• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
no jasný..vydržela sem to po prvním testíku a dyž sem si udělala druhej den další test už sem to mužíčkovi vyklábosila.. :sweat_smile: :grinning:
29. lis 2008 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co on na to?
29. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
no já si udělala test v pátek a pak v sobotu..a v tu sobotu jsem to už nevydržela tak jsem vlezla za ním zpátky do postele i s dudlíčkem v ruce a chvilku sbírala odvahu a přemýšlela jak mu to říct..byla to napjatá chvilka :grinning: A tak sme si sedli naproti sobě a já říkám víš muži my možná, možná, možná čekáme miminko..a dala sem mu ten dudlík :dizzy_face: Takovej krásnej pohled jsem nikdy neviděla..jako jak se na mě podíval..hned si mně lehl na bříško a hladil mi ho a říkal mimi..mimi.. :slight_smile: :dizzy_face: A teď mně taky každý večer pusinkuje bříško a i ráno když vstává.. :grinning:

Tak teď eště aby nás potěšil i ten mudr...
29. lis 2008 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
:cry: jejda si mě úplně rozplakala :grinning: :dizzy_face: to muselo bejt krásný chicht

určo jo,když dote´d nic ti není a už jak dlouho otom víš?.. týden?
29. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
no bylo to krásný.. :dizzy_face:
ms měla přijít 22.11.tak od té doby..a prsa mě bolela už týden před termínem ms a teď mám chvilama pocit že mně asi upadnou..au au :grinning: a v podbřišku taky sem tam pobolívá..no ale snad bude vše ok..víkend uteče a v pondělí už budu mít do prohlídky týden..se těšííím... :grinning: ale zároveň mám trošku strach... :zipper_mouth:
29. lis 2008 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
neměj obavy... nebo budeš jak já ,-) kdysi sem se radovala ze dvou čárek,pak byl smutek a myslím,že jakmile najdu dvě čárky,tak budu jen přemejšlet a nervovat se nad tím,jak dlouho ty dvě čárky tam budou... se budu muset naučit se zase radovat a ne přemejšlet jen o blbostech co bude a vo kdyby a pod.. :wink:
29. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
já se taky snažím přemýšlet na tím že bude vše ok a ne coby kdyby..a eště já blbka čtu samá smutná témata a pak mám eště větší strach.. :unamused:
29. lis 2008 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz
to mi povídej.,já než sem semka začala chodit, byla sem ok,ale postupem času jsem si nacházela témata co s emnou souvisejí .. s nemocí co mám apod. a řeknu ti,že mi ztoho už začíná dost hrabat :wink:
29. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
já dyž sem nechodím tak su taky víc v pohodě :grinning: Ale zase mi tady holky fakt pomáhaj..mám to tu ráááda :grinning:
29. lis 2008 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz
jo to já sem s etaky dozvěděla plno věcí a seznámila s fajn holkama... ale jak ty říkáš, ty smutný příběhy jsou hodně zastrašující
29. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
jj..to jsou..všichni mně říkaj ať to už nečtu..a já už vážně raděj nic nečtu pře bych se asi musela zbláznit..je to hrozné kolik se děje smutných věcí.. :cry:
29. lis 2008 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak si to tady u vás pročítám. Taky mne napadá, jaké by to bylo úžasné, kdyby člověk-jako já- věděl, že má v těle svýho potomka... Jaké by to byly krásné vánoce. Pohoda, snad míň stresů- nebo se budu pořád bát, že budě nějaký průser?
Vždycky jsem byla do všeho nadšená, všechno mne bavilo, ale poslední půl rok, jak kdyby se to nějak vytratilo, v hlavě myšlenka na dítě... Nehrotím to, teda myslím, ale fakt je, že si příjdu taková nenaplněná- zní to divně. No asi mi tikají biologické hodiny. Ale tak ať s tím příroda jako něco dělá :slight_smile:
Sacvi-moc gratuluju
29. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
kristyna_01 ahoj a děkuju.. :slight_smile: ale eště uvidím co mudr..
29. lis 2008 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
kristy.... ahoj ,-) já toto mám přesně od doby,co nám řek doktor "máte zelenou" tak sem s ehrozně těšila, ikdyž já se hrozně těšila už od července,protože to sme s evzalia už před svatbou sme říkali,že by nám něvadilo být tři,ale hematolog si mě napřed musel připravit-já vím,zní to divně,ale hemofilig a trombofilik bohužel sem já ,-)
No a od tý doby chodím aji semka a právě sme se tady se sacvi bavili.. že čím víc tady to člověk pročítá,tím si říká,jeslti to štěstí mě potká a proč zrovna mě,když tolik lidí tady je na tom špatně...
Po vysazených lécích -ne antikoncepci-tu já nesmím , ale léky na krev a z gyndy a od hematologa a pod. a já přibrala od září už 10kilo!prostě tělo ty léky jedlo přes deset let :frowning2: cítím se špatně jak já ,tak i psychicky a každý měs. je to horší a horší...když sem slavila narozky ,před dvěma lety v dubnu mi bylo pětadvacet a já seděla jak manžel všechyn vyprovodil s nohama na stole , v ruce velikánskou sklenici na stopce a vtom vínko a koukala sem do ní a to mi poprvé od toho prvního mimiška, které ale nebylo dlouho jsem si uvědomila,že sem tady jako by fut sama a že musí tady po mě něco zůstat a furt sem nad tímto přemejšlela... a asi sem vtu chvíli dospěla nebo co :grinning: za pár měsíců mi bbude osmadvacet a stejně se cítím prázdná a jako bych měla furt před sebou jen práci práci a práci....
29. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
já se s váma pro dnešek loučím.. manžel je v práci a tak jedu k mamce ,třeba příjdu na jiné myšlenky ,-)
pěkný den všem ,-)
29. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
tak se měj krásně a zatím pa..a pozitivní myšlenky!! :wink:
29. lis 2008 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
No, já budu mít v dubnu 29. Věk mne nijak neděsí. Jen ten pocit, jako že nic není zas tak důležitý, nebo nevím jak to napsat- nikdy jsem takováhle nebyla, a dost mne to prudí.
Já naštěstí mám jen nepravid. MC, beru na to lék- to ty bys mohla mít víc štěstí, když už to s tebou takhle cvičí. Já sama vím, že když si člověk příjde tlustej, neváží si sám sebe, příjde si ošklivej, neschopnej... No, snadno se řekne to neřešit, nebo si to nebrat...
My měli dost problémy v partnerským vztahu- a dost nám pomohl psychiatr, teď chodíme do poradny- možná by ti to taky pomohlo, vážně. Máš to začarovanej kruh. Když v tom hrajou roli hormony, nebo nějaké léky (nerozumím tomu), tak těžko sama sporováním nebo třeba snížením dávky jídla zhubneš:(.
Ono je hrozně příjemný vypovídat se někomu cizímu- jako na těhle stránkách- ale u nějakého doktora máš ještě reálnější, že ti vážně pomůže. 1. návštěvu hradíš těch 30Kč, pak si musíš zajít za svým osob,doktorem-obvodním, aby ti napsal žádanku, a pak už ti to hradí pojišťovna- takže, to není ani finančně náročné, snad jen jezdit za doktorem... Jinak 1,5 hod cca 700 Kč.
Já to zase tak zlý nemám, fakticky si nemám na co stěžovat, ikdyž všechny kámošky si dítě přáli, a hned do toho spadli (cca do 0,5 roku...). No takže, doufat :slight_smile:
29. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,
sacvi gratuluju k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kristyna_01 máš pravdu že je uplná uleva se někomu vypovídat :wink: hodně to pomůže :wink:
29. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se taky k vám přidat :slight_smile: my se snažíme o mimi už 3rokem!
Máme za sebou spoustu vyšetření,taky spoustu problémů,který nám brání k otěhotnění a udržení miminka v mým bříšku :frowning2: ,mám za sebou potrat v 8týdnu :unamused: .Včera sme byli u dr.řekl nám samý dobrý zprávy,tak uvidíme třeba bude miminko pod stromečkem,to by byl ten nejkrásnější dáreček :slight_smile:
Všem snažilkám přeju hodně štěstí a brzy na testíky dvě// :wink:
29. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz
ahoj leamarai ... to by si přála každá mít takový dáreček pod stormečkem :wink: mco ho všem přeju :dizzy_face:
29. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
ahojte :grinning: tak co? splnil nekomu dalsimu Jezisek prani? my jsme prisli na to, ze musime snazeni odlozit az nekdy na srpen, zari, tak z toho nemam uplne nej naladu...ach jooo..
30. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
Nám ne.. dneska vnoci došla MS a myslím,že bude docházet aji vpříštím roce..
1. pro 2008 v 06:01  • Odpověz
Majatob- tak to je dost hrůzostrašný. To mne opravdu celkem děsí, takováhle alternativa, ale neuděláš nic. Ale ty už máš mimi doma, alespoň ti to víc uteče...

