• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
30. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky :wink:
Jsem v Plzni 2,5roku - přistěhovala jsem se z velké dálky - až ze severní Moravy...manža tady studoval a má tu spoustu kontaktů, tak jsme se tu rozhodli zůstat...jestli natrvala, kdoví...
30. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj, já z Plzně sice pocházím, ale několik let jsem tu nebydlela. Před několika měsíci jsme koupili domek na Doubravce a tak jsme tu vlastně zase noví. Ráda si popovídám :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj, já pocházím od Domažlic. V Plzni jsem asi 5 let, ale moc lidí to neznám
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
flapi - Já jsem v Plzni dva roky, ale taky tu neznám moc lidí.

Takže třeba se prostřednictvím koníka vytvoří dobrá partička holek odjinud :slight_smile:

tygrous - tak to budeš asi opravdu z největší dálky.No a jak se ti v Plzni žije, co přátelé, rodina, nechybí ti?

mandarinka - kam jsi si odskočila "bydlet"? :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky, já to mám naopak :wink: V Plzni jsem žila 23 let a poslední 3 roky bydlím v Litvínově a taky tu nikoho neznám, vím jaké to je :slight_smile: Pořád se do Plzně ráda vracím,rodné město je rodné město :wink:
3. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
misa - viď :wink: No a jak to řešíš, když se cítíš trošku sama? Ono se to zdá dlouho, po takové době nikoho neznat, ale není na to ani čas že? :wink:
3. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj,
taky bydlím v Plzni a jsem "náplava" :slight_smile: . Přístěhovala jsem se před rokem a půl, ale pracuju tu už 6 let a taky tu znám jen málo lidí. Naštěstí se mi sem v létě přistěhovala i ségra. Ale ráda rozšířím vaši partičku na pokec :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
To je dobře, aji, aspoň se nám tu rozjede diskuze :wink: To máš prima,že se ti tam přistěhovala i ségra. Máš s kým aspoň chodit na kávičku.
A v jaké části holky bydlíte?
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
sirael4: jo, jo jsem ráda, že se segruška taky nastěhovala do Plzně. Mám jí kousek od nás, takže to nemá chybu. Jednou to bude prima spolehlivá hlídačka pro mimi :wink: :slight_smile: .
Jinak my bydlíme v bytě (novostavbě) na Slovanech.
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Aha, my bydlíme na druhém konci, na Locháči.A původně pocházíš odkud? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky, bydlela jsem cca 26 km odtud, pak jsem tu studovala a od svatby v r.2006 tu bydlím. :wink: Bydlíme oficiálně v Lobzích, mně to přijde ale jako začátek Doubravky.
3. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
medvik: To bydlíte někde okolo Rokycanský?
3. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
sirael: jo, mezi Těšínskou a Rokycanskou :wink: A bydlí se nám tu krásně. A co Locháč, jste v paneláku?
3. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
medvik: Tak to vím.My bydleli na Doubravce asi rok v pronájmu.A přišlo mi to tam ideální.Jsme v paneláku, ale my je máme docela rádi, vyrostli jsme v nich :grinning:
3. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
sirael: původně pocházím ze Stříbra (30 km na západ od Plzně). Jé Locháč, tam bydlí moje teta - v Rabštejnský.
medvi: ahoj, vy bydlíte v domečku?
3. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
aji: bohužel ne, jsme v malém paneláčku. Ale domeček by se mi moc líbil. Na Slovanech se mi líbí, to máte fajn.A do Stříbra jezdíme často, hlavně do Rybiček, když jedeme z výletu.
sirael: mně panelák taky až tak nevadí, jen to složité vrtání do zdi a ne moc dobrá izolace tepla.
3. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
aji: Tak to já jsem se posunula o 100km, z Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Rabštejnský jsme se byli kdysi podívat na jednom bytě, ale ted bydlíme o hodně níž, u tram. 1
3. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jsem ráda za tuhle diskuzi :wink: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
medvik: a máte už dům zateplený?My ještě ne, budou ho zateplovat asi příští rok a zruší nám balkon :zipper_mouth:
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
a jsem ráda že jsi ráda za diskuzi :wink:
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
sirael:my o tom hodně diskutujeme, někteří sousedi to moc nechtějí. Na jaře se snad budou dělat okna a k tomu bychom chtěli i to zateplení, snad se domluvíme. Nám tu totiž hrozně fouká, když sedíme u okna, tak je to přímo průvan. A balkon doufám nezruší, ten miluju.
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
plastový okna poměrně dost těsní, takže jestli vám je budou dělat, už by vám tam foukat nemělo.U mých rodičů to bylo taky tak, když jsi byla u okna, cítila jsi průvan. :wink: A to bydlíte ve vlastním už?
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
medvik: jó, pivovárek u Rybiček, ten je skvěléj. A jejich černý pívečko - to miluju :dizzy_face:
Mně se taky na Slovanech líbí, a bydlet v baráčku by bylo úplně nejlepší, ale to se mi asi nesplní, protože ty ceny za domy tady v Plzni (v dosahu MHD) jsou hrozné :angry: My teda bydlíme v bytovém domě (cihlovej) a dostavěli a zkolaudovali ho minulý rok. Koupili jsme ho i s garáží, kterou máme přímo v domě, takže ani s parkováním není problém. Mně se teda v Plzni ohromě líbí a jinam už se stěhovat nechci :dizzy_face: :sunglasses: V létě jsem vyzkoušela i skatepark Škoda u plzeňský vodárny, kterej máme kousek a na in-liny je to parádní :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
To musí být moc hezký bydlet v bytě, ve kterém ještě nikdy nikdo nebydlel.Všude ta novota :wink: S těmi domky máš pravdu, rozhodně ty ceny nejsou moc sympatický.Ale byla by to paráda.
Už jste chytili plzeňský dialekt? :grinning:
3. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
sirael:je to manželův byt, v os.vlastnictví. A dialekt mám odjakživa :grinning: To víš, pro Pražáky to musí být sranda :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
medvik: No jo, jsi ze Stříbra.Já to docela chytám :grinning: Třeba: tuto
3. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
sirael: ne ne, já jsem z jihu:slight_smile: Ze Stříbra je aji. A když jsem byla v Jihlavě a řekla jsem klucí, tak bylo jasno:slight_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
medvik: to jste se mi tu popletli tedy :grinning: omlouvám se.No já jsem z Prahy, a občas když řeknu něco plzeňského, tak koukají jako na U.F.O. :grinning:
3. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
sirael: a co, že jsi vyměnila Prahu za Plzeň?
3. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
medvik: Šla jsem za mužem svého srdce :wink:
3. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.