• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 8 - Bohnice

(Zamčená)
1. března 2011 
tak to sme dve :grinning: :grinning: :grinning: tak dajme normalne stretko co ja viem okolo tej pol siestej co ty nato? a kde by ti to vyhovovalo?
19. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
to uz budeme vonku, takze mozme niekam dobehnut. to je jedno, povedz. trebars pred baby marketom?
19. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
dobre moze byt, sme dohodnute...este pre kontrolu je to tam vedla krakova vsak? ved podla kocikov a deti sa pozname, inak ja mam22 a volam sa martina :wink:
19. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
ano, pri krakove. ja mam tiez 22 :slight_smile: tak o pol siestej.
19. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz
ano jasne vydis som myslela ze mas 29 :sweat_smile: podla prezivky, dufam ze sa nepokazi pocasie do vtedy
19. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
Ahojda holky, tak čítám a vy už jste byly spolu drandit. To my jsme zase si úžívali výletů tak to bylo dobrý. Teď se přemlouvám abych šla žehlit, tuhle činnost nemám vůbec ráda :rolling_eyes: . Tak až budete mít dalšího spicha tak napište klído se k vám přidám, teda jestli budu mít časík a budu přítomna v Bohnicích :slight_smile:

Hassy, a kde máme tebe??? Že by sis užívala horského slunka???? :slight_smile:
24. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky, nějak se nám to tady zastavilo ... léto nám uteklo, byli jsme teď hodně pryč a tak ani nebyl čas něco psát, ale teď už jsme zpět doma, Adámek roste jako z vody ...a jak se vede vám? Co mimískové a srazík, koukám, že už jste měli, jak bylo?
22. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Ahojky, no jo nějak se to tady zastavilo :cry: , holky nějak stratily písmenka. Ale já jsem tady skoro pořád (jak se to teda vezme). Já jsem na srazíku nebyla. Takže stále jsem nepoznaná :pensive: . Venku je teda počasí děs běs. Fakt hrůza, tohle počasí mi teda nevyhovuje. My jsme oslavili první růček, bylo to fakt super. A co se týče chození tak pořád chodíme za jednu ručičku, bojí se mě pustit tak čekám na ted zlomový den :sweat_smile:
24. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj dadlo, tak to už nebude trvat dlouho a poběžíte, gratuluju k prvním narozeninám Natálce :slight_smile: Včera jsem byla z kamarádkou venku, má chlapečka z července a také už pěkně běhá. Venku teda opravdu nic moc, teď zrovna koukám z okna a prší, tak snad odpo bude líp. Adámek teď zrovna usnul, tak jsem se vrhla k PC, původně jsem myslela, že se dám na úklid, vytřu, atd. ....ale nějak je špatný tlak vody, prý dnes nepoteče, což mi nějak ušlo, tak se flákám.
24. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
Hassy, to nevím jestli poběžíme ale nejspíš nám to chvíli bude ještě trvat. Koukám, že vy už taky zachvíli bude slavit půl růček :grinning: . S tou netekoucí vodou mě pěkně naštvali, žádná zmíňka žádné info prostě nic :angry: . No snad podobný odstávky už nebudou. O víkendu má být prý hezky tak si plánujeme nějaký ten výleteček tak snad se to nějak nepokazí.
25. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
..jojo to máš pravdu u nás taky nebylo žádné info, že by voda neměla téct, jen o minulém týdnu, no ale nakonec jsme to zvládli, sice bez večerního koupání malýho. My se o víkendu chystáme do ZOO poprvé s Adámkem, sice z toho ještě moc mít nebude, ale projdeme se a jak píšeš slibují hezké počasí. A jak jste s Natálkou oslavili první narozeniny? ....je pravda, že to děsně letí :wink:
25. zář 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
jééé do ZOO tam bych chtěla taky ale asi nejspíš pojedeme do Karlových lázní chtěla bych udělat nějaký pěkný fotečky u fontánek apod... tak snad se zadaří. Dneska jedeme na kukandu do Brandýska. Ráda tam nakupuju věci pro malou. Jsem zjistila, že mám nedostatek punčocháčků a protiskluzových ponožtiček tak snad se zadaří. No a narozeninky byly opravdu skvělý. Je to zážitek k nezaplacení. Akorát jsme museli vzbudit Naty tak byla nejdřív taková trošku nevrlejší ale pak se z toho dostala. Bylo to opravdu fajnový, večer jsme udělali 20 minutovou dízu tak tančila a byla super. Nedá se to vyprávět. No vám se to už taky pomalu blíží :grinning: . Manžel jel pro vodu do čimic k rodičům tak jsme mohli vykoupat malou. No a já jsem na wc chodila opravdu minimálně.
26. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojky, nemáte prosím tip na nějakou šikovnou kadeřnici v Bohnicích? díky Tereza
:wink:
30. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
holky ja jsem z dolnich chaber, coz je od bohnic kousicek.. jsem ted na zacatku tehu..
nejste na tom nektera podobne? :wink:
13. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz
ahoj holky

už jsem dlouho tady zase nebyla
tak co se tady děje u vás novýho?
jak se připravujete na vánoce,už máte dárky?
my teď řešíme nové bydlení
teď máme 2Kk a chceme jít do většího 4KK
takže opustíme prosek a chystáme se do Čakovic
a co holky scházíte se?
13. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
ahoj lenerko,
tak nějak nám to tady trochu pokulhává :slight_smile: ....a jak vy na Proseku, scházíte se? Mám mezi vámi jednu kamarádku Janču s malým Péťou (grecek), je to kolegyně z bývalé práce.
Tak to budete mít pěkný bydleníčko z 2KK na 4KK, to bude paráda, ... a čakovice jsou kousek od Proseka, takže dobrý.
jinak doma už taky trochu pečeme,.... potřebovala bych umýt okna, ale vůbec se mi do toho nechce, to spíš vybírání dárků pro malýho je fajn :slight_smile: ale u vás už to bude na vánoce s Kačenkou super co, bude to už vnímat :slight_smile:
tak zdravíme Prosek :grinning:
16. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
ahoj hassy

no jasně Grecek :wink:
bohužel,jsme se ještě s jančou a malým péťou nesešli
nějak jsme se při posledním srazu míjeli
ale jo občas srazíky děláme je to dobrý vypadnou z domova a pokecat s holkama :wink:
teď zase holky byly v pátek pařit bez dětí a docela si to užily
já neměla hlídání a manžel byl na služebce takže smůla
tak snad příště

no kačka už docela vnímala i loňské vánoce bylo jí rok a 2dny takže super
měla i kapříka
manžel jí ho předkousával,aby tam něměla kůstky
no letos to bude veselejší už jí budou 2 :wink:
snad na sebe nestrhne stromek

je škoda,že je tady tak mrtvo
musíme to tu zase rozjed!!!
16. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz
no tak to se holky pěkně rozjely, fakt je že to není špatná nápad vyrazit si večer :grinning:
Jé tak to se tvoje Kačka narodila přesně jako mýho bráchy holčicka, to jsou stejně staré :grinning: :grinning: :grinning: no to už jsou velký holky. Ohledně strhnutí stromečku, to si říkáme taky, i když je ještě takhle mrňavý, ale už vleze všude kam chce.
Chodíte do ZOO? To bychom pak na jaře mohli udělat sraz Bohnice a Prosek, to by bylo fajn.
tak pěkný večer :wink:
17. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
ahoj

no to víš,že chodíme do ZOO
chceme si příští rok koupit tu roční permici se to vyplatí
no my už plánujeme druhý
to víš jedináčka nechceme
no jo máme vánoční dáreček
ale je to hodná holčička :slight_smile:
počkej to druhý to bude asi záhul :confounded:

určitě jsem pro srazík :slight_smile:
17. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky
nějak to tu spí né?
škoda
musíme to tu zase rozjed
kde jste všechny a jak se těšíte na vánoce?
30. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz
holky kde pak jste všechny?
tak už to tu asi nerozjedem co? :astonished:
2. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz
ahoj Lenerko ....asi se to moc nerozjede, nějak se holky všechny vytratily a taky se blíží vánoce, tak má každý co dělat a jak u vás na proseku? :grinning:
3. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
no taky je to tam nějaký chcíplý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
každá peče,uklízí
no teď jsem docela často na diskuzi hledám kamarádku v praze
tam to jede
tak se přidej :wink:
3. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
tak já tam taky nakouknu :slight_smile:
8. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
koukni,je to tam pěkně rozjetý
né jako tady
tady už to chcíplo či co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
No ahojky holky, tak podlouhé době jsem navštívila MK. Co se týče vánoc tak je to opravdu honička. Objednala jsem pár dárků z qulle a oni to nemají skladem, tak jsem dost naštvaná. Jinak my vánoce budeme slavit až 25. :frowning2: 24. jsme samy s natulkou doma a nechce se mi to slavit bez táty a k rodině se mi nějak nechce. Stejně nejlepší je být doma na svém gauči se svým žrádlíčkem :grinning: . Holky tak povězte, co jste nakoupily svém miláčkům (jak velkým tak malým) :wink:
16. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem "lezu" :slight_smile: jsem taky z Bohnic, ale mimco se ma narodit v unoru. Nicmene ted hledam detskeho lekare a chtela jsem se zeptat na vase zkusenosti, pokud nektera chodite na Mazurskou.
Zkousela jsem Mudr. Holeho a ten pry uz ma 2 roky stop stav, tak se zacinam trochu desit. :astonished: Moc diky
16. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
ahoj

tak dárky pro manžela mám jen skromný
2košile ponožky trenky :slight_smile: kravatu
to víte dali jsme si ten nej.dárek nový byt 4Kk
a už nám nezbylo moc peněz
no,ale Kačka dárků dostane několik
má vánoce a hned 26.12.narozky 2roky takže dárečků bude dooooost
16. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
holky?kdepak jste?
tak co máte už uklizeno,zabalený dárky a tak?
mě se do ničeho nechce
asi vánoční depka či co

a co dáte drobkům na štědrý den k večeři?
kačka dostane bramb.kaši a kapříka
to miluje
možná už jí dáme i zobnout salátu a vinný klobásy uvidíme
a co budete doma nebo u příbuzných?
nás pozvala švagrovka,takže mám to bez práce :slight_smile:
ale příští rok to čeká mě
19. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
ahoj

všem přeju

Veselé vánoce
hodně dárků
užijte si to v klidu a pohodě
pak písněte jak prožívaly vaše děti vánoce
kačka už bude mít druhé
tak snad to bude pěkný už se těšíme

tak pa :slight_smile:
22. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.