• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Hodila sem pár věciček do alba :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
holky tak jsemtu. Omlouvám se,že jsem nenapsala dřív, ale byla jsem tampro výsledky, čekala na ně do půl třetí a pak jsem šla nakupovat atd.Mám hCG 50,1 což není moc, ale snad to není ztracené, jsem fakt hodně na začátku...
moc děkuju za podporu :wink:
6. lis 2008 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
petka21 .. jojo :wink: bolí mě horzně záda a jsem nafouklá jak balón!
jsem ráda,že jsem doma a že jsem s evyslíka z riflí ,-)

a ktomu mám depku....Akorát sem došla domů a je mi nanic!!! Jesiina zase rozkousala košík a kapesníky v předsíni a všechno rozházella a pod. od včerajška sme ju už začali bít novinama,protože si už nejsme sní rady!nic jinak nedělá ani doma nečůrá!!! ale prostě když je sama všechno okolo sebe zlikviduje!dokonce aji pelech převrátila vzhůru nohama dneska!
Takže se mi udělalo akorát zle,když mi to manžel zavolal ,tak sem odjela z práce domů.. popravdě je mi zle aji z menstruace,kterou jsem dneska vnoci dostala.. došla sem dom a ani si ji nevšimla,nepohladila nic! a mám vsobě takový vztek!!ale takový!!!! že sme radši zalezla k počítači,abych ještě nebyla hnusná aji na Ví´tu a tečou mi jen slzy a prostě cítím takovou bezmocnost!každej jen řekne,je to štěně,já to vím,ale co když něco zanedbáme?...

poslouchám pomalý smutnokrásný písničky a deptám se tím asi ještě víc,ale prostě si asi musím pobrečet a uklidnit :frowning2: :frowning2:

jinak zuzu, a co ti doktorka řekla?že teda jo? ikdyž je to jen mírně zvýšený?

te´d s easi strašně blbě zeptám,ale co znamená zkratka dc?
6. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
aqua... sem se pokochala ,-) ach jak krásný :wink:
6. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
DC = den cyklu
DPO = den po ovulaci :wink:

jinak agui ty pokreslený bodíčka jsou nádnerný :dizzy_face:
brnando a co máte za rasu??? ona vám dává najevo, že tam nechce být sama a chce si hrát, to je úděl psů zavřených v bytě :sweat_smile:
6. lis 2008 v 17:50  • Odpověz
jitie.. problém je ten,že právě doma nebejvá sama.. max. 3hod. proto je asi naštvaná.
Já nesnáším lidi,co si pořizují psa a nechávají ho samotnýho doma vod rána do večera.
jiank je to drsnosrstý jezevčík z útulku,ale myslím si,že to bude sněčím šmrncnutý.

a děkuji na vysvětlivky ,-) já sem si marně lámala hlavu tím a nic echt
6. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
6. lis 2008 v 18:13  • Odpověz
Jéééééé brnanda pejsek je nádhernej :dizzy_face:
6. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
hujhuj.

brnando psala jsem ti ip,admini ti album smažou i když je pejsek krásnej :dizzy_face:

ahoj všichni :zipper_mouth:
6. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
brnanda pejsek je boží.Ten náš to taky dělá dodnes. Jinak nezlobí, neštěká,poslouchá, doma nečurá ani nic, ale jak ho necháme doma, rozhryže skoro vše, co ho napadne. Dneska sáčky a obálky...
k té krvi mi nedali vysvětlivky, byla jsem jen v biochemickélaborce jako samoplátce.To řeknou výsledek a nic k tomu. MOje gyndr mě vezme až první týden v prosinci. Tak já doufám, že to vyjde. Jo a bylo to 55,1, pět jsemsi ubrala...

