• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přehnané ambice

(Zamčená)
1. listopadu 2009 
http://revue.idnes.cz/je-mu-pet-posiluje-a-chodi-po-rukou-tohle-je-maly-rekordman-pnf-/zajimavosti.asp?c=A091030_112029_zajimavosti_nh

Tak tohle já nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi přijde už fakt přehnaný....
Jako vést dítě k něčemu je jedna věc, ale tohle?? :sweat_smile:

Když už jsme u toho, měli rodiče na vás přehnané ambice? A myslíte, že budete chtít po dětech věci, které třeba nebudou chtít nebo ani nebudou moct splnit??
31. říj 2009 v 00:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No co,nástupce Patrika :grinning: Né,je to hnus a chudáci děti.Moji rodiče je neměli a proto taky umím prd :grinning:
31. říj 2009 v 00:17  • Odpověz
autor
Skuli, moji rodiče je měli a umím taky prd :grinning:
31. říj 2009 v 00:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
No jinak pokud vím, tak do posilovny se může chodit od určitého věku, ale pochybuju, že v pěti letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 00:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
chudak kluk :unamused: ted ho to mozna bavi se predvadet a je zvyklej makat, protoze nezna ani nic jinyho, ale ze mu to NEMUZE ublizit si teda nemyslim... :frowning2:

na me byly vysoky pozadavky spis co se tyce vzdelani a tak, takze kdyz jsem v pate tride nesla na konci roku na vysvedceni svou prvni dvojku, myslela jsem, ze se hanbou propadnu do zeme a bala se jit domu :grinning: ale tak vzdycky se pocitalo s tim, ze budu mit vysokou atd. a asi by me diky tomu ani nenapadlo, ze bych skoncila maturitou, takze to asi k necemu bylo :grinning: asi budu mit stejny pozadavky na svoje deti si myslim... :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
koukala jsem i na video o tomhle klukovi, a je mi z toho úplně nanic. On si to neuvědomuje, nemůže, páč má od tatínka pocit, že je to takhle normální. Ale je to chudák. Popravdě, vadí mi, když rodiče takhle děti "protlačují" do světa. Ať už je to sport, reklamy v televizi nebo ty malé modelky v časopisech. Prostě mi to vadí, svýmu dítěti bych to nikdy neudělala.
31. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
taky jsem to četla , hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

suki, nedovedu si představit, že by tady někdo veřejně přiznal , že bude dítě nutit do něčeho, co nebude chtít nebo na to nebude mít. :grinning:

je jasný, že tu bude každej psát, že to dělat nebude. :wink:

co se týče první otázky, tak mě naši do ničeho nenutili (co se týče dovedností)
naopak, kašlali i na to, co umím. Od malička jsem uměla hezky kreslit a jim bylo líto peněz mě dát někam na výtvarku, ačkoliv jsem po tom toužila.
Ale když přišla návštěva, tak se rádi mými obrázky chlubili :angry:
31. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Dát dítě na kroužek ve kterém je dobré a třeba ho podporovat, aby se dostal dál než je průměr (pokud bude chtít), proč ne, ale takového to prodávání dětí do televize a časopisů, z toho mi je zle. Pokud to překračuje míru.
Hlavně nepobírám, když se to týká vzhledu. Jako já se ráda podívám na děti, co umějí fakt dobře zpívat nebo na něco hrát apod. ale např. dětské zmalované modelky nebo missky, to se mi příčí.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

děti by měli mít dětství !
31. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
pěkně napsáno petruno
já bych taky chtěla Nikolku podporovat v tom co ji bude bavit a ne jí nutit něco, co bych vlastně chtěla dělat já :slight_smile: Chci hlavně, aby byla šťastná...
Např. našim nikdy, co jsem udělala nebylo dost dobrý, na druhou stranu mě furt nutili, až se mi to zprotivilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď je mi líto že jsem třeba hodně věcí, který mi šly nedotáhla do konce :unamused:
31. říj 2009 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Dítě se má směrovat,ne nutit. :wink:
31. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj je to opravdu hnus, hned jak se to na netu objevilo rozeslala jsem to po znamych...moji rodice nastesti ambice nemely, ale ja jsem rozhodnuta dat mladsi na nejake bojove umeni (nejlepe aikido), ale pokud ji to nebude bavit tak zadny nuceni nebude, jen bych byla rada aby se o sebe umela postarat :slight_smile:
1. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.