• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
já už to neposlouchám..nepotřebuju mít volnost a užívat si, já si budu užívat s miminkem :dizzy_face:
4. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
mě to nejvíc mrzí od mamky :frowning2: ale co se dá dělat...já už vím že přirozeně miminko mít nebudeme,a je mi to jedno.
4. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
od rodičů a příbuzných to mrzí nejvíc :frowning2:
jenže s tím člověk nic nenadělá, buď si s nima o tom popovídat a nebo ignorovat
4. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
Tak já naštěstí rodinu "nemám" tak od těch to nehrozí ale sejří mě to od lidí kterým do toho vážně nic není :angry:
4. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
oni prostě nedokáží pochopit co cítím,a nevidí že se snažíme tři roky...kdybych začala ve 30 třeba by bylo pozdě....
4. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
kač :wink: prostě (ač vím že to stejně nejde) neber na ně ohled :angry: prostě ty víš co děláš a ty sama si rozhodneš kdy dítě a kdy ne :angry:
4. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
KAtus jiste ze si na tebe pamatuju,omlouvam se ze sem te nezminila,zrovna nedavno sem ti koukla do albika a cetla jsme co se ti stalo, to je fakt hruza, ja byla taky na laparce v cervnu, u me vse uplne ok i zotavovani bylo hned,to bych necekala ze muzou nastat takove problemy :frowning2: Ale jsi silna holka a vsechno zvladnes a ted uz proste musim brzy mrnousek kvam prijit,za tak dlouhou dobu uz na to mate prvotridni pravo :wink:

No a co se veku tyce, uplne nechapu ty kecy tohoto typu,ze sme mladi a bla bla. Segre je 20 je v 36tt a dneska sme sly po ulici,a sly dva mladi kluk a holka cca 18let ato ste nevideli jak na ni cumeli kdyby se otocily jednou dvakrat budis,ale oni se otaceli furt i se zastavili a hledeli ji na bricho a cosi si suskali,asi si mysllei ze dotoho vlitla omylem ci co,pritom mimco bylo planovany,ale narozdil ode me se snazily jen 2mesice, jako budis duchodci a jiny ze cumijou,ale ty mladi byly az trapni jak se otaceli atd.uz sme jim chteli neco rict jestli maji problem ci co :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj, já doufám, že nám mimi přinese už Martin na bílém koni :dizzy_face: a kdyby náááhodou ne, tak mímo od Ježíška beru všema deseti a zříkám se jakýchkoliv jiných dárků :slight_smile:
4. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
Mně je holky 23 a o mimi se taky snažíme..nikdo z rodiny o tom ale netuší..doufám :sweat_smile: Máma se mě pořád ptá esi už něco bude nebo ne :wink: Už by byla asi ráda babička tak doufám že jí brzo tu radost uděláme :grinning:
4. lis 2008 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já se taky přidávám - můžu? Od února se snažíme o mimčo a zatim nic - tenhle měsíc nasazen estrofem a duphaston, tak bych byla moc ráda kdyby to zabralo a já mohla dát sobě a manželovi pod stromeček ten nejkrásnější dárek na světě :wink:

Držím nám všem moc palce a kéž bysme všechny byli na vánoce těhulky :wink:
4. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz
dobré ránko.... :wink:
5. lis 2008 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobre rano :slight_smile: jaka byla noc?
5. lis 2008 v 07:37  • Odpověz
majatob - u nás teda docela v pohodě... akorát vedro. Manžílek je teplomilný... já naopak. A u vás?
5. lis 2008 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
dnes k malymu vstaval muz, tak jsem se krasne vyspinkala...parada..uz jsem to potrebovala :grinning:
koukam, ze uz ses maminka. snazite se o druhy? :slight_smile:
5. lis 2008 v 07:44  • Odpověz
jj, snažíme. Zatím neúspěšně od konce června. Tak snad bude Ježíšek na nás hodný...
5. lis 2008 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Letos bude mít ježíšek málo práce, žádné vellké dary jen malé embryjka :grinning: Doufám, že taky nějaké dostaneme :slight_smile:
5. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
Zuzu, vedro taky nesnáším a v noci o to víc, že se mi vždy ucpe nos, takže tě chápu :sweat_smile:
5. lis 2008 v 07:49  • Odpověz
je ahoj beranku...:wink: no horší je, když se sejdou dva, kdy jeden chce vedro a topit a druhý ne... a to má prosím dvě peřiny... nechápu.
5. lis 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
My jsme se naštěstí sešli takoví co nechtějí topit, protože jinak bych asi musela spát venku :grinning:
5. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
tak podle toho bych spala venku už dva roky :grinning:
Holky taky máte u vás tak hezky jako tady? snad to ještě chvíli vydrží...
5. lis 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
zuzu, koukam z okna ze je docela pekne a pak jsem si vsimla,ze ses taky z Ostravy :grinning:
5. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
koukám, že Ostrava se tu sešla, ještě beranek :wink: doufám, že to vydrží i přes den, ať nám vyjde procházka... koukám máte 6měsíců - to je dubňátko nebo květňátko?
5. lis 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
dubnatko, vy budete taky tak nejak, ne? akorat teda o rok starsi.. :slight_smile:
5. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
presne o rok a mesic :slight_smile: ses z Poruby, zes tu rodila?
5. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
březňátko... jj z Poruby...:wink:
5. lis 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem taky rodila v Porubě a nejsem z Poruby :grinning:
A odkud jsi ty, Majo? :wink:
5. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
dobré ráno Ježíškové :slight_smile:
jak se vede??
5. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
ahoj jitie...jde to. Kdyby mě tak nebolely prsiska!!! :angry: :unamused: :frowning2: a co ty?
5. lis 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
zuzi,že by dobré znamení???? :wink: ¨
u mě nic, já se válim v posteli a nutim se zvednout a začít uklízet, jenže se mi nechce :rolling_eyes: :sunglasses:
5. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
jitie: já už nevím... všechny tady s tím hrozně otravuju, na diskusích atd... jsem teprve 9DPO, tak uvidíme, jak to dopadne...
5. lis 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.