• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - Nastávající maminy

(Zamčená)
5. ledna 2009 
No barvu vlasů si už nepamatuju,ale ten s těma brejličkama tam byl,když mě propoušťěli a ten byl miloučkej :slight_smile: !Víš,že ani nevím kolik měla apgar :sunglasses: !
To bylo napsané ve zprávě pro doktorku?Nebo Ti to řekli?
3. led 2007 ve 14:41  • Odpověz
Holky ja o vinohradech cetla takovy horory, ze jsem nabyla dojmu, ze muze mluvit o stesti ten, kdo si odtamtud prinese zivy zite :slight_smile:
8. led 2007 v 15:42  • Odpověz
Tak to zase asi ne,ale já už bych tam rodit nešla ani za nic! :slight_smile:
Ale slyšela jsem o paní která tam na konci těhotenství přišla o dítě vinou doktorů!Nejvíc mě štvalo to,že se mě u porodu nikdo na nic neptal a všechno udělali automaticky a epidural mi dát nechtěli!!Ani jinou polohu než na zádech s přikurtovanýma nohama jsem nemohla.Zážitky mám fakt ošklivé,ale hlavně,že je malá zdravá :slight_smile: !
8. led 2007 v 16:09  • Odpověz
Gedren: Popravdě řečeno já při zjišťování o porodnicích jsem zjistila o kterékoli porodnici, že mnoho maminek na ně má různý názor. Jedni jí vychvalovali do nebes, druhé proklínali. Ať už šlo o ty horší, nebo naopak ty nejvyhledávanější. :confounded:
15. led 2007 ve 13:52  • Odpověz
autor
andira,
sice pozdě ale přeci. Já rodila u apolináře. Nemůžu si na to stěžovat. Přijímal mně mladej doktor Hašlík, vysmátej a strašně sympatickej. I ten tym asistentek, co měli zrovna službu byli perfektní. Ale bohužel odešli před 19tou hodinou a já porodila až v 19.45, ale nemůžu si stěžovat. Přišel docela zajímavej pan doktor, starší - něco ve věku mého otce, sice mi pomáli asistentky, ale stejně to byla dřina. Sestry na oddělení jakžtakž. Byla tam teda jedna super sestra z novorozeneckýho - Jana - a s tou jsme vždycky prokecali půl hodiny, když přišla k nám na pokoj. Jinak sestry na novorozeneckým jak který. Dětskou doktorku a její "pomocnici" jsem neměla moc ráda, ale já nesnáším nemocnice jako tak, takže i kdyby byly sestry super, tak je nebudu mít ráda :unamused:. No, ale pokud budu rodit podruhé - což je ještě daleko a zatím o tom neuvažuju, tak půjdu určo na bulovku.
15. led 2007 ve 14:33  • Odpověz
čauky maminy,

já původně taky poprvé chtěla jít do vinohradské,protože jí mám za barákem a za 5 minut bych tam byla pěšky, ale můj doktor mi to rozmluvil
tak jsem rodila u Apolináře a super, za 4 měsíce si to tam zopakuju

Andiro, písla jsem ti do IP, tak se ozvi, pokud budeš chtít

Všechny ostatní zdravím, ať miminka rostou a jsou zdravá a mamči taky

P.S. Maruško - to byla náhoda v tom Tescu před vánoci, viď?
15. led 2007 ve 14:51  • Odpověz
autor
olus,
to teda byla, musím říct, že mně to velice překvapilo a na druhé straně potěšilo :o)))
27. led 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahojky,

jsem tady po prvé a ráda byćh se vás zeptala jestli byl poslední příspěvek v roce 2006???

chtěli bych se Vás zeptat na názor ohledně kočárku. Vybrala jsem si tři typy Quinny, Bugaboo a Stokke (popřípadě McLaren - ten ale nejde koupit v Cechách a docela se obávam když bych ho potřebovala nechat opravit nebo reklamovat)...
20. srp 2007 ve 12:39  • Odpověz
a kampak se do polska chystate?do těšína?
6. zář 2007 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem našla chat pro budoucí maminky z Prahy a nikdo tady není.... :unamused:
6. zář 2007 ve 12:13  • Odpověz
Je tu vubec nekdo? :wink:
5. led 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.