• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 8 - Bohnice

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahoj, holky neznáte náhodou lékaře v Praze který nastřeluje náušničky? Dík.
4. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
jjaanca : doktrorka, co k ní s prckem chodíme ouška píchá, ale bohužel nevím, zda nastřeluje. Ordinaci má v Čimicích. Pokud budeš chtít můžu ti do IP poslat kontakt.
4. črc 2008 ve 22:46  • Odpověz
jjaanca

ahoj jsem k vám zabrousila :slight_smile:
loni jsme naší tehdy 4měsíční dcerce nechali nastřelit naušničky
udělali nám to na Poliklinice Prosek asi za 33Okč
měla velký výběr v naušničkách doporučuji ahoj
7. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
Ahojky holky, pár dní jsem tu nebyla.

Oluš, je asi nejspíš někde na prázdninách a užívá si :slight_smile:

Hassy, co ty už chodíte na plavčo??? Ani nevím, kde poblíš nějaké plavčo je :unamused: Taky jsem chtěla chodit s naty, ale nějak se nezdařilo. Nejdřív se jí líbilo ve vodě (vaně) a pak najednou bum a už zase ne.

Holky a kdy vůbec vyrazíme kočárkovat???
8. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky,

dadlo : jojo chodíme, je to zatím jen do velké vany a tak trénujeme :dizzy_face: ...zrovna dneska jsme opět byli. Je to celkem pět lekcí, naučíme se tam jen takových pár tipů, jak ho držet, atd. .....zatim vypadá spokojeně a myslím, že se mu to líbí. Je to na Čerňáku. Ale teď nám malý nějak nechce zvedat hlavičku "koníčky" a když ho dám na bříško za chvíli začne brečet, tak nevim co s ním :angry: Paní na plavání nám hrozí vojtovkou, ale asi počkám až co řekne naše Mudr. On už jí jako malý hezky zvedal, ale teď je nějaký líný a prostě nechce :frowning2: tak snad je to jen nějaká chvilková blbost. Jak jste to měli vy u vaší holčičky v pohodě, dávala jsi ji hodně na bříško?

Oluš: je asi opravdu někde na prázdninách, dlouho tady nebyla.

My bychom měli příští týden tak na pár dní jet pryč, ale pak bychom se mohly domluvit na nějakém srazíku a společném kočárkování :slight_smile:
9. črc 2008 ve 22:59  • Odpověz
ahoj lenerko, ty jsi z diskuze Prosek a Letňany, viď ......také jsem občas k vám koukala :grinning:
9. črc 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Hassy: tak s tou hlavičkou. Natinka jí držela sama už na konci druhého měsíce. Ale na bříšku vůbec nechtěla být a dodnes nechce. To byl hned řev. Sestřenka měla ten samý problém. Já jenom radím, chovat dítko na stojačku v náruči a dělat s ním éro, víš jak to myslím? Chytnout dítko aby bylo na ležeato bříškem dolů a prostě s ním "lítat" to pomohlo nám. Pak když bezdůvodně řvala tak jsem jí k tomu ještě nachvíli dala na bříško aby to měla dva v jednom, ale tak to je trošku morbidnejší :slight_smile: Určitě to bude chvilkový, třeba na něj působí létové pohodářství :sweat_smile:
10. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
dadlo: jojo děkuji za rady, určo vyzkouším, no uvidíme. Kéž by to bylo jako píšeš létní pohodářství :slight_smile: mazlík můj malej :grinning:
10. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Hassy, tak co už je to lepší s tou hlavičkou???
14. črc 2008 v 19:27  • Odpověz
ahoj hassy
jo jo máme diskutárnu maminky z proseka a letnan nějak to tam nežije :unamused:
holky asi nemaj čas nebo jsou na dovolenejch nevím
asi se přidám k vám na pokec můžu?
co těďka probíráte???
14. črc 2008 v 19:57  • Odpověz
dadlo: děkujiiiii za radu, asi jsem plašila zbytečně, teď po několika dnech trénování už krásně hlavičku zvedl, takse to snad zlepší, ale to bříško mu stejně moc nevyhovuje, nechce na něm ležet moc dlouho. Dneska jdu konečně k holiči, hrozně mi padají vlasy a tak se těším, že mi s tím něco udělají, asi si to nechám nějak víc zkrátit na mikádo nebo ta něco, ....uvidíme, snad budu moci pak ještě mezi lidi :grinning: :grinning:

