• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - východ

(Zamčená)
27. ledna 2010 
ahoj,napište budem rádi já a šestiměsíční Mišáček. :slight_smile:
12. čer 2007 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj Milisko, já ještě maminka nejsem, jestli to nevadí, ale jestli vše dopadne jak má, tak za 6 měsíců maminkou budu :slight_smile: Odkud jsi???
12. čer 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
ahoj jsme Počernice a vy? :slight_smile:
12. čer 2007 ve 13:59  • Odpověz
No tak to jsme opravdu hodně daleko od sebe :grinning: :grinning: :grinning: Ze Zelenče :grinning: Kolik je Ti???
12. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
Já jsem taky z Počernic-Horních a Zeleneč je kousek.Zrovna minulý týden jsem tam byla
12. čer 2007 ve 14:03  • Odpověz
Domino: no vidíš a to chodíš k nám na prosinec a ani nás nenapadlo, že jsem sousedky :grinning: :grinning: Holky ke komu chodíte na gyndu???Nechodíte k Dr.Barešové v Počernicích?????
12. čer 2007 ve 14:08  • Odpověz
Kim no a ještě k tomu chodím do prosince, když patřím do listopadu.Nene, já chodím do gyncentra
12. čer 2007 ve 14:11  • Odpověz
Hm, tam mě nevzali, mají stop stav, ale tahle Dr.je prý mladá a pohodová, dělala porody v Podolí...ordinaci má na Náchodské v tom baráku, co je lékárna u hlavní, tak to budu mít extra blízko!!!!
12. čer 2007 ve 14:17  • Odpověz
autor
No tak to je pěkný :slight_smile: mě jě 31 :sunglasses: tak a chodím na černý most na gyndu.Je to doktor ,který byl v gyncentru dříve.Jsem spokojená.A vám je kolik?Jinak jsem rodila v Krči a supr :wink: fakt.
12. čer 2007 ve 14:22  • Odpověz
Já jsem v gyncentru žu dlouho a zatím tam jsem spokojená a oceňuji, že mají večkeré vybavení a nemusím nikam lítat.Akurát je to až moc velké, tak tam není moc času
12. čer 2007 ve 14:29  • Odpověz
Mě je 26
Mili: proč jsi rodila v Krči?????Já původně taky chtěla, ale zdá se mi to daleko.Já jsem vybrala Bulovku, do Brandýsa nejdu, tam se mi to zdá jako v 50.letech :grinning:
12. čer 2007 ve 14:58  • Odpověz
Já už jsem zaregistrovaná u Apolináře a ještě jsem uvažovala taky o Krči
12. čer 2007 v 15:05  • Odpověz
Ahojte holky, my jsme z Mukařova, rodila jsem u Apolinare a rodit zase budu.
Tak zatim :sunglasses:
12. čer 2007 v 15:08  • Odpověz
autor
kim,vybrala jsem si Krč,protože muj gynek.mi ji doporučil.Nechápal,když jsem mu říkala,že Podolí,Apolinář už mají stop stav a já o lepších porod.nevím.Povídal,že spousta maminek chce rodit třeba v Podolí,ale i jinde je naprosto profesionální přístup k rodičkám .A měl pravdu.Byla jsem tam spokojená.O Bulovce nic nevím,ale určitě ji máš nejblíž.Brandýs se mi zdá taky takový o ničem.Krč není daleko.Neboj pokud je to tvoje první miminko,nebudeš rodit v autě :slight_smile:
12. čer 2007 v 15:38  • Odpověz
autor
kim jasně,že první miminko to jsem špatně napsala.Jen jsem tím myslela,že u prvního mimča to není tak rychlý tak zkus si ty porodnice prohlídnout dřív.Uvidíš.pa.pa. :slight_smile: :sweat_smile:
12. čer 2007 v 17:14  • Odpověz
autor
ahojta do Mukařova :slight_smile: :wink: :grinning:
12. čer 2007 v 17:15  • Odpověz
Ahojda tady jsou Říčany u Prahy :wink:
13. čer 2007 ve 14:39  • Odpověz
ahoj, my setaky hlásíme, jsme z Tuklat u Úval, a taky jsme rodili u Apolináře, jsou tam super.Tak vřele doporučuji.
kabatko, už se ti to krátí, viď asi byste chtěli klučinu, viď. jak zvládáš ty kočičky takhle za sebou?
24. črc 2007 v 08:57  • Odpověz
eirene taky už to máš za pár, kam půjdeš rodit ty? ve světicích mám "sestřenku" s roční holčičkou.
24. črc 2007 v 08:59  • Odpověz
miliska mám mamku v klánovicích a HP pracuje náš tatík, občas jedeme na hřiště a pak s ním domu, tak kdyžtak se můžeme sejít ať na to nejsme sami a nebo zajet třeba do cčm, aspoň nám to nějak uteče :grinning: :grinning:
od září bude Míša ve školce, tak by byl i větší klídek :grinning: :grinning:
klidně písni do IP
24. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz
Zonja: jak se jmenuje ta tvoje sestřenka ze Světic? možná jí znám, stavíme tam domek a dvoje sousedi mají roční holčičku :slight_smile:
1. srp 2007 v 15:42  • Odpověz
Petra Moravcová s Verunkou :grinning:
2. srp 2007 v 15:46  • Odpověz
autor
ahoj Kim kam jsi se ztratila? Jak je ? :slight_smile:
2. srp 2007 v 17:21  • Odpověz
Čau Milis, tady je to příliš mrtvé :slight_smile:
Já dobrý, díky!!!!!Byla jsem včera na rychlém UTZ a zatím to vypadá na holčičku :dizzy_face: na genetický jdeme i s manžou za 14 dní, tak doufám, že se prcinka potvrdí :grinning:
Co Ty a prcek?????
2. srp 2007 v 17:38  • Odpověz
autor
napsala jsem ti do ip a už spěchám vařit kašičku už mě malej brouká a přidává na hlasitosti tak zatíííím :slight_smile:
2. srp 2007 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím ze Říčan. My čekáme miminko 24.9. (2.10.).
13. srp 2007 v 11:23  • Odpověz
Ahojte holky, tak po hlouhe odmlce, jsem VAs zase nasla.

