• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
sirael: mě to nějak nedocvaklo, že jsme si nenapsali odkud jsme :confused:
máme se fajn, Davídek roste,, je hodné dítě oproti tomu jak byl dřív zlobivej chlapeček, no ted už se na každýho směje, když na něj promluvíš tak je celej nadšenej, všechno by poslintal a neustále má narvaný ručičky v pusince, prostě je hezký na něj koukat jak roste a objevuje svět :wink:
ted dělám autoškolu, takže mám s ním asi 3-krát do týdne po dvou hodinách nejsem a i tu chvilku se mi stýská :frowning2: hlídá babka :grinning: ... a ty co jak je? mimčo ještě není v plánu, nebo už na tom pracujete?

Holky vy chcete cvičit a já se nějak furt k tomu nemůžu dopracovat, nějak mě to nebaví, no jak se mám přinutit, když mě chutná sladký :grinning: ,,, přítel řekl, že když se chci vdávat tak by jsem měla začít cvičit,, já měla u porodu 80kg a zhubla jsem jenom 6kg a to věčšinu ty váhy co jsem dala dolu obsahovala plodovka a malej :grinning:
17. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahojky, můžu se přidat? :slight_smile: taky jsem plzeňská náplava :grinning: studovala jsem v Plzni od podzimu 2003 a vdala jsem se za Plzeňáka v r. 2006. Už přes rok a půl ale bydlíme kousek na Plzní, ale jsme pořád Plzeň-město :wink:
17. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
jéé, ahojky Joodi :wink:
Wwerco: já jsem po porodu zhubla, jak malá řvala, ale teď už to nevypadá dobře, podezřele se zaobluju kolem pasu a přes boky :frowning2: Ale to je z toho, když má někdo rád jídlo :wink: Zítra musím zařídit tu permanentku na spinning, nedá se nic dělat. :unamused:
18. led 2010 v 00:21  • Odpověz
autor
wwercaa: To je dobře, že se máte dobře :wink: Autoškolu ti přeju, abys rychle měla hotovou, já jí dělalal docela dlouho :sweat_smile: Ale už je hotovo, jen teď v zimě mám strach jezdit.
Mimčo máme v plánu a snad nejpozději příští rok bude.Teď sháníme větší bydlení, aby se nám tam vešlo a pak hned začnem "zadělávat" :slight_smile:
S tím cvičením si nic nedělej, určitě to příjde samo, ta chuť do toho, až bude pravý čas. A až Davídek začne běhat, uvidíš, že zhubneš raz dva :grinning:

Joodi: Ahoj naše další "náplavo", a odkud přesně jsi? Vítáme tě tady.

Docela se nám to rozšiřuje, co říkáte, holky? :slight_smile:
18. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahojky.
A zvlast ahoj Joodi. Ja si rikala, ze by nas pristehovanych bylo tak malo:wink:

jeste k tomu cviceni: ja myslim, ze ted mi bohate staci drandit s kocarkem v tech zavejich snehu:grinning: Nekdy se fakt nadru, kdyz je to do kopce. Se divim, ze se to prckovi libi, spi jak zabity a krik spusti hned, jakmile vjedem do bytu :sweat_smile:

Jinak meli jsme tu na vikend babicku (tchyni) a hodne mi pomohla - uklidit, varila, vozila... Ale kdyz jsem mela Honzika ja (na kojeni, prebalovani, prevlikani...), tak porad byla za mnou a pletla se mi do toho... Ja vim, ze mi chtela pomoct, ale nejak mi to vadilo. Sice jsme tim, ze jsem tak daleko od svych rozsahlych rodin, usetreni navstev a okukovani od vsech pribuznych, ale zas kdyz uz k nam nekdo prijede, tak na dyl a to je taky narocne :sweat_smile:
18. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Joodi :slight_smile:
18. led 2010 v 09:27  • Odpověz
tygrous: no jízda s kočárkem je teď dobrá posilovna:slight_smile: A taky jsem si docela posílila paže, jak tahám malou :wink: :grinning:
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

zdravím nově příchozí wwerca, joodi

Jízdu s kočárkem v tomhle počasí vám fakt nezávidím, já včera viděla z okna sousedku, jak "bojovala" s kočárkem na chodníku u nás, a to ještě ke všemu pršelo, takže v jedný ruce měla deštník a druhou tlačila kočár v tý břečce :rolling_eyes:

tygrous: nové fotečky Honzíka jsou krásný, je to takovej medvídek :dizzy_face: a s tou návštěvou ti věřim. Já taky nemám ráda, když máme doma přítelovo mami (naštěstí většinou jen na Vánoce) a pořád mě poučuje a do všeho mi kecá :angry: Nejvíc si rozumim se ségrou, takže až budu mít mimíska (a doufám, že už se brzy zadaří :sweat_smile: ), tak mi bude zřejmě nejvíc pomáhat ségra.

flapi: koukám, že už se ti to krátí, viď :wink: :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Joodi :slight_smile: Davídek má taky za chviličku 4 měsíce :slight_smile: A jak se má Elenka,,, je hodná? :wink: Rodila jsi také na LOcháči?

