• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Ahojyk, kde ste všici? :wink:

Takjsem si i tak včera žehlila a najednou manžel vypne zvuk u telky zničeho nic!dělal něco na noťasu do práce, a te´d si to představte jo.. vypl zvuk a já žehlím a on najednou vylítnul a letěl do ložnice,tam otevřený okno a řval ty hajzle vrátíš to a tak sem položila žehličku a šla sme do té ložnice, tam chladno od toho otevřenýho okna a manžel vyřvával z okna a te´d vidělas to? jak si to dovolil vlíst do naší ložnice! a ukázal na okno,že je ten dopis pro ježíška pryč vten moment sem se svalila na postel a začala se dusit smíchy až mi vytryskli slzy a smála sem se jak tele a manžel furt měl ty kecy a ten dopis si prostě vzal ježíšek.. ( no sme zvědavá, jeslti mi to splní ten ježíšek,co tam bylo napsaný,protože ten dárek nebyl pro mě ) :grinning: :grinning:

No a dneska jsme byli v tescu a kupovala sem v lékárně ov testy a za tři testy 133korun ! boha jeho já nechápu proč jsou tak drahý!
9. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět ....
z 2dnů na poradě...uff.... ale, jako jsem byla v polariu....v minus 120 st !!!!!! fakt super zážitek, ale bála jsem se jak nikdy ...

jinak ale mám dilema....zrovna teď, když jsme vysadili a chcem pracovat na mimi....tak mě povýšili.... příští týden jedu předávat mojí "starou" práci holce do Prahy a já se budu sama zaučovat na novou pozici, prtž je to úplně nově vymyšlená.... hrozně se na to těším, prtž po 4 letech na stejné pozici mě to už neba, ale zrovna se mi to zase nějak moc nehodí....prtž jen co se zapracuju a začně mě to jít, tak můžu být těhu a co pak ?... mám dilema a už od čtvrtka to v sobě řeším....a nevím .... ale podle mě půjde moje práce na 100ˇdělat i z domu, potřebuji k tomu je PC, ale zase na druhou stranu .... kazit si mateřskou ? .... ale pak jsem zase dneska četla v Mamince, ... psala tam paní, že byla těžká workoholička, má teď doma od léta mimi, nemohla si zvyknou, ale PC ji pomáhá v tom, že může pracovat tak trošku aspoň a být v kontaku s lidmi ...

tak to si já teď řeším no....... asi to prostě nechám tak...příroda sama určí.... a já si novou pozici buď užiju do mateřské a nebo i na ní..... navíc mám jistotu v tom, že kdybych na MD odešla úplně, což nechci, prtž doma na PC dělat můžu, tak šéfové mi místo podrží,....no uvidíme :slight_smile:

pěkný večer..... :wink:
9. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz
dobré ránko,
trochu těhubacilků,tak chytejte:
prsk prsk *TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT
*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT*TT

veru: to je dilema, taky bych asi uvažovala. Ale jestli máš možnost pracovat z domu, tak super. A kazit si mateřskou? Myslím,že je lepší být trošku samostatná, ne tak dokázaná jen na mateřskou, každá koruna bude dobrá... pro mimíska i pro tebe... já si dodělávala na mateřské VŠ-státnice. Bylo to teda těžké, ale dalo se to. Práce bude asi složitější, ale i tak si myslím, že to není špatné občas trochu přijít na jiné myšlenky.
v tom poláriu nebyli jste na ČEladné? My tam náhodou taky byli,ale v sobotu a to je polárium zavřené. Tchyně tam má maminku na pobytu s procedurami, tak jsem si toho všimla...

přeju všem krásný začátek týdne...;-¨)
10. lis 2008 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
zuzu - aaaaaaaaaaaaa.... chytááám bacilky :slight_smile:
přemýšlím o tom ... pořád dokola .... a přesně, jak říkáš, být trošku samostatná bude fajn, ... ono i ty korunky jsou pak dobré, přestože s tím problém až tak nemáme, ale .... :slight_smile:
takže tomu prostě necháme volný průběh, mimi chceme, svou práci sice mám ráda, baví mě, neodešla bych jen tak, i lidi jsou super, po 4letech už máš i spíše kamarády, než kolegy, .... pokud mi vyjdou vstříc, tak jako mi vyšli vždycky, tak to bude úplně to nej :slight_smile:
jj, v Čeladné, my tam byli v pátek ...... kupuji polarium manželovi k Vánocům.... ono se sice doporučuje 10 vstupů, ale to bych za nás dva plácla jen tak 6-7tis a to se mě teda moc nechce :confounded: takže nám dvoum koupím dva vstupy a zbytek si třeba dokoupíme.... jen si teď říkám, že kdybych náhodou už bříškovala, prtž to bude v lednu, tak ani nevím, jestli tam můžu, asi bych měla strach...... no, to nebudu teď řešit :grinning:

tak hezký den, holky, já si jdu dát kávičku, posnídat a vrhnout se tady na tu horu práce :wink:
10. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Brnando s tvoji histrorkou o manzovi a dopisem sem se pobavila :grinning: Ovu tetsy nekupuju,merim tu BT test sem koupila jednou jen pro ujisteni zda ovulace probiha a potvrdilo se to,jinak na ty testy kaslu!

