• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ tehulky

(Zamčená)
12. května 2009 
Ahoj holky, najde se tu nějaká těhulka z Prahy - západ? :slight_smile:
29. led 2007 v 15:34  • Odpověz
Ketko, moment, napíšu ti odkaz na stejnou diskuzi, která už tu byla :wink:
29. led 2007 v 15:38  • Odpověz
Á, omlouvám se, to byly snažilky a navíc jsi to založila ty :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=14304&vSearchOffset=0&q=praha+z%E1pad
No, jsem zvědavá, jestli tu bude víc těhulí než tehdy snažilek :wink:
29. led 2007 v 15:40  • Odpověz
autor
Ahoj len, no jsem taky zvědavá, protože jako snažilek nás bylo opravdu jen pár, ale jak tak koukám, tak asi ani s těhulkama nebudu mít úspěch :angry: :grinning:
30. led 2007 v 07:26  • Odpověz
Ahojky,
no my jsme sice z Kladenska, ale jezdím do Prahy a Prahu západ považuju tza tu nejbližší část.. i když záleží na tom z kama přesně jste :sunglasses:

Ketko ty jsi v 7tt?? tak to je čas gratulovat k čerstvému těhu... :slight_smile:
30. led 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahojky,
tak ja se k Vam taky hlasim :wink:. Jsem z Dejvic.
Ketko,taky blahopreji a neboj-oni se holciny jeste prihlasi. ja v to taky doufam,abych mela s kym drandit s kocrakem a vymenovat dulezite info :grinning: .
30. led 2007 v 16:49  • Odpověz
Ahoj, já jsem z Hostivic, kousek od Prahy 6
31. led 2007 ve 12:12  • Odpověz
ahojda holky,
já jsem z Prahy 5, ze Stodůlek, :wink:
31. led 2007 ve 12:14  • Odpověz
berru:tak to není daleko, to jsme skoro sousedky :wink:
31. led 2007 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky!!! To jsem rada,ze se tu nekdo dalsi ukazal.
A jak se mate?
31. led 2007 ve 12:17  • Odpověz
no jooo, to jsme od sebe vážně kousek..
hned Vám musím dát doporučení: teď jsem se vrátila ze Zličína z Tesca a maj tam super slevy na kojenecké vecičky, 7 bodýček neutral bílé barvy za 190Kč, takže luxus.. :slight_smile:
31. led 2007 ve 12:18  • Odpověz
no, střídavě oblačno. Před chvílí jsem spořádala uzenou rybičku a 2 chleby, tipuju že do večera nebudu mít hlad. jsem zvědavá, jak na to mimi zareaguje, tohle ještě nepapalo :wink:
31. led 2007 ve 12:19  • Odpověz
barru: no kráááása...já musím zabrzdit, včera jsem si na třech webech objednala miminku oblečení, přítel přijel večer z práce a když jsem mu to říkala, nevěřícně kroutil hlavou a že mi ten internet asi odpojí...tak snad nééé :cry:
31. led 2007 ve 12:21  • Odpověz
sylva: :grinning: já jsem právě neodolala, chtěla jsem kulíškovi udělat radost..dneska jsme šli totiž z kontroly a jsme oba v pořádku, tak si přeci musíme udělat radost.. :slight_smile:
31. led 2007 ve 12:23  • Odpověz
Diky berruno,
ja jsem taky uz nejaka bodycka nakoupila pred Vanoci(jedno meli za 20-25Kc!).Jo a nevis,ja si kupovala ty fialove tesco plinky a mely byt k tomu ubrousky,ale nejak jim dosly! :confounded: Rikali,at se zkusim do 31.1. zastavit,ale jezdit jen kuli tomu,se mi opravdu nechce.
Sylvar-neboj mimi by to mohlo chutnat-nebo se na to necitis?
Ja ted mam uz pres tyden zravou a nevim co drive snist.
31. led 2007 ve 12:25  • Odpověz
kazu: tak ubrousků jsem si nevšimla, čoveče, tak ti nevim.. :unamused:
31. led 2007 ve 12:33  • Odpověz
kazu: no chutnalo mi to. Jsi doma? Nebo chodíš do práce, tak chlapečka budete mít, už se vám to taky blíží co, hele, změnil se ti nějak termín porodu po nahlášení prvních pohybů? Po mě je chce sestra u dr aby mohla upřesnit termín.
