• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 6 - ŘEPY a okolí:-)

(Zamčená)
16. února 2011 
Já už včera fusak vyndala, nechala jsem tam malému jen tlustou deku a nánožník, a zdálo se, že je mu fajn, oblékla jsem ho tak stejně, jako když tam byl fusak. Jen už teda jarní čepici a rukavice.
Tak už tak pokročili, s lešením? ve čtvrtek, když jsme odjížděli začínali stavět z boku, jsou teda rychlíci, když si vezmu, jak je ten barák velký... Třeba to nakonec budou mít hotové rychleji...
Nám zítra přijdou opravovat praskliny, jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, neboť praskliny máme po celém bytě..
23. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Lešení už je ze severní strany, z bočních stran a už roste k nám na jižní straně, fuj fuj, fakt se na to vůbec netěšim. Anička teď strašně ráda kouká z okna tak si asi budem s dělníkama mávat :confounded: . No nemám z toho moc dobrý pocit, ale vydržíme, třeba to stihnou fakt rychleji než je plán.
A co vaše praskliny, opraveno?
Dneska jdu ven s kamarádkou z práce, je sice o nějakej ten pátek starší, ale rozumíme si. To zas bude slepičárna :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Hu, před chvílí jsme došli z prochajdy, malý ještě spí v kočíku... No, je to takové hloupé, kdoví, v kolik budou začínat, máš je celý den za oknem, člověk aby se pořád kontroloval, co dělá :grinning:
Pak mě musíš informovat, jak to tam teda probíhá, abychom se připravili, až tam pojedeme, mamka je celé dny v práci, tak moc nebude asi vědět, jak tam intenzivně pracují a nakukují do oken :slight_smile:

Zamatlali praskliny nějakým jako když silikonem a hned celou místnost znova vymalovali - mám radost - jsme zkušební byt - bude se zkoumat, jestli to dál praská nebo ne, pak nám teprve opraví a vymalují zbytek bytu.
24. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Jo jo, budu informátor z místa činu :grinning:
To je super, že máte opravy s takovym servisem a co úklid po malování, to už musíte sami nebo to je taky součást opravy? :grinning:
Příští týden zůstávám u našich tak už se těšim, přeci jenom mamka se o Aníka ráda stará a já mám čas na různý věci, třeba na kadeřnici :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
BOhužel úklid po malování zajišťuje firma Jana :frowning2: ale nebylo to tak hrozné, nenadělali velký nepořádek, holt profíci... Barák je ještě v záruce, tak se musí snažit, na to, že je to 5 let starý dům, tak teda... Řepy jsou v mnohem lepším stavu... Postavili to moc rychle a odflákli to.

Jé, to se máš, já u kadeřnice byla naposled snad před vánoci, musím si také zajít...
25. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Firma Jana, dobrý :grinning: taky znám jednu podobnou :angry: 5 let starý dům a už opravy, hmmm tak to ať se teda pěkně snaží. To by mohli i ten úklid zajistit :wink:
A teď jsem zjistila, že příští týden je u nás sekáč, jupííí. To zas bude peněz, ale to neva, baví mě tam nakupovat. Potřebovala bych koupit Aničce jarní bundičku, dívala jsem se tady v Řepích a nic nesehnala tak třeba koupim tam. Jo a u vás je 13. a 28.4., dvakrát do měsíce, to je teda komfort :fearful:
25. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jo jo, asi vynahrazují ten leden a únor, kdy tu nebyli :sunglasses: byl i ted v úterý, tak jsem tam na skok byla, vyhrabošila jsem tam pár triček s dlouhým rukávem, a pěkných - hm a ca. Potřebovala bych nějaké mikiny na Matýska, ale žádnou pěknou jsem tam neviděla. A ani v obchodech nemají, bud velké nebo malé.
A byla ses kouknout v tom sekáčku vedle v baráku? vedle cukrárny? Já jsem tam vlezla ve čtvrtek, než jsme jeli, sice to tam má také takové naházené (strašně moc malinkatý prostor a šíleně věcí), ale má tam celkem pěkné věci, ale teda musí člověk také hrabat, pátrat. Našla jsem tam takový pěkný kabátek - mikinu oboustrannou, od George a ještě jedny kratásky, ale ty měly flek, tak je paní vzala vyprat, musím tam v pondělí poslat mamku, jestli to šlo vyprat, aby je vzala...
A měla tam i docela hodně bundiček a pěkných....