zonja jo jo, klucinu by jsme chteli a vypada, ze i mit budem. Jinak zatim vse Ok, ale se trema to bude narocny :frowning2: Ale snad to zvladnu. Diky za optani :slight_smile:

Eirene nechodis do Srpnovek? TAky cekam mimi.- Zitra mam termin(jiz druhy) a cekame kluka. Jsme z Mukarova, tak se muzem nekdy sejit? Do rican jezdim k pediatrovi a mam tam par kamaradek :slight_smile: Uz taky prenasis, co?

Janana Zdravim, jak se dari a jak se chystas na mimi? Bude prvni? A co to bude? Pokud to neni tajne :wink:
13. srp 2007 ve 21:55  • Odpověz
kabatko - daří se nám dobře. Ještě nemám koupenou veškerou výbavičku, tak to teď musím dohnat. Jinak čekám holčičku - je to moje první.
24. srp 2007 v 16:07  • Odpověz
Ahojte, tak mame kluka. A moooc hodneho :slight_smile: V noci spinka.
janana TAk at se holcicka vydari. MAm take dve holky a posledniho kluka. A na vybavicku je casu vzdycky dost. Staci par plen a nejaka kosilka a dupacky a zbytek se da dokoupit i s miminkem :slight_smile:
31. srp 2007 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím z Brázdimu u Brandýsa.Mam dvě dcerky a je mi 32let.Přestěhovali jsme se sem v březnu 2007.
Přidávám chválu porodnici u Apolináře,ale nemam dobrou zkušenost z Brandýsa,byli jsme tam na pohotovosti s mladší dcerkou a pan doktor Zeman se k nám choval tak hrozně,že se musel ozvat manžel a usměrnit ho.Byli jsme opravdu otrávení jeho chováním.Byl prý nervózní,že mu mají přivézt přiotrávené dítě-to chápu,ale nemusela jeho nervozitu odnýst naše dcera!Zacházel s ní hrozně při vyšetřování a pak i určil špatnou diagnózu což nám sdělila naše dět.doktorka.
2. zář 2007 ve 22:09  • Odpověz
autor
kabatko gratuluju :slight_smile:
3. zář 2007 v 16:01  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.