Já hodně nakupuju na www.brumlik.cz, mají krásný věci. Něco kupuju nové, něco po bazárcích.
Já mimimu dělám radost taky pořád, už to začíná lézt do peněz a to ještě ani nemáme kočárek a postýlku, přebalovák.... :sweat_smile:
31. led 2007 ve 12:34  • Odpověz
Sylvar(ty jdi Sylva?)
Nene,ja porad chodim do prace a nektere dny mam volneji,tak jsem na netu :astonished: . No kdyby to vedel sefik :sweat_smile: .
A co ty?
Termin mi nemenili-pouze se zeptali,zda citim ci ne pohyby( to bylo uz asi 18tt!),ale pry to na tom nezalezi. Podle UTZ jsem porad na stejno,tak jsem zvedava,jak se jim to nakonec podari. Tobe ho podle pohybu menily?
Je,brumlika-toho jeste neznam! Ja nakupuji na mimibarazu,ale uz jsem si rekla,ze bych mela brzdit. Manzel je v pohode,ten porad rika,at jeste neco koupim. No jen pro info-kolik toho mas?
Jinak kocarek uz mame-jsem desne nadsena,protoze jsem ho schanela od poloviny prosince(chtela jsem starou kolekci-barevne) a ta nebyla k sehnani. No uz jsem se smirila se s novou a najednou jsem natrfila uplne nahodou na vyprodej a on tam byl!!! :slight_smile: :slight_smile: Postylky uz taky mame-jednu pujcenou od kamosky a druhou z chaty po svagrovce(no skoro funglovka).
31. led 2007 ve 12:41  • Odpověz
Berru, to neva. Tak hold dvoje ubrousky ozelim.
Katka
31. led 2007 ve 12:43  • Odpověz
kazu:jsem Sylva.Já pohyby cítím od 16tt,minule to po mě chtěla sestra, prej že upřesní termín nebo co, nikdy jsem to nezažila, tak nevím jestli to má vliv nebo ne.No něco už mám!Ale spíš oblečení vel. 62,68, teď jsem objednala 56, ty se budou hodit pro malý, aspoň na chvíli.
Kočárek máme vybraný, mám ho v albumku, postýlku koupíme až bude čas, chci i nebesa, přebalovák taky. Máme kocoura a ten by si ho určitě oblíbil na spaní a pak ho malýmu nechtěl půjčit.Pomalu začnem kupovat plínky, ubrousky, kosmetiku,ať se to hromadí a není to tak finančně náročný. :sunglasses:
31. led 2007 ve 12:51  • Odpověz
Sylvi,ja to taky nakupuji pomalu,ale porad :grinning: . Mam pak z kazde veci radost o to vetsi. jdu se kouknout na tvoje album.
Ja mam taky v albumu kocarek:slight_smile:.
31. led 2007 ve 12:56  • Odpověz
kazu máš hezký album, bříško roste, byla jsi úžasná něvěsta, moc ti to slušelo, teda vám.já taky nakupuju pomalu, a mám vždycky hroznou radost když něco nového přijde a přítel na to musí se mnou koukat třikrát, aby to jako nakoukal a chválil správný výběr :grinning:
31. led 2007 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem si prohledla tvoje album. Kocarek super i ta barva. No manzel nechtel 3kolku,takze byl docela omezeny vyber :unamused: . No uz to nastesti resit nemusim.
Jinak moc dekuji za pochvalu!
Koukala jsem,brisko Ti taky moc rychle neroste,vid? Nebo uz je to lepsi? U me to bylo najednou(i vahove).
No stejne mi nikdo neveri,kdyz mu reknu,v kolikatem jsem. Natoz,aby me nekdo pustil sednout nebo alespon se na me nelepil!! :angry: To fakt nesnasim.
A co porodnici-uz mas vybranou?
31. led 2007 ve 13:09  • Odpověz
hele s tím sednutím, např v tram, je to hrůza, je mi blbý někomu říkat ať mě pustí, ale asi to jinak nepůjde, oni koukaj že si mladá a sedíš, jako proč?!dyť jsme jen těhotné tak proč nás poštět!Je to strašný, myslej si snad, že ty pupky jsou přírodní z přejezení nebo co.
