• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ tehulky

(Zamčená)
12. května 2009 
Ahojky,
no ja Motol nechci,protoze mam spatne zkusenosti s gynekologickou ambulanci a druhy duvod jsem jiz psala.
1. únor 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
Nazdárek holčiny! Mám jenom jednu poznámku, já nemyslela těhulky ze západu Prahy, ale z okresu Praha-západ, když jsem tuhle diskuzi zakládala :grinning: Tohle se fakt povedlo :wink:
1. únor 2007 ve 13:30  • Odpověz
Barruno, jé Stodůlky tam já pracuju... :slight_smile: a Sylvar do Hostivic jezdíme do mé oblíbené hospůdky :grinning:
1. únor 2007 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas. Ja jsem kousek od Horomeric, ale mame se stehovat do Hostivic, doufam, ze to vyjde, protoze jinak mi tu z ty vesnice asi uz hrabne.
2. únor 2007 ve 14:21  • Odpověz
PS: Ketka: A odkud jsi ty? Praha-zapad jizni cast (Pruhonice atd.) nebo severni?
2. únor 2007 ve 14:23  • Odpověz
anatka: ahojky, tak ty budeš "Hostivická"? To je supr, já jsem též z Hostivic, to budem moct jezdit s kočárkama, nikoho tu neznám, tak se pak můžem dohodnout a až budou prcci, objíždět Hostivice.
lupicka: tak jezdíte do Hostivic do hospůdky, tipuju že Pravěk...

Holky já četla o Apolináři a rozhodla jsem se pro něj, byť mám Motol také blízko, zkuste se optat, myslím, že Apolinář je O.K. i podle didkusí na webu, ale asi záleží, na jakou službu narazíte :grinning:
3. únor 2007 v 10:12  • Odpověz
Sylvar: To by bylo fajn, koukam, ze deticky budeme mit skoro stejne stary.
Ale nevim, jestli to s tema Hostivicema vyjde, dnes se na ten byt jedeme podivat, myslim, ze ja budu spokojena, ale jestli se bude libit i manzelovi...
3. únor 2007 v 10:19  • Odpověz
tak uvidíte, no a kde tomá být, ty nové u železniční tratě?Tady je klidné bydlení, bylo by to dobré, děti budou tak nějak stejně staré
3. únor 2007 v 10:36  • Odpověz
no uvidíš, my tu bydlíme druhým rokem a je to moc fajn, je tu opravdu klid a dobrá dostupnost kamkoli
3. únor 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky. Je tehu jeste nejsem, ale snad se brzy povede :grinning:
Ketka: Hlasim se z Mnisku pod Brdy. Splnuji tema diskuse o Praze-zapad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2007 v 10:54  • Odpověz
barru, kazu, kde jste? :rolling_eyes:
4. únor 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahojky,
ja sem takovy obcasny navstevnik :grinning: . V praci ted musim zaucovat novou holcinu,takze nebudu mit tolik casu na psani. A jak se mas Sylvi?
Koukala jsem,ze dalsi mamina z Hostivic!
4. únor 2007 ve 20:14  • Odpověz
Sylvar přesně... jezdíme tam do Pravěku, :wink:
oba děláme v Praze a bydnílme směr Kladno, takže to je při cestě :grinning:

Webi vítej, odkud v Mníšku jsi??? trávila jsem tam dlouhou dobu, ted co mám vlastní domeček tak se tam tak často neukazuju, ale dřív :slight_smile:
5. únor 2007 v 09:20  • Odpověz
Tak od brezna bydlim taky v Hostivivci, ve ctvrtek jdeme podepsat smlouvu. Sylvi, jsou to ty novostyvby od Central Groupu u benzinky. Nevis nahodou, kdy se ma otevrit to nakupni centrum?
6. únor 2007 v 09:48  • Odpověz
lupičko: pracuješ ve Stodůlkách? no tak to je bezva - ale vůbec mě nenapadá, kde bys tak tady mohla arbeitovat? :slight_smile:
jinak já jsem původně Kladenská, takže to tam dobře znám..kdepak bydlíte?
sem to ale dneska ženská zvědavá... :wink:
6. únor 2007 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli jsem vám to říkala, ale budeme mít Sofinku!!!Dnes jsem byla u doktorky a mám o 14 dní prodlouženou neschopenku, ani nechtěla vědět, jestli je mi líp a rovnou ji po vyšetření prodloužila, to je něco, stejně občas do práce budu muset, když tam nikdo ještě není a pak zaučit novou, kterou už mám vyhlídlou, snad tam půjde.
Tak anatanka bude Hostivická, tak se pak můžem sejít a pokecat.Hele o nákupním středisku nevím, ono tu nějaký má být? :frowning2: :sunglasses: :grinning:
lupicko, do Pravěku se chystáme 2 roky a ještě jsme se tam nedostali, dost chodíme do pizzérie. :sweat_smile:
6. únor 2007 v 15:21  • Odpověz
holky, mrkněte so albíčka, přidala jsem další věcičky, které došly pro Sofinku.
6. únor 2007 v 17:04  • Odpověz
Lupicka: koupili jsme bytecek na starem sidlisti. Mnisek je super, nemenila bych. Obecne Praha zapad je podle me ta nejhezci cast kolem Prahy :sweat_smile:
7. únor 2007 ve 22:56  • Odpověz
webi, ať se brzo povede :wink:
8. únor 2007 v 11:43  • Odpověz
aHOJ briska!
tak jak se mate?
Sylvi-nemela jsi pred tim napsane,ze budete mit chlapecka???
12. únor 2007 v 10:51  • Odpověz
Ahoj, jak se vede?
Zitra jdu do poradny a uz se snad konecne dozvim, jestli v sobe mam chlapecka nebo holcicku. Jsem zvedava, ale myslim, ze to bude kluk.
12. únor 2007 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky!
kazu, no já to nikde napsaný neměla, to měl přítel v hlavě a přesvědčoval, že to bude klučík.Mluvila jsem o tom asi, protože jsme byli přesvědčení...
anatanko, držím palečky ať je to to, co si přejete.Nám to vyšlo.A taky jsme mysleli, že to bude kluk
12. únor 2007 v 17:24  • Odpověz
Ahoj, mrkněte na www.uklauna.cz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2007 ve 21:49  • Odpověz
jazzina, dobrý :grinning:
16. únor 2007 v 19:06  • Odpověz
Ahoj,
mrkněte se na www.uklauna.cz
16. únor 2007 ve 20:21  • Odpověz
berruna, já teď bydlím taky na stodůlkách :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2007 ve 20:51  • Odpověz
angelics, máš krásné jméno chlapečka, Tobias se mi moc líbí
16. únor 2007 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky, zalozili jsem si s par maminkama diskuzi o detech ale nejen o nich..tak jestli se nekdo chcete seznamit, popovidat, pridejte se http://www.prosincovky2006.freeforums.org chodi tam maminky nejen prosincovych deti
28. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz
ahoj,není tu někdo z Chrášťan nebo Rudné u Prahy :slight_smile:
18. lis 2007 v 17:27  • Odpověz
Není tu nějaká těhulka z Rudné nebo Chrášťan?
9. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.