• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
já bych taky chtěla mimíska k ježíškovi :dizzy_face: zatim to vypadá na mrchu každým dnem :rolling_eyes: a do vánoc máme už jen 1 pokus s mými dlouhými cykly :confounded:
5. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
Zuzi nadhera t yse máš a hod ten test do skeneru bude to vidět nejlépe :slight_smile: ja si musím ještě počkat :slight_smile: :rolling_eyes:
5. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
holky moc děkuji...já vám to všem přeju co nejdřív!!!!
Peti do skeneru? to mě nenapadlo...
5. lis 2008 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
zuzi: GRATULUJU!!!!!
5. lis 2008 v 15:51  • Odpověz
mě by to taky nenapadlo ale taky jsem jednou chtěla vyfotit test a nešlo to tak jedna to vyskenovala a vypada to super a vše jse super vidět :wink:
5. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
zuzi no gratulace veliká :dizzy_face:
a máme první Ježíškovský miminko :grinning:
5. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
jéé zuzu udělala sis ještě jeden? aby sis to ověřila? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s etady usmívám i za tebe u toho počítače :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 16:22  • Odpověz
ty jo kéž bys to vydržela a neřekla doma.. vážně bys měla krásný dáreček pod stromeček :grinning:
5. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
KAtus to me mrzi co se u tebe porad deje,ale snad novy rok prinese uz jen dobre a hezke veci :wink:

Zuzi taky moooc velka gratulejsn :grinning: A kdo pak bude dalsi kdo prinese dalsi jeziskatko :sweat_smile:
5. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky, tady pvj.. já si pod těma písmenkama připadám taková neosobní, že jsem to už nevydržela a kor,když tady petka21 napsala,kdo bude dlaší, řekla sem nahlas ta neznámám s písmenkama...a řekla sem si,nebot mi to tady jedna dneska napsala,když sem psala,že jsme pod jinou přezdívkou aby mě tady nikdo nenašel,protože ktomu mám důvod, tak mi jedna milá mladá paní odsud napsala,že se nemám za co stydět a že mě tady ochráníte kdyby do mě někdo šil :grinning: :grinning: :grinning: tak s eteda oficiálně představuju a snad mě za to neodsoudíte :dizzy_face:
5. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
Brnando sak o co de,at te najdou nebo ne co mas ztoho, proc se schovat vzdyt mas co ukazat a to touhu po mimcu a to se preci ma hrde ukazovat ne,ze chces byt maminka :wink: A kdo bude dalsi tot otazka,ale klidne vsechny naraz ne,at je to prijednom :grinning: JA nevim cekam ze u me MS zase doleze,teplota klesla rano opet,tos nevim musim vyckavati :stuck_out_tongue_closed_eyes: NEbo se mi to neda a testnu jen pro klid duse :pensive:
5. lis 2008 v 16:49  • Odpověz
holky to já nevydržela ani náhodou... hned jsem volala taťuldovi. Zítra jdu na krev... pak se uvidí. Další si udělám až v pátek. Je to mamatest, tomu věřm.
moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: já doufám, že jsem jen rozjela Ježíškovskou vlnu. Taťka to dostal opožděně k včerejšímu svátku.....
brnanda: to víš že jo, my tě ochráníme. Já tě teda neodsousím, není za co! Myslím si totéž co Petka...
5. lis 2008 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
Zuz GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

omlouvám se že sem utekla bez rozloučení ale přišla mi ségra :slight_smile:

Brnanda nemáš se proč schovávat :angry: já se taky neschovávám (i když bych kvůli rodině měla :pensive: ) a sem hrdá na to že chceme mít mimi....
5. lis 2008 v 17:04  • Odpověz
JJ každy snás chce mimisko a hned ted pod stomeček i když bude v bříšku ale už to bude štěstí a ja se moc těším a ted tomu věřím že to ted vyšlo dneska dáme ještě oplodnujicí finalní sex at je to pojištěné jsem 16 DC tak není už možné :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
víte u mě nejde o miminko a pod. ale o rodinu... ani nevíte,co sem si občas vyslechla na beremku od rodiny a ty nervy mi pak za to nestáli víte... a to byl hlavní důvod,proč sem došla inkognito ,jenže jsem zvyklá na tuto přezdívku a nebylo to takové osobní.. aji se mi líp písánkuje :wink:

zuzu mám moc velkou radost a jak říkáš.. snad těch ježíškovských miminek bude víc ,-)

ještě chodím do jedné diskuze a musím vám říct, že se tam te´d narodilo miminko a chuděra mamina -museli malýho převést jinam ,měl nějaké křeče a zkolaboval a až vtý druhý nemocnici se teprve ta nová lékařka dozvěděla od maminky a tatínka ,jaký byl porod a co s estalo,protože vtěch papírách nebylo ni c takového napsanýho!!!

jako chápete toto?! jak si dovolí vzít doktor na triko nezapsat všechno,co se stalo při porodu!!!a pak věřte doktorům..
5. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
Brnanda tak to je maras ale to by se nemělo stat a pak jak říkaš věř doktorům :frowning2:
5. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
tak to je drsny... :frowning2:
holky dnes jsem to pocitala a u nas asi od Jeziska mimi nebude, jestli tak nejdriv v breznu, dubnu...ach jo..
5. lis 2008 v 17:22  • Odpověz
petra123.... :grinning: :grinning: :grinning: finální sex :grinning: :grinning: :grinning:

no my ode dneška začali jíst vitamíny a domluvili sme se s manželem,že s epokusíme nepít alkohol a nekupovat brambůrky celej měsíc :grinning: jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží :grinning: a mě teda taky.. alkoholici nejsme,ale rádi si vínečko o víkendu dáme. :grinning:
5. lis 2008 v 17:22  • Odpověz
majatob.. já si myslím,že u nás taky ne,protože jsem měla problémy a ikdyž má jiný ( nemůžu říct nahlas krásný spokojený vztah) -vždy se něco podělá :grinning: :grinning: :grinning: když se to řekne nahlas chicht ,žili sme teda kvlůli rodině ve strašných nervech,ale musím uznat,že tak 2-3 týdny je konečně klid-ikdyž nikdo neví na jak dlouho ,ale i tak mě nervy ubíjej jak prase i dneska.
Popravdě žiji deeset let zdomu jako sama a jsem tak sobecká,že si nedokážu představit mít doma mimčo.
Momentálně máme doma štěňátko, umřela mi fenečka v září skoro 17tiletá a já měsíc se snažila rozdejchat ,že tady žádný pejsek není,že mě nikdo nevítá, snikým sem nechodila ven a pod. a manžel bohužel by postavený před hotovou věc,že sem si zamluvila pejska z útulku ... a manžel zní dneska je úplně hotovej a ještě víc se těší na miminko a musím říct,že je to z jeho hlavy na 55% to mimčo, neboť jak já říkám,já sem hrozně sobecká a mám ráda svůj klid.
A musím s epřiznat,že co chodím semka a pročítám příběhy a psaníčka a diskuze a poplaču si u nich,asi stárnu nebo co :wink: tak si sama sobě přiznávám,že jsem na tom světě v uvozovkách dost dlouho sama a že tady musí po mě přece něco zůstat a dělat mi radost :wink:
Momentálně mi dělá radost,že mě manžel miluje takovou jaká jsem , že si oblíbil štěně ,prootže s tou předešlou žil jen 3roky vlastně a znal ju jako starou že a hlavně,že stojí oto všechno mít se mnou dítě,mít jednou naše miminko... já snad začnu brečet :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
autor
bri: tak u nas neni problem, ze bysme nechteli nebo nemohli.. jednoho chlapecka uz doma mame :grinning: ale letos teprve koncim stredni skolu a pristi rok vysku a mezi to bych se nejak chtela strefit... takze ikdyz bych si mimi hrozne prala uz ted, budu muset byt trpeliva a pockat na vhodnejsi dobu...ach jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
Ja taky se ted držím sice budu mít narozeniny příští tyden ale opíjet se nebudu max nějaky střik s přáteli a přitelem a držet se skrátka možna dneska poslední noční kvůli kryzi není co dělat tak aspon budu odpočívat uklidím jen byt a není co řešit musím se ted hlídat mam tu boreliozu špatnou tak se musím šešřit a mimisko aby se púěkně zahnizdilo a ja byla štastná 18.11 kdy si udělám test a budou tam dvě čárky :grinning:
5. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
Caues jeziskandy :dizzy_face:

Tak ja mam chvilku, nakouknu a doctu se bombovatou novinu, ktera je uplne megahyperokta velika :grinning:
Zuzko, strasne moc gratuluju!!!ty vole, mne ty tvoje kozy hnedka byly divny, ty jelito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to uplne super, tys to rozjel A ted budou holky tehotnet jedna za druhou :dizzy_face:
A ted upaluj do tematu o spineni a holkam tam napis, ze jde OTEHOTNET, i kdyz si cyklus dela co chce a kdyz se spini!!!!pekne je uklidni :dizzy_face: Ja se picnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A ted se s vama jdu "seznamit"(to jako, ze vas jdu docist :sweat_smile:
5. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
Brnando ani nevíš jak ti rozumím :pensive: :pensive: :pensive: sama sem si s rodinou zažila a dodnes zažívám peklo ale to nechci rozebírat veřejně :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
Aguaverde čauky mazec musím ti říct kolik máš bodiček ja nemam ani jedno bo mam strach že mi to přinese neštěstí ale co jaké neštětí když už ho mám tak asi taky začnu ale pořad počítam s početím v tyto dny :grinning: jsem najivní ale jedinné mi zbývá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jdu haji mam před noční tak moc toho neprodbejte pá,pá :grinning: :slight_smile: :wink:
5. lis 2008 v 18:05  • Odpověz
Peti :slight_smile: já pověrčivá nejsem takže v tomhle, to že nám to nejde, nehledám :pensive: myslím si že to nezáleží na tom zda kupuju či ne :sweat_smile:
5. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
majatob.. viděla sem v albíčku kukala sem ,-)

aquaverde.. proč si myslíš,že sme došla pod jiným nickem semka.. rodina nemá ani páru,že chodím na nějakýho koníka,nebo něco takového :wink: IP

petra123... já pořád odolávám ,-) .. vzpomínám si,že když sem byla poprvé vdaná, a my chtěli mimčo,nakupovali sme pár věcí už předem.. přineslo mi to akorát smůlu a když mi doktor řek,že z osmi pokusů 7x potratím ,že to budou nervy, tak doma nic nechci.. neříkám,že třeba něco nekoupím si,to jo,udělám si radost,ale radši si každej měsíc budu šetřt penízky,odkládat do prasátka po kovových 50korunách :grinning: jako dote´d - mám tam (šetřím posvatbě jsem začala vlastně jsem te´d přemejšlela od kdy ,-) ) tak srpen ,září,říjen , a po pajskách tam mám třia půl tis . :wink: to ani člověk neví, kolik těch peněz tam naháže ,-) to mám na pov. ručení v prosinci co mám platit :grinning: :grinning: takže na mimi na hadýrky si něco našetřím tímto způsobem bokem a pak se rozšoupnu a budu nakupovat a nakupovat a nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 18:13  • Odpověz
co sem ještě chtěla povědět... když sem byla na ZK nebo učňáku,aji v životě okolo mě sem nepostřehla,že by se někdo jmenoval stejně jako já -Petra- najednou mám budoucí švagrovou Petru* to měl brácha si hodně radost,když se mu slečna líbila apak představila pod stejným jménem jako má sestru :grinning: :grinning: :grinning: pak svědek od manžela má za ženu Peťku a tady na beremku sem spoznala hnedka 3 :grinning: a tady je jich taky jak nato :grinning: a já myslela celej život,žeje to jméno,který snad nikdo nikdy nikde skoro nedával :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
Brnanda IP :wink:

My měli ve škole vždy nejvíc Peter,veronik a Lenek :confused:
5. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
agu moje řeč,akamrádka nic nekupovala a miminko potratila v 28tt :frowning2:

opravdu je vše jen na přírodě,my už toho máme...občas se tím pomazlím a je líp...
5. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
Kači taky je mi při tom pohledu nějak líp :sweat_smile: jako kdyby mě to uklidňovalo že když už máme tolik věcí tak určo přijde i to mímo :dizzy_face:
5. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.