• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
alcatko,nad tim nesmíš přemýšlet, musíš myslet na to co bude a hlavně pozitivně:wink:
4. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
já tady moudruju, ale taky budu mít holky strach a to hodně velkej, mě hrozí celé těhotenství proležet s nohama nahoře
4. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Kati, kdyz jsem byla tehotna s nelinkou, tak jsem ani jednou nemela z niceho strach, protoze me proste ani nenapdalo, ze by nekdy neco nemuselo dopadnout..no a ted budu mit strach proste furt..nehlede na to, ze jak ctu smutne pribehy na konikovi, tak to mi neprida...
takze takhle je to pro me jakoby jednodussi, mam strach zatim jen o Nelinku...a proto asi porad vaham...

Jinak, nekdo se tu ptal na GYNEX, s tim zkusenost nemam, ale uz jsem naexperimentovala dost a dost, takze ja si merim bazalni teplotu, jednak je to nase antikoncepce, pak taky uklidneni, zda ja aspon jakz takz funguju, zobu sarapis, sice to neni zadny zazrak a je drahy, ale je zdravy a neublizi, nicmene k otehotneni nepomaha, ale upravuje hormony v tele a mne velmi pomaha na to, ze netrpim tolik na bolest hlavy jako predtim...

Uplne jsem vyhodila kontryhel, protoze po revizi jsem se na nej uplnula, ze mi srovna cyklus a hovno, jen mi zapricinil spineni, takze nazdar.
4. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
alcatko-pamatuju si te z beremka, mate krasnou holčičku a měli jste krasnou svatbu :slight_smile:
jitie-promin ze se ptam, kolikrat jsi byla tehu?
4. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
Jitie, cetla jsem to ted u tebe v albu..je mi to lito :pensive:
jitie mně taky ale co se dá dělat,pro mimi uděláme vše. :wink: Teď už jen maličkost-aby se to povedlo...
Ahoj lesi :slight_smile:
Dekuju :slight_smile:

2x..jednou s Nelinkou a podruje letos v lete...od porodu jsem nemela ms, porad jsme kojila a pak mi zacalo byt nevolno :sweat_smile: A sup, nechapala jsem...radost ale trvala jen 14 dni...
4. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
holčiny tak to držím palečky ať se Vám to podaří bez jakýhkoliv komplikací :slight_smile: někdy dokáže být ten osud pěkně hnusnej, tak hlavu vzhůru a rok 2009 bude náš :grinning:
4. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuji,
alci: držím palce, aby to tentokrát vyšlo! Setkaly jsme se v diskusi o špinění (taky jsem to měla z kontryhelu a mám dodnes), beru sarapis, femigard (totéž co gynex), jeřáb ptačí a ten B6 pyridoxin. Plus listovku vitamíny. Já mám za sebou dvě nazdařená těhotenství a díkybohu jednu zdravou holčičku (o měsíc starší než Nelušáček :wink: )
Já se teda snažím pořád, ale teď je toho na mě nějak moc, protože se pořád nemůžu zbavit krátké LF. Nic nezabírá, bylinky ani hormony. 6dní po ovu začnu krvácet a sputí se to v mrchu, celé to trvá 10dní. Jsem z toho nešťastná... ať to klapne :wink:
4. lis 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
já už taky kontryhel nepiju,užívala jsem gynex ale nechutnal mi.tak te´d užívám calibrum babyplan,dnes jsem si chtěla koupit sarapis ale ta cena :sweat_smile: a navíc já nic neužívám poctivě až teď ten calibrum...
4. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
lesis 2x :pensive:

alcatko, jo je to asi osud a děkuju..
katusko přesně tak, udělám vše, jen aby už to konečně vyšlo :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj :wink:
pokud se k vám smím přidat tak my by jse taky uvítali ten nejkrásnější dárek na vánoce :dizzy_face: ale boužel nějak to nepřichází :pensive: pokud by se povedlo tak by to pro nás byl dáreček k nezaplacení :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
ahojky kocky, tak i ja se k vam asi pridam, byt po mym, tak jeste pockam, ale muzik je natesenej, ze jsem mu prislibila vanocni "pareni" :slight_smile:

vim, ze jsou tu kocky, co se snazi marne delsi dobu a nic jinyho si nepreji, tak vam preju, at se vam zadari!! opravdu!!...az je mi skoro lito, co sem napsala, vy chcete moc, ja moc ne :frowning2:
4. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
Zuzko, cetla jsem...no ja tuk tuk, nespinim...a uzivas porad to co jsi vypsala?Ono je to celke kratka doba, to jeste zacne poradne pusobit...je mi to lito...protoze takovy trapeni je na budku...clovek je v te fazi, kdy ceka a tesi se a pak buch, ms prijde kdyz nema nehlede na to, ze by nemela prijit vubec...asi je to kravina, ale nemuzes byt prekombinovana? :confused: Urcite vse, co beres, je zdrave a pomaha, ale nestacilllo by treba jen neco? treba poctive ten Femigard a jinak nic?
Taky jsem cetla, ze mudra ti nabizi HA, ale ty nechces, nedivim se ti, a ze hormony chce resit az po roce, ale snad kdyz ji pozadas...?je to tva lekarka a kdyz vi, ze chcete miminko, tak by ti mela pomoct, tudiz nabrat homrony a pomoct ti to resit a ne davat HA....
4. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
tak já pila femigard a můžu říct, že mi pomohl k srovnání MS
jinak mám doma spoustu vitamínů,ale jsem neschopná to brát..jedině kdyby mi to někdo sypal do krku :grinning:
4. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj agu :wink:

maruško tak to bývá neomlouvej se,nemáš za co.

Holky nejhorší pro mě bylo když jsem po operaci ležela na kapačkách a na pokoj mi dali dvě holky co šly na potrat.Dobrovolně.A ony o tom mluvily jak o odpadu.A jejich největší starost byla kdy si zase vrznou :cry:
4. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
4. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
musim se podivat na vase albika holky :slight_smile:, at jsem trochu v obraze.
no myslim, že pokud se to nepodaří do vanoc, tak 100pro budeme mit vanocni prani vsechny stejne :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
alci: no to už mi taky holky říkaly. Zkouším to ještě tenhle cyklus a uvidíme. Jinak dr je skvělá, ale dřív než po půl roce to prostě neřeší. Na Terušu jsme čekali 2 dlouhé roky, mezitím potrat... ale nikdy jsem neměla cyklus tak zblázněný jako po tom kontryhelu. Musím počkat, jestli bylinky začnou působit. Já to chci řešit, ale tahle mrcha mě tak dostala... ke všemu se ještě ani nerozjela. Každopádně moc děkuji...
jitie a jak dlouho to trvalo, než ti srovnal MS?
4. lis 2008 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Katuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
katu,na prvni sem cekala taky dlouho, operace, lazne a tak, takze vim, jak jsi se citila, mela sem kamaradku, ktera sla podruhy na potrat v ty dobe a chtelo se mi rvat vzteky, jak je to vsechno nespravedlivy :frowning2:
Zuzko, kdyz se jeste poradne nerozjela, nemuze to byt uhnizdovaci spineni?
ahoj katusko... koukala jsem, co ti udělai na pupíku... :unamused: ale neboj...my ženský pro mimíse vydržíme všechno, že. Hlavně že to máš za sebou... i když průběh hrůza... drž se :wink:
4. lis 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Ali, cao :dizzy_face:
Jsem se chtela zeptat, poprala ses s tim vkladanim grafu?
4. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
Kači :rolling_eyes: takový holky nechápu...
4. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ali jo už to chápu :wink: tak snad mi ten druhej půjde líp než ten první :dizzy_face: děkuji
4. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
alci: no to by mělo být špinění. A tohle je červená krev. Na čípku (omlouvám se za popis), prostě nic ven nejde. Takto to bylo i minule, ascorutinem jsem to prodlužovala až na 10dní LF. Testy pozitivní... hrůza.
lesis: tak tak, už jste si napsaly Ježíškovi?
4. lis 2008 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
děkuji za zeptání :sweat_smile: sem to odeslala dřív než sem to dopsala :confused:
4. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi, jak minule?jak testy pozitivni? Jsem se ti divala na graf a dnes jsi mela teplotu 36,7, to neni az tak nizka...jakou mivas normalne pred ovulaci???ja teda nevim, jak ma vypadat spineni pri uhnizdovani, ani odkud ma jit :sweat_smile: Ale kdyz jsem ted v lete byla tehotna, tak jeden den jsem mela jasnou krev na kalhotakch(prominte) a rikala jsem a kurna, konecne prisla ms..krev byla jasna!!a bylo to uhnizdovani...
4. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
Před pár dny mi moje "kamarádka" říkala že je těhotná :angry: už čeká 4 dítě a to je o skoro rok mladší než já :sweat_smile: a ona ty děti má jen na peníze :pensive: :pensive: :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: bych :rolling_eyes: jí tak někdy lískla :pensive: ale ty děti sou strašně hodný, já bych je brala hned a ona se o ně nestará a nemá je ráda :angry:
Vždy přemýšlím proč těmhle lidem to jde a nám ne? :pensive:
4. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.