• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - východ

(Zamčená)
27. ledna 2010 
Ahojky...já jsem z Říčan,to není zase tak daleko :wink:
11. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky někdo s okolí Škvorec Úvaly,Masojedy?Najde se maminka s dítětem nebo s dětmi? :slight_smile:
Dlouho hledáme ale zatím nenacházíme všechny kamarádky mám daleko a většina z nich už nastoupila do práce :frowning2:
12. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj, to znám...mám to podobné a někdy je to na hlavu, že :rolling_eyes: ? Nemáme to uplně blízko, ale kdybys chtěla napiš. A jak to děláte vy ostatní? Máte to štěstí že je prima sousedka taky na RD, nebo vám taky trvalo, než jste si někoho kolem našli?
13. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
No mame to od sebe 14,5km :wink: to se da to neni az tak daleko ja sice nejsem pojizdna ale snad se to brzo zmeni ale nastesti funguje MHD sice ne tak dobre ale funguje.
No to je kord kdyz pratel je malo a to malo uz chodi do prace a nema cas :unamused:
Taky me to kolikrat stve kord me stve ze muj starsi kluk si nema skym hrat a semnou ho to nebavi
13. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
tak jsem koukala a dokonce ste nasi prdele jezdi bus kvam sice s prestupem ale jezdi :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojda, tady se hlásí Křenice :slight_smile: jsem těhu 25+4 a čekáme holčičku :slight_smile: Tak kdyby některá maminka byla poblíž, budu ráda :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:52 • sonaz
Ahojky, není tu náhodou někdo ze Zelenče? Mám skoro 4měsíčního Míšu a nemáme s kým jezdit na procházky :slight_smile:
27. led 2010 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.