Koukala jsem na počasí, zase se má ochladit, chjo :frowning2:
25. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Jo jo v sekáčku vedle v baráku jsem byla, měli zrovna nové zboží a tlačilo se tam strašně moc maminek :unamused: Na bundičky jsem tam koukla, ale bohužel.... Ta pani tam je strašně příjemná a s tim pranim to si mě fakt překvapila, to bych nečekala. Takže pani má u mě další plus :grinning:
Počasí mě štve, zase ochlazení, já nechciiii.
Chystám se změnou času, změnit A. režim na spaní jednou za den a to v postýlce. Vyzkoušim to příští týden u našich, snad to půjde. Nemám ráda tyhle změny, jak času tak denního režimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale kdyby spala už jen jednou za den, bylo by to fajn. Kdyby se jí tak aspoň trochu posunulo ranní vstávání, je čilá po 5 hodině a pak to dopoledne bez spaní bude asi šílený. Je potřeba hlavně zábava, takže hřiště a koukám na nějaký dopolední programy na Zličíně v metropoli, no snad to půjde... :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
No, mě to také překvapilo, sama mi to navrhla... Také mi přišla hrozně sympatická. Jéjej, to si nedovedu představit, že tam bylo hodně maminek, přijde mi i tak, že se tam nedá moc hnout a ještě další maminy... to musel být masakr.... Ale třeba se Ti zadaří v Bellitexu něco Aníkovi vytáhnout...

No, režim bych už také ráda zavedla nějaký pevnější,ale zatím na to nemám nervy... Matýsek spí tak do 5, 6, jak kdy, pak ještě usne, takže to je zatím paráda, spí i do 9, někdy se zadaří do 10, ale jindy schrupne jen 20 minut... A když je hodně špatný den, tak je vzhůru od šesti a spí třeba až v kočárku odpoledne :frowning2: já bych teda spala pořád :grinning:
Budu držet palce, at to zvládnete!
26. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak bundička koupena :slight_smile: nakonec v Bellitexu v Humpolci a ještě vesta. Škoda jen, že se tak ochladilo, možná jsem měla radši koupit bundu zimní :angry:
V řepskym sekáčku bylo totiž první den nové zboží tak proto tam bylo tak plno. O věšák s bundičkama jsem se přetlačovala (myslim, že neúmyslně) asi se 3 dalšíma mamčama :slight_smile:
Taky bych spala víc než Aník dovolí :grinning: Dneska usnula už v 19 hod, hned je to na volném večeru znát........
27. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Tak super, že jsi sehnala... Já když jsem se v neděli koukala na předpověd, tak jsem si říkala, jestli ještě nevytáhnu malému ten fusak... A to už jsem ho vyprala a schovala, stejně jako zimní čepici, kombinézu... To tak asi je, kdybych to nechala vytažené, tak jsou teploty přes dvacet stupňů :grinning:
No jo, jak je nové zboží, to tam musí být fakt šílené... Když dojel bellitex po těch asi dvou měsících, tak jsem tam byla, šla jsem tam asi dvě hodiny po otevíračce a šílené!!!! Tolik lidí, to si nedovedu představit, kolik jich tam muselo být už na začátku... Vůbec se tam nedalo chodit, natož se dívat po věcech...
A co to denní spaní, zkoušíte to?
30. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
ahojik holky, co dat nejaky srazik????
6. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se těšila, jak v dubnu dorazíme, počasí už je fakt krásné, že by se dalo i někam ven s děckama sednou... Bohužel mamka mi omarodila, se zádama, takže vlastně jen leží, tak nechci jezdit, bylo by jí líto, že si nemůže malého ani pochovat... Škoda. Doufám, že ale brzo dojedu.
Mějte se moc hezky

