• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přejeli mi psa :-(

(Zamčená)
28. února 2011 
Před dvěma hodinami mi přejelo auto pejska. Je mi moc smutno. Navíc pejska, kterého jsme si koupili potom, co nám přejelo auto toho před ním. Shodou náhod je tomu dneska 6 let. Na den přesně. Osud? Nějak nedokážu myslet na nic jiného. Stalo se vám to taky? Potřebuju si jen vylít srdíčko.
27. únor 2011 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
jejda, to me strasne mrzi :cry: . vubec si neumim predstavit ze by se neco takoveho stalo me :pensive:
byl moc krasnej ...
27. únor 2011 v 19:30  • Odpověz
autor
@sayast jj, byla krásná. Byla to chovná fena, její štěňata vyhrávají výstavy....hrozně to bolí a moc to mrzí. Vyběhla za nějakou paní co šla po silnici (byla výborný hlídač) a zrovna jelo auto. Stačilo vyběhnout o vteřinu dýl a to auto už by bylo jinde....
28. únor 2011 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
to si nesmis takhle vycitat :frowning2:. kdyby bylo co by bylo jinak, tak se nestava spousta veci a nektere i mnohem horsi :pensive: . neni to tvoje chyba
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
d´muj deda dneska musel dat psa uspat - mel opakovane silne zanety kloubu, nemohl chodit, trapil se... meli ho tusik 7 let, jeste i s babickou, ktera zemrela pred rokem a pul...
no, deda to obrecel, je mi ho moc lito.. za 3 tydny ma narozky tak si pry vybere psa noveho - ma barak u lesa s velkym pozemkem a psa potrebuje.. tak chce pry benskeho salasnickeho.. takze uz se tesime s malym na stenatko :slight_smile:...

je to desny ale co nadelas :confounded:
28. únor 2011 v 11:12  • Odpověz
@klara.t nám pejsek umřel před 4 týdny. Ze dne na den byl strašně špatně, chodil shrbený a když jsem pohladila začal kňučet. Večer s ním manžel jel na veterinu, kde mu zjistili, že má strašně špatnou moč. Hned druhý den nás objednali na sono a zjistilo se, že má jednu ledvinu špatnou a jako by obalenou hnisem (nevím jak to popsat). Ve čtvrtek šel na operaci, ledvinu mu museli vzít a oba veterináři co ho operovali říkali, že se s ničím takovým ještě nesetkali. Podle všeho operace dopadla dobře, ale Beník nereagoval tak jak byl měl. Sice se na druhý den po narkoze postavil na nohy, ale nechtěl pít ani jíst. Chodili jsme se s ním do soboty na kapačky, aby měl nějaké živiny. V sobotu jsme se domluvili na neděli, že mu dáme transfuzi krve od jiného pejska, už jsme měli i dárce sehnaného. Dali mi domů pro něj injekci, kterou jsem mu měla píchnout. V tu sobotu večer jsme šli poprvé od narození malého do kina, hlídali naši a taťka mu tu injekci měl píchnout. Ještě než jsme odešli, vypil celou misku vody a snědl trošku mletého masa. Když jsme se vrátili z kina, Beník už nežil :frowning2: :cry: Paradoxem je, že zemřel přesně v dobu, kdy začínal film. Ale nějak podvědomě jsem to tušila, protože se choval tak jako nikdy před tím - ležel na místech, kde nikdy předtím neležel, přišel za námi do pokojíčku když jsem si tam hrála s malý a to nikdy neudělal a olízl malému ruku a to předtím nikdy nikomu neudělal. Bylo mu 6 let. I po takové době je mi smutno a bolí to, bylo to moje děcko. Dneska si jedeme pro nového pejska. Omlouvám se za román, ale pejskařky pochopí.
Tady je náš Beník
28. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
autor
jj, pochopí to jenom pejskařky, ale to jak se cítím já pochopí hlavně ti, kteří přišli o pejska takovýmhle způsobem. Byl to už náš 4tý pes. Všechno fenky. Máme chovnou stanici jezevčíků a pak jsme měli kavkazáka. První jezevčík v 9 letech ochrnul zničeho nic na zadní, tak po marném boji jsme jí museli nechat uspat. Pak jsme koupili kavkazáka, té bylo 12 když umřela na stáří loni v lednu. U obou to přebolelo rychleji, protože jsme věděli, že by se jinak trápily. Ale u těhle dvou jezevčíků, co nám přejelo auto je to jiné. Oběma bylo jen 5 let. Zemřely pod koly aut na den přesně jen 6 let po sobě. Vždy to byla neděle, krásný slunečný den, chvíli po obědě. Pokaždé byl můj muž na horách a já sama v ČR. Jakoby se opakovala historie. Když táta včera zakřičel"přejeli nám Fidinu" tak by se ve mě krve nedořezali. Bylo to jako hrozný sen. To já obě sbírala ze silnice. Kdo nezažil nepochopí. Nikdy na ty moje holky nezapomenu. Hrozně to bolí. Teď už psa naši nechtějí, i když už jim chybí a to je to jen jeden den. Ale nemáme plot. Naši bydlí u lesa, kousek od silnice 2.třídy. Jenže pozemek je velký a peníze na plot nejsou. Nevím, proč nejzajímavější pro ní byla ta druhá strana. Na té co bydlí by mohla běhat kilometry daleko a žádné auto. :cry: :cry: :cry:
28. únor 2011 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
to mě mrzí :frowning2: Je to hrozné :frowning2: A z toho jak se historie opakuje mi běhá mráz po zádech :unamused: Třeba se vaši rozmyslí a pejska pořídíte, i kdyz mozná kdyz není plot,tak je to rozhodnutí ho nemít lepší - ono je vzdycky víc přitahuje to "zakázané uzemí" :frowning2:
28. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
To je mi lito...peskove jsou clenove rodiny,...a proto to boli,znam to dobre,taky jsem uz prisla o par krasnych,pro me dokonalych pejsku....
Nasi Babicky Sara /kralovsky pudl/ ma nador,uz asi 3 mesic...za dva tydny jde na operaci...Chudak ...Doufam,ze vse dobre dopadne.
Taky si neumim predstavit ze by se neco podobneho jako vam stalo nasemu Bullmastifovi Adovi,...Miluji ho,a muj kluk take,..jsou k sobe jako brachove,...Jen to ne,doufam ze tady mezi nama bude jeste dlouho.

Presne jak pise Latunka,zakazane uzemi laka,..to same byl nas Ado,..dokud mel kudy vylezt pres plot¨nebo se podhrabat,tak chodil a ja mela takovy strach,kdyz jsem doma slysela zabrzdit auto,...Ale nastesti to dobre dopadlo.Ted uz nema kudy,...a jsem o hodne klidnejsi a beze strachu o nej.

Holky,cas vsechno preboli,...je to tezke,... :frowning2:
28. únor 2011 v 16:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.