Sirael: já nevim jak tu autoškolu dodělám, minulej týden jsem měla 3 jízdu a základní vec zvoru, zařadila jsem spátečku bez spojky, učitel myslel, že mě snad odstřelí :grinning: parkování ani neříkam :grinning:
...tak to je fajn že plánujete, když budeš chtít nakupovat výbavičku tak můžeme jít spolu :wink:
...no a s tím svičením máš prasvdu až začne malej běhat tak to bude naháněčka :grinning:

tygrous: my bydlíme s budoucí tchýni v 3+1 a celkem nám to spolu klape už dlouho, zatím se na ní nestěžuju, já vyžehlím, vyperu, ona uvaří(od ní nám to chutná líp) já uvařim jen někdy něco slovenskýho,,takže se vzájemně doplnujeme de to :slight_smile: s malým mi hodně pomůže když potřebuju a hlavně mě pomohla, když jsem měla zánět v prsu dva týdny jsem byla mimo,, ještě že jsem jí tady měla :sweat_smile: ...přála bych vám holky takovou :grinning:
18. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :slight_smile:
Medvik čáááu :wink: :grinning: jojo taky se nějak zakulacuju v obvodu pupku, s tim se musí něco udělat, ale nevim kdy nějak nemam zatim čas..No asi opravdu začnu zase chodit na místní aerobic, mám to co by kamenem dohodil a taťka tu héďinku pohlídá :slight_smile:

jinak teda Bydlím v Tymákově

Weerco, ahoj, jo rodila jsem na locháči :grinning: Moc se mi tam líbilo :dizzy_face: Elenka je hodná, ale chce se pořád nechat nosit a koukat okolo, je to Keliška zvědavá :grinning: a já mam ruce namoženýýý :sweat_smile: tak si pořídím nosítko Beco, i nákupy tak bude snáše líp. Pokud totiž nespí, tak chce po chvilce nosit, vleže jí to nebavííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo až nám začkou běhat, to bude něco :grinning: máme hafana, tak nevim, koho budu nahánět dřív, už teď se provokujou :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Joodi, my taky vybíráme beco, manželovi se moc líbí vzor panthers. Ale nevím, jak bude vypadat ta hnědá, aby to nebyla stolicově hnědá :grinning: Na netu vypadá dobře.
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky, moje tchyne je fajn, rozumime si, ale tak nejak jsme radi, ze bydlime sami. A ja strasne nerada, kdyz mi nekdo (obecne kdokoliv) do neceho mluvi. I kdyz nekdy jsou ty rady uzitecne, tak ja si proste vsechno radsi delam po svem... Brala bych babicku na hlidani na chvili, kdyz si potrebuju neco zaridit, nakoupit a tak. Ale kdyz je to na delsi dobu, tak se nam ten nas 3+1 zda maly:wink:

wwercca: Ja taky v autoskole byla z auta vyplasena... :grinning: no a ted mam najezdeno tisice kilometru a je to pohoda... Chce to pak hlavne jezdit a nebat se. A nenechat si nadavat za volantem od chlapa. Muj manza je nastesti v tomhle klidas. Malem jsem bourala a on mi v pohode rikal, co mam delat... To muj tata by uz rval a mama by zas kricela "pozooor" jeste predtim nez bych cokoliv provedla :wink:
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Medvik, stolicově hnědá :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
nějak mi nefunguje MK, stavím se tady večer :wink:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
joodi: mě se taky moc na Lochotíně líbilo, patřím mezi spokojený maminky a rozhodně tam pojedu rodit zas,, chtěli byjsme Davídkovi ještě určitě pořídit sourozence, až si to vypořádame s penízky, chtěli by jsme koupit nový auto a tak :wink: ...davídek by chtěl taky pořád na ruky, když leží na dece pul hodky tak už je zle :grinning:

tygrous: tak snad to nějak zvládnu, přítel mi koupil auto(Felicii takovou pěknou červenou s velikým kufrem na kočárek), ro mi stačí na ty nákupy, když něco potřebuju když on je v práci tak si tam sjedu sama :wink: určitě budu jezdit :wink:

nám zatím 3+1 i s tchánovcama stačí,,, bydlíme v jedném pokoji tři ale když Davídek podroste tak oni se přestěhujou do jedného pokoje a my uděláme Dádovi dětský pokojíček aby měli se Sestřičkou nebo Bratříčkem společnej na hraní,,, zatím je nám dobře máme vše co potřebujeme a co budu platit zbytečnej nájem někde :wink:
jináč do soukromí nám nějak nezasahujou, ale někdy ty řeči ohledně když chci koupit nějakou vymoženost pro Dádu tak od ní nesnášim větu: " za nás to nebylo" to teda nemusim , ale jinak to jde :grinning:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
wwerco: máš Felicii Combi?My ano a nemůžu si ten kufr vynachválit :dizzy_face:
18. led 2010 v 16:11  • Odpověz
medvik: on mi pro ní jel až do Prahy, ale zatím jí skouší přítel, tak maká v pohodě, když někam jedeme tak naložíme kočárek a ještě nám zbyde hodně místa :slight_smile:
18. led 2010 v 17:44  • Odpověz
aji: jj, už to ám za pár :grinning:
Já mám tchýni přímo v baráku, takže taky veselo :frowning2:
19. led 2010 v 07:53  • Odpověz
flapi: když budeš mít tak hrozný šestinedělí a uřvaný a nespící miminko jako jsem měla já budeš ráda, že jí tam máš,, obvzlášt když ti pomůže :wink: ,,, ale tak snad to u tebe bude lepší, a miminečko bude hodné, jám měla málo mlíka tak to bylo i tim :wink:
19. led 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
wwercaa: Z tý autoškoly si nic nedělej. To se stává. Mě to taky nešlo, nejsem asi ten správnej řidičskej typ. Hodně lidí v autoškole má výhodu, že je třeba rodiče aspoň naučili rozjezdy, mě neučil nikdo nic, tak jsme tam byla za troubu :grinning:
Teď přes zimu nejezdím, ale plánuju, že se pokusím vyjezdit od jara do podzimu na chalupu.Je asi pravda, že je potřeba se nebát, což mi zatím nejde :grinning: Bojím se že odkecám auto.
Plány být musí, jinak by to nešlo. Už se na všechno moc těším.Kdy vy plánujete druhé, někdy brzy?

tygrous: Tak co, amminko, jak vše zvládáš?Je to honička, nebo si užíváš klídku?
Taky musím říct, že se mi líbí, že bydlíme sami, a co teprve až bude miminko!Teď jsme zatím v malém bytě, ale snad to brzy bude lepší.Důležitý je, že nikdo zbytečně "neradí" :wink: Hned se kouknu na fotky .

medvik: My máme taky Feldu, ale ne Combi, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

flapi: A proč tak smutně, nerozumíte si?
20. led 2010 v 08:12  • Odpověz
nevím, jestli je dobré bydlet s rodiči nebo tchánovci, ale my máme oboje v jednom městě 26 km od Plzně a je to super, můžeme se vidět kdykoli chceme :wink:
Zuzka začala krásně povídat a hodně se směje, je už s ní docela legrace :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:30  • Odpověz
sirael- tak jízdu mám až v pondělí, tak aspon si užiju víkend v klidu :wink: uklidnilo me i to, že se to stalo kámoškam co chodí se mnou na kurz taky :slight_smile:

holky- každý má bydlení také jaké uzná za vhodné a bydlí s tým s kým mu to vyhovuje a s kým si rozumí, tak proč to řešit ne :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Přesně tak, hlavně v dnešní době mladí lidé ani mnohokrát jinou možnost nedají, protože nemovitosti jsou drahé.
20. led 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak jsem neměla vůbec čas sem koukout, a dnes to nebude lepší, jedeme po nákupech.. :wink: Do toho se každý den snažím "dotlačit" kočár v tom marastu někam po okolí, aby byla Elenka na vzduchu. Bolí mě z toho ruce i nohy, tak posilovnu mám tento týden zajištěnou :sweat_smile: :grinning:
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
joodi: Dneska už to bude lepší, krásně to taje a chodníky už jsou pro lidi :wink:
20. led 2010 v 11:22  • Odpověz
tygrous: ještě k těm vaničkám, Nelince se tam vůbec nelíbilo, byli jsme na vaničkách 2x a pak nám ta holčina řekla, že by raději vyzkoušela bazén, tak jsme v pěti měsících byly v bazénu a dobrý

a když už jste holky naťukly to cvíčo, tak já jdu dneska na heat :slight_smile:
20. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
mellini: Copak to je?
20. led 2010 v 11:29  • Odpověz
sirael4: ono je to složitý, ona není až tak špatná, myslím že s jinou snachou, nebo kdyby bydlela třeba jen přes ulici, myslím že by bylo všechno naprosto super, ale já jsem taková že nerada pouštím někoho do soukromí a ona je zvědavá a ukecaná a já si s ní neumím povídat. Chodí si sem prát, takže já jsem celej den jako na trní když zaslechnu pohyb jestli sem jde nebo nebo ne... Bydlím tu takhle sice už přes rok, ale pořád si tu moc nepřijdu jako doma :frowning2:
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
flapi: To je mi líto a máš aspoň naděje na zlepšení situace? :wink:
20. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.