• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
medvik: tak jsem ten babycalm dala uz dnes, kdyz vyrvaval cele dopoledne...ale zatim efekt zadny, usne jedine u prsu a kdyz se pak vymanim z jeho objeti a necham ho lezet na dece, tak do 5minut rve znova... a v noci spi krasne i 6 hodin v kuse, to nechapu...
s temi probio rozhodne jeste pockam... ale pri pokojove teplote bych je fakt nenechavala, max tak do 15°C, lactobacily jsou na to citlive, na nejake prednasce nam rikali, ze i kdyz vyrobce nepise, ze to musi byt v lednici, tak je lepsi je tam dat, protoze vyssi teplota proste zkrati zivotnost pripravku... a u eshopu a mmb bych se taky bala posty, kdovijak ten balicek cestuje... :wink:
8. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Zdravím vespolek :slight_smile:
Vám povím, být venku je za trest. Taky už se tak těšíte na jaro? :grinning:
12. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Já jsem taky z Plzně, přistěhovala jsem se až ze slovenských sousedú :grinning:

sirael4: Ahoj my se už známe holka, jak je ty jsi také z Plzně, to jsem nevěděla, jak se mi máš? :slight_smile:

tygrous, medvik: máme skoro stejně staré dětičky jak koukám :wink:
13. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
flapi: já už na jaro čekám jako na smilování :wink: Jednak už mě štve ta zima a taky proto, že jsme byli zvyklí jezdit pořád po výletech (i v zimě), s malou teď na jaře začneme.
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz
wwerco: ahoj :wink: No jo, Zuzka s Davidkem jsou skoro stejně staří :slight_smile: Tygroušův Honzík je ještě mladík, ten je o 2 měsíce mladší. Kde bydlíš?
13. led 2010 v 15:46  • Odpověz
medvik: já bydlím na Slovanech jak je sportová hala Lokomotiva :wink:
13. led 2010 v 16:00  • Odpověz
medvik tak to jsem se s tým Honzíčkem sekla, prominte spletla jsem si 3 týdny se třema měsícema :grinning:
13. led 2010 v 16:01  • Odpověz
wwercaa: a jak se Ti tu u nás v Čechách líbí?Žiješ už tu dlouho?
13. led 2010 v 18:05  • Odpověz
medvik: mě se život semlel hodně rychle, naši tady dělají, však víš jako je tam u nás na Svk, ja po škole přilítla za nima, sourozenci tady ještě študují, takže jsme tady vlastně všichni natrvalo,,, já jsem tady jenom 2 roky :grinning: nastoupila jsem do práce, našla tam svojí spřízněnou duši(moji lásku Davida) a asi to tak osud chtěl, tak jsme vlastně po novým roce zjistili, že budeme mít mimčo :sweat_smile: neplánovali jsme tak brzy ale hned jsme se na to těšili a ted už bych nic nevrátila zpátky :wink: A ted jsme vlastně Vánoce trávili ve třech s Davídkem a zatím to klape..Na svadbu je čas, ale ta příde :wink:
13. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Wwerco: no aspoň si malej tu svatbu taky užije :wink: :dizzy_face: A moc vám to na fotkách sluší.
14. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahojky po delší době.

wwercaa: zdravim te mezi nami.... tak jsi me pekne trumfla s tou vzdalenosti, ja tady frajerila, ze jsem z Ceskeho Tesina, 450km od PL :grinning: A v Plzni jsem 2,5roku...

Jinak ten snih me uz stve. Jednak ze nemuzu na lyze...zatim... a jednak je to desne v tom jezdit s kocarem. Chodime ven skoro kazdy den, ale max.tak na pul hodky, nebavi me brodit se tou breckou u nas na sidlisti. A Honzik venku tak krasne spi, uz aby bylo tepleji a mohli bychom ven na dyl.

Brisko nas zlobi porad, jdu do tech probio kapek, sestrenka je z nich nadsena...
A delame pokroky-konecne Honzik vic kouka a pozoruje nas i hracky. A nekdy mam pocit, ze se uz i smeje, ale je to jen takovy naznak a muj pocit :grinning:
Ale vcera jsem mela pekny sok. Koupeme normalne v kybliku a ja chtela zkusit dat ho normalne na lehatko do vany a sprchovat ho na brisko, ale vubec se mu to nelibilo. Z lehatka mi skouzaval dolu a po chvili zacal rvat tak, ze cely zrudnul a dokonce nedychal... Uz ho teda ve vane traúpit nebudu. V kybliku sice trochu bojuju s tim, jak ho tam drzet, ale je tam spokojeny...
14. led 2010 v 10:41  • Odpověz
tygrous: a zkoušelas to ve vaně bez lehátka?
14. led 2010 v 10:48  • Odpověz
medvik: v tom máš pravdu, vždyt to bude hezký ve třech :wink:...děkuji za pochvalu :sweat_smile:
tygrous: tak promiň za ten trumf :grinning: a s tým koupáním to skus jak radí medvik, já taky skoušela lehátko a malej nechtěl a pak jak cítil na zádičkách teplou vodičku tak se mu to začalo líbit :wink:
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
wwerca: my jsme měli krásné molitanové lehátko, ale ještě je zabalené :grinning: Zuzce se líbí styl koupání jako v porodnici, nebo položit hlavičku přímo do vody.
a máme už velkou holčičku, zítra jí jdeme založit účet a už má svůj mail :grinning: (až ho bude potřebovat, budou už ty rozumné adresdy rozebrané)
14. led 2010 v 16:25  • Odpověz
medvik: my jsme právě koupili to obyčejný s obrázkama, koupila jsem si ho kvůli tomu aby se mi snažší koupalo, ale v porodce mě to sestřička naučila a doma jsem ho už koupala sama bez lehátka, takže koupa byla zbytečná ještě že bylo levný :wink:

no tak to je supr s tým mailem :grinning:
14. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
medvik: chtěla jsem se tě zeptat,,, pudete se Zuzkou na nějaký kurz plavání? Nevíš, kde by to bylo nejlepší, já koukala po internetu tak na Lochotíně je na 3 měsíce pro mimča od pul roku, já bych chtěla když tak až od toho pul roku :wink: Nevím ja bydlím na Slovanech a Lochotín je pro mě daleko, no zase tady je bazén kde chodí hodně lidí, aby tady něco nechyt :unamused: Já mám z bazénu tady panický strach, upadla jsem v šatně a vyskočilo mi koleno,, hrůza na to vzpomínat :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
wwercaa: je tu takové centrum na Borech, jmenuje se Hobit, tam bych chtěla chodit. http://www.dac-hobit.cz/. Nevím jestli na plavání, ale určitě bych chtěla chodit na to cvičení kojenců.
14. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky, většinou to tady jen čtu a hlavně jsem od narození plzeňačka, koukám, že je tu zmíněný hobit, co vím, tak je to snad nejdražší centrum na plavčo, ale kamarádka tam chodí a je spokojená
na plavání chodíme od nějakých pěti měsíců na Lochotín, ale je tam dost plno
hodně si ještě chválí bazén na Chodským
15. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj mellini. My určitě na tom přistěhování až tak netrváme :wink: :grinning: Na Chodském taky dělají plavání kojenců?
15. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj melini :sweat_smile: vim , že na chodskym je bazén , jsem tam ze začátku oblíž nějakou dobu bydlela ale taky jsem nevěděla, že tam dělají kurzy s miminkama :confused: nějak mě to nenapadlo

co se týče ceny tak na Locháči je to plavání kojenců za 1000kč na 3 měsíce, mě to příde nějak levný nevim, možná proto je tam takový nával, a vim, že mi ne´ěco uhradí pojišťovna,,, máme Všeobecnou a ta hradí asi 1000Kč takže to má asi věčšina zadarmo :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Hezký den všem
Jsem ztahaná. Byla jsem u doktorky ukončit neschopnost, v práci odnést papír na mateřskou, nakoupit a nějak mě to celý zmohlo. Ale od zítřka jsem oficiálně na mateřský :grinning:
Jo a při přechodu mezi mateřskou a rodičákem i proplatí 33 dní dovolený :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
wwercaa- já teď naposledy platila za plavčo na Lochotíně 800,- a Hobit to má myslím za 2 000,-
na Chodským je to určitě, pojišťovna snad teď už nehradí nic :rolling_eyes:

flapi: mně taky propláceli hodně dovolený a bylo to mooooc fajn :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Netušila jse že na Chodským taky neco je. Musím to začít víc zkoumat :grinning: Taky bych pak chtěla chodit s prckem někam cvičit... Potřebuju pohyb a taky abychom pak nebyli pořád jen zavření doma
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
wwerca: No to je teda náhoda! Já taky nevěděla, že jsi z Plzně. Jak dlouho tu jsi?
15. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
wwerca: Mám se krásně, a co vy všichni?

Jinak zdravím i ostatní holčiny!!!
15. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se poprvé zbavila prcka a jsem sama doma... Novopečená babička šla nadšeně jezdit s kočárkem ven :wink: Ale ja se citim divne, kdyz neni Honzik u mě...je to normalní? Asi jo :wink:

Jinak k tomu plavání: Přihlásila jsem nás na plavání ve vaničkách na Lochotíně (je to myslím od tří měsíců), ale paní mi rovnou řekla, že se mi ozvou, až se uvolní místo a že čekací doba je různě dlouhá... Tak kdoví, jestli to vůbec v tom období mezi 3 až 6 měsíci stihneme. No a pak chci určitě pokračovat na plavání už v normálním bazénu, uvidím, jestli ten Locháč nebo na Chodským... ale líbí se mi, že v té vaničcce si mrně zvykne na vodu a postupně mu ji budou i ochlazovat, aby pak zvládlo velký bazén.

Já bych už chtěla sama cvičit, ale ještě si netroufám, pořád mám rozestouplé břišní svaly a na to se posilovat nesmí, snad až od 3. měsíce po poroduí. Sice nemám nijak velké břicho, ale kus kůže tam ještě plandá :unamused: Ale zdá se mi, že přes stehna drobet postupně hubnu, už nemám tak těsné své největší džíny :wink: Asi to kojení fakt funguje.
16. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
tygrous: je to normální a mám to taky tak. A je mi Zuzky líto, když ji někomu nechám.
A cvičit jsem začala podle Betynky až teď. A co nejdřív začnu chodit na indoor cycling do Kollárovky.
A hezké cviky, máš-li doma velký míč-hned ten první odkaz: http://www.google.cz/search?hl=cs&q=cviky+pos%C3%ADlen%C3%AD+b%C5%99icha+bu%C4%8F+fit+doma&lr=&aq=f&oq=
16. led 2010 v 15:22  • Odpověz
medvik: dik. coz o to, ja bych cvicila hned, chybi mi to. ale ted jeste ne kvuli tem rozestouplym svalum, nekdo tu nekde psal, ze do 3. mesice po porodu by se prime brisni svaly posilovat nemely... :unamused:
16. led 2010 v 17:47  • Odpověz
jasně, vždyť taky myslím až pak, jen to sem dávám hned, než zapomenu. Já jsem taky dřív necvičila :wink: Ani bych to nestihla. Až teď se Zuzka zklidňuje :dizzy_face: Teda ťuk ťuk ťuk, abych to nezakřikla :grinning:
16. led 2010 v 17:49  • Odpověz
16. led 2010 ve 23:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.