lenerko: jasně, že můžeš, ale ono jak jsou ty prázdniny a venku krásně, tak je spíš člověk venku než na netu, takže my sem také nechodíme až tak pravidelně, ale občas zaskočíme. Já teď pojedu s malým také pryč ...asi na týden, ale tam možná net bude, tak nakouknu.
Teď jsem se holek ptala, protože mají starší děti, kdy jim zvedali hlavičku ...Adámek jako malinký měl tendenci jí zvedat, ale teď byl prostě asi lenoch a jen ležet a žádná snaha, tak jsem měla trochu strach, protože paní na plavání nám už hrozila rehabilitacema, atd. ....ale po pár dní trénování doma je to výrazně lepší, tak uvidíme co nám řekne naše Dr. příští tden, jdeme na 3-měs.prohlídku.
15. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Hassy, já jsem si to myslela, že to bude jen chvilkový. No to bříško znám moc dobře. Kamarádka mi říkala ať jí dávám hodně na bříško i když nechce (že jí do doporučila paní na cvičení) ale přece když u toho řve nebo spíš řvala jak pavián tak jí tam nebudu dávat. Můj názor teda....

Já chodím ke kadeřnici do oázy a jsem s nima spokojená. Měla jsem stejný problém s vlasy padaly a padaly až jsem z toho začínala být nešťastná. Nechala jsem si je dost zkrátit. No trošku to pomohlo ale žádný zázrak to nebyl. Ale po půl roce po porodu to přestalo.

Tak tě tady vítám Lenerko, už jsem tě viděla na jiných diskuzí ale nevybavím si teď na jakých :wink:

Hassy, a kdy odjížďíte na prázdniny jestli se můžu zeptat?
15. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
ahoj dadlo

no jo já se vetřu všude :grinning:
né chodím jen na diskuze,kde mě to zajímá a kde třeba můžu poradit
to víš kačce už je přes rok a půl už jsme spolu něco zažily
i cvičení rehabilitace
no snad příští rok se kačka dočká sourozence tak zase budeme prožívat vše od začátku už se na to těším
a kdy vy plánujete pro Natálku sourozence?
15. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
s tím plaváním
my když jsme byly maličký tak jsme nechodily plavat,ale te´d od září by jsme chtěli začít
máte někdo nějaký typy kam si jít s prckama zaplavat?
uvažujeme se švagrovou o hotelu DUo na Proseku
15. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
No jo lenerko, vy už jste véééliké :slight_smile: to je pak jasný, že máš zkušenosti :wink: . No Natince se udělala na jazyku nějaká krupička, vypadá to jak shromaždění několika aftů tak jsem se radila s kamarádkou ta mě tolik vystrašila až jsem z toho volala dr., ktrá mě uklidnila :slight_smile: mám to potírat jenom genciálkou, ale vůbec netuším kdy jí to zmizí a z čeho to má :confounded: .

Jinak sourozence plánujeme a chtěli bychom :sweat_smile: ale dřív než naty nezačne chodit tak opravdu nééé. Takže mi si ještě nějaký ten čásek počkáme. Manžel říká, že semnou nemá šanci mít klučinu tak jsem zvědavá jestli jeho otcovský pudy mají pravdu :grinning:
16. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
dadlo

já bych chtěla druhý zase holku
ale asi to bude kluk
manžel má ségru takže jsou páreček
já mám ségru
uvidíme co bude snad to nebudou dvojčátka manžel je má v rodině jeho babička je z dvojčat
to je strašný :slight_smile:

no jo genciálka vám určitě pomůže
to asi bude mít moučnivku ta se dělá na jazýčku av pusince
může to být z kojení musíš si potírat i bradavky švagrová to měla taky
ale at malá pořád chodí s bryndákem jde to špatně vyprat z oblečení

pa
16. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Lenerko, já bych chtěla klučína ale i za holčičku bych byla ráda. Dvojčata v rodině se u nás nevyskytujou :slight_smile: no ale někde to začít musí. Taky netoužím po dvoujčatech, ale kdyby byly tak by se taky nic nedělo :wink: . A z čeho je moučnivka? No já nekojím pěkně dlouho. Kojila jsem jenom 3 týdny pak mě natinka odmítla a nedávno mi šlehla i s UM :pensive:
16. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
aaaaahoj holky,
tak my jsme dneska odcestovali sice ne moc daleko, ale k mým rodičům si trochu užít prázdniny :grinning: , ale teď jsem byla venku se psem a nějak se nám ochladilo a dokonce začalo pršet :frowning2: to je škoda těšila jsem se jak se malý bude moci válet venku a takhle z toho asi moc nebude, no necháme se překvapit.

Jé druhý .....jelikož jsme na Adámka čekali docela dlouho tak bychom mu tak za dva roky rádi pořídili také sourozence a pokud by se podařila holčička bylo by to krásný mít páreček, ale pokud by to byl opět chlapeček tak bychom měli také radost ....hlavně ať zdravé :dizzy_face:

dadlo: tak vlasy jsem si už nechala zkrátit a vrátila jsem se ke své původní barvě - hnědé, teď jsem měla proužky a musím říct, že to byl pro mě docela šok a chvílema jsem měla pocit, zda jsem neudělala blbost, ale už si zvykám :wink: v Oáze na Odře viď, tam jsem také jednou byla. Chodíš na procházky do Čimičáku a nemáte kočárek jané? ....nevím, ale tak jsem si říkala, zda jsem Vás tam nevidela, ale z tý malý fotečky bych tě asi s malou nepoznala, takže spíš jen tipuju .........nějak se mi už zavírají očiska, takže se looooooučím a dobrou!!!!
16. črc 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
No to počásko je takové nevyspitatelné....já mám radši vždy u sebe pláštěnku teda jen na kočárek.

No hassy, ty jsi dobrá, že ses přebarvila teď už tě nepoznám vůbec :grinning: . Já jsem s oázou spokojená i po finanční stránce ale moc často tam nechodím. Teď asi budu za trubku ale čimičák je přesně kde??? Ale nejspíš tam nechodím... já jen tady brouzkám odra, krakov, blázinec.... Kočárek jané nemáme takže jsem to nemohla být já :slight_smile: My máme kočárek golfáček Hoco oranžovo hnědozlatý nebo co je to za barvu. A v kočárku je většinou stekajícíse holčička :grinning:

Hassy ty ale umíš ponocovat, to já už mám teda půl noc, když ty jdeš spát :slight_smile: My máme totiž krušné noce :rolling_eyes:
17. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
..no však sama mám co dělat, abych se po ránu v tom zrcadle poznala :grinning: říkám si, co je to tady za cizí babu :grinning: :grinning: :grinning: ....doma říkají, že je to dobrý, ale nějak jsem si říkala, zda jsem si neměla nechat ty proužky :dizzy_face:
Jo a čimičák je lesík na Podhajských polí, já právě když je horko tak tam občas zajdu.
A s tím ponocováním, vždycky jsem byla hrozný spáč, ale teď, co máme malýho tak čekám na půlnoc kvůli kojení, abych se už pak nemusela budit a pak další vstávání kolem čtvrté - páté ráno, to už se dá.
17. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz
dadlo

já přsně nevím z čeho ta moučnivka vzniká
ale má to spoustu kojených dětí
ale když nekojíš tak nevím???
ségry synáček to měl taky a měl to jak z kojení tak i z toho,že má oslabenou imunitu
a to víš děti si cpou vše do pusy a olyzujou,ale neboj jestli je to moučnivka a potíráte to tou genciálkou tak se toho brzy zbavíte
jen mi je divný,že vás nechtěla vidět dětská Dr????
ségra malýmu ještě kapala do pusinky kapku citronu sice se šlebil,ale pomohlo mu to
a malej měl rád dudlík a od tý doby co mu dala tu kapku citronu na dudlík bylo po dudlání

aspoň nemusela malýho odnaučovat od dudlíku
Kačka ho měla asi do roka a kousek nebyla až tak veliká závislačka
17. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
lenerko, ten jazýček si myslím, že už je dobrý, ale něco bílýho se nám udělalo na rtíku tak to chvíli budu potírat a když to nezmizí tak vyrazíme k dr. Asi se to přesunulo nebo jak si pořád hraje s papulou tak jestli se trošku nekousla do rtu. Jsem ráda, že nás tam netahala dr...ještě by jsme něco mohly dostat.

Já nevím jestli jsme závislé na dudlinu..... ale je lepší když ho pro jistotu máme :slight_smile: a bez flašky pití ani ránu.

Hassy, já jsem většinou měla dlouhý vlasy... po porodu jsem šla ke kadeřnici nechala jsem si to fakt rapídně zkrátit a taky jsem si musela zvykat dlouho. No ale říkala jsem si, že to stejně doroste :slight_smile: To ti adámek spí celkem hezky, viď :wink: Nám jak rostou ty zuby tak někdy už jsem zralá na psychiatrii :grinning: se těším až se to vyklube všechno.
18. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Tááák holky, dneska jedeme do Děčína na rodinou oslavu tak jsem zvědavá jak to snese natinka..... nemusí mít kolem sebe moc hlučných lidí tak mám z toho i celkem obavy. Tak nám držte palečky, pak písnu jak to dopadlo :wink:
19. črc 2008 v 08:27  • Odpověz
dadlo: tak držíme palečky, snad jste oslavu zvĺádli a natinka byla také hodnoučká :grinning:
My jsem si dneska byli konečně objednat nové matrace do postele, tak už se těším na super spaníčko :dizzy_face: Jinak dneska jsme si u našich dělali ohínek a buřty, tak měl malý trochu zpestření dne :wink: :wink:
19. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
Tak jsme to zvládli :wink: cesta tam nebila moc růžová ale návštěvu snesla dobře. Pak jsme jeli za sestřenkou má půl roční holčičku tak jí natálka taky snesla ale jakmile začla její dcerka výskat tak naty se bála a začla plakat ale jinak oki :slight_smile:

Ty jo nové matrace, po těch taky toužíme ale zatím se nedaří nejsou zrovna nejlevnější :confounded: No ohínek a buřtíky bych taky asi neodmítla :slight_smile: tak uděláme grilovačku na balkoně neeee :grinning:
21. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz
ahojte, ako sa mate? tak ste sa rozpisali :slight_smile:
22. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
ahooooojjjjjjj olus, kdepak jsi se toulala, dlouho si tady nebyla :sweat_smile:

dadlo: je fakt, že ty matrace jsou pomalu dražší než celá postel, to to fakt ranec, ale zas doufám, že už je budeme mít na dlouho. Jojo balkón o tom si my můžeme nechat jen zdát :unamused:
Dneska jsme byli na kontrole na kyčlích na Bulovce a zítra nás čeká 3 měsíční kontrola a asi očkování, takže týden ve znamení lékařů :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
bola som s malou na dovolenke na slovensku, nech si ju tiez uziju. pocasie bolo krasne, chodili sme sa kupat. berus si len namocila nozicky, ale pacilo sa jej.
som rada, ze mame kontroly kycli za sebou. my sme boli len tu na poliklinike, ale stacilo.
22. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
hassy, myslela jsem, že máte balkonek. Ale i bez něj se dá bydlet :wink: A co na kyčlích....máte je oki? My jsme dostali, když jsme byli malé na 6 týdnů tři plíny takže celkem záhul. Malá se do ničeho nevešla jak byla nabucaná. No aspon, že je tohle za námi :slight_smile: Na kyčle jsme jezdili na bulovku, nějak jsem si nevšimla, že na poliklinice mazurský jsou taky kyčle :sunglasses: Ná očkovali až dlouuuho, měla velkou reakci na TBC takže první vakcína asi v půl roce.

Olus, tak tě zdravím z výletu :slight_smile: !!!! Asi ste si to tam dokonale užili :slight_smile: A už chodíte???
23. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
dadlo: děkuji za optání, kyčle OK a máme jít opět za 6 týdnů na kontrolu, byla jsem také na Bulovce, naše Mudr. nás tam poslala, také jsem nevěděla, že i v Mazurský kontrolují kyčle.
No jo balkónek není, tak i když se někdy nechci tak musím ven, ať se malý trochu provětrá, ale jak píšeš, člověk si zvykne.

Teď před chvílí jsme se vrátili z 3 měs. kontroly, doktorka byla spokojená ....malý tam vyšvihl takové pěkné pasení koníčků až jsem málem byla u stropu, jak jsem na něj byla pyšná :grinning: :grinning: ....na to že ještě před nějakými 10 dny ležel jak pytel a nechtěl hlavu zvedat, tak teď se ukázal :dizzy_face: Také nás naočkovali HEXou, tak snad nebude žádná reakce a ustojíme to v pohodě. Doktorka se ptala, zda dáme očkovat PREVENARem, tak se vás jdu poptat, nechávala jste svoje mimíska očkovat? Nerada bych do něj všechno hrnula, ale zas abychom něco nepodcenili :unamused: .....díky
23. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.