• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Ahoj holky, pomalu se vzpamatovávám po prvním porodu a začali jsme uvažovat, že se kolem vánoc začneme pokoušet o druhé dítě. Je tu někdo, kdo to má také během prosince, ledna v plánu? pokud ano, budu ráda když se ozvete :grinning:
4. lis 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahoj Majatob, my to máme v plánu už od srpna, ale pořád se nedaří. V prosinci si půjdu pro prášky, abychom to mimčo lépa zplodili :slight_smile: Asi to bude taky takový dárek pod stromeček - možná :sweat_smile:
4. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
To bych ti teda moc prala :slight_smile: nam se u prvniho zadarilo na poprve, takze si moc nedovedu predstavit jaky to je cekat a cekat a nic..
4. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
No tak to buď ráda, myslela jsem si, že se prostě pomilujeme a hotovo. NO a ono prd. Ještě tomu nepropadám, ale je fakt, že už mi hlodá červíček proč to nejde. Jestli nám Ježíšek nadělí prcka, tak budu moc ráda.

To chcete děti docela blízko u sebe :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
hm, chtela bych aby nemeli mezi sebou vic jak dva roky, no tak uvidime, jestli to pujde :slight_smile:)
4. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
To budu držet palce, ale jestli to šlo u prvního tak hladce, tak bych si vrásky nedělala :slight_smile: Já bych chtěla dětičky trošku dál od sebe, ale nikdy neříkej nikdy :grinning:
4. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
ahoj my se taky snazi me od zari a zatim nic chce to cas
4. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
Ja si je taky nedelam :slight_smile: snad to pujde stejne hladce :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahojky, krásné téma..
tak přispěju svou troškou do mlýna jestli můžu..
My se v prosinci budeme už snažit rok..a kdyby nám ježíšek miminko přinesl byl by to ten nejkrásnější dárek na celým světě.. zázrak..
Máme špatné spermio a tak už máme za sebou IUI čeká nás další plus vyšetření.. je to smutný a nepříjemný kolotoč..který budeme s největší pravděpodobností zažívat i o vánocích..
Nicméně kdyb se ten zázrak stal.. a miminko k nám na vánoce přišlo byl by to pro nás ten nejkrásnější dárek .. zázrak..
4. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
ahojky
to "broucek"-pro jaké prášky na lepší zplodění? díky za odpoved.
4. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holčiny, pokud nebude vadit, přidala bych se k Vám, snažíme se rok a třičtvrtě, už jsme ve fázi, že čekáme na schálení pojištovny a jdeme na IVF, přirozeně nám to nejde
4. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Lesis: nevím, doktorka mi říkala, že jestli do ledna nic nezplodíme, tak nám podpoří růst folíků práškama. Víc mě to moc nezajímalo, protože jsem trošku plakala, že se nám to nepovedlo a musela jsem na vyvolávačku.
4. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Je smutny, ze kdyz se chce, tak to nejde..a nekdo ani nechce a je v tom..
4. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
majatob - to máš pravdu, ale my musíme věřit, že se to povede a to štěstí se přeci jen unaví :grinning: a hlavně naděje umírá poslední :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
to je jasny, hlavne verit, ze to pujde..a ono se jednou povede!
4. lis 2008 v 09:17  • Odpověz
majatob - jsi to taky ty :grinning: - koukala jsem, že k tomu všemu ještě studuješ??
4. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
No já jen doufám, že to půjde nějak dřív než za rok. Ach jo, někdy je to na pytel ....... :confounded: Já tomu nechci propadat, ale ono to nejde. No nic, všem moc držím palce, aby vám to vyšlo. :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
co jsem taky ja??? jj, studuju
4. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
broucek26 - hlavu vzhůru, však ono to půjde a ta krize padne prostě na každou :wink:
4. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
Já chci taky mimi pod stromeček...už tři roky :pensive:
4. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
je, Kati, ty ses z KH? chceme se brat na Kacine :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
katuska - to je mazec a dělají něco s Váma, nebo to prostě nechávaj
4. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
katuska to je mi moc líto, to je už hrozně dlouhá doba. :frowning2: a já si stěžuju, že nám to po 3 měsících nejde. :confounded:
4. lis 2008 v 09:48  • Odpověz
autor
hele holky, tak napisem Jeziskovi, ne? :grinning: a jestli jste nezlobily treba vam prani splni...
jinak vcera jsem na netu objevila krasny napad, privazat pranicko na balonek a ten vypustit, tak pujdem s Tobinkem poustet balonek v prosinci :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
majatob - to je super napád, že mě to nenapadlo už dřív :grinning: sakryš loňské vánoce už nedoženu, tak letos to skusím :grinning:
4. lis 2008 v 10:02  • Odpověz
Holky to je krásnej nápad..
taky jdu do toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
no vidis, neni nic jednodussiho :wink:
4. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Majatob jojo jsem :wink: to máte ale docela daleko ne?My měli svatbu v Kh ale hostinu na Kačině bylo to krásný.

Holky ty tři roky uletěly hrozně rychle,někdy na to člověk nemyslí,někdy mě to položí.V pátek jsem se vrátila z nemocnice kde jsem málem umřela takže jsem ráda že žiju,zdraví je opravdu to nejdůležitější...
4. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
kata: co se ti stalo? :frowning2: no, on muj Martinek je od Golcova Jenikova, takze to zas az tak strasne daleko nebude, protoze hostina pak bude tam :slight_smile:
4. lis 2008 v 10:07  • Odpověz
ahoj tak koukam ze se tady rozjizdi pekna diskuze me uz 3 den taha prava strana tak uvidime co z toho vyleze ale asinic jakovzdy
4. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
blackie: a treba zrovna.. :grinning:
4. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 17
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.