ahoj
29. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
ahoj, narazila jsem na vaše téma. Jsem taky z Řep, bydlím ve Španielově, kousek od Penny. Chci se zeptat. Teď jsem v 8 tt, moje gynekoložka je Mudr. Drazdíková z polikliniky v Žufanově. Nevíte náhodou, zda má i těhotenskou poradnu? Mě poslala do Hloubětína, ale na UZ jsem už domluvená v Motole, protože jsem tam chodila do CAR centra (nedařilo se). Jde mi o to, kdo mi napíše průkazku a takové ty běžné vyšetření, UZ i genetiku mi udělají v Motole. Jsem z toho trochu zmatená, je to moje první těhotenství.
16. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky, moc často jsem nechodím, ale jak vidím, tak je to škoda. Já se také hlasím jako Řepská. Bydlím v ulici u Kaménky. Jak máte staré dětičky :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky, vítám nové pisatelky. Já byla snad 20 let řepanda, ale ted bydlím na Moravě a do Řep jezdím za mamkou, ta bydlí naproti Mantě... A našemu malému bylo 9měsíců...

Jinak s tou dr. Ti Aleno neporadím. Já v Řepích chodila k Bieblovi, pak to po něm převzal Svárovský a tam těhu poradna byla. Já osobně si myslím (ale netvrdím to na 100%), že těhu poradnu by měl mít každý gynekolog, ale posílá třeba někam jinam na utz a speciální vyšetření. Já chodím do centra v Brně, kde mají vše, takže jsem tam absolvovala vše kromě testu na cukrovku (nebyla třeba amniocentéza), i monitory měli tam...
29. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj je tu jeste nekdo z Řep?
27. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
@miska84 ahojky :slight_smile: já jo
27. led 2011 ve 22:20  • Odpověz
@laloona nazdárek - my dokonce z jednoho vchodu - :grinning: :grinning: :grinning: zdravím
27. led 2011 ve 22:26  • Odpověz
@kubaka :grinning: jojo, když děti spinkají, máme tu slezinu :slight_smile:))
27. led 2011 ve 22:28  • Odpověz
Tak vy se slejzáte o pár pater níž a já nic nevím - no, my z posledního patra jsme odříznutí :grinning:
27. led 2011 ve 22:29  • Odpověz
@kubaka vám tam zase fouká svěží větřík, to nám se tu slejzají jen ti holubi :grinning:
27. led 2011 ve 22:32  • Odpověz
@laloona holuby nám lezou taky, stačí jim jen škvírka v zasklení na balkoně a už strkají zobáky. Větřík bych raději přenechala nepříteli ... když zaduje, houpou se nám lustry a hopsá nám gauč pod zadkem - barák pěkně pruží. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 09:48  • Odpověz
@kubaka no je to tu divoké :grinning: my už brzy budem o nějaký ten kilometřík dál,tak snad se holubů zbavíme :slight_smile:
už aby bylo to jaro,vyrazíme na hřiště a bude hned veselo.
28. led 2011 ve 23:02  • Odpověz
@laloona jejda, vy se taky odstěhujete? no to vám schvaluju a závidím. Pryč ze sídliště.
Ta zima je fakt dlouhá, už mě nebaví každé ráno odmražovat Pandičku, když vezu malého do školky. To raní odškrabávání je jako rozcvička.
29. led 2011 v 10:38  • Odpověz
to by člověk neřekl, kolik "známých obličejů" bydlí v řepích :slight_smile:
já jsem tam vyrostla, už tam teda nebydlím, ale jezdím tam často, třeba za mámou :slight_smile:
9. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k obyvatelům "Řepákova." :grinning: Mám 17-měsíčního syna a skoro nikoho tady neznám .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechtěla by se některá z vás sejít?
16. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.