• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prespi skoro cely den, je to tym pocasim?

(Zamčená)
27. července 2011 
Ahojte, mam 2 mesacnu dcerku a prespi skoro cely den, zobudi sa na papanie (papa normalne po hodinke - dvoch) je hore tak 20-30 minut a spi jak polienko dalej. Ak sa ju snazim este trosku nechat hore dlhsie zacne byt mrzuta a plackat tak ju zase pekne ulozim spinkat...
Je to tym pocasim, alebo je to normalne ??
26. črc 2011 v 15:40  • Odpověz
Řekni mi jak to děláš, začnu to dělat taky :grinning:
jinak bych to neřešila, nehýbala bych s dobrotou :wink:
26. črc 2011 v 15:49  • Odpověz
joj, šťastná si ty žena :grinning: a čo by si chcela, aby ti bola hore pol dňa? len ju nechaj spinkať, je to úplne v poriadku :slight_smile: :wink: mne skôr príde, že ti papá nejak často, už po hodine? :confused:
26. črc 2011 v 15:50  • Odpověz
Tak to se nám nepoštěstilo, ale syn byl ospalejší když na něj lezla nemoc a nebo kamarádky prcek hodně spal, když měl hlad...sice měla hodně mlíčka, ale už v porodnici zkoušeli kojit s kloboučky, pak je přestala používat a pak říkala, že hodně spí, že to není normální a chlapeček jí začal hubnout, což zjistil až dr. a říkal jí, že miminka mohou být hodně spavá, když mají hlad....sice kojila, ale on vypil málo...pak si to hlídala váhou....
26. črc 2011 v 16:00  • Odpověz
Neměla nov. žloutenku po narození? Páč moje dcerka ano a byla spavá až do 3.měsíců.
26. črc 2011 v 16:01  • Odpověz
to bych taky brala. my jsme to měli úplně obráceně. 30minut spánek a pak vzhůru
26. črc 2011 v 16:08  • Odpověz
Já myslím, že je to úplně v pořádku. Náš malý taky skoro celý den prospal. Pokud ti dobře jí a prospívá, je asi spokojená. A určitě bych ji nenutila být vzhůru, za pár týdnů budeš ráda, když ti bude spát aspoň pár hodinek denně :grinning:
26. črc 2011 v 16:16  • Odpověz
No mne to zas neprijde, ze by spala nejak hodne, pokud se ti budi po hodine na kojeni a vydrzi vzhuru 20-30 minut... :confused:
26. črc 2011 v 16:18  • Odpověz
Moje malá doma nespí skoro vůbec...Ale když jdu ven,tak spí třeba i 4hod.....
27. črc 2011 v 10:12  • Odpověz
to mas super ,nas prdolka byl to sami radovala sem se a ted sem rada ,kdyz si v 7mesicich zdrimne asopon na hodinku :grinning:
27. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.