No, moc mi neroste, čekám kdy se to zlomí!
V pondělí jsem se objednala k Apolináři. Výběr byl těžký, neboť jsem to nikdy nezažila a nevím, podle čeho se řídit. A ty?
31. led 2007 ve 13:15  • Odpověz
No na me taky uz jeden chlapik koukal,proc ho nepoustim sednout(jednou za cas nejake misto ukoristim :grinning: ),ale sedela jsem a delala jako by nic. No valstne jsme se s manzou zacali bavit o koupi kocarku :sweat_smile: -mozna mu to teda i doslo.
No jsem zvedava,zda mi nekdo do porodu pusti sednout!
Me zacalo brisko rust asi ve 24tt a i vaha(0,5-1kg za tyden!). Tak neboj,uz se dockas brzo.
Je,tak ja jdu taky k Apolinari. Jak ses tam objednala? Ja jsem se jen telefonicky zaregistrovala a rekli mi,ze pak mam prijit az ve 36tt,ze to jako musim potvrdit!
Jinak ja jsem jeste uvazovala o Neratovich(rodila tam moje svagrova u znameho 1porod 15tis. a to se mi vazne davat nechtelo).
Tak jsem se ptala kamosky-doktorka na novorozeneckem u Apolinare-kam by mi doporucila a ona,ze k nim nebo Podoli. Jenze ona zrovna od brezna jde k nam do Ikemu,takze mi ani mimi nezkontroluje :unamused: .
31. led 2007 ve 13:27  • Odpověz
Sylvi,
ja uz budu koncit-musim jit pracovat.
tak zase nekdy! Katka
31. led 2007 ve 13:34  • Odpověz
jééé, tak se pak budu těšit na "zážitky" z Apolináře. Objednala-zaregistrovala jsem se telefonicky, v 34tt si mám ještě zavolat a objednat přesně termín prohlídky na 36tt. Už se vidím, jak se s tím břichem valím po Praze!Asi bude muset přítel vozit, to se holt nedá nic dělat.Ty jo, porod 15tis je dost! Budeš mít u porodu manžela, já chci, aby přítel šel, i on chce (ne tak přesvědčivě)ale cpu mu to do halvy pořád, denně tak už s tím dobrovolně souhlasí. Jsem ráda že chce, i když ze začátku to byl trošku nátlak.
Ty jo přibírání 0,5 - 1kg týdně!?To je hrozný, a kolik jsi přibrala od začátku, já měla výchozí 57, teď mám 59,5kg.
31. led 2007 ve 13:39  • Odpověz
Ja dneska asi moc neudelam. Boli me zada,tak se nemohu na nic soustredit.
Jasne,ze ti dam vedet,jake to bylo-pokud budu schopna :grinning:
Muj manzilek chce jit k porodu sam a jsem za to moc rada. Bude to hlavne psychicka podpora,pokud se tam neslozi :wink: . I ty predporodni kurzy jsou s doprocodem(jestli chces),tak ho vem,treba se trosku boji-no ja se ani nedivim!
KOlik jsem pribrala? puvodni vaha 54 a ted mam 60kg(no mozna i 59,5-jak kdy). Taky jsem se zalekla,jak to vylitlo,ale na postave to nepoznas,tak si rikam,ze roste prdola. No a taky psali v knizce,ze ted opravdu mas tolik pribirat-ze mimi se zacina i vyplnovat tukem,roste 1-2cm za tyden a vaha mu za mesic z 500g jde na 1kg.
31. led 2007 ve 14:09  • Odpověz
a proč né Motol holky? vždyť to máte nejblíž? :fearful:
31. led 2007 v 15:13  • Odpověz
berru, já nechci Motol, protože tam není možná nějaká jiná alternativa než klasický způsob na zádech s nohama nahoře, a to bych chtěla... :sweat_smile:
a ty půjdeš do Motola?
31. led 2007 v 18:12  • Odpověz
tak to já ještě vůbec netušim kam půjdu,..ale zřejmě to Motol zvítězí, neboť ho mám za barákem... :wink:
a jakým způsobem chceš rodit? :slight_smile: já si totiž jako prvorodička stejně na nic jiného, než na zádech netroufám... :grinning:
1. únor 2007 v 07:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.