vtipkujeme....
15. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Ty učíš anglinu? Ty jo to je paráda:grinning: Tak kdyby jsi pak třeba dělala na ŽL kurzy, tak bych si u Tebe udělala kurzík :grinning: , ju?To se nikdy neztratí, ty jo tak to ti závidím, určo mluvíš super....já dřív také mluvila celkem dobře, byla jsem i 4 měsíce v Anglii, ale teď je to teda bída:frowning2: Jakmile to člověk nepoužívá, tak se to vytratí.....teda alespoň je to tak u mě :cry: Myslím že prácičku na ŽL určitě seženeš :sunglasses:

No můj manžílek nejdříve nechtěl nikdy dětičky a pak to šlo něják samo :slight_smile: Po svatbě jsme se domluvili že přestanu papkat prášky a hned jsme se pak dohodli na druhém, ale to řekl že tím to hasne :grinning: přeci jen je všechno dost drahé a nejsme žádní milionáři :unamused: to mi připomíná že bych taky mohla někdy zkusit vsadit :sunglasses: třeba to vyjde :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Maminky a snažilky z ŘEEEEP....kde jsteeee :sunglasses: :sunglasses: ? :grinning:
16. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj,
ja jsem taky z Rep :grinning: Ted jsem to tu docetla a koukam, ze tu moc maminek teda neni, ale to neva.
Holky a jak to ze tu jste tak casto? Mate hodny deticky a nebo to je tim, ze jsou kluci jeste maly a vic spinkaj? Ja se sem dostanu jedine kdyz nase kocka spi, a to je tak hodka denne a to je sakra malo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Malý přes den moc nespí, ale je zvyklý, že si dopoledne na chvíli zapnu pc a chvíli si čtu. a on si sám pěkně hraje. A večer krásně spí, musím to zaklepat!

No, také bych brala vyhrát nějaký ten milionek, šikl by se. asi také začnu sázet :grinning:
16. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Jééé ahojky oriorin :slight_smile: To je super že jsi z Řep a odkud přesně? :sunglasses:

No já tu jsem většinou když malej spinká, nebo když si hraje sám :grinning: ale spíše když spinká, zatím přes den spinká ještě dost :wink:

ROOFIE - určo si vsadim, beru si za příklad mamky kamarádku z Litoměřic, ta si vsadila ještě s kolegyní když šli z práce a vyhrály 22 milionu :astonished: To fakt nekecám, je to asi 5 let zpátky :grinning:
16. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Jé, no tak to bych brala... hned. stačily by i dva miliony... :grinning: nemuselo by to být hned tolik...

Jinak, zapomněla jsem - jojo, učím angličtinu, ale rychle zapomínám, co jsem doma, tak jsem se na nic nepodívala, nemluvila... budu se muset začít sebevzdělávat, abych ještě po mateřské mohla učit.... nebo si najít někoho, kdo potřebuje doučování, abych alespoň trochu byla pořád aktivní...

tak u nás chtěl manžel děti hned po svatbě, já ne - chtěla jsem jít na chvíli do práce a tak...a Matěj se narodil skoro na tříleté svatební výročí
16. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Mě by taky pro začátek stačilo klidně jen pár miliooonků :grinning:

No vidis to, skoda že tu nebydlíš, jinak by jsme se v angline mohli zdokonalovat spolu aby jsme to nezapomeli :wink: ale asi tu tak casto nebudes, co? :unamused:
16. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
V létě to bude určitě lepší a budu v Praze častěji. TEd je to na cestování na houby. a hlavně mě čekají ještě státnice, tak je toho dost...

Ale až vyrazíme, klidně můžeme mluvit anglicky :grinning:
16. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
Roffie - tak to moc moc držím palečky :wink: Tak to už se moc těšíme na léto že tu budete častěji :grinning: , fakt se nemůžu dočkat toho teploučka, tyyy jo to se bude trajdat po výletech a procházkách :sunglasses: S tou anglinou to určo něják vymyslíme, ale musíš na mě pomalu :grinning: :grinning: Jinak jsem se k netu pořádně dostala až teď :confounded:
18. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
No, už aby bylo tepleji... Letos je ta zima fakt na houby... Nebo spíš, jak jsem na mateřské, tak to vnímám jinak, a ten sníh mi fakt hodně vadí. Chodníky neprotažené, přes den je to břečka, kterou by mohli stáhnout, ale asi nemají technické služby čas, tak to přes noc zase zmrzne... Ke všemu bydlíme na kopci, takže když dojdu domů z procházky, respektive jízdy po tankodromu :confounded: , tak jsem vyšťavená...
Už se těším, až bude teploučko, déle vidět.... no, moc se těším :grinning:

Já ted neměla na net také nějak čas, takže v pohodě. A co tchýně, dobré?
19. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
ty jo koukám že si tu nakonec píšeme jen my 2 viď?:grinning: No já se sem zas dostala až teď měla jsem hrozný lítání :sunglasses:

S tchýní jsme to úspěšně zvládli, bylo to fajn. Ráno si vzala malého a já mohla chrupkat dál....no to byla paráááda :grinning: :grinning: po dlouhé době jsem se vyspala :wink: A co ty? :slight_smile:

Na teploučko už se také moc moc těšímeeeee :grinning:
22. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky maminy,
ja jsem take z Rep. Vsechny vas zdravim a pridavam se. Mam temer 5 mesicniho kloucka Danika.
23. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Koukam, ze mam sanci tuhle diskuzi docist, protoze jinak toho casu moc neni :grinning:
Tesim se na nejake spolecne kocarkovani. My chodime ven denne, pokud nema Danik teplotu po ockovani nebo tak neco.
23. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
Jůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: Ahojky JAJAS....huráááá :sunglasses: už je nás tu konečeně více :wink: A odkud přesně jsi? Už se také moc těším na společné kočárkování, samotnou mě to už vůbec nebaví :frowning2: Malej usne a je to.... :grinning: Já chodím také denně, i když teď jsem trošku nachcípaná, ale i tak chodíme:slight_smile:) Tak kdy vyrazíme? :wink: Jo a kolik ti je, jestli se můžu zeptat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Uf, nějak ted nestíhám... Se udělalo tak krásně, tak chodíme ven dopoledne i odpoledne, jen teda ty chodníky jsou otřesné... se místama brodím vodou, navíc vylezl všechen ten humus.... A hezky to vyšlo, oteplilo se, malý už půjde do sportáku, neboť korba mu začíná být těsná...

To je fajn, že jste to s tchýní zvládly, že spolu vycházíte. Já bych teda s tou mou nemohla být takhle v kuse. Naštěstí, ona o to stejně nemá zájem, ani o svého vnoučka - bohužel.

A vítám také :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
My teď také chodíme víc ven, ale stejně se tu nedá zatím moc chodit právě díky těm loužím a tím humusem, takže to ještě zas tak moc nepřeháníme:grinning: Ty už dáš malého do sporťáku? To my ještě jezdíme v korbičce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsme kupovali kočárek, tak jsem právě sháněla s velkou korbou a ještě nám je :sunglasses: a to nejsme žádný prťavý, HIHI :grinning: :grinning: a golfáče dáme až na jaro, stejně vždycky vyjedeme ven a malej usne :wink:

Ty jo, takže tchýně nemá o malého zájem, no tak to je hustý :unamused: to my je teda líto.....u mě je to zase můj taťka, ten to moc neprožívá a zájem také nejeví, protože má ani né dvouletého syna s novou manželkou a ta je už zase asi v šestém měsíci....tak asi tak :confounded:
23. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Právě ,že už je v korbě tip top, vidím to tak do konce týdne... máme x landera, korba je myslím 76cm dlouhá, ale malý má myslím tak 70cm, když je v kombinéze a má čepku tak je to fakt od "zdi ke zdi"... ale jsem ráda, že jsme to vydrželi tak dlouho, původně jsem myslela, že půjde do sportáku už po novém roce :grinning:

nemá no... na jednu stranu jsem ráda, že tady není každý den, to bych fakt nerada :wink: , ale na druhou stranu, kdyby občas povozila nebo pohlídala a já si mohla trochu odfrknout, tak bych byla ráda. My se potkáme třeba na městě a ona se jen letecky mkrne do kočárku a pak hned kouká na mě a ptá se kolik jsem zhubla a jak to dělám ... Malý jí vůbec nebere. a to je to první vnouče... to tchán je z něj úplně vyřízenej...

Takže se moc nescházíte s tatkou a jeho ženou? když mají také děcko... ty rodinné vztahy jsou holt někdy hodně zapeklité...
23. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Ty jo, tak to musím teda říct že jsem ráda že máme větší korbičku, ale zase na druhou stranu je fakt, že když jsme venku déle, tak už chce koukat ven, takže ty golfky už také musíme brzy dát:grinning: Modlím se aby vydržel do jara :sunglasses:

Ty jo, to zamrzí mít takovou tchýni:frowning2: už jen kvůli prckovi, že z něj není vydřená když je to ještě k tomu všemu její první vnouček.....no u nás je to tak že tchýně je z něj hotová, ale moc si přála holčičku, tak snad jí princeznu teď dáme, ale mám strach aby pak Sebinek nebyl stranou, jako u mě teda rozhodně ne, ale u ní, no......ale to já nedovolím :wink: Mám z toho jen obavy, ale myslím že to tak nebude :slight_smile:

S tatkou a jeho zenou se vidame spise jen z nutnosti, aby se nereklo, ale je to naprd, ja se s ni nemusim a uz jsem ji to i rekla do oci, je hrozne zla a chamtiva :frowning2:
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
A co máš za kočárek?
Já jsem si x landera hrozně přála, tak jsem pak už po jiných kočárkách moc nekoukala... jsem s ním spokojená, ale asi bych si dneska koupila víc odpruženější kočárek, protože na tom zmrzlém sněhu to fakt hodně drncalo. Možná ten starší x lander s pérama. Líbí se mi i firkon, ten má i docela velkou korbu, ale kamarádka mi říkala, že konstrukce je nic moc. Nevím já ho nezkoušela. Tady u nás mají holky hodně Takko - ale ten je strašně těžký, to nevím, jak bych ho třeba dávala do auta. A ještě i Roan, ten je tu hodně oblíbený.

Já si myslím, že by stranou nebyl, přeci jen, je to první vnoučátko... Budu teda držet palce, aby ta holčička vyšla!

Aha, tak to je teda také na prd, že se takhle nevídáte. Ty rodinné vztahy jsou někdy fakt děs. Tchánova přítelkyně ted čeká také miminko, jsem zvědavá, co na to řekne tchýně - ta bude řádit jako černá ruka! xlet se chtěla s tchánem rozvést, nakonec podal žádost o rozvod on a ona to nemohla rozdýchat. Už je to dva roky a ona se s tím pořád nesmířila, střídá chlapy, tchána všude pomlouvá... Moje tchýně je prostě zvláštní :unamused:
25. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Tak, jestli nám do toho nic nevleze, nějaká nemoc nebo tak něco, tak dorazíme kolem 13. do Prahy...
1. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojik holky.... pred casem jsem odesla z konika, ale ted jsme tu narazila na vasi diskuzi. Bydlim na prelomu Stodulek/Reporyje a shanim nekoho na kocarkovani. V jine diskuzi jsem mela kamosky, ale ty se ted nejak odmlcely a me je smutno venku :frowning2:. Mam holcicku, je ji necelych 5 mesicu. Tak preji krasny zbytek vecera a pristi tyden bych vas nekoho rada potkala :slight_smile: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
jinak me je 23 let a bydlime tu od prosince.
1. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj,
tak já se taky hlásim mezi "opuštěné" Řepandy a ráda s někym pokecám nebo vyrazim na kafčo. Mám roční holčičku a blíží se mi věk 29, takže jsem mezi vámi nejspíš nejstarší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že něco společně podnikneme :wink:
2. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj pipii a carex, jak jsem již psala, budu v Řepích od 13. března, asi na týden (pokud nebude malý nemocný nebo se něco nepřihodí) a určitě ráda někam vyrazím... Jak na procházku nebo na kafčo a popovídání... Tak kdyžtak mi můžete napsat do IP, a domluvíme se... KOukám, že to tady nějak utichlo...
5. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahojky všem:slight_smile: Tak jsem se na pár dnů odmlčela :grinning: No měla jsem teď toho opravdu dost :sunglasses: Ale už je relativně klid :wink:

ROOFIE - jůůůů, už se na vás i s malým moooc těšíme :wink: My jsme tedy na víkend pryč a vracíme se v neděli večer, ale v pondělí to bude super!!:slight_smile:

MOC vítám další Řepandy PIPIII a CAREX - moc rádi i s malým vyrazíme:slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj!!! už jsem si myslela, že si tu budu psát jen se sebou :grinning:
V pondělí by to bylo super, to se hodí i nám! Budeme se moc těšit!!!
9. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.