• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
5. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
5. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
Náhodou :confused: je krásná, ne? :confused: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
je roztomilá tak mi jí kup :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
je žůžová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: jen nevím jak by se na ni tvářil přítel
5. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
bude náš maskot jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
5. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
já te´d u ulice vykládala o aqua... že nakupuje a pod. a on an mě tak koukal a začal se smát a říká: to maskuješ,že chce štaky něco koupit že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vy tak krásně dokážete člověka naladit,já se vsadím,že on dojde první sněčím a nebo jak půjdeme spolu někde,tak neodoláme chicht ..sme totiž zvyklí kupovat vše společně,aji svatbu sme spoelčně zařizovali ap od. tak to je pro nás to nej nej nejkrásnější :grinning:

já s esvámi loučím pro dnešek. přeji pěkný večer a a a víte co .. chicht
5. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
Brnanda to je jak u nás :grinning: taky musí všechno zařizovat a kupovat semnou :dizzy_face: ale o to je to hezčí že na to nejsem sama a že se i zapojí :dizzy_face:
5. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
Minule sem si koupila časopis Mámy radí....a nemohla sem ho zaboha najít tak sem myslela že sem ho nechala v obchodě :sweat_smile: a nakonec sem přistihla přítele jak si ho čte :angry: :grinning: a teď dělá děsně chytrýho :grinning:
5. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vy jedete, ani vás nestačim dočíst :wink: Zuzu velká gratulaceeeeee!!!! Tak kéž bysme na vánoce byly všechny těhule :wink:
5. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
aqua.. já mám předplaceno ty recepty za těch 5,90 a od nového roku si chci předplatit ktomu i tento časopis.. mě se strašně líbí,protože jsem bývala věčně nachcípaná i já- vše chytím od dětí a já se tan dočetla hodn docela dobrých rad ,-)

jsem s erozepsala vi´do ip :grinning: :grinning: to máš místo večerníčku chicht

tak jo holky vážně už papa lala a dobrou noc :wink:
5. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
tak sem zde :grinning: sem se byla koupat s přítelem :dizzy_face:

brnanda uplný román :grinning: :grinning: i když ne moc veselej :pensive: ale bude líp uvidíš :dizzy_face:
5. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz
ahoj mohu k vam?
5. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz
janicka88

určitě se přidej :wink:
5. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, jenom na vás koukám před spaním :slight_smile: přeju vám dobrou noc, zítra nebudu, jdu k doktoru,tak paa