Veru no dilema to je,ale urcite do mimca bez,pokud je tam ta moznost pracovat z domu a podrzi ti misto tak bych mimco neodkladala :wink:

JA si dneska obvolavala na tu endokrinologii a vsude jak naschval meli plno az do VAnoc tak sem ankonec natrefila tady u ans v Batovce v nemocnici atam me vezmou uz ted v patek sme ej moc prosila ze je to nutne cetla sem co je vte zadance napsany a doktorka teda ze jo at dodju rano na 7 v ten patek a vysledky budu mit uz za dve hodky coz je fajn,aspon nebudu muset dlouho cekat jit zase do centra zrovna i s vysledky a treba s eto pohne vsechno ¨rychlej,ale pokud mi nasadi elky tak nevim jestli nam to IUi udelaji,ale zkusime a uvidime :slight_smile:

Zitra jdu k segre dosly ji nebesa na postylku a vsechno do ni takze budem spolu cancat at to tam ma maly krasne a pohodlne,je to bude fajn oddech :grinning:

Zuzi a jak se citis? KDy ze jdes na pristi kontrolu k dr? A dik za tehu bacily ty ted budou hooodne potreba,urcite zadna nepohrdnem :grinning: Diky :wink:
10. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
petko: zatím skoro žádné změny nepozoruji, jen se mi chce šíleně spát... pořád. Jsem schopna usnout i vsedě... a bude hůř :grinning:
k Dr jdu až 4.12.,
dřív tam neměla volno a to už by mohlo být i srdíčko, tak snad...
ovu testy to je drahý špás..a hlavně u těch,které mají ovu pokaždé jinak...:wink:
peti to je fajn, že výsledky budeš mít skoro hned... super :wink:
10. lis 2008 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,nějak nestíhám :sweat_smile:
teď mám ke všemu olezlej obličej (asi alergie) ale nevím na co. jen doufám že to je na mandarinky, kterých sem snědla za poslední týden tunu a ne na nový parfém, který sem si vydupala od Jouzy ....ten by mě zabil :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2008 v 16:19  • Odpověz
petko pak dej vědět , jak a co ti dělali na té endokr.. cosi :wink:
mě sice řekla doktorka,že mám št.žlázu v pořádku,ale nějak tomu nevěřím,protože mi hapruje váha jak něco .. já si připadám jak jaro léto podzim zima :grinning: jednou mám váhu půl roku takovou,podruhé o 10kilo těžší, te´d sem zas epřibrala,v sobotu jsem zjistila,že mám o 3 kila míň,přitom jím pořád stejně a pořád vš emám stejný no dílo vážně na 1s*
Snažila sem se dostat k doktorům,kteří mají na starost váhu a tělo ti na všechno testují ,proč přibíráš a nepřibíráš a pod. já si te´d nemůžu vzpomenout,jak se jmenují ti lékaři :grinning: no samo,že mě nikdo v brně nevezme že- nebo až po novém roce v únoru,sem čuměla ,že to snad nemyslej vážně.
10. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
brnanda: Ahoj holka, přezdívka jiná, kvůli jisté osobě, ale pokud ti něco říká výroba svatebních novin, tak autorka se hlásí :slight_smile: Ani jsem si nečetla zdejší konverzaci, tak proto se tak hloupě ptám :slight_smile: těhulka nebo se snažíš? Já včera testovala a máme na testíku krásné // :grinning: tak se budu objednávat k lékaři a snad potvrdí :wink:
11. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile: tak co noveho?
liona: velka gratulace :grinning:
12. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
No mě asi nepřinese ani příští rok:(
12. lis 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
procpak kelly?
12. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
Tak snažíme se už rok a nic:( ted v neděli jsem to měla dostat a nic, ale test negativní :frowning2: takže asi zase nic.
12. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
aha :frowning2: rikaly jsme s holkama, ze zkusime poslat Jeziskovi dopis, no za to nic nedame, ze..:grinning: ale taky to na vanoce s mimcem nevidim..
12. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
a jak se dlouho snažíš??
12. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
ja se nesnazim :slight_smile: mam doma sedmimesicniho chlapecka.. ale tak jsme si rikali, ze by bylo hezky je mit rychle za sebou... no, ale budeme to muset odlozit nejdriv na duben, kveten.. :unamused:
12. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
aha tak to gratuluji :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
diky :slight_smile: su moc rada, ze ho mam, ikdyz je diky tomu vsechno o moc slozitejsi... nemenila bych za nic na svete
12. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
To jo to ti věřím, já se na to taky už moooooooc těším:slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
vsak se casem zadari, uvidis, az to budes nejmin cekat, zjistis, ze budete tri :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
jj tak se měj pěkně papa
12. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
Kde jste kdo :confused: JA cely tyden nemela cas sem zajit a vidim ze ticho po pesine...

