• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - východ

(Zamčená)
27. ledna 2010 
No já jsem na příjmu a čekám na ostatní, ale nikdo jinej se kromě titicaca nehlásí. :frowning2:
10. říj 2007 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj adua, jak se vede? Coudelame s tim zitrkem? Ja budu do 14 v praci, tak 14.30 na Opatove, pujdete nekam ven s Barcou, ze bysme daly nejakou prochazku a popovidajdu?
11. říj 2007 v 11:31  • Odpověz
ahojky, tak já se taky hlásím, sice nejsem úplně praha-východ, ale jako kůl v plotě si přijdu docela často :frowning2:
11. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
titicaca, no já jsem na čerňáku, takže nevim jak se tam dostat, myslela jsem, že jsi z okolí.
Romčo, a kdy máš čas? Řekni a uděláme srazík. Fakt už mi doma samotný hrabe. :frowning2:
11. říj 2007 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
adu, už říkáš manželovi, co by chtěl papat? :wink: mně se to zatím nepovedlo, ale když se to stalo kamarádce, tak naznala, že už jí ta mateřská trošku škodí.
bohužel u nás ještě moc nejde dopředu se domluvit na nějakém konkrétním čase a dodržet ho. ondra má cca tříhodinové cykly - nají se, hraje si, spí, které víceméně dodržuje, ale každý den je to prostě v jiných časech. takže jestli by to šlo, můžem domluvit místo, den a na přesném čase se domluvit operativně podle něj a taky barušky.
trefíš třeba ke kyjským rybníkům?
11. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz
Romčo, to ještě neříkám, protože nevařim. Jsem si to uměla zařídit. :grinning: Ale jinak mi spíš hrabe ze samoty.
Tak řekni kterej den a čas upřesníme. Napíšu ti do IP mobil. Barča je v pohodě. Stačí říct. Ona jí dost málo, protože jí rostou zuby, takže moc nechce a i tak jí můžu nakrmit kdykoliv cestou, protože už máme příkrmy. :slight_smile:
Kyjský rybník je ten na Rajské zahradě ne? Tedy kousek za Bioregenou... :slight_smile:
11. říj 2007 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem se musela přes google mrknout na tu bioregenu, ale je to ono. já to znám z druhé strany, od hloubětína. jinak můžeme zítra, v pondělí a potom až vlastně v listopadu. příští týden máme doktora, rehabku, musím vyřídit rodičák a ve čtvrtek pro nás přijede můj taťka a jedeme na týden do brna (budou nám měnit okna a dělat elektřinu :angry: )
11. říj 2007 ve 14:22  • Odpověz
adua, ja se moc neorientuju, kde je Kyjsky rybnik :rolling_eyes:
zvladla bych docestovat na Cerny most nebo Rajskou metrem tak po 15.30 a nevim jestli uz by to pro Vas nebylo pozde :unamused:
11. říj 2007 ve 14:53  • Odpověz
mně to obecně později nevadí, manžel chodí až kolem šesté, akorát jak píšu, nemůžu to říct předem. třeba dnes by mi to nevyhovovalo - právě usnul :frowning2: jinak, holky, můžem klidně i jinde, ani ten opatov nemám úplně daleko. koukala jsem se tobě, adu, a s přestupem na florenci to máš 40 minut. ale taky můžeme dát malešický park :wink: titicaca, tobě sem jede 177 a adu, tobě sem z vysočanské jedou minimálně dva busy. a já bych byla rozežraná a počkala vás na zastávce. a kdyby vám nevadil obr pes a chlupy (mně vadí, ale amy holt na podzim líná, takže s tím nic nenadělám), tak bysme mohly třeba i k nám.
11. říj 2007 v 15:23  • Odpověz
Holky, tak já klidně zítra přijdu, jen na ten Opatov je to pro mě celkem špoatná cesta. Metrem přestupovat je dost na nic, protože lidi nechtěj pomáhat s kočárkama. Já bych byla pro ten Kyjský rybník. A viděla bych to klidně jak píše Titicaca kolem půl čtvrtý na rajdě a tam bychom na ní mohly počkat. A klidně i se psem. Já ty svoje dva chlupáče necham doma.
A asi půjdu pěšky přes pole od nás z čerňáku. A upřímně - chlupy mi fakt nevaděj kdyby jo, tak bych doma nepřežila s těma dvouma. :slight_smile:
11. říj 2007 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, dorazim na 15.30 metro Rajska zahrada a muzem vyrazit k tomu rybniku, uz se tesim. Pes nevadi kdyz na me nebude skakat :slight_smile:)
12. říj 2007 v 08:07  • Odpověz
Titi, super, počkam tam na tebe. V půl čtvrtý na Rajdě. :grinning:
Mobily na sebe máme, tak kdyby něco. :slight_smile:
12. říj 2007 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, tak u nás to zatím vypadá, že se k vám spíš někde připojíme, ale to se může ještě změnit. jak píše adu, mobily na sebe máme. amyci raději brát nebudu, je pořád ještě praštěný štěně a nechtěně by mohla barču nebo titi drcnout a přeci jen má 40 kilo, tak to nebudeme riskovat. :unamused:
12. říj 2007 v 09:14  • Odpověz
Tak prima, ozvi se až budeš moct. :slight_smile:
12. říj 2007 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
tak fajn, uz se tesim, doufam, ze nam to vsem vyjde.
