• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přinese nám Ježíšek miminko?

(Zamčená)
2. prosince 2008 
zuzu,uvidíš co se z toho vyklube :wink:
5. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:

u nás je nádherně už přes týden :dizzy_face:
5. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
nádherně???tady je už druhý den mlha a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
Tady je fakt krásně :confused: venku chodíme jen v krátkým triku :dizzy_face:
5. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
teda,tak to se máte, u nás je takkkk hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: není vidět ani na krok jaká je mlha
5. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
ja su taky z poruby :slight_smile: ale rodila jsem v Prostejoive
5. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
maji: jakto???
jitie: tady je taky hezky. Na krátký rukáv teda ne....
agua: krásná bodynka v albíčku. Kam na ně chodíš? :wink:
5. lis 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Zuz ty bodýčka sem ukořistila na MMB sou všechny uplně nový (jen pár jich je jednou oblečených) a je jich 27 a dala sem za ně 180 i s poštou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tohle je jen páteční balíček jinak toho tu mám plné krabice :sweat_smile: já vím že bych neměla kupovat když ještě nečekáme mimi :pensive: ale když mě to tak nějak pomáhá :sweat_smile:
5. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
agua: dobrý úlovek... náhodou já jsem taky nakupovala... už před prvním těhu jsem měla doma spoustu věcí. Já tomu nedokážu odolat...
5. lis 2008 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
no jo moraváci..u vás je hezky pořád, za to my se tu topíme ve smogu :grinning:
já mám doma taky pár věciček,ale ty jsem kupovala až při těhu, teď je mám hezky schovaný ve skříni :pensive:
5. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
zuz :sweat_smile: taky nikdy neodolám :sweat_smile: hlavně neodolám takovým těm overalkům ve stylu třeba soba,zajíčka a tak....těch mám doma spousty :sweat_smile: (sem na ně nějak uchylná) :grinning:
A já hlavně nakupuju i proto že nikde nic nezdědím,nikdo mi nic nedá :confused: tak ať pak třeba s pupkem nikam nemusím lozit :confused:
5. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
jitie: posílám hodně sluníčka!!! jinak se taky topíme ve smogu :grinning:
agua: já jsem sice podědila něco málo, ale taky jsem hodně nakupovala... nemáš se za co stydět, těhotné jsme jen jednou (dvakrát, třikrát, max. čtyřikrát) :wink:
5. lis 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem taky neměla po kom dědit, máme první dítě v rodině,tak budou asi dědit sestřenky a bratranci Beatky...pokud do té doby vše přebytečné neprodám :grinning:
Jinak smogu máme v městě dost, kdyby měla některá zájem, můžeme časem něco poslat... :sweat_smile:
5. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahojky ,smím se kvám přidat?.. nějak začínám těma vánoce bejt posedlá :grinning: :grinning: :grinning: snažíme se o mimčo,ale nějak se knám mu-ji asi nechce ,-)
Chtěla jsem s eoptat na radu..... tady na koníkovi jsem našla holčinu co prodává ovulační testy ...má kus za 18kč,dneska mi napsala,že jí došly,ale ž emá jako by balíček po 10ks. za 15kč/kus a když si vezmu 5balíčků,tak bych platila13kč/kus.
Nezdá se vám to nějaký divný??? když to v lékárně stojí 40korun a nejlevnější jsem našla na www.levnetesty.cz tam jsou za 38kčkus
5. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, ... tak jsme vysadili a já se vesele hlásím k vám :grinning:
pvj - taky jsem se na to dívala, ...raděj si to ale koupím snad sama v lékárně.... to mám jistotu ... hm? ...
agua - dívala jsem se do tvého alba - tedy máš opravdu úctyhodnou sbírku pro oblečků pro mimi :grinning: :grinning: :grinning: jsou krásné, roztomilé... asi taky nějaké začnu nakupovat :grinning: :grinning:

děvčata, nevíte, kde sehnat to bodýčko, jak je tam miluji taťku ?.....