brnanda: ať tě mrcha brzy přestane trápit!!!
6. lis 2008 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
to já vím,že to smažou ,-) jen ukazuju našu pubertáln psí slečnu í a mmntálně moje deprese :wink: ať to kldiěn smažou ,-) znám to z beremka ,-)

prosím tě zuzu a jak je starej? že to dělá do dneška?.. já sem s naší betulí nikdy takové problémy neměla! strašně jsem si přála,abych měla pejska,co bud emít její povahu ,ale bohužel.. má jen její rysy a je celá ona teda,jen s rozdílem,že mmntální štěně je drsnosrstý a betka byla bavlnka měkůčká klásná bavlnka ach jo.
6. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
no šmrcnutej asi s trhačem :grinning:
náš pes byl taky hroznej trhač a to sme měli křížence king charlie španěk s bišonkem, jinak klidný rasy, akort když byl štěně, čím víc rostl,tak ho trhání opouštělo :wink:
6. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
brnanda 3 roky:grinning: nemůžeme ho to odnaučit...
6. lis 2008 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
no jo krámy dělají své echt..jdu za manželem ,-) sedím tady už hodinu a půl ajen bulím echt.. je na čase si utřít slzy a hlavně se jít přebalit :grinning: chicht
Já se pro dnešek svámi rozloučím,vypnu aji pc ať sem vklidu ,-) a jdu vytáhnout tu pubertální blbku z našeho botníku ,-) pěkný večer ahojky zítra :sweat_smile:
6. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
brnando žádný breky,ale jen pozitivní náladičky :wink:
jinak ahoj holky :slight_smile:
6. lis 2008 v 18:26  • Odpověz
Brnanda jelikož máme 4 psy a další teď sháníme, tak vím co dovedou....teda překvapuje mne že ti kouše věci fenka, ale neboj to přejde. Jen musíš být důsledná v tom, že když něco rozkouše tak jí k tomu dát čumák a plácnout novinama (ne ji zmlátit!!) ona časem přijde na to že to nesmí.....druhá věc je že lidi dělají hroznou chybu v tom že když si dovezou domů štěně tak si vemou týden dovolené aby se s pejskem zžily...a to je chyba jelikož pes si na vás zvykne a pak byť jen sebemenší odloučení dopadá takhle.....první týden až 14 by se měl dodržovat stejný režim jako před hafanem :slight_smile: prostě normálně chodit do práce,atd a až pak se mu věnovat.....
6. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
zuzu tak to je fajn,ale neboj ono to HCG poroste a bude vse ok a ani se nenadejes a utece to silenou rychlosti :wink:

Brnando no my mame dva psiky jeden ma 3 roky a sitm sme nikdy nemeli problem ze by neco rozkousala td.jsme snim doma stale az na vyjimky kdy litam po meste atd.do prace nechodim a jeste mame stenen 8 emsicu a ted posledni dobou zacal malej vsechno trhat jenom to co je elhky jako noviny,kapesnicky,ovsem vcera total bordel,vytakl mi kvitko a dosnesl ho do postele a hlina vsude po zemi ale ty periny me nas*ly mega jako,dostal novinama a byl zavreny v koupelne nez sem vse uklidila a to sme byla vcera jen v obchode takze max.hodku.musim vse na dosah odklizet jinac si neco nekde vystracha sam,msti se za to ze ho tu enchavam pritom nas strarsi si zvykl byt sam i 3hodky ok,ale malej je nezbeda,necura doma nic,jenom kouse,nabytek nastesti tuky tuk nee,sem zvedava kdy ho to prejde. Dneska sem litala od obeda po meste dostala sem nejaky penizky tak sem sla utracet i segra,a byly doma sami vseho vsudy cca 4 hokdy a bylo vse ok vse bylo z dosahu tak nic nepokousal tak byl nalezite pochvalen. Jinak mame smesky oba cerno bilo kremovy,ocasky oba zakroucene moc roztomile. Sem se jaksi rozepsala :grinning: Jinak se jmenuji Nik a Sam.

Segra nakupovala zbytek veci do porodky a neco jeste pro malyho o jak ja se kochala tema pidi vecickama aspon sem rada ze ona bude mit maly ze se budu zaucovat na vlastni i kdyz ja uz vse umym,ale co hrozne me to bavi :sweat_smile:

Brnando rekni manzelovi at te pekne obejme ponuchna a hned bude depka pryc,jste preci na takove veci dva,aspon u nas to tak je a pomaha mi kdyz me obejme pohladi rekne ze me ma rad atd.to my hrozne pomaha kdyz bulim a nejradsi bych se nevidela,neboj vsechno bude ok a brzy to tu bude sama mamina :wink:
6. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Děvčátka boubelátka..
tak sem šla dnesja s jessí od rána do práce,takže te´d se najedla,nebo´t sme dojeli až kolem půl druhý od půl patý od rána :wink: ...ale abych zahnala chmury ,jak se tady kochám tím,co si všichni nakupujete :grinning: jelikož mě to občas taky vezme to nakupování a nechci nakupovat ,-) tak sem zašla do zverimexu,za to,že byla Jessí hodná při očkování a koupila jí úžasnou hračku žirafu a úžasný obleček na zimu :grinning: :grinning: :grinning: pak nějaké dobrůtky a pětikilečko v háji :grinning: :grinning: jestli s emi podaří ukážu foto .. já uchcávala zní ,když to měla oblečené.. totiž naše Betynka měla furt zánět spodku, a tak nechci aby malá hnedka měla chycenej spodek a tady na Vinohradehc to dost fouká,takže...

No a ktomu..petka21- ani mi otomto nemluv.. mladá nic nedělá,když sme doma,dokáže si hrát a my o ní nevíme,nebo si hrajeme sní!
zapla´t pánbůch máme udělané zábrany do obýváku,pokojíčku ui ložnice.Do pokojíšku nesmí vůbec, obývák s ehnedka oddělává,jakmile my dojdeme a ložnice je už oddělaná,tam jen kouše ty pap.kapesníky,když je manžel zpod polštáře nevytáhne ,-)

Nechci křičet nahlas,ale ještě nezničila nic cenného, ani nějak ju to nezajímá jako skříně a pod.. jen ty krásné košíčky,ve kterých byli sáčky na kakání, papírové kapesníčky ., strašně jí chutnali rennie-manžel si je nechává na stolečku v předsíni že.
Já ztohoměla včera hroznou vážně hroznou depku,jak sem odsud odešla, ležela sem u telky a manžel jako by vás slyšel mě hladil po ruce a večer pak četl pohádku v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
No se nesmějte,já totiž špatně tři týdny spávám , musím spávat nohama na dalších dvou polštářích,protože mě hrozně bolej - i ztoho,že sem přibrala.A to vážně než člověk zabere,je šílený a čověk je vzteklej jak pras e apod... no a tak mi poslední dny čte pohádky na spaní :grinning:

a teď mám kvám dotaz.. mám třetí den skoro měsíčky, ráno i odpo jsem na wc zjistila,že ze mě jde takový ten hlen- je to možný ,když druhý den teprve krvácím,ikdyž zítra už budu jen špinit ... mě to připadá strašně rychlý,protože bych podle hlenu měla mít ov do dvou dnů...pokud to dobře říkám.???????????????????????
7. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
Jelikžo tady nikdo není a manžel mi usnul u telky , jukala jsem lidem do albíček a kochala se ,co kdo nakoupl am á a pod.. a našla sem jednu úpkně úžasnou stránku!!! ebutik.cz
Tam se musíte podívat!!!!!! já bych odtam objednala snad všechno od postýlku-matračku- vše co ktomu patří i nebesa a i dokonce do pokojíčka závěsy ve stejným provedení!!!krom kočáru vážně všecičko :grinning: bože ještě že manžel spí, by mě viděl jak tady blbnu a nakupuju uf- teda jako že nakupuju chichichi
7. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
čauky holky jak je??u mě nic moc noc stala za houby bolest celého těla to jsem ještě nezažila a bolest hlavy no hnus ale doufám že dneska už to bude lepší ale udělal se mi zase opar ja se toho nezbavím stačí abych měla vnitřní horečku a je vymalované :frowning2:

jinak den dal se přežít a co vy?
7. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky dnes jsem neměla moc čásku.

brňando jo to jsou hezké stránky.

dnes jsem dala do alba vše co máme my :sweat_smile:
7. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
jak tak koukám,tak za váma zaostávám jak něco... katuska to je krásný!!!!

já sem si na těch stránkách vybrala povlečení a všecičko jelikož mám hrozně ráda barevnost a v dnešní době vybrat něco aby bylo jak na holčičku tak na chlapečka.. hrozn ě s emi líbí toto
....http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/prod42146.jpg
http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/prod09035.jpg
http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/2039/prod33004.jpg

a taky..http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/prod42138.jpg
http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/5099/prod61026.jpg

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 v 18:48  • Odpověz
petra123.. já si vždycky vezmu hendka brufeny a musím uznat,že mám jakýsi klid po včerejšku ,-) ani moc neto echt..spíše jako by odcházela... manžel jde na trachtu s klukama, tak si půjdu obarvit hlavičku a budu tady sváma kecánkovat ,-)
7. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky.
Musela jsem k vám vlézt a říct vám, co mi poradila kamarádka :slight_smile:
Nemohla skoro rok otěhotnět... Byl říjen 2006 a už byla dost smutná. Moc si přála, aby měla krásnej vánoční dáreček (tak jak my všechny :slight_smile: ) no a tak s manželem napsali jejížkovi. že si nic jiného nepřejou, než pozitivní testík. Dala to za okno a .... :slight_smile: :slight_smile: joooo před vánocema si udělala testík a // :slight_smile: takže já nevím jak vy, ale já píšu dopis :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a víš co ,já to jdu taky napsat,dám to do obálky a nalepím na okno v ložnici tak,aby to viděl manžel ,ale nemohl to přečíst :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
tak a te´d sem na váškách... mají akci na těch stránkách,že když objednám komplet, dostanu zavinovačku zdarma což je 199kč ušetřených , a pak když to je nad 1800 pošt.též neplatím a ještě dostanu nějaký dáreček..
Já asi jeden komplet objednám no což, 199 kč a 250 za poštovný ušetřený za to mám závěsy :wink:
7. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás jen pozdravit :sunglasses: dneska nějak nestíhám
7. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holciny, tak dneska sme byly v centru muj spermio uz lepsi,jo vitaminy asi zabiraji,u me taky vse ok,sice jeste nememli uplne vsechny me vysledky,az tak za cca 2 tydny si mam zavolat a objednat s epak na konzultaci,ale musim na endokrinologii :frowning2: NEvim presne proc rikala cosi o nadledvinkach a mozna proot pribiram na vaze tak uvidim no,snad me vezmou pristi tyden,snad nasadi leky a nebude to brzdit aby nam udellai tu inseminaci,chtela sem to uz do VAnoc,ale nevim no snad to nebude nicemu branit :confused: Tento emsic uz to nestihnem ale snad v prosinci uz to IUI udelaji,uvidime no :wink:

KAtus vybavicka pekna je ji teda hodne moc,ja mam jen par vecicek co mam v albiku :slight_smile:

Jdu si lehnout nez muj dojde z prace boli me za cely den nohy sem litala po meste, i kadernika sem stihla takze sem spokojena :wink: HEzky vecer vsem a kdo ma ovulaci tak hodne zdaru pri snazeni :grinning:
7. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
Peti na endokrinologii musím taky :unamused: to muže být totiž hlavní příčina proč nám to nejde :frowning2: jelikož ŠŽ je zrádná jakmile je s ní něco v nepořádku tak se špatně otěhotní :frowning2:
7. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
budu vám držet palečky,aby bylav pořádku,idkyž by bylo zase lepší,kdyby nebyla,protože by jste našli příčinu proč toto všechno..
7. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.