• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
ahoj holky, pozitivní těhotenský test (a zdárné pokračování) by byl dárek snů :dizzy_face:
Tak ať má hodně koníkařek ty nejl Vánoce :wink:
4. lis 2008 v 10:13  • Odpověz
Maja měla jsem jít na banální laparoskopii vaječníků,ale mám je v takovém stavu že jakmile se k nim dostali,začala jsem krvácet do břicha,báli se že mě ztratí tak měotevřeli normálně....
ale snad už je vše zlé za námi...
4. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
no tak to je docela sila...ale hlavne zes to zvladla!
4. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
katuš - to je děsný a taková banální věc, já jí prodělal letos v lednu. No držím palce - všechno zlé už je za tebou a teď se jen těšit, že se podaří, řešíte to něják??
4. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
teď musíme asi chvíli počkat,mám velké jizvy,a vůbec nemám představu co bude...ani kdy dostanu první MS,protože mi chodí jak chce,někdy nepřijde vůbec....
Zítra jdu na kontrolu a 19. jedu do caru,tam mi snad řeknou víc...
4. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych si přála takový dárek od Ježíška. HA neberu od března a zatím pořád nic. Snad se brzy podaří. Četla jsem, že "GYNEX"pomáhá k otěhotnění. Nevíte něco o tom?
4. lis 2008 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Katuš - tak ať to v Car dopadne co nejlépe a moc dlouho nečekáte :slight_smile:
4. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj, my se už taky dlouho snažíme, resp. nechali jsme volný průběh už od šestinedělí a zatím podruhé těhu nejsem, ale přítel mi slíbil, že pod stromečkem budeme mít v bříšku druhé mimčo :grinning: Takže diskuze pro mě ideální :wink: :slight_smile:
4. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky,
tohle je opravdu krásný název, přeju všem ze srdce ať se to na Vánoce určitě povede :slight_smile:
já si bohužel Ježíškovi napsat nemůžu, jedině, že by se trochu zdržel a dorazil k nám až tak v únoru, po výsledcích z imunologie :dizzy_face:
4. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
jitie - to je fuk, hlavně, že ježíšek dorazí, u nás se taky krapet opozdí asi na leden, no co sáně se taky můžou rozbít :grinning:
4. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
přesně tak..třeba ztratí mapu a tak dorazí o pár měsíců dýl..hlavně že vůbec dorazí! :grinning:
4. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
jasný a nebo příjdou v lednu tři králové a v únoru vlastně Valentýn, takže taky dobrý :grinning:
4. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
no vidíš na ty jsem zapoměla :grinning:
4. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
hlavní je si to zdůvodnit :grinning: takže pokud čekáš na výsledky z imunologie - takže jste někde v CAR nebo máš tak dobrého a samozřejmě pěkného gynekologa :grinning:
4. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
V Gennetu v Praze a máme doktorku :wink:
4. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
Takže šikovná doktorka - super :grinning: Já Pronatal Praha - a sakryš taky doktorka :slight_smile: ale můj gynekolog je super chlap :grinning:
4. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
broucek-diky za odpoved
holky s tim balonkem je to fajn napad, a taky by to chtelo napsat "nekam" ten dopisek pod stromecek s pranim...
bojim se toho, ze i kdyz si to nepripoustime a bereme to dobre, tak ze na ty vanoce na me spadne splín a bude mi to jaksi líto :frowning2:. a pritom se na ty vanoce tak tesim, byl by to snad nejhezčí dárek v životě :dizzy_face:
maja-synek má krásný jméno :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
tak to můj gynekolog je taky dobrej chlap :grinning:
jen pro upřesnění, nejsem v Gennetu kvůli tomu, že nemůžu otěhotnět, ale kvůli tomu, že nemůžu mimi donosit, takže různá vyšetření proč a jak... :rolling_eyes:
4. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
jitie já taky jezdím do Gennetu k Vykysalé :confused:
4. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
Cao buchtym tak ja mam uz taky roupy :sweat_smile: Ale furt si nejsem jista :sweat_smile:
Mam rok a pul letou holcicku, v cervenci jsem musela podstoupit revizi, kvuli zamlklemu plodu...bylo to neplanovane tehotenstvi, ktere nas zaskocilo, ale tesila jsem se a nic.. :pensive: A ted by manzel chtel zas na to skocit :sweat_smile: A ja mu prave prislibila ty Vanoce :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
já jsem u primářky Hlavové - klinická genetika

katusko, držim ti palce, všechno sem četla, přeju ti brzké uzdravení a hlavně to nejdůležitější- malého broučka!!
4. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
jsem chtela napsat buchty :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
alcatko tak šup do toho..Vánoce jsou za dveřmi :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jiti, no ja jsem prislibila, ze mozna :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
tak ještě chvilku a bude to tu samá pražanda, jiti - tak snad zjistí čím to bude a sv. valentýn to jistí :grinning:
4. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
alcatko ahoj tak šup na to :wink:

jitie tak tu neznám :unamused: já jedu 19.se zprávou z nemocnice...ale to už jsem tu psala,jsem debil :grinning:
4. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
sucharko, v to pevně doufám :grinning:
4. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
Kati, ahoj :slight_smile:

no, ve mne se to trosku pere :pensive: Jeden den bych chtela moc a ten druhy mam zas pochybnosti, asi jsem divna, ale mam strach, ze se bude opakovat leto...tak nad tim furt premyslim a nevedomky to oddaluju :pensive:
4. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
katusko a pak bude co??
já tam jdu až v lednu, na další imunologii a pak se uvidí co dál..
4. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
tak to je jasné že máš strach chápu tě :pensive: ale nesmíš na to myslet :wink:

mně se tohle nikdy nestalo,teda jednou jsem měla pozitivní test a za dva dny ne,ale bůh ví co to tenkrát bylo...

ale chci tím říct že já budu mít taky strach,a mám ho už teď.Když tady občas čtu jak si osud s maminkama zahrává.
4. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.