• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
Ahoj holky, zahlídla jsem Plzeň, tak k vám nakukuju :wink: Já jsem teda místní skoro celej život, takže sem ani nepatřim, ale ráda pokecám s někým z Plzně. Koukám, že se vás tu sešlo celkem dost, víc než na Lochotíně, co Sirael? :grinning:
20. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
sirael: zatím to nevypadá...
20. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak spermio je ok. Volal přítel, že mu doktor řekl, že je v normě a u něho problém nevidí. Takže teďka ještě uvidím já, jak dopadly moje výsledky u Mudry. Zastavím se za ní zítra, ale nevím, jestli se nebudu muset objednat :confused: Mívá tam každej den mraky pacientek, tak uvidíme.

denis: ahoj, tebe už jsem v nějaký diskusi zahlídla. Neznáš esterku, jak má dvojčátka??? Ta teďka sice bydlí v Liticích myslim, ale původně jsme obě ze stejnýho "velkoměsta" :grinning:
Ty si taky z Lochotína???
20. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
aji: to je dobře že je přítel v pořádku a tobě držím pěsti ať ti to taky dobře dopadne :wink:
20. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
sirael: nám je prostě fajn, aspon ty penízky, které uštříme na velkym nájmu, můžeme ušetřit na nový autíčko nebo na svadbičku, ale spoří se těžko :wink:

flapi: nám to klape s tchýni, protože jsme ukecaný obě dvě :slight_smile: ale ve tvém případě to fakt asi fungovat nemůže, když píšeš, že si jiná jako tchýně, že jo, dvě rozličné povahy, tak už je to poznat
20. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj denisa :slight_smile:

aji: držím palce at vám to vyjde :sweat_smile:

melini: já bych chtěla do bazénu od pul roku, na vaničky nechodíme, nevim, myslíš že se nevyleká ty vlažný vody když ty vaničky neabsolvuje?
20. led 2010 v 15:03  • Odpověz
mellini: a už jsi na tom HEAT někdy byla nebo to bude poprvé?
aji: bezva, že jsou spermie OK, teď hodně štěstí Tobě :wink:
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
wwercaa: většina dětí má rádo vodu, tak bych se toho nebála, že přeskočíte vaničky
na Lochotíně je to tak, že když se dostaneš na vaničky, tak Tě pak automaticky zařadí do bazénu
pro nás byly vaničky zbytečný a ještě je to drahý

aji: taky držím palečky

medvik: chodím na to asi už od září, mně se to nejvíc hodí ve středu od půl osmý večer sice je to pro začátečníky, ale do těla si dám pěkně
21. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Nazdárek maminy,

tak jsem volala Mudře, že mám výsledky spermia, tak řikala, že mám hned po práci přijít. Takže v 15.30 tam naklušu a uvidíme, co nového mi řekne. Hlavně jsem zvědavá, jak dopadly ty moje výsledky :confused: :fearful:
21. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj,

aji, jojo esterku znám, má krásnej páreček :wink: Držím palce ať se i vám brzo zadaří :wink:

koukám,že se tu řeší plavčo, tak my nechodili vůbec, spíš teď pokukuju po nějakým cvíču pro prcky.
21. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Měla bych dotaz. Nevíte kde po Plzni sehnat přebalovací podložku? Vím akorát že je má Kika, ale přijdou i dost drahý. Díky moc
21. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj flapi. My jsme ji kupovali v tom obchodě pro děti, co je za velkým Teskem na Rokycanské.
21. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Flapi mi nakupovali u Chmelařové naproti bazénu na Slovanech
21. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Díky moc, obhlídnu oboje :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky, poařád nějak nestíhám, dneska jsme měly taťku brzo doma, tak jsme se mu věnovaly :wink: :slight_smile: Já jsem tu podložku kupovala právě v KIKA :sweat_smile: ale měli tam slevu a vyšla na pár kaček :wink: Takže moc neporadím, jenom snad že je mají všude i v Tesco atd..

Aji držím palce!! :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
denisa31: Ahoj deni, já ten Lochotín nemůžu najít, to se to vymazalo, nebo jakpa? :unamused: A vítáme tě tady.
wwerca: To mi povídej, vždy je za co peníze utratit. Je toho hodně k šetření, ale to asi celý život. A plánujete se časem odstěhovat do svého? Určitě je výhoda takto ušetřit na nájmu!
aji: dej vědět, jak jsi dopadla!
flapