• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 6 - ŘEPY a okolí:-)

(Zamčená)
16. února 2011 
autor
Ahojky ROOFIE - no jo, bylo toho teď trošku moc a nějak jsem se sem pořádně nedostala :astonished: Napsala jsem ti IP :wink: Už se také MOOC těšíme :sunglasses:
10. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
A co ostatní řepandy, kam jste se ztratily?
10. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Holkyyy, v pondělí jdu s vámi, v kolik a kde? Kdyžtak IP, díkas :wink:
10. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
CAREX - tak pondělí se přesouvá na úterý, jestli neva :wink: .....v pondělí mi přijede po dlouhé době mamina a chce si užít malýho, tak jsme se s ROOFIE domluvili na úterý, ale ještě na nic přesnějšího :sunglasses: to by jsme mohli domluvit teď hm? V kolik a kde? Tak nám by to vyhovovalo tak cca kolem 12:30 a co takhle u mekáče na Slánské? To je takový bod, který by mohl znát každý :grinning: :grinning: co vy na to? :wink:
11. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Úterý taky dobrý, připojím se. Časově bych to brala o půl hoďky dýl, jestli neva, takže 13 hod. Místo je fajn, mekáč na Slánské.
12. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
tak ju :wink: ve 13.00 to je taky fajn :grinning: co myslíš ty roofie? Vyhovuje čas i místo :sunglasses: Teeeda holky.....už se TĚŠÍÍÍÍÍMEEE :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, mekáč schvaluji, je to dobré místo, budeme to tam mít tak na půl cesty. Jinak pro mě hodina teda ... no, snad to stihneme, Matýsek většinou kolem 13. obědvá, kdyžtak bychom se k vám někde přidali... Číslo na Tebe el mám, tak snad se dohodneme.
A už se těšííííme!!!!
12. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Hoj, hoj takže úterý ve 13 u meka :sunglasses: a roofie se kdyžtak přidá, kdyby se Matýsek loudal s obědem :slight_smile: Těším se na pokec :slight_smile: :wink:
12. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky:slight_smile: Tak s carex kdyžtak půjdeme pomalu procházkou jako směrem k Tobě k Mantě, ju? A určitě se tam někde sejdeme a mobílek máš a kdyžtak si ještě písneme :wink: Takže ve 13.00 u mekáče....Doufám že nám vyjde počasí a už se na Vás mooooc těšíme :grinning:
13. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz
Hoj ahoj, včera jsem se vůbec nedostala na net, dopoledne jsem byla ve škole, odpoledne jsme jeli sem do Prahy, večer to Matýsek nějak špatně nesl, že nemá svojí postýlku, takový hysterák mi ještě teda nepředvedl. ...
Jo, tak super, holky. Už se moc těšíme, také doufám, že počasí vyjde! Dneska tady teda pěkně foukalo!
14. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
No to jo, dneska je to venku teda hnus :unamused: .....byla jsem akorat s malym nakoupit a hned zas domu......tak snad to pocasi na utery vyjde, aby jsme mohli alespon nejakou chvili byt venku :wink: .....ale na vikend uz konecne hlasi 18 stupnuuuu....huráááááá :grinning: :grinning: :grinning: konecne oteplenicko :sunglasses: uz se nemuzu dockat :wink:

Roofie a jak casto jezdite pryc? My prave hodne casto a uz nemame problem se zvykanim na postylky a tak :wink: a mate tu cestovni, nebo nejakou pevnou u mamci? :slight_smile: Ja se sem taky dostanu asi az zase zitra, ale asi pozdeji :sunglasses:
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tady jsme po několikáté a hysterák mi předvedl poprvé, jinak jsme nikdy neměli problém.Naštěstí včera už to bylo v pohodě. I často chodíme za jinýma dětma, aby si zvykal a to je všechno v pohodě. Nevím, asi z toho byl včera nějaký rozladěný, možná jsme zapomněli nějakou oblíbenou hračku, nevím...
Máme tady cestovní, ale kvalitní a ještě jednu matraci na té skládací, takže se mu tam spí krásně, já bych tam spala hnedka :slight_smile:

To se také těším, že konečně bude hezky, letos je to fakt dlouhé a už i protivné. Jak je člověk takhle doma s děckem, tak to vnímáš úplně jinak, než když se chodilo jen do práce ...
15. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Přesně jak říkáš, jakmile je člověk doma s mimčem, tak je to opravdu úplně jiné, když člověk chodí do práce tak je tam pomalu od rána do večera a je mu celkem jedno jaké je počasí.......už aby bylo jenom teploučko a sluníčko:slight_smile: Pak je to hned všechno veselejší :sunglasses:

Vy už chodíte za jinými dětmi? To já právě nikoho moc neznám, takže malej si hraje akorát se mnou:grinning: Ale už jsem se domlouvala se ségrou že až přestanu kojit že jí ho na půl dne přivezu do školky na zkoušku, aby si zvyknul být mezi dětma a beze mě. Je na mě hrozně fixovanej a to je špatně :unamused: i když já jsem na něj taky fixlá :grinning: :grinning:

No mě také občas malej předvede histerák a ani nevím pomalu proč a pak najednou klid :astonished: .....tak asi si chtěl jen pobrečet a dát o sobě vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Ty jo, holky, to je počasí, co? Já jen doufám že nezačne pršet:frowning2: CHJO.....Sebi má zas pěknou rýmu :astonished: .....AŤ UŽ JE HEZKYYYY :frowning2:
16. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
No, občas. U nás v bytovce má hodně lidí malé děti, Matýsek je teda nejmladší, ale občas jdeme někam na návštěvu, chci aby byl na děti zvyklý, aby pak nebyl "vyjevený"....
Možná, že si fakt potřeboval konečně pořádně pobrečet, protože on je jinak (musím to zaklepat) hrozný pohodář...

