• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - východ

(Zamčená)
27. ledna 2010 
autor
ahoj kabatko gratuluju :slight_smile:
3. zář 2007 v 16:03  • Odpověz
také gratulujeme kabatko, jak se vám daří a jak zvládáš?
7. zář 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ze Zelence, dnes mam termin, ale mimcu se zatim nechce, tak uvidime.
19. zář 2007 v 15:44  • Odpověz
autor
Hodně štěstí tera :slight_smile:
22. zář 2007 ve 21:45  • Odpověz
miliska: diky moc, myslela jsem ze prenaset nebudu a dnes je to uz 5. den, uz z toho zacinam byt nervozni a bojim se vyvolavani. Porad miminko premlouvam :dizzy_face:
23. zář 2007 v 07:20  • Odpověz
ahoj tera moc gratulujeme ke Klárce, jak ti to dopadlo, umoudřila se a šla sama?
1. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky. Taky jste tak samy?
Já jsem z Čerňáku, ale mam pocit, že je to skoro na konci světa. Nejsou tu ani kamarádky ani spřízněné duše a když, tak času moc nemají a já jsem hrozně sama.
Nechcete se někdo někdy srazit? Nebo udělat hromadný srazík maminek z okolí?
2. říj 2007 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj adua, mas moc hezke fotecky a tvuj komentar porodu me uvedl do reality. Jsem zvedava jak to bude probihat a jak budu zvladat, ono je to jeste relativne daleko.Na nejaky srazik bych sla, bysme to mohly nejak naplanovat.
3. říj 2007 v 09:01  • Odpověz
titicaca, to zvládneš, když jsem to zvládla já - takovej srab a nesnášenlivec bolesti. :slight_smile:
Díky že jsi se ozvala. Já mam čas v podstatě kdykoliv, stačí říct. :wink:
3. říj 2007 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
adua, trosku je problem, ze jeste chodim do prace a zatim ukonceni pomeru neplanuju, az nekdy v unoru. takze vetsinou koncim okolo 17.hod ... to nevim jestli by se vam s mimiskem hodilo??? Patky mivam do 14.hod, ale tento pojedeme mimo Prahu, tak treba muzem zkusit predbezne ten dalsi ... 12.10. co myslis. nebo jak bys tovidela ?
3. říj 2007 v 10:30  • Odpověz
Tak jo, třeba příští pátek. Předběžně. A jak se těšíš na mateřskou? Mně se taky nechtělo z práce. A to jsem souhlasila s dítětem proto, že jsem už nechtěla v práci být a chtěla jsem se pokusit o přemluvení doktora na rizikový. A když mi doktor řekl, že mám být doma, najednou jsem nechtěla. :wink:
3. říj 2007 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
adua, jak pises o te bolesti, tak myslim, ze jsem dost velky bolestynek, uz se mi podarilo zmodrat u odberu krve, chvili jsem si polezela a dostala preslazeny caj a bylo dobre.Ale myslim si, ze trochu trapeni stoji za velke stesti videt spokojene miminko-uz se tesim.

Taky jsem premyslela o darovani pupecnikove krve, nemate holky nejakou zkusenost?
3. říj 2007 v 10:37  • Odpověz
Hele, já omdlívala u odběrů do doby, než jsem byla těhotná. Tohle mě nějak zocelilo. Já měla bolesti úplně jiný.