12. říj 2007 v 11:53  • Odpověz
holky, tak u nás to zatím probíhá nejhůř, jak mohlo. teprve teď jsme dojedli, takže pokud vše půjde normálně, tak můžem být někde nejdřív tak kolem páté a to už je v týhle zimě asi pasé. adu, ani nevíš, jak vám ty příkrmy závidím. ondra se mimo domov nají jen velmi decentně, mohl by totiž o něco přijít, drbna jedna :frowning2: tak asi zůstanu kůlem i nadále.
12. říj 2007 ve 13:34  • Odpověz
Romčo, neboj, to bude dobrý.
Tak my přijedem k tobě, jak jsi navrhovala. Stačí říct. Zima je teda hnusná, takže mam pocit, že dlouho venku nezůstanem. :wink:
Já za půl hodinky vyrážim na Rajdu, tak uvidíme až se sejdem. :wink:
12. říj 2007 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno. Jak se máte holky?
V pátek to bylo skvělé. Konečně jsem si popovídala s někým normálním. Tady místní maminy když kouří u dětských hřišť nejsou pro mě moc lákavé na sblížení.
Romano, kdy máš čas ty? Řekni a uděláme další srazík. Dneska má být moc hezky a já přemýšlím, že bychom jely na procházku do Stromovky. CO vy na to holky?
16. říj 2007 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj adua, v patek to bylo fajn, jen skoda, ze to nevyslo Romane.
Ja jsem mimo patek docela zasekana, dnes budu v praci nejmin do 17.h, to uz pak nema cenu nekam chodit...jeste par mesicu to budu muset vydrzet :sweat_smile:
17. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
Až budeš mít čas, tak se rozhodně ozvi. Můžem se sejít klidně někde v centru, dát kafčo a pokecat. :slight_smile:
18. říj 2007 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:
24. říj 2007 v 07:12  • Odpověz
Ahojte holky, tak se po dlouhe odmlce hlasim,nemam moc casu. ale uz jsem zabehla, docela zvladam, tedy, dnes jsem vypenila, jelikoz mi MArenka vysypala celou plechovku krmeni pro ryby do akvarka, tak mi pridelala praci a MAdle roste zub 4dole a je protivna jak necky a nechce nic. Vsechno je spatne a ja penim. No, chce to klid. Bude hur. No, mozna ne :wink:.
Pokud nekdo budete chtit v Mukařove se začiname schazet jednou za ctrnact dni k popovidani a myslim, ze bych zaradila i nejake akce pro deti. Nase schuzka je zitra od 10 hodin v Mukarovske charite. program. cca 10 minut ma pater z mistniho katol. kostela povidani- docela normalni a uzitecne, pak si povidame mi maminky. PAter tam jiz neni. A deti se tam batoli mezi nama. Moznost si uvarit kafe, caj, nakrmit deti. Ale prosim, zasoby vlastni. Je tam rychlovarna konev. Pokud budete chtit prijit, vemte prosim i par hracek pro vase mimi. Aby se nenudilo. Jinak zitra budem domlouvat jak se budem schazet a napln dopoledne. Rada bych neco tvoriveho, kdy se mohou zapojit i male deti. Pr: vyroba vanoc. ozdob, pranicek, malovani, tvorba svicnu(zvladnou i rocni deti)... a pod.
Tak dobrou noc, pokud nekdo budete mit zajem, podrobne info na housatko@centrum.cz nestiham sem moc chodit. Jen kdyz vsichni spi. Coz pres den moc neni, nebo pokud ano, tak uklizim a peru a zehlim a podobne.Asi znate :slight_smile:
24. říj 2007 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj Mamamiku. :wink:
25. říj 2007 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Adua :wink:
25. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz
Co takhle ten náš plánovaný sraz na čm? Teď už nebude tak hezky, tak bychom mohly někam do centra čm. Jak to vidíš? Okna už máš hotová??? :wink:
25. říj 2007 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky tak si už dvě hodinky hrajem :grinning: maminka už usíná :pensive:
30. říj 2007 v 06:51  • Odpověz
Dobré ráno Mamami, my vstávali v šest a pak šli v osm zase spát. Ale už jsme zase čiperní. Chtěla jsem jít dnes někam na procházku, ale sousedka mi to odvolala, tak zase nejdem nikam a jen se projdem tady kolem pole. Co ty? Jestli nepadneš únavou... :wink:
30. říj 2007 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte dievcata, prosim vas viete mi poradit kde v prahe zozeniem tie nesolene kukuricne krupky take dlhe, skrutene. vidim, ze to mamickam visi na kociaroch a drobci to veselo jedia a ja to nikde nevidim v krame :frowning2: :frowning2: :frowning2: prosiiiiiim kto vie nech mi poradi, (raz som kupila v bio obchode ale tie nam nechutia!)
30. říj 2007 v 19:44  • Odpověz
Eriko, my jsme je kupovali právě v racionální výživě. Velikánský pytel s velikánskýma křupkama. A pak maji menší, které jsou jemnější a víc se "patlají". U nás je mají, tak kdybys chtěla, můžu ti je koupit. Ale řekla bych, že všude mají asi stejné.
31. říj 2007 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
dakujem za radu, my tu blizko mame tiez zdravu vyzivu a tam som kupila to male balenie a presne ako vravis tak sa "patlaju" a nie su take krupave. tak to velke mi tam ani neponukli, skusim sa spytat.dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2007 v 09:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.