• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
p.v.j sem z Olomouckého kraje kousek od Přerova :wink: Ač to bude znít teď asi povrchně a povýšeně tak peníze u nás nehrají roli pokud se jedná o dítě :pensive: dala bych všechen svůj majetek za zdravé miminko :pensive:
5. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
5. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
ježiši katusko to je strašný, úplně mám z toho husí kůži jak to čtu :astonished: chudinko,auau.. :pensive:
tak si dojdi na agolutin na vyvolání MS
5. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
on mi ho ale nechtěl dát,že prý měsíc počkáme jestli nepřijde :frowning2: tenhle rok mi přišla sama jednou :rolling_eyes: aletakhle musím počkat do prosince....a v lednu jdu do nové práce to je paráda...už vidím jak mě pouští do caru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
aquaverde... nemyslela sem to až takto ,-) .. každej by dal za miminko všechno,ale ..měla jsem tu zkušenost s repromedou- brno .. maminky mi tam povídali ,když sem tam chodívala,ještě než si našel jinou býv.m. ,že je pr oně hornzý,že třeba šetřili rok na to,aby dali 40tis. na toto... pak ti odeberou vajíčka,oplodní mimo tebe,další týden čekáš ,pak ti je tam vrátí a ty musíš být vklidu,nenervovat se nic a čekáš,kdy se konečně bude tomu vajíčku u tebe lébit,uhnízdí se vtobě a zůstane.. a takto to je pořád dokolečka a pro ty lidi hrozný nervy..

pro mě sou třeba nervy to,že mám strach,že si začnou dělat z manžela chlapy v práci legraci a že mi též uteče.. ikdyž on je jiný a zlatý a moc se těší .

verunka84.. aha tys to našla na mimibazaru :wink: tam ráda nakupuji :grinning: na sebe chicht

Asi ste si všimlu, že jsem tu jediná pod jiným nickem,než na beremku,ale to proto,že nechci aby mě nikdo našel tady.. myslela sem si,že i na beremku mě nikdo nenajde,ale bohužel.. tak se nezlobte,ale možná přestanu bejt tak paranoidní a dolezu semka pod svým nickem z beremka..,-)
5. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
to je teda hezký, místo aby ti to píchnul a nemusela si čekat :angry:
v tý práci uvidíš, a kdyžtak ti v CARu podepíšou propustku k doktrou, ne??a to už v práci nemůžou nic namítat!
5. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
katuska.. uf jsi musela trpět ,by mě asi vomejvali,kdyby se mě někdo takto špáral v ráně a ještě ktomu krev brr
5. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
pvj - k tomu nicku - taky mě to napadlo..... změnit si ho.... ale vlastně žádný pádný důvod nemám .... :wink:
5. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
veru .. i to body stím nápisem mám jeden rok je roztomilej ,-)
5. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
no já tam jezdím tak jednou za měsíc,tak snad nebudou mít keci.Fakt jsem myslela že se to do konce roku zvládne :confounded:
ale toho 19 v caru s tím snad něco udělají.... :angry: už mě to s..e přeci nemůžu být bez MS?To nebudu mít ani ovu aq můžeme se snažit jak chceme :unamused:
5. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
p.v.j. jo jasný já vím že to není levná sranda umělé oplodnění :pensive: ale v tomhle problém nemáme
5. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&album=99519 veru tady třetí obrázek z prava první řada... tak takové kalhotky s capáčkama sem myslela. :wink:
5. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Katuško :pensive: chuděrko.....kolik si to musíš ještě vytrpět aby jste byli konečně šťastní :frowning2: táááááááákkk moc vám to přeju ať vám to konečně vyjde....
5. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz
to určitě, řekni jim to tam, oni ti jí určitě píchnou..občas mi přijde,že ti doktoři jsou na hlavu, oni sami říkají, že když MS dlouho nepřijde,tak to pro tělo neni dobrý a tobě řekne, že máš počkat jestli přijde sama...já takhle jednou čekala od září do ledna a přišla až po injekci :rolling_eyes:
5. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
Z mimibazaru mám 95% všech oblečků pro dítě :wink: Všechno jsem objednala přes internet, minimum věcí nakupovala v obchodě, prostě jsem chodila až do konce těhu do práce a do obchodů se mi už nechtělo, raději jsme šli někam na výlet :slight_smile:
Katus, je mi líto těch problémů,které máš :unamused:
5. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
já to nechápu do pr.... ta injekce by mi nijak neuškodila? :angry: v tom caru jim to musím říct takhle to nejde,škoda že nemůžu jet dřív :unamused:
5. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
to by ti určitě neuškodila
a co se zkusit objednat na dřív???
5. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
pvj - takže to jsou normální tepláčky, ne? .... jsem asi fakt střevo na tohle :grinning:
katuš - chuděrko malá .... moc Vám přeji, aby se Vám to pocedlo :wink:
5. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
pvj - hmmm krááásný, škoda, že mě to nejde otevřít :angry: :grinning:
juknu se doma ... tady mi to zase blokují naši IT :angry: :confused:
5. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
to jo veru.. ale mají capáčky udělaný už jako nemusíš dávat ponožky- nemá holý nožičky víš- tepláčky máš jako klasický tepláky bez spodku :wink:
5. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
pvj ---- jo aháááá tak toho jsem si nějak nevšimla... tak ju, teď už vím....ale to až budem břuškovat :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
jitie doktorka dřív neměla místo :frowning2:

ale alcatko tady psala že od porodu neměla MS,a přesto otěhotněla?I když jí to chudince nedopadlo :pensive:

u nás to fakt bude zázrak já si to ani neumím představit :rolling_eyes:

moc vám to všem holky přeju,asi budu mluvit za všechny když řeknu že nechci nic jiného pod stromeček :pensive:
5. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
tak to jo..katusko, moc ti to na téhle fotce sluší :slight_smile:
tak možný je asi všechno a tobě katusko držim palce,aby to byla co nejdřív, uvidíš, že se to po 19. hne zase dál :wink:
5. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz
a jíte holky nějaký vitamíny? já si dneska koupila calibrum -modrý balení je to pro plánované těh. a pro první trimestr vitamínky- teda doufám,že jsem to napsala dobře, krabičku jsem po přečtení letáčku vyhodila :grinning: a jsem líná jít do kuchyně se podívat jak se to píše chicht
5. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
jitie já si taky myslím že se to hne,doktorka je moc fajn,i když má taky na vše čas,ale minule za ní zaskakoval doktor,fakt fešák,a hned mluvil o IVF,tak kéž by tam byl zase :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
kačí zase na jednu stranu nepospíchej, na tohle musí být důsledná příprava těla :wink: oni v Gennetu jsou všichni milí,já sem tam taky moc spokojená
5. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky taky bych si přála pod stomeček mimiska v bříšku a doufám že už to konečně vyjde i když jsou zdravotní komplikace ale už jsem si řekla že budem na vánoce 2,5 :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
holky nesu vám krásnou zprávu, právě jsem našla //. Koukněte do alba, jestli to vidíte... :dizzy_face: :dizzy_face: klepu se jak osika!
5. lis 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
zuzi ---- jéééé, supeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
zrovna jsem si prohlížela tvoje albumko, když jsi to sem napsala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.