Pupečníkovou krev jsme darovali, ale na poslední chvíli. Oni to moc neprezentujou.
Kde máš plánovaný porod?
3. říj 2007 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
ok, budu s tim patkem pocitat a urcite si jeste behem tydne dame vedet :slight_smile:, budu se tesit.S tesenim na materskou, na jednu stranu se tesim, ale trochu bojim jak to zvladnu, jsem docela tvrdy spac a bojim se, abych nezaspala, kdyz bude mimis neco potrebovat.Taky si moc nedovedu predstavit caste vstavani,nevyspani a jak to skloubit vsechno s domacnosti.No snad to vsechno nejak prijde :slight_smile: postupne.Zatim nemam zdravotni problemy, tak je mi v praci celkem fajn a penizky se taky jeste hodi, kdyz budem muset nachystat vybavicku-moc veci jeste nemam a nejak mi jeste vsechno nedochazi a zaroven se uklidnuji, ze je relativne jeste cas .... co myslis?
3. říj 2007 v 10:44  • Odpověz
Čas je, já si to pořádně neuvědomuju ještě teď, pokud nemam za sebou takovou náročnou noc jako dneska.
Nedělej si iluze o tom, že to všechno bude hned skvělé. Nejdřív si budete zvykat, budeš nešťastná že nezvládáš nic jinýho než dítě a budeš spát co to půjde. Takže někdy i zaspíš jeho pláč a vstane k němu manžel. U nás to tak bylo. Ale zvykli jsme si všichni. Ono to dítě každou chvíli ten svůj režim mění, takže se to ani naplánovat pořádně nedá.
A co čekáš? HOlku nebo kluka?
3. říj 2007 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
je, to me tesi, ze nejsem sama s tema odberama :slight_smile:.

Misto porodu zatim nemam na 100%, chtela bych zkusit Podoli, ale na registraci muzu volat az odpoledne, tak uz jsem na to nastelovana a jsem zvedava, co mi reknou.Kdyz to nevyjde, tak mam nejbliz Krc-nekdo chvali, nekdo ne, ja mam s Krci zatim dobre zkusenosti, ale na gynde a porodnim jsem tam jeste nebyla a vcera na prohlidce jsem se zapomela doktora zeptat, co by mi doporucil.Jinak podle prukazky,co mi vcera dali by to melo byt koncem dubna-to je fajn, zima bude pryc a uz bude lepsi pocasi :slight_smile:

A jak se dneska mate s bumbrlindou?
3. říj 2007 v 10:51  • Odpověz
s pohlavim, je pry jeste cas okolo 6.mesice, tak jeste pockam. Vcera na prohlidce jsem byla docela prekvapena velikosti miminka-melo 7,5 cm, cekala jsem o neco mensi :slight_smile:)

tak si jeste uziju slastneho spanku, dokud muzu :slight_smile:.

a jakou jste meli noc ... jak pises, spatnou? rostou zoubky nebo rymecka?
3. říj 2007 v 10:59  • Odpověz
No já myslela na to Podolí taky, ale tam je pořád narváno, takže jsem to vzdala a šla k Apolináři a byla jsem spokojená. Doktor mi kdysi řekl, že si mam zjistit, aby byla v porodnici dětská JIPka, takže podle toho vybírat.

Dneska to celkem jde. Jen jsem moc nespala. Barča se budí po hodině a neni jí nějak dobře.
3. říj 2007 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, on je teprve říjen. Tak to je ještě čas.

