• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Omlouvám se dávala sem píct bábovku :slight_smile:

No jasně že je to jen naše věc :angry: ale každej má tu potřebu se do toho montovat :angry:
4. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
:grinning:, to jsem proti vam starenka :grinning:, me je 27 a manžovi 24 :grinning:
4. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz
stařenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
mi je taky 23 (únor 24), Terezku jsem čekala v 21-22
4. lis 2008 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
ale náhodou si tak nepripadam, asi je to tim mladsim chlapem nebo co, i lidi me rikaji ze vypadam na min :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
lesis nejsi stařenka :wink:
4. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
lesis :slight_smile: člověku je tolik na kolik se cítí :wink: takže stařenka nejsi....vždyť máš to nejlepší teprv před sebou :dizzy_face:
4. lis 2008 v 15:11  • Odpověz
agui přesně tak :slight_smile:
4. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
no právě :sunglasses: , to nejlepší je před náma ..
sakryš nechcete někdo rezehnat čápi? nějak se zlínu vyhýbají :sweat_smile:
4. lis 2008 v 15:17  • Odpověz
jsem zde,totálně vyfluslá :sweat_smile:
4. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
katu-co doučuješ?
4. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
Já sem byla zalít kvítka :rolling_eyes: mám jich asi 60 a malou konvičku :rolling_eyes:
4. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
angličtinu :slight_smile:
4. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
katusko to si teda šikula, po takový náročný operaci a ještě učit...bych se na něj vyprdla..ale zase každá koruna dobrá,co... :slight_smile:
4. lis 2008 v 15:32  • Odpověz
jiti ještě jsem nic nedostala,ale nějak nemám trpělivost,něco jsem mu řekla a za pět minut to nevěděl :grinning:
4. lis 2008 v 15:37  • Odpověz
agua-klobouk dolů tolik kytek. ja mam 2 a ty tak tak prezivaji :rolling_eyes:
katu-posli nejake vedomosti, anglinu bych potrebovala jako sul :slight_smile: a ja ti poslu trpelivost, myslim ze bude potreba :grinning:
holčinky, loučim se s vama, za chvilku jedu domu z prace a zitra služebka, tak se sem asi ani nedostanu. mejte se hezky , cauky.
4. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
koukam,ze se to tu pekne rozrusta..akorat se mi to nechce docitat :grinning:
4. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
lesis tak to u nás by bylo se dvěma pusto :sweat_smile: my máme veliký dům..... :confused: ale než po celým tom domě s tou konvičkou polítáš tak tě bolí nohy :angry:
4. lis 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jestli muzu rada se kvam pridam. Nazev je pekny,dobry napad :wink: Snad se to nam vsem tady uz konecne povede!

Agu tebe znam ze snazilek kolem 20ti,nevim jestli si na me pamatujes?

MY se snazime od ledna 08 a taky porad nic,pred mesicem jsme navstivily car a ted cekamna MS aby sme mohli podstoupit pripadne IUI,ale nemusela by MS dojit,to by bylo krasny darecek o mesic driv :slight_smile: Segra ted ceka chlapecka Tobiase ma byt taky vanocni mimco tak ti budou mit krasny vanoce ve trech,co ja bych za to dala :pensive:
4. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
koukam,ze jste resily vek.. ja jsem otehotnela ve 20 a neprijde mi, ze bych neco uspechala.. :slight_smile:
4. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
No jasně Peti že pamatuji :dizzy_face:
4. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
Agu tak to sem rada ,no vim ze si tam pak prestala chodit kvuli necemu,nevim cemu,ale uz to tam pak nebylo onco tak uz sem tak taky prestala chodit. Jinak jak sem to tady cetla otech zazitcich o potratech na ktere ty holky chodijou,no uplne me zamrzelo jak je ten svet nespravedlivy,skoda slov, takovym bych dite nikdy nedovolila,je to hrozny :frowning2:

JA si merim BT,ale nevim nevim jestli mam pocitat ze s eto povedlo nebo byt zase sklamana ze nic a cekat az na to zda to vyjde s iui. Co rikate na graf? JA jsme vtom zacatecnik uplne merim teprve druhy cyklus,dva sem flakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/1fbe8a Nevim no musim cekat.
4. lis 2008 v 15:57  • Odpověz
už jsem tu taky..
katusko,tak si ho měla pěkně sprdnout, mají ještě mladý hlavy,tak by si to měl pamatovat :grinning:
4. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
Peti,
měla sem nějaké rodinné a zdravotní problémy takže sem se odmlčela a pak už jsem tam nechodila jelikož tam byly holky které neznám :sweat_smile:

Peti s tím grafem ti nepomůžu sama měřím teprv druhý cyklus a ten první sem měřila až od půlky :confused: takže se v tom moc nevyznám
4. lis 2008 v 16:00  • Odpověz
peti, asi bych podle grafu čekala na mrchu... :unamused: teplota klesla a drží se tak druhý den, uvidíš zítra,když stoupne,tak je ještě šance,ale já bych se toho moc nechytala..
4. lis 2008 v 16:01  • Odpověz
Agu aha tak to jo, no ja tam taky pak videla hodne novych a uz sem se nezapojila.

Jitie no ja mam prave hrozne dlouhe cykly s lekama na upravu to bylo max.37DC ale jak je uz neberu tak sem to minule dostala po 52Dc ale jen s vyvolavackou, tak ted cekma ze to dopadne stejne :angry: Musime taky na genetiku kvuli vade v partnerove rodine,aby se zabranilo tomu mit postizene mimco,ja cekma na vysledky zda nejsme alergicka na spermie a jake mam hormony nebo tak neco,tak asi v patek skocim na vyvolavacku aby se to pohlo a mohla jsme jit znovu ten 3dc na druhe odbery do caru a pritel znova na spermio.
4. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
petko,to mi povídej, já mám taky cykly kolem 40dní,je to strašný, hlavně to čekání..nejhorší je, že bez BT nevíš,kdy ovu byla a jestli vůbec byla.
Na tu genetiku si určitě zajděte a alergii na sperma ti teda vůbec nepřeju..
4. lis 2008 v 16:08  • Odpověz
Ty cykly jsou hrozny,s HA byly jako hodinky,ale po vysazeni hruza des! BT merim jen tak spis pro uklidneni,nechci se na to moc upinat jako na zacatku snazeni to sem to hrozne resila,chteli sme totiz se segrou stej¨ne otehotnet,ale jaksi clovek mini a osud meni ze, takze budu doufat v pomoc centra. No a snad ta alergie na spermije nebude to by pak vsechnoa si trvalo jeste dost dlouho,ale zase si rikma jsme mlada a aspon ze to vime ted ze nam mimco nejde nez pak pozdej to zjistit,to by mohlo byt mnohem horsi!

Jdu delat veceri nez muj dorazi z prace a vyzehlit :sweat_smile:
4. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
peti,říkám přesně to samé, je lepší tohle zjistit dokud jsme mladý než dýl a bylo by to čekání ještě horší :wink:
4. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
petko a mě si nepamatuješ? :astonished: :confused:

jitie já mám tyhle keci denodenně,že jsem mladá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.