leamaria- moc bych Vám to přála, snad už konečně:slight_smile:
1. pro 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky přidávám k očekávání nadělení od ježíška :slight_smile:
Na začátku září jsem bohužel potratila v 7tt a teď už nám doktor povolil konečeně další snažení. 9.12 beru poslední prášeka pak děj se vůle boží :slight_smile: Ale strach z opakovanýho neúspěchu mám velkej..
1. pro 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
holky, nam ho mozna prinese...ale jeste nejasam.. :slight_smile:
1. pro 2008 v 07:29  • Odpověz
Majatob, už nemusíte odkládat snažení jak jsi psala na příští rok?
1. pro 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
simi, meli bysme....ale...vcera jsme to probirali ze vsech moznych i nemoznych stran...a dnes probehl prvni pokus o druheho potomka... :grinning:
1. pro 2008 v 07:41  • Odpověz
jé tak to je fajn. Já už se taky nemůžu dočkat, ještě pár prášků..Já od revize nemyslím na nic jinýho, strašně se to vleče.
1. pro 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
no ono je docela nepravdepodobny, ze by to vyslo, kojim a do patku jsem brala prasky...ale co, aspon ten pocit, ze se o hnulo dopredu... :slight_smile:
1. pro 2008 v 07:52  • Odpověz
majatob: Ahoj, takhle brzy po sobe deti.. No, priznam se, ze pro me to znamena velkou odvahu... Mit sedmimesicni dite a v lepsim pripade za 9-10 mesicu porodit znovu.. Ja bych do toho asi nesla, ale rikam to z pohledu nemaminy a mozna, ze az budu mit jednou ja sedmimesicni dite, taky se budu chtit snazit o dalsi..:o) Tak hodne stesti... :wink:
1. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.