No to víš, Barča má ještě dost zubů nevyrostlých, rýmu zdárně překonala ale podle mě se měnil tlak nebo něco takovýho. Fakt nevim. Je to dost náročný poslední tři noci.
3. říj 2007 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
tak to je mi lito :confused: , me by napadlo uvarit nejaky uklidnujici cajik a pockat na reakci a podle toho delat neco dal. Jsem obcas hlidala brachovi deti, ale to uz je docela davno, kdyz jim rostly zuby, tak ani caj nechteli a mala byla nekdy i vztekla a kdyz jsem ji chtela dat napit, tak sermovala rucickama tak, ze vsecno rozlila a museli jsme prevliknout postylku, ale takovych prihod mas asi vic, vid? Hlavne vydrzet, kdyz prdolik nechodi, si rikame az bude chodit, az bude 1,2,3 a ve finale to pak utika ani clovek nevi jak :slight_smile:. Hlavne je fajn byt s mimiskem co nejdyl, ten cas uz clovek nikdy nevrati. Myslim na vas a preju, aby bylo brzo lip :slight_smile:.
3. říj 2007 v 11:11  • Odpověz
Díky, jsi hodná. Já jsem ráda, že se občas nají. Ona moc nechce dlabat. A když, tak jen ve společnosti, protože se zabaví a nemyslí na to, že něco jí. Čaj by mi fakt nepila. Donedávna nechtěla pít nic. TEď vypije tak tři decky denně a já jsem šťastná jak blecha.
To víš, taky si to užiješ. :wink:
3. říj 2007 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
hm, mas pravdu, to jake detatko bude a co spolu zazijeme se dopredu kompletne naplanovat neda, ale to tak maji asi vsechny maminky, vid?me vzdycky pred kontrolou napadaji ruzne veci, ale vetsinou kdyz vidim, jak bobicek roste a zatim bylo vsechno vporadku, tak mi to doda silu a radost.Posledni vikend jsem tak nejak komplet prospala, coz jsem ani necekala...
3. říj 2007 v 11:30  • Odpověz
Spánek je to, co si musíš vychutnávat, pak už nebude tolik příležitostí, tak si užívej dokud můžeš. Do zásoby. :slight_smile:
3. říj 2007 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
ja ted utecu na obidek, zatim pacek a drzte se. pak napisu jak mi dopadla porodnice.
3. říj 2007 v 11:47  • Odpověz
Tak přejeme dobrou chuť a měj se. Ať to dopadne dobře. :wink:
3. říj 2007 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
adua, tak jsem volala do Podoli kvuli te registraci, ikdyz jeste nemam pozadovane tydny, tak pani byla velice vstricna a uz me zaregistrovala.
Mam radost.

A co jste meli dobreho k obidku? Ja mela zelnacku a ryzovy nakyp - moc mi to do krku neslo ikdyz to mam moc rada, nejak houpe zaludek ...
3. říj 2007 ve 14:13  • Odpověz
Dobré ráno. Tak to gratuluju, tam je to prý moc prima. :slight_smile:
Co měla Bajča ti klidně řeknu - skleničku s květákem a pak další skleničku zeleniny s kuřecím masem(my to máme na etapy, protože jí málo). No a já... Tak nejdřív jeden bonbon na zahnání hladu a asi v půl páté jsem si dala velikou housku s řízkem z obchodu... Já to ale vedu co? :wink:
4. říj 2007 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz
a co snidane a obed adua !!! bys mela neco bastit, aby byly vitaminky :slight_smile:.
jsem koukala, ze na Podoli maji i kurzy, tak pokud to pujde, bych na nejaky rada sla, ale asi je jeste cas. Spis mi vrta hlavou jestli koupit kocarek ted-prijde mi brzo, ale maji docela velke slevy, nebo az pristi rok jak bude nova kolekce-ale asi drazsi :-//, tak nevim.

Co spani, uz bylo lip? Ja jsem si zchrupla jak jsem prisla z prace a pak az v noci, jen se mi podarilo rano zaspat-vubec jsem neslysela budik...to je hrozny...
4. říj 2007 v 15:40  • Odpověz
No jasně, snídáme brzo, hned jak se Bajča vzbudí, pak už mě nenechá, když je to hned zkraje, tak je statečná a hraje si sama. :slight_smile: No a oběd jsem ti popsala. Dneska jsem obědvala dva rohliky s Ramou. :slight_smile:

My koupili kočárek dva měsíce před. A bylo mi jedno, jestli je to nová kolekce nebo ne, hlavně, že to bylo levný. Pokud ho budeš mít kam dát, tak proč ho nekoupit hned.

Spaní v noci v pohodě. Přes den jsme hodily chrupku obě mezi druhou a třetí, takže taky super. Asi to bylo tlakem.
Jára (manžel) několikrát v poslední době zaspal budík. A to neni těhotnej :grinning:
4. říj 2007 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahoj holky,kampak jste se ztratily? :slight_smile:
9. říj 2007 v 10:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.