• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 8 - Bohnice

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahojky maminy :slight_smile: , najdou se maminky z pha 8 bohnice??? Na pokec a prochajdy??? :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
Nazdárek teta, trošku to tu popoženeme, ne? Koukám, že jsi se registrovala těsně před tím než jsi šla do porodky, co? :wink: Proč nepřijdeš za náma do září když k nám patříš? Tak šup šup :wink: Pusinku Naty.
12. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz
ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou maminkou z bohnic. mam dcerku verunku narodenu v zari 2007. budem rada, ked sa niekto ozve.
18. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahojky, my jsme také z Bohnic :slight_smile:)
18. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
ahoj, tak to sa tesim. asi si si vsimla, ze rodena prazanda teda nie som :slight_smile:
18. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
olus: to přeci nevadí :slight_smile: a kam chodíte na procházky,..... jen mi jsme ještě tochu menší než tvoje Verunka :dizzy_face: takže zatím v hlubokým kočárku kroužíme kolem Bohnic :wink:
18. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
jééé ahojky holky, to jsem ráááda, že se někdo čapnul na Bohnice. Já jsem z bohnic a bydlím u odry u plusu. Mám dcerku Natálku narozenou v září 2007 :grinning: přesněji 20.9.2007 v 10:55h na bulovce :sweat_smile: . Nikoho tu neznám a kočárkovat samotnou mě už moc nebaví.

Vítáme jaký koliv kočárek: jak hluboký, tak golfky, tak sporťák. Já chodím kočárkovat nejspíš do krakova a někdy i do blázince :wink:
18. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
ahoj dadlo, tak to jsme skoro sousedky, já bydlím také u odry u plusu :slight_smile:) to je dobrý, co ....zrovna dnes dopoledne jsem byla drandit v blázinci, je tam moc fajn a když je horko tak se to tam dá přežít a do krakova chodíme samozřejmě také :slight_smile: Jinak já mám klučíka Adámka a narodil se v dubnu také na Bulovce.
Tak se můžeme na někdy domluvit a společné procházce.
18. čer 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
Fakt u plusu? No to je bomba :grinning: Tak to máme opravdu k sobě blízko :sweat_smile: Abych to upřesnila tak ve věžáku v modro-žlutým. Adámek, to je krásné jméno. No jasně tak až bude hezky tak můžeme vyrazit. Já v dešti nerada drandím :wink:

Olus29 - a kde bydlíš ty konkrétněji? Třeba bydlíme všichni na jedný kupce sena :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 18:32  • Odpověz
my bydlíme hned vedle, barevný panelák - Vratislavská :slight_smile:), tak myslím, že jsme fakt sousedi :grinning: :grinning: :grinning:
tak se budeme těšit na srazík.

olus: a jak ty? nejsi taky tady někde u nás?
18. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Hassy, tak jsem ti poslala interního mailka tak snad došel :sunglasses: . No srazík musíme určitě uskutečnit, když to máme tak blízko :sweat_smile:

Olus, a kde pak tě máme??? Nějak ses nám ztratila z konverzace :slight_smile:
19. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
no ja som trosku dalej. byvame pred billou, rovno cez cestu. moja berus sa narodila 29.9.07 :slight_smile: ale v krci. na bulovce mali zastaveny prijem. na prechadzky chodime do lesika, na vyhlidku. v blazinci som este nebola, iba okolo.
19. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Olus, to je jen o trošku dál tak je to oki. Do lesíka necchodím bojím se klíšťat :frowning2: a nemám asi do terénu kočárek stavěný, máme jen golfový kočárek. V blázinci podle mě, je moc krásné prostředí i klídeček. Jsou tam i koníci, opička a jiný zvířátka :slight_smile: Je to tam fajn.
19. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
my mame tiez len golfky, obcas tam chodim malu vydrncat :wink: uz sa tesim, ked bude cupitat. tak ten blazinec :slight_smile: musim vyskusat. boli sme sa pozriet na mezi ploty a vyzeralo to celkom pekne, vela stromov.
19. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, my máme zatím hluboký kočárek :slight_smile: , ale pojedeme kamkoliv, vyhlídka i blázinec jsou OK, ono vůbec je tady docela dost míst kam chodit.
19. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
Jj, taky si nestěžuji na místa tady. Je to tu fajn. Ale ještě jsem nevyšmejdila žadnou kavárničku nebo něco podobného, kde by byla klidná předzahrádka aby po tom trajdání jsme se mohly osvěžit :wink:

Hassy-hluboký kočárek je dobrý na drncáky než my s golfkama :slight_smile:

Olus-já jsem ještě na mezi plotech nebyla jen jsem to slyšela :slight_smile: Já se taky těším až začne sama cupitat ale asi máme na to ještě nějaký ten čásek :wink:
19. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz
dadla- my sme dostali od skoro tchana volnasky, tak sme to vyuzili a isli si uzit trosku kultury :slight_smile:

tiez som nenasla ziadnu kaviarnicku, mozno len tu pizerku trojsky vrch, kde sa da v peknom pocasi sediet vonku.
tak co, uz ste boli spolu kocarkovat? dneska sa tam nejako rozfukalo.
20. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Olus-to máš pravdu pizzerka tam je zahrádka celkem dobrá a na nějakou tu sodovku to stačí :wink: . No tak když si dostala volňásky tak proč toho nevyužít, to je pravda.

Ještě jsme spolu nekočárkovaly :frowning2: já teď mám celkem hoňku takže přesný čas si netroufnu ani navrhnout. Včera jsme byli s Naty asi jen hodku a to ještě po čtvrté hodině tak jsem ani nevěděla jestli by se to nějak hodilo vám.

Počasí je nevyspitatelné, to jo. Včera jsme šly ven v mikinách ale pak se udělal pařák, takže krátký rukáv to jistil :slight_smile:
20. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
my sme boli tiez vonku po stvrtej, vzdy tak chodim, pretoze mi do jednej spi, potom basti, polozi, pozlobi :slight_smile: a ideme na prechadzku. akurat vecer sme boli este na navsteve u prababicky.
20. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
ahojky, včera jsem tady měla kamarádky na návštěvě, tak už jsem se ani neozvala. My jsem byli zas do čtyř venku a pak jsme mazali domů něco nachystat pro návštěvu :slight_smile: Je pravda, že když jsem koukla z okna,tak mi také nepřišlo, že by bylo takové vedro a přesně mikiny jsme po chvíli odkládali a byl pěkně dušák.
20. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
a co hovorili kamaratky na adamka? take malicke je najkrajsie :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
No já to mám taky teďka nějak zahlcené návštěvama. Nejdřív jsme byly u švagrový a dneska mi přijede máma se ségrou a do toho manželova babička....bych se potřebovala nějak naklonovat :slight_smile: Zítra nejspíš pojedeme na výlet do Lán a pak máme na plánu Dinopark v Plzni :slight_smile:. Holky máte manžela o víkendech doma nebo pracují i o víkendech? Doudám, že nejsem moc zvědavá......
21. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
tak návštěva byla moc fajn, konečně si člověk taky pořádně pokecal a taťka byl tak hodný a vykoupal a já už jen nakrmila a malý šel spinkat, takže jsme mohly s holkama posedět déle :slight_smile: ...to víš olus29, kamarádky říkaly, že je roztomilý :sweat_smile: ...tak jsem byla za pyšnou mamku.
včera mi pořád padal internet, myslela jsem, že to hodím z okna ....ale přeci jen jsem mu dala ještě šanci :wink:

My jsme se šli dneska ráno hned projít, protože taťka šel do rachoty, ale měl by se snad kolem čtvrté vrátit ....jojo dadlo ....přesně tak chodí občas i o víkendu do práce :frowning2:

U Plzně mám kamarádku a do Dinoparku se chystáme už delší dobu, tak to pak uskutečníme až s naším prckem, prý je to dobrý, tak si obě pěkně užijte víkend .....
21. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
Tak rodina odjela a já zůstala zase doma s Naty. Jsem totiž víceméně 14dní sama a 14dní s manželem. Ty víkendy jsou celkem špatný, když čověk musí jít vydělávat prašulky. Ten Dinopark si chválej hodně lidi tak jsem na to zvědá ale i se těším :wink: určitě budou hezký fotečky. Ale ta cesta....nejsem moc vášnivá cestovatelka :confused: .