:wink:
5. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
aqua.. taky nebudu dědit-brácha děti ještě nemá :wink: už sem s ekolikrát dívala na ty krásný věcičky,sama jsem i pracovala v dětském textilu 5let, bohužel už obchůdek není,což mě mocinky mrzí,protože tolik známých maminek,co sem tam měla bylo super.
Ale musím uznat,že se budu bát něco koupit a mít to doma,jako to máš ty :wink: ale tu nádheru nejde jen tak přejít a jít dál vi´d.. člověk musí vždycky něco koupit chicht
asi jsem moc pověrčivá ,-)

verunka84 .. docela fajn testy mají na www.levnetesty.cz mám je odtam a myslím si,že v pohodě.
A ta holčin a prodává ty stejné proužky zabalené tak stejně v sáčkách za 18kč, a já je koupila za 38kč/kus.
Tak jsem teď na vážkách.... :wink:
5. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz
tak sem obj. stornovala a raději zajdu do lékárny uf, za 3 testy dávat v lékárně 130korun docela brutální cena :zipper_mouth:
5. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
pvj - a odkdy se snažíte vy ?...... :grinning:
my teprve začínáme, ale máme roho už plnou hlavu :grinning: hlavně manžel, který mě skorem každý večer před usnutím už hladí po brušku a říká, že se nemůže dočkat, až už nebude rovné :grinning: :grinning: :grinning:
já dnes končím MS, na netu jsem si spočítala plodné dny.... docela dobré .... :grinning:
ale nechcem nic uspěchat a zblbnout z toho, což si myslím jde celkem snadno :grinning:
prostě až to přijde, tak to přijde...... a já bych právě chtěla sehnat to bodýčko "miluji taťku" a až budu vědět, že jsem těhu, tak mu to dát :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
verunka84 já si to bodýčko Miluju taťku namalovala :dizzy_face: já sem si malovala hodně obrázků na bodýčka :sweat_smile: nějak z toho mám větší radost než to koupit....
No já když narazím třeba v obchodě na něco co se mi líbí tak to prostě na to mímo koupím :sweat_smile: my máme naštěstí místa dost kde to dát :slight_smile: navíc já pověrčivá nejsem právě vůbec :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem to bodýčko už našla ... na nasemimi.cz .... za 240Kč ... objednávám :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz
holky, u nás vysvitlo sluníčko :slight_smile: díky zuzi :grinning:
jinak já mám po kom dědit, ale horzně ráda i kupuju,takže od každýho něco :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz
agua - tak já už si to objednávám .... an tohle moc nejsem, já mám spíš to básnické střevo, napíšu básničku na jakékoli téma, ale malování ?... to raděj ne ne ne :grinning: :grinning: :grinning:
pověrčivá jsem, ... ale to bodýčko chci, prtž jak jsem psala, takto to oznámím budoucímu taťkovi :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
K těm ovulačním testům, myslím, že cena u té holky je nižší z toho důvodu,že je prodává v jednom sáčku a normálně má každý svůj speciální obal....aspoň tak tipuji :wink:
Já jsem před těhu neměla žádné oblečky, nějak mě to nebralo, až po 12tt, kdy mimčo měla 7 cm mě to chytlo :grinning:
5. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
u nás je též hezky :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem byla vykouknout ven před budovu a krásně to hřeje :grinning: :grinning: jůůůů :grinning:
5. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
Veru tak básničku složím taky :sweat_smile: vždy sem musela skládat básničky třeba pro úču a tak což byl opruz :rolling_eyes:
5. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
no tak básničku snad složí každý :grinning:
ale fakt mě dostal tvůj "harém" oblečků :grinning: :grinning: :grinning: je to krásný ...
možná jsi to tady už psala, nevím .... jak dlouho se snažíte? ...
5. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
teda agui ty jsi šikulka,to já nevim co bych to vyplodila, spíš nějakou mazanici :grinning:
já teda pověrčivá nejsem,ale nějak mě od toho nakupování upustilo, zatím se jen dívám a až to přijde a budu vědět,že to už konečně vyjde,tak se do nakupování pohrnu po hlavě :grinning:
5. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
Veru my se snažíme od 11/2007 :frowning2: a zatím nic :pensive:
A ty oblečky co mám vyfocený v albu je fakt jen minimum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až budu mít čas nafotím pár dalších :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
agui to už je rok, už vám dělali nějaký vyšetření???spermiogram, hormonální profil???
5. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
právě že ne :rolling_eyes: moje gyn. je taková laická k tomuto takže se snažím si vše oblítávat sama....teď se snažím procpat na endokrinologii bez doporučení ať vím zda tam není něco se štít.žlázou :rolling_eyes:
5. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.