jinak janicko88 vítej, jen se chci zeptat, nechodila si dřív na koníka???jsi mi podle fotky povědomá :sunglasses:
5. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
uff, teď jsem to tady celé dočetla.... dost jste toho napsaly... jeden sii na chvilku odejde a vy už písmenkujete :grinning: :grinning: :grinning:
my teď spapkali bramboráky, co jsem ukuchtila, jdu si zakousnout sůůůšu a uvařit konev čaje, .... a okoupat a koupila jsem si časopis maminka ... je tam o šestinedělí atd... tak si hezky před spaním počtu :grinning:
5. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
jůůů, no to je paráda, byla jsem na bess.sk a jako jáááá si nemůžu vybrat :grinning: :grinning: :grinning:
no, objednala jsem si tedy to bodýčko dlouhý rukáv ta'tka .... ale jako úplně jsem se zamilovala do těch vánočních oblečkůůůůůů ..... bože... :grinning: :grinning: :grinning:
a ty těhu věci jsou taky fajn.....roztomilé ... hmm...tak už vím, kde se mi bude doooobře utrácet :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky..taky bych si moc prala k Vanocum miminko... o jedno jsem prisla :frowning2: teprve pred mesicem..a od prosince se chceme zacit snazit..to by byla krasa, kdyby to hned vyslo....snad nam to brzy vyjde vsem.
5. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
nana - :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mě moc mrzí .... tak se budeš snažit s námi :grinning: :grinning: :grinning: tedy ne jako přímo s námi chachacha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, já musím do hajan .... mějte se tady .... budu až v sobotu ... jsem na dva dny pracovně pryč :unamused: :angry:
5. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: My se snažíme od dubna, právě začínám další cyklus a říkám si, že by to byl krásný dárek pod stromeček :slight_smile: Ale beru jakýkoliv měsíc, jen kdyby se dalo dopředu vědět že to vyjde, aby si člověk ušetřil každý měsíc ty nervy :grinning:
5. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz
dobré ránko,
holky ještě jednou moc děkuji... za chvíli jdu na krev a odpoledne budou výsledky.
JInak jsem četla, co jste tu psaly, úplně vás chápu. Taky mám občas v poště zprávy od známých, kteří mě tu objeví a jsou plné ironie, posměchu atd. Od rodiny to musí mrzet ještě víc... ale od toho jsme tu...
agua: jestli budeš fotit další věcičky, co máš, moc se těším... ty bodynka jsou fakt super!
nana: i tobě přeju hodně štěstí.... ať to vyjde co nejdřív!!!!
6. lis 2008 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz
čaute holky tak dnešek se zatím vede večer jsme se dozvěděli že budem dělat jen na dvě směny huráááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska už máme volno hurááááá jsem uplně vycucla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mam radost :grinning: tak aspon něco se vede tak nic jdu hají jsem hotová tak dobry den a pro mě dobrou noc :pensive: :grinning:
6. lis 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
dobre rano zuzi, dobrou noc peti :grinning:
ja za chvilku musim vyrazit do skoly, tak jsem jen nakoukla co noveho.. zuzi moc drzim pesti!!!
6. lis 2008 v 07:35  • Odpověz
Pěkné dopoledne :wink: mám za sebou už jednu prácu a taky máme za sebou hodinovou procházku a odpo na jednu hodinu mám jeden kšeftík ,ale ten až do večera uf se mi vůbec nechce.
Sem vnoci dostala menstruaci,tak já se asi zblázním ztoho.. všechno mě bolí,že sem nadopovaná brufenama,ale budu poctivě měřit a pak půlhodiny po sexu se zadkem hore :grinning: :grinning: :grinning: což by mělo být o víkendu asi +- uvidíme :grinning:

zuzu už abys napsala co výsledky z krve si připadám jak nedočkavá drbna :grinning: :grinning:

a díky vám mě začíná chytat miminkovská mánie :grinning: :grinning: :grinning: což sem asi potřebovala,protože sem si dneska v práci zpívala a pískala -jako by včera něco bylo :grinning: :grinning: ale nebylo dojela mi čtyřdení dovolená :grinning: :grinning:

zuzu.. to přesně znám , představ si,že na beremku sme museli i zakázat lidem,kteří nejsou přihlášení ,aby nám nepsali do alba ,protože tolik hnusných slov a pod co tam bylo posměchů,výsměchů hnus.
hold lidi jsou nevyspitatelní
6. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

taky se hlásím jako nedočkavá drbna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: takže ne že zuzu budeš pak napínat :sweat_smile:

určo vám to pak vyfotím teda postupně ať nezrujnuju baterky a foťák :grinning:
6. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Na Zuzu jsem taky zvědavá a držím palečky ke krásnému výsledku :dizzy_face:
6. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
holky nenapínám...sama to nevím. Výsledky mezi 13-14h... jsem taky strachy hotová...
moc děkuji za palečky...
6. lis 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
tak já to budu muset až do večera vydržet :frowning2: musím do práce tak držím palečky ahojky :wink:
6. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky tak hlasim ze me MS dorazila dnes rano a to prosim po 33Dc ale nejvesti pecka pro me ze dosla sama bez injekce a bez leku a to po roce pul bez HA,takze sem na jednu stanu moc rada ze se to snad uz upravuje samo,takze zitra jdeme do centra ja na krev a muj na spermio tak sem zvedava co nam reknou a kdy budem moct na IUI,doufam ze uz tento mesic my to udelaji a my budem mit vazne embriojeziska :sweat_smile:

Zuzi teda to je napinani,urcite si hrooozne nedockava,tak pak napis at se muzem radovat stebou vsechny :grinning:

Brando takze my sme na tom s MS stejne co,no ja sem dneska zbita jak pes,je mi hrozne,na to ze to je prvni den takto my byva spis tak 3dc ale ne hned prvni,pujdu se natahnout at me prestanou bolet zada.
6. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
Peti taky bych si mrchu mrchatou přála :angry:
6. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.