• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Fakt je to nespravedlivý a když tam přišly sestřičky tak si s nima ještě dělaly srandu ať nechaj chlapy vykastrovat :pensive: ještěže primář si to uvědomil a pak už tam nikoho neposlal :pensive: fakt byli jinak všichni moc hodní.

zuzu jojo vypadám jako z války :sweat_smile: teda teď jako idiot,protože tu největší jizvu,jak na ní mám obinadlo mám slepenou dětskou náplastí s kočičkama,pejskama a rybičkama :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ali, tim se netrap...to jsou otazky, na ktery ti nikdo neodpovi..pac to nikdo nevi... :pensive: :pensive:
zuzu hned po měsíci užívání se mi cyklus zkrátil o několik dní a další měsíc už jsem byla těhotná..

katusko,taky jsem tohle zažila, byla tam semnou holka, která asi nešla dobrovolně,ale vůbec jí to nevadilo že potratila, když jsem se probudila,tak mi povídá,to vás to s manželem asi hodně vzalo co??když vás přivezli,tak tam seděl tak nešťastně..
Já vím Ali že na to nikdo nedokáže odpovědět :pensive: :pensive: a o to víc mě to štve :rolling_eyes:
4. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
ježiš :pensive:

no a pak si ta kráva uvědomila proč jsem tam já,tak mi řekla doslova:Jsem si toho parchanta měla nechat,a dala bych vám ho.akorát nevím co to bylo.Nemusela jsem utratit tak šílený prachy,už to mělo srdíčko.
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

pak přišla uklízečka a řekla:Jé vy už jste tady zase?

Byla tam popátý :cry:
4. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz
4. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
agua nad tím přemýšlím taky často, co oni dělají víc nebo spíš míň, že se jim to povede...sprominutím každá feťačka se jednou otře o kalhoty a je hned v tom, pak z toho dítěte akorát vyroste chudák. Ale o tom škoda mluvit :pensive:
4. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
jitie :pensive: :pensive: plně s tebou souhlasím :unamused: znám takový co se jen podívaj na chlapa a sou v tom a přitom si toho vůbec neváží :pensive: jenže netrápí sebe ale to dítě :pensive:
4. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
katusko to je hrůza :pensive:
kolegyně mi vyprávěla, že má známou ze sociálně slabší rodiny už s několika dětmi, a že byla na potratu a během šestinedělí do toho zase vlítla, tak tam byla znova :pensive:
4. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
Alci: minulý cyklus jsem měla pozitivní testy (13DPO), to jsem si myslela že to je jenom špinění. Ale pak se to zvrhlo v mrchu. Před ovu mám horzně nízkou i 35,9 - takže dneska mi teplota ještě neklesla. Já se v tom už vůbec nevyznám... omlouvám se, že všechny takhle s tím otravuju... asi moc čtu :frowning2: vždycky někdo něco písne a já se toho chytím... strašně mě bolí prsa, to jsem nikdy neměla.
4. lis 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
agui,holt osud je tak strašně nespravedlivý :frowning2:
4. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
holky a přesně k takovýmhle patří moje ségra. Děti má dvě ale otěhotnět se jí daří vždy bez problémů. Byla několikrát na interupci.
katusko: máš to za sebou, už na to nemysli... jak se říká lidi jsou různé...
jitie: tak mě se to po měsíci nesrovnalo, nevadí, k Vánocům mi to taky bude stačit :wink:
4. lis 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
je nespravedlivý....ale vůči těm co si to nezaslouží :unamused: :frowning2: ale to asi nemá cenu řešit....prostě to tak je a my to neovlivníme :rolling_eyes:
4. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
zuzi na každýho to působí jinak, sem četla diskuze,kde psali holky,že jim to nepomohlo vůbec..ne všichni jsme ze stejnýho těsta :wink:
4. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
a psala si mu dopis?:slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
holky ja vas ani nestacim cist :sweat_smile:
ale je to docela brutus co tady ctu...trosku se to vanocni teseni zvrhlo :frowning2:. ale myslim na vas berusky, všichni to zvladnem, nebojte.
4. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. My se snažíme o mimi od července a zatím nic..moc bych chtěla dát mužíčkovi takový krásný dáreček pod stromeček.. :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz
Ty Zuzko, a nemuzes byt tehotna???A ty jsi minuly cyklus mela pozitivni tehotenske testy?tak to asi mohl byt mikropotrat :pensive: A teplota ti minule klesla kdy?Protoze ted sice spinis, ale muze to byt zavrtavajici spineni a teplota neklesla....
to je zahada...
4. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
jitie: no na mě to snad zapůsobí. Bylo by mi líto těch peněz, objednala jsem si 3lahvičky. Ale tak mám dobrý pocit. Kdybych si to neobjednala, pořád bych si říkala a co kdyby mi to náhodou pomohlo... :grinning:
4. lis 2008 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
agui bohužel ne :pensive: ale my se s tím popereme!!! :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
Holky, urcite aspon nektere z vas se podari partnerovi ten krasny darek dat :dizzy_face: A ty ostatni, tem se to podari na narozeniny a tak :sweat_smile: :dizzy_face:
je to moc pekny nazev tematu a tak to by bylo, aby nebylo :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
tož jasný.....já sem říkala že jen tak lehce nevzdám :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
4. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
Mě ten název tématu taky hned zaujal..takový opravdu pěkný.. :dizzy_face: vystihuje přesně to co by jsme všechny chtěly
4. lis 2008 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz
zuzi, přesně, taky musim mít doma všechno co by mi "mohlo" pomoct :grinning: ale mě by to třeba i pomohlo,jen to brát :sweat_smile: ten femigard by jediný co jsem pila poctivě
4. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
lesis: nechtěla jsem nikoho rozesmutnit. Jak píše jitie, popereme se s tím!
alci: no kéž by. Ale teplota mi klesá až později... zde minulý graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=60181/nummer=3 tam je to hezky vidět. To co je špinění ta prázdná kapka, to mám teď stejné... pak se to rozjelo...
4. lis 2008 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, aha....
ale ted zas rikas, ze te vyjimecne boli prsa..
4. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
No nic holky, Nelinka se mi budi, tak se mejte pekne a nesmutnete :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
jitie: no já to právě beru dost poctivě... a možná je to tím... a to jsem si bláhově myslela, že když už jedno dítě mám, že to bude trochu lehčí... :wink:
jinak můj manžel má ještě v prosinci narozeniny, tak to byl taky krásný dáreček. Já je mám v únoru, nepohrdla bych ani únorem. Kdyby se ten Ježíšek třeba trošku zpozdil, jak jste tu už psaly...:wink:
4. lis 2008 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Pá Ali :wink:
4. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
alci: ahojky.. u nás se ještě chrupe... každopádně pokud bych čistě náhodou těhu byla, budete první, kdo to bude vědět :wink:
4. lis 2008 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.