Hassy - jelikož máš tady fotku i s Adámkem tak jedině souhlasím s tvýma kamarádkama.... opravdu je roztomilý!!! :sweat_smile:
21. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
hassy - nas pocitas sa kazdu chvilu sam odseba restartuje, takze mam chvile, ked nanho beriem kladivo! :angry:

dadla - aj v bratislave je ten dinopark a chystam sa tam teraz cez leto, tak to snad vyjde :slight_smile:

moj priatel (este sme sa nezobrali, ale snad k tomu smerujeme) pracuje, posiluje a robi vysku, takze som vacsinou sama. rodina daleko a z kolegyniek sa chysta jedna na matersku, tak konecne niekto. inak som vacsinu casu sama a uz by som uvitala nejaku spolocnost.
21. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:, tak jak si užíváte slunných dnů? Je to síla celkem co.

Hassy, je možné, že by jsi šla dnes (23.6.) cca v půl 11h ven??? :slight_smile: Manžel zaslechl jak nějaká blondýnka říká, že si píše s někým z baráku...:grinning: Nebo to byla jenom taková shoda náhod :wink:
23. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, ty vedra to je fakt něco ....a na tom sídlišti to je pěkně vyprahlý :cry: ani se nám nechce ven, v bytě máme krásně příjemně ...

dadlo: včera jsme šli ven až odpoledne a do čimic abychom se trochu přes sluníčkem schovali, takže spíš jsem to já nebyla :slight_smile: ....ale vida další ....ještě jsem koukala na emiminu, tam je také diskuze P8 Bohnice :grinning:

Co dovolenou, plánujete někam vyrazit? My letos pojedeme jen na pár dní na hory, jinak nic. Přítel jezdí s dětma na tábor, takže nám v srpnu zmizí na 14 dní a asi pojedu tedy k rodičům, bydlí za prahou u lesa, tak to tam bude fajn přes ty vedra.
24. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ahojky maminy, tak jak rostete? :slight_smile: My taky v těch přímích vedrech nechodíme ven, malá je osypaná jak blázen, mažu a mažu a nic nepomáhá už jsem na mrtvici z toho :confounded:

Co se týče dovolené tak jsme měli v plánu se ject podívat do disneylandu ale bojím se té cesty, nemyslím si, že by to bylo pro malou to nejlepší trčet X hodin v autě...takže až příští rok. Prozatím budeme spíš jezdit jenom na jednodenní výlety. Tak aspoň něco, máme na plánu Pražský hrad, Lány, Karlštejn, Červenou lhotu, Průhonice a samozřejmě ten Dinopark no a časem se ještě uvidí kam zabrousíme :sweat_smile:

Hassy, ty jo k rodičům k lesu no tak to musí být pohodička...příroda, klídeček :wink: , taky bych chtěla mít zahrádku s bazénkem nemám ani nikoho známého tak snad se nám někdy poštěstí a nějaký ten baráček se zahrádkou jednou budeme mít :slight_smile:
26. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem se přifařla k holkám z jiné diskuze, měli srazík ve Stromovce, sice jsou starší, ale bylo to moc fajn odpoledne a to vedro se tam ve stínu dalo snést :sweat_smile:

Zítra nám přijede na návštěvu dopoledne babi :wink: už se moc těší na malého a já budu moci alespoň zbalit v klidu věci, protože večer pak jedeme na víkend na hory ....poprvé vyrážíme takhle na víkend, tak jsem na to zvědavá, přesně jak píšeš dadlo, taky se mi s ním ještě nechce jezdit nikam moc daleko, mám také obavy z těch dlouhých cest...snad to zítra bude v poho, jen jsem si trochu neuvědomili, že začínají prázdniny, to bude asi mazec na silnicích :rolling_eyes: ....ještě že to není tak daleko.
26. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jak se vede?

Hassy, jaký byly hory??? My jsme teďka jezdili po výletech, bylo to prííííma :slight_smile:. No a dneska to zase venku paří, tak skočíme jenom do plusu nakoupit a šupity dom, na dlouho prochajdu to asi nebude.

Oluš, a kam ses nám poděla ty???
1. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky,
my v tom vedru taky raději moc ven nechodíme, doma mám příjemněji, popř. jen tak na večer před koupáním.
Včera jsme byli poprvé na plavání, teda takový cáchání ve velký vaně, malý se tvářil spokojeně, tak budeme asi chodit.
Jinak hory byly krásný, pořádně jsme se hejbli a s tím kočárkem to fakt není sranda :dizzy_face: rozcvička jak blázen. Byli jsme tam ještě s pár známýma ....a malý to zvládli super, jak cestu tak jiné prostředí, tak jsem byla ráda.

....tak se nám tam konečně rozpršelo :sweat_smile:
3. črc 2008 v 18:45  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.