Doufám, že dneska už nám to vyjde!!!
17. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
ahojik, konecne jsem se sem za vami podivala, holky, kde je schazite? nejaka adresa??? ja to tu moc neznam :frowning2:moc diky a take vas moc rada uvidim!
17. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Zatím jsme se všechny nějak nesešly... včera bylo ošklivo, na dnešek ještě nejsme domluvené... Ale bude to pravděpodobně kolem jedné u mekáče...
17. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
roofie a u jakeho mekace? kde to je? ja znam mekac jen tady na Gelerii Butovice.
17. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
a jo, pipii ty vlastně nejsi z Řep, to mi vůbec nedošlo. myslela jsem mekáč v řepích...
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
roofie, tak dneska to uz bohuzel nestiham, nekdy se k vam pridam, ale musim poradne prostudovat kde to je :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,

poprvé píšu na novou verzi... Tak co carex a elisio, sešly jste se? Ve čtvrtek malý spal hrozně dlouho, tak jsem vyrazila ven dopoledne, bylo nádherně. Snad už to počasí vydrží.
Domů jsme jeli 3,5 hodiny!!! Zacpaná Praha, a pak hořící auto na dálnici, hrůza...
19. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky, jo jo sešly jsme se a bylo to fajn, venku bylo fakt nádherně. Cestu si teda měla šílenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:, holt normálka na D1 :rolling_eyes:
Jinak jsem ve čtvrtek byla v tom rodinnym centru v Řepích a bylo to celkem fajn, i když Aník tam byla nejmladší a totálně nespolupracovala :slight_smile: , ale budem tam chodit.
Jdu koukat na Krause, pa
19. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jé, to je fajn, že jste se sešly alespoň vy dvě, když všem třem nám to nevyšlo... Ta D1 je fakt otřesná, pořád něco.... Ale teď nám ty cesty pořád vycházeli, že jsme to rychle projeli, ovšem teda, včera jsme si to vybrali...

A je to to centrum ma.mi? koukala jsem na jejich stránky a vypadá to hodně dobře... Třeba se styděla, nebo se jí nechtělo a příště už to bude lepší...

Též koukám na Krause... Ale dneska mě to nějak nebaví...
19. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jo jo je to centrum ma.mi. Jen jsem si myslela, že tam jsou děti rozdělený podle věku jak je to na netu napsaný 12-15 měsíců, 15-18, 18-24. No a my tam byli s dětma kolem 2 let a to je prostě velkej rozdíl od ročního dítěte. Hlavně Anička ještě nechodí takže třeba opičí dráhu jsme vynechávaly :grinning: Ale byla tam spokojená, děti i maminky se jí líbily :slight_smile: No a ještě ke všemu ta ženská co to normálně vede byla nemocná takže tam byl kluk asi kolem 30 a byla to tak trochu improvizace z jeho strany, prý to bývá o hodně lepší. Takže uvidíme příští čtvrtek.
A Kraus byl fakt nudnej.....
21. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
To jo, právě jsem si na netu četla, že to tam mají tak pěkně rozdělené, to je určitě lepší, když tam jsou děti stejného věku...Ale hlavně, že tam byla spokojená a líbilo se jí to. A až to teda bude jak má, tak to bude určitě lepší. Ale na stránkách to mají fakt hezky popsané, to dělení mi právě přišlo hodně rozumné...
Škoda, že není nic podobného u nás... Ani v blízkém okolí... Asi tady něco založím :grinning: Půjdu si teda nejdřív vsadit, abych na to vůbec měla :wink:
21. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Třeba by se našel nějaký bohatý sponzor..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
chi, jestli o nějakém víš, tak mi dej kontakt :grinning:
21. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak to bohužel nemohu sloužit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Tady v Řepákově je tak krásně, už se těším odpo ven :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Jen jestli nějakého netajíš :grinning:
U nás také, snad se to do těch dvou, kdy plánuju vyrazit ven nepokazí. Jen nemám ráda tohle počasí kvůli oblékání malého - nikdy nevím, jak ho mám obléct....
22. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Počasí je fajn, jen taky vždycky váhám co oblíknout. Včera jsem ještě nechala fusak, přeci jenom když spí, přijde mi to lepší. Ale dneska nevim, nevim jak to udělat, nejspíš jen deka. Ještě ke všemu nám na teploměr svítí sluníčko takže fakt přesnost :frowning2:
A taky co nevidět budeme mít dělňase skoro v bytě, lešení už roste, to bude hrůza. A skoro celý léto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.