Dnes sem byla na te endokrinologii a vse mi dopadlo dobre,takze vtech hormonech to neni,ale musim pry zhubnout coz jako vim ze sem dost pribrala,ale hold nemam tak pevnou vuli,ale kvuli mimcu budu muset vydrzet :sweat_smile: A pry to pujde i samo pokud neco shodim no to chci videt,copak sem jedina kdo je silnejsi a nemuze otehotnet? Vzdyt vidim silny holky a jsou tehu a byly i pred otehotnenim,ach jo,ale zkusime co nam reknou v centru az tam ted nekdy zas pujdem az budou mit zbytek vyseldku a trebas by nam to IUi udelali i tak no,nevim ale sem zvedava co bude dal :pensive:

TAk se mejte a ozvete se nekdo kdo bude mit embriojeziska :grinning: pa
14. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Halooo halooo, je tu nekdo?
Peti, super, zes dopadla dobre... :slight_smile:
15. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj, jsem tu :slight_smile:
15. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
ahoj :grinning: jak je?
15. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
no jde to, včera jsem byla se spermiogramem a první část vyšla dobře teď ještě morfologie a pak asi půjdu na řadu já. A co ty??
15. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
čaute holky tak ja někdo nový těhotny dlouho jsem tu nebyla ja ještě počkam dva dny v pondělí jesli nedojde MS je naděje konečně moc si mimiska přeji tak moc že jsem už ochotna upsat se dáblu až tak se rouhám (nejsem věřící :grinning: )spíše věříci atheista :grinning: a pořad doufám i kdyý jsem už zoufala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2: :cry: :rolling_eyes:
15. lis 2008 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky,

tak já doufám, že to ještě do vánoc stihneme, snažíme se od března a stále nic. Manža už byl i na spermiu a dopadl víc než výborně...začínám se bát, že je chyba ve mě. taky nám léčili chlamydie...v prosinci si chci nechat udělat kontrolní stěry, tak snad už tam ty mrchy hnusný nebudou :frowning2:

každopádně piju druhým měsícem čaj na otěhotnění (jedna známá po něm opravdu otěhotněla a doporučují ho i gynekologové), mno a od prosince jducvičit mojžíšovku...od března mě asi čeká kolotoč vyšetření, pokud se do tý doby nepodaří.

jo a ještě za týden jdu k výborné kartářce, tak jsem zvědavá :slight_smile: každopádně bych byla ráda, kdybysme pod stromečkem měli fazolku v bříšku, ale bojim bojim :frowning2:
15. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky ,-) zdravím a přeju pěkný podvečer :wink:
měli sme pc v opravě a kdžy sem se semka dostala, nešlo mi psát a moje nervy to nevydrželi a vždy sem si jen přečetla co ste napsali a odešla :wink: chicht

liona to víš že jo psala sem ti do ip ,-)

misanda.. ale víš,že u mojžíšové metody s enedoporučuje otěhotnět? četla sem to, že to trvá 7měsíců nebo nějak tak a že bys neměla být těhula u toho.

Petka21.. takže štítná žláza dopadla dobře? no aspoň něco, jak koukám,radši s enikam nebudu hlísit,protože by mi řekli,že musím zhubnou a přitom bych já byla akorát nasran* neboť jak ty říkáš, je okolo mě dvakrát tolik při těle bab a jsou těhuly x krát a mají miminka a vše v pohodě! Totot mě dokáže vždycky akorát zvednout ze židle :grinning: :grinning: :grinning:

kelly1983.. po jaké dlouhé době ste si nechali udělat spermiogram?
17. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky tož vás jdu pozdravit :slight_smile: nějak nestíhám sem chodit...

Poslední dobou si s miláčkem užíváme :grinning: :grinning: :grinning: nějak sme vypli a relaxujem,sexujem,maximálně ještě jíme :grinning: ........a tak pořád dokola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.