• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
autor
zdeni, dik :slight_smile: ja jsem si docela dlouho myslela, ze bude Tobinek jedinacek..a najednou se ve mne neco zlomilo a zacala jsem strasne moc chtit druhe...ikdyz si tim spoustu veci zkomplikujem, ver mi, ze to stoji za to.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2008 v 07:58  • Odpověz
Ale to ja ti to verim, ale spis ted myslim na technicke veci... Kam se dvema kocarky, pokud nejake dva kocarky budou.. Jedno kojim, druhy sotv zacal chodit, pada... Jak s jidlem atd.. Ja vim, ze maminy dvojcat to zvladaji,a el stejne si to nedokazu ted predstavit.. Ale jak rikam - treba jednou budu prahnout pul roku po porodu po druhem diteti i ja... Rozhodne to neni kritika... :wink:
1. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
Jeezisi, vy mate ale vlasaty dite...;o) Je moc hezky...
1. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
zdeni, ja to ani jako kritiku nebrala :grinning: uz se zacinam pomalu rozhlizet po sourozeneckym kocarku, s tim se jakz takz jezdit da.. :slight_smile: a treba budu mit i dalsi dite tak hrozne hodny jak je Tobiik.. :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 08:09  • Odpověz
TO bych ti prala... :grinning:
1. pro 2008 v 08:18  • Odpověz
autor
nevim jestli jsi to tu uz psala, ale jak dlouho se snazite vy? :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:22  • Odpověz
Skoro rok... Nedari se, od cervence jsem v peci lekaru a zda se, ze jeste dlouho budu... Nejdriv laparka, spermiogramy, spousta vysetreni, navsteva CARu, v lednu hysteroskopie a pak se uvidi...
1. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
tak to budu drzet pesti at se co nejdriv zadari...nedokazu si predstavit tak dlouho cekat.. :frowning2:
1. pro 2008 v 08:29  • Odpověz
No, ja uz taky ne.. Za mesic mi bude 27 a to cekani me ubiji... :frowning2: Jsem si myslela, ze sjem zdrava a mlada.. Mam deformaci delohy, vis? Tzv. srdovitou nebo dvourohou delohu... Resi se ted, jestli budu muset na operaci a kdyz ano, pak to znamena dalsi rok zadne pokusy o mimi... :cry:
1. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
ach jo...vidis to, nam vsichni rikali at pockame a kdesi cosi, nikdy nevis co se stane, sice to neovlivnis, ale cim driv se na to prijde tim lip.. a ja su vazne stastna, ze jsme oba v poradku, mame zdravy krasny miminko a dalsi mozna na ceste..
1. pro 2008 v 08:35  • Odpověz
Mas stesti.. ALe i na nas se snad brzy usmeje... Musim letet, papa...
1. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
pa :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím a přeji pěkný den :wink:
Včera sem celý den ležela, bolesti od MS a ktomu hrozný kašel super kombinace :wink:
Co nového?
2. pro 2008 v 05:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.