• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 8 - Bohnice

(Zamčená)
1. března 2011 
autor
Evak81 - no my chodíme k pí dr. Šiklové. Jednou jsem byla u pana Holého a vůbec na mě nezapůsobil dobře a diagnoza byla tak nic moc. A s jiným pediatrem nemám zkušenost. Na pí Šiklovou si nemůžu stěžovat :wink:

Holky tak vánoce jsem úspěšně za námi :slight_smile: já jsem podle dárků byla maximálně hodnáááá. No já jsem vlastně pořád hodná :grinning: A co jste dostaly vy????
27. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky,pardon že vám sem lezu,ale nemáte některá zkušenost s cvičením dětí v kulturním domě krakov? Díky :slight_smile:
6. led 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahojky lenko :slight_smile:, já bohužel ani nemám ponětí, že tady nějaké cvičení je :confused: takže ti nepovím. Ale tak snad každé cvíčování bude dobré :wink:
7. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Dadla díky,zítra tam zkusím sjet a vyzkoušíme první hodinku
7. led 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
leni, já jsem se mrkla na jejich webovky a vypadá to tam dobře :wink: ale ta hodina mi moc teda nevyhovuje :confounded: . Tak nevím no. Hlavně mi napiš jak se vám tam líbilo a co jste prováděli :sweat_smile:
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj,tak super,sice sme vstávaly už v 7 a ke konci už byla protivná,ale jinak fajn,příští týden jdem znova pro nechodící a pak zkusíme pro chodící děti :wink:
Jinak sme se učily říkanky a k tomu předváděly dětem co děláme, cvičily jsme na gymmíčích,prolejzaly tunely,chytaly obruče fakt moc fajn a je tam i malá hernička
8. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj Leni

my jsme všude co?
no v 7 h to je šílený
to kačku z postele nedostanu!!!
a jak se ti Klaudinku povedlo přesvědčit,že má vstávat?
není to tam někdy od pozdější hodiny?
8. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Ty jo, tak to bylo asi fajn :slight_smile: , mě se to hned líbilo z těch fotek. Že bysme to taky prubli :wink: Akorát nevím jestli by Naty dělala to co se po ní žádá :grinning:
9. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
dadla,já se toho bála taky,akorát když sme pak dělaly zajíček v své jámce a děti seděly a my kolem nich chodily tak začal řev-máma neéé :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky, tak se také konečně po dlouhé době hlásím :slight_smile:) a dodatečně přeju všem nej do Nového roku ať Vám dětičky dělají jen samou radost ......koukám, že Vánoce jste měli všichni fajn, no u nás byli taky krásný, první s Adámkem, sice z toho moc neměl, ale byli jsme poprvé ve třech :slight_smile: a tak alespoň my jsme z toho měli hezký pocit.

Koukám, že lenkazdenek vyrazila do Krakova na cviční, taky jsem si několikrát říkala, že také půjdeme, ale nakonec jsme se přihlásili už loni na jedno cvičení s mimískama na Černý most a musím říct, že je to příjemný, člověk trochu vypadne z té všednosti a Adámkovi se to myslím, také líbí :slight_smile:) teď jsem se přihlásili na pokračovací kurz, zrovna v pondělí jdeme.

Dadlo a ja ty? Co práce, stále chodíš a jak to zvládáš?
10. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky

určitě je potřeba děti zabavit :wink:
i já ráda vypadnu z domova
dneska jsme byli v Hotelu Step plavat
byli to 2hidinky příjemnýho relaxu :wink: kačka se tam vyřádila a i my
měla takovejch zážitků,že usla až skoro ve 21h
už se zase těším až nám od 21.1:začne cvíčo
11. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Evak81- já taky chodím k Mudr. Šiklové. Zatím si na ní nemůžu stěžovat, ale slyšela jsem na ní hodně stížností, takže nevím, jestli bych jí doporučila. Na Mudr. Holého jsem slyšela naopak samá pozitiva, ale už nebere a dlouho se tam čeká, což asi taky není dobré, sedět 2h s malým dítětem v čekárně. Jednou jsem byli na záskoku u DR. myslím Steinbauerové nebo tak nějak ( je vzadu až na konci) a přišla mi docela fajn, takže tu bych klidně doporučila.:wink:
15. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Hassy, tak my snad dobrý. Ale teď na mě dolehlo nějaká ta chřipková epedimie tak se léčím jak jen to jde :frowning2: . Halvně aby to nedostala malá, z toho mám nevětší strach. No a práce? Tak nějak to zvládnout musím. Pokud jsem v práci 12h tak jsem pak vyřízená a na pošulichání mám energii vždycky :grinning: . Akorát mě teď štvou ty daně, jak mám tu brigádu tak je to nějak komplikovanější a já nevím přesně, kde co mám vyřídit. A ostatní mluvěj semnou odborně a já jak ted debil tomu nerozumím :astonished:
16. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj dadlo

