• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 8 - Bohnice

(Zamčená)
1. března 2011 
dadlo: uzili sme si, to ano. a mala sa uz snazi chodit, ale este sa drzi za rucicky. niekedy je odvazna a jednu pusti, ale sama od seba sa este nepustila. a co natalka?

hassy: tak adamek je sikula :slight_smile: kupila som ockovanie prevenar, mala to ma za sebou a myslim, ze v dvoch rokoch ju este preockuju. nelutujem, ze sme zainvestovali.
24. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
Hassy, k jaký dr. chodíš na Mazurskou? Já jsem jí chtěla nechat očkovat Prevenarem a dr. mi to nedoporučila, né že by byla přímo proti tomu, ale řekla mi, že malá má velký reakce na očkování. No tak jsem se ptala jiných mamin a některé dr. to doporučují a některé prostě ne. A ted si myslím, že na očkování prevenarem je pro nás už pozdě :frowning2: Ale jinak bych do toho šla nejspíš.

Oluš, no to jste šikulky :wink: malá taky chodí jenom za ručičku, postaví se jen v postýlce protože u nás máme tak špatný vybavení, že postavit se jí moc nedaří v obýváku :frowning2: no a na plovoucí podlaze to jde hodně blbě, když jí koloužou nožky. No tak snad se zadaří. Už má okoukané všechny hračky a nebavěj jí, tak se dívám co by jí tak mohlo bavit. Ráda přemýšlý u toho tak mě napadlo taková ta vkládačka, jak do krabice strkáš správným otvorem různé tvary...tak nevím no....
24. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
dadlo, myslim, ze nie je neskoro na prevenar. doktorka mi o tom dala informacny letak. inak chodime k MUDr. Trbuskovej na Mazursku.
holky sa urcite rozchodia, ani sa nestihneme spamatat :slight_smile: my mame zase celkom maly byt, takze nema vela priestoru. a hracky tiez okukane, chrastitkam odzvonilo. mame aj taku krabicku, ktoru spominas, s tymi tvarmi, ale este jej to nejde. ale celkom ju bavi micek :wink:
24. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
ahoj holky

už jsem dlouho u vás nebyla na pokec
tak jak se všechny máte a jak trávíte víkend?
manžel je nemocnej tam my bohužel v Praze škoda a je tak venku krásně
škoda jen,že jsou tak častý lijáky jinak by jsme šly asi do bazénu

holky kam se chodíte koupat v Praze?

kačka byla na očkování 4dávky Hexa a naštěstí bez reakce
má už 83cm a 11,4kg kus ženský :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2008 v 00:20  • Odpověz
Nzdárek baby :wink:
Taky Vás najdu všude heč :grinning: :grinning: :grinning:
Jak Dadlu, tak i Lenerku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No tak jen tak , no :wink:
Dadlo, a v září už se neukážeš? Nebo co???
27. črc 2008 v 00:43  • Odpověz
ahoj holky,

dadlo: kdepak chodím do Čimic, doktorku mi doporučila kamarádky, že je dobrá a zatím jsem moc spokojená, ale kdybych nedostala tenhle kontakt, tak bychom také chodili do Mazurský, já tam chodila sama jako dítě a je to kousek.

Od pátku jsme byli u rodičů přítele a dneska jsme se vrátili, ale když jsou takovýhle vedra, jak asi hned přejedeme k mým rodičům, je tam příjemněji :slight_smile:) alespoň na pár dní.
Ten další týden bych tady už měla být, tak co si dát konečně srazík????? :grinning: :grinning: :grinning: Budete tady?

lenerka: dobrý venkovní koupání je docela na Stírce, my jsme tam byli loni po dlouhý době a pekně to opravili.
28. črc 2008 v 16:53  • Odpověz
ahoj,
Hassy : to sa mas, ze mozes takto vyrazit k vasim. teraz sa inde ako v lesiku neda vydrzat.
buduci tyzden sme tu, takze sa urcite mozme stretnut :slight_smile:
29. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
ahojky .....kde jste všichni :grinning: :grinning: :grinning: ....teda já mám co říkat, co :grinning:
...tak nakonec jsem zůstala s malým ještě u našich asi do středy nebo čtvrtka, ale o víkendu jsme byli navštívit kamarádku v Plzni, má dva kluky, tak to bylo moc fajn. Pro Adámka jsme dostali úžasnou dřevěnou houpačku, které se dá poté upravit na odstrkávadlo, tak to si Adámek užije až povyroste.
Co nového u vás? Co mimískové už vám běhají? My máme za sebou první otočku ze zádíček na bříško, myslím, že sám koukal, kde se to najednou ocitl ....takže už nám končí období "ležáka" :slight_smile: a bude veselo :grinning:
4. srp 2008 v 15:55  • Odpověz
ahoj,
mas doma ale sikulku :slight_smile: verunka mi uz zacala sama chodit. zatial su to len pokusy, ale spravi tak 4 krocky a capne na ritku. ale snazi sa, je ohromne zlata! takze behame po byte, trosku po lesiku, no uz je sranda :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já už se taky pečlivě hlásím na MK :slight_smile: , my jsme toho měli hodně na práci, krádež dokladů, dělání doma a do toho přestal jít počítač :angry: . JInak u nás nic extra nového. Rosteme jak zvody a vyvádíme blbost ale co já vám budu vyprávět, prožíváte to samé :grinning:

Oluš, to začínáte chodit brzo samy :slight_smile: koukám v 10m. To my chodíme za ručičky ještě. Ale lezení je zatím ještě stále nejrychlejší :sweat_smile:
6. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahojky,
ako sa mate?
dadlo, rucicky to stale istia, sama sa sice pusti, ale potom sa jej popletu nozicky a capne na zadok. ale lozenie ju uz moc nebavi, najradsej by stale chodila a ja mam vecer chrbat ohnuty ako stara baba. a co inak, ake ste mali miery v 10. mesiacoch?
hassy, ako pokracuje otacanie? vydrzi ti este na chrbatiku, alebo hned sup ho na brisko?
13. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahojky, dlouho si tu nebyla. Tak my se máme celkem fajn, spíš tak nějak v normálu. Předevčírem jsme byly na kontrole u dr. Měříme 76cm a vážíme 10,2kg, prý má míry jak roční díťátko. Nechala jsem si napsat recepis na prevenar tak v září nás oočkují tak doufám, že nebude žádná reakce. Natálka by taky chodila, zatím chodí kolem sedačky atd... když se pustí a chce udělat krůček tak žuchne na zem.

Oluš, jaký míry máte vy?

Hassy, a kde jste vy? Povídej co vaše díťátko :slight_smile: .
14. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
Háááááááááááááááááááááj :grinning:
14. srp 2008 v 08:32  • Odpověz
no verunka je mensia. ma 72 cm a 8570 g. teda ty mas doma ale holku :slight_smile: po prevenaru mala iba zvysenu teplotu, ale inak nic, presla to v pohode. aj druhe ockovanie.
14. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
ahojte holky, ja tiez byvam v bohniciach priamo oproti mazurskej,veelmi sa mi tu paci aj ked sme len v podnajme :slight_smile:
18. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
ahoj,
som rada, ze sem napisala slovenka! uz som si myslela, ze tu ziadne nie su. tak to si blizko pri mne, obcas sa pred polikliniku chodim prechadzat a mame tam aj lekarku.
18. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
jeee ahoj ak my tam mame doktorku, a z kade si zo sr?my sme z prievidze, mam syna zachvilu 6 mes., aj si tu rodila?
18. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a tak koukám, co nového :slight_smile: a vida nový človíček z Bohnic, tak ono se to tady ještě pěkně rozjede .
Minulý týden jsem byla cvičit ve Stromovce s kočárkama, někdo si sice mohl myslet, že jsem blázni :grinning: :grinning: , ale bylo to fajn a protože jsem od porodu ještě vůbec nic nedělala, tak si dokážete představit, jak jsem trpěla druhý den .....jejda, jak mě bolely nohy, ani malýho jsem pomalu neunesla :grinning:
Ve středu jdeme na píchání 2.hexa, tak snad to bude jako minule bez reakcí, protože v sobotu máme jet ke známým na opékání prasátka a to se moc těším.

dadlo: Natálka má krásný míry, jsem zvědavá kolik bude ve středu vážit ten nás šmudla :slight_smile: ....mám pocit, že teď nějak moc nepříbírá, jak jsou vedra, tak nějak nechce papat, no uvidíme co doktorka. POřád přemýšlím, zda dávat ten prevenar .....

olus: Verunka je koukam sikulka, za chvili uz bude litat po sidlisti :slight_smile: a to se pak asi člověk naběhá.
18. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: zdravím matussíkka :wink: . Holky nějak ten srazík nám nevychází :frowning2: tak snad někdy se to povede. My jsme se před chvíli vrátily od dr. malá se přes noc tak nějak divně osypala a já blázním kvůli každýmu pupínku tak jsem se jela radši poradit k dr. No nic to není naštěstí ale mám to potírat tekutým pudrem tak snad to zmizí.

I my máme za sebou první krůček :slight_smile: no ale ted zase dlouho nic, jenom chodí okolo nábytku a sedačky, ještě nemá takovou odvahu se pustit.

Hassy, cvičit jooo, no ty jsi šikula, to by mě asi tedka pohřbilo, jsem vyřízená z těh nespavých nocí, pořád čekám kdy se to zlepší a ono nic :frowning2: Míry máme hezký to ano ale myslím si, že ta váha by mohla být teda menší....no asi je po tatínkovi (když byl malej tak taky vážil hodně a ted je z něj vysoký, štíhlý chlap). Já ten prevenar už mám napsaný a v září nás oočkují. Už jsem se rozhodla.

Olus, vy už pěkně cupete :wink: , jen tak dál, vypadáto, že k dortu až budete slavit narozky si dojde úplně sama :slight_smile:
19. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

dadlo myslim, ze natalka ma normalnu vahu, ved je vysoka. to bude kocka, ked vyrastie, pockaj :slight_smile: ja som isla s malou k doktorke aj ked mala verunka obycajnu nadchu :wink: a gratulujem k prvemu krociku. my uz behame, vonku tlacim kocarik a mala ide za rucicku. po byte uz ale cupita sama, vonku ju radsej este drzim.

hassy, teda to ta obdivujem. ja sa stale chystam na brusne tance a neviem sa k tomu dokopat. a ked uz som sa konecne rozhybala, tak si to zrovna nemozme dovolit, financne.

matussikk, ja som z BA, priatel Prazak :slight_smile: rodila som tu v prahe, v krci. a ty kde? si tu uz dlho?
19. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
dakujem za privitanie baby..

ja som rodila na bulovke dosla som si mhd, tu v bohniciach byvame rok a v prahe som dva roky a par mesiacov...prisla som sem hned po mature za vtedy priatelom :grinning: brusne tance sa aj mne pacia, kolko ze taka srandicka stoji?? :slight_smile:
19. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
aj ja som mala rodit na bulovke, ale mali stop stav. tak ma rychlo previezli sanitkou do nemocnice v krci. som rada, ze sme to stihli a nemusel ma odrodit sanitar! iba so mnou predychaval, pretoze berus bola strasne rychla :wink:
nasla som jeden kurz tu na krakove a stoji to 1890,- na 5 mesiacov.
19. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
olus to si mala teda adrenalin..ja som rodila 14 h :stuck_out_tongue_closed_eyes:..to som netusila ze na krakove take nieco byva si nasporim a na rok pojdem :sweat_smile: ked drobec vyrastie :grinning:ako dlho si tu, tiez mas rodinu na sr?ja hej vstekych tu nemam nikoho :frowning2:
19. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
no ani som si ten porod neuzila :slight_smile: ziadna kupel, lopta a podobne. na sal, pichnut voda, zatlacit a bolo. ako v rychliku :wink:
tiez mam vsetkych na slovensku, preto by som si tu rada nasla nejake kamaratky, aby sme neboli s berus stale same.
19. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
no veru o nic zaujmave si neprisla :grinning: ver mi ja som to absolvovala ale radsej by som brala taku rychlovku, tiez mi ale pichli vodu dva krat ten hak vyzeral fakt hrozivo...a kde presnejsie byvas?ja na hnezdenskej tie novostavby urcite vies :wink:
19. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
to verim. nastastie som ten hak nevidela :slight_smile:
ak su to tie novostavby, tak tadial chodim denne :slight_smile: byvame oproti bille, hned pri zastavke. von chodievame kazdy den, okolo stvrtej, piatej.
19. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
no to mne ho pekne aj ukazali chcela som ujst zo stola..ja chodim az okolo piatej pol siestej vtedy mam aku taku nadej ze ten moj krpcek zaspi lebo on nejako kociare nemusi, mam sportovy oranzovo cierny freeline explorer a ty mas aky??keby na seba niekde narazime :grinning:
19. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
a kam sa chodis prechadzat? mne sa totiz strasne pacia oranzove kociky, takze sa za kazdym otacam :slight_smile: my mame chicco cerveno-sedy golfac, ten tlacim ja a dieta cupka a taha ma na vsetky svetove strany :grinning:
19. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz
ako kedy ked potrebujem na nakup tak idem aj do billy ale ked nie tak sa prechadzam pri nas okolo domu a potom smerom hore ako je penny market ale idem z durhej strany su tam take lavicky do kruhu pri cinzaku je to skoro pri hlavnej ceste, niekedy behnem aj do lesika ci botanicka..ty kade chodis?
19. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
do botanickej chodim stale, je tam najlepsie v takom teple a potom okolo domov, panelakov, smerom k odre. keby si chcela, tak mozme ist spolu, alebo ked ma uvidis niekde, tak nevahaj a prihovor sa :grinning: ja som celkom hanblivec.
19. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.