tak ty už chodíš do práce jo?
a kdo ti hlídá?
tě tedy obdivuji,já bych od malý neodešla,ale je fakt,když jsou potřeba prašule,tak se asi musí no
16. led 2009 v 17:54  • Odpověz
ahojky dadlo, tak ať jsi brzy fit a jak říkáš, hlavně ať to malá nechytne ....no jo, to je to, jak je člověk mezi lidma, spousta bacilů :frowning2: ale říkají, že chřipky začínají řádit .....doufám, že nám se také vyhne. Teda to jsi dobrá s tou prací a malou hlídá manžel? A musíš dojíždět někam daleko?
16. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Holky, taky se mi nechtělo od Ntálky a jít do práce, ale nakonec mi to prospělo. Vypadnu tak ze stereotypu a řeším jiný záležitosti než plínky :wink: . A penízky nám taky podnou :wink: . Manžel pracuje zhruba 14 dní v měsíci a pak má volno, takže využiju jeho volna a jdu makat zase já. Takže malou hlídá taťulda. Takže vše je oki. Holky taky doufám, že se vám vyhne chřipková epidemie halvně vaším dítkům :wink: . Ale číhá to asi na každém kroku :unamused: Do práce moc daleko nedojíždím jen na Poděbrackou takže do Hloubětína. Tady sednu na 200, na Kobylách do tramvaje na palmovce do další tramvaje a šupky do práce. Po zkončení pracovní doby pro mě většinou přijede manžel s natinkou, takže si nemůžu stěžovat. Jsem ráda, že zaměstnavatel mi vyšel vstříct ve všech mých požadavkách takže super :wink:
17. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dadlo tak to ti přeju
máš to pěkně zařízený a prašule se hodí
23. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat? :slight_smile:
My jsme se do Bohnic přistěhovali v prosinci, bydlíme u Odry. Koukala jsem, že se bavíte o pediatrech. Na MUDr. Holého jsem slyšela samé pozitiva, tak když jsme se přistěhovali, hned jsem chtěla malou k němu přihlásit, ale nebere, to samé MUDr.Steinbauerová, takže nakonec chodíme k Šiklové. Už jsem taky na ní slyšela nějaké stížnosti, zatím si ale na nic stěžovat nemůžu...no taky jsme u ní byly jen 2x tak uvidíme časem.
24. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
Jo a mám téměř 14ti měsíční Ellenku - v profilu mi to stále ukazuje, že jsem těhotná ve 100tt :grinning: Nejde mi to změnit, stále mi to hlásí chybu, nevím proč. Tak to jen pro info :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
100tt to je dobrý :grinning:
ahoj sharii
24. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj lenerko...tak 100tt už mám opraveno :wink:
Holky, přemýšlým, že začnu s malolu chodit někam do herničky, myslím, že si už potřebuje začít zvykat na děti, je pořád jen se mnou...Koukala jsem, že je tu v Krakově Osmík a pak snad ještě něco v tom DDM...chodíte tam? Co je lepší? :slight_smile:
25. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj shariii

tady ta diskuze moc nejede
přijď na pokec k nám
Maminky z Proseka a Letňan

holky chodí do Osmíky i do DDM
tak ti tam poradí co je lepší :wink:

já chodím do Letnan do klubu Slunečnice
je tam cvičení s herničkou v úterý pro děti od 1-2let od 9-11h
pro Ellen by to bylo asi dobrý
pak chodíme do Kika do dětského koutku

už se těšíme na jaro
jdeme si koupit permici do ZOO
a budeme tam chodit asopoň1x za týden doufám tedy
25. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj, najde se tady ještě nějaká další mamča z Bohnic s podobně starým mimčem? :grinning:
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojte maminy,

nenajde se tu mamina s raubířem starým jako mám já???? :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:50 • sonaz
Nemáte někdo zájem o kurz masáží pro miminka? Vede ho paní doktrorka na Letné. Navíc je v kurzu povídání o homeopatii. Cena 600 Kč
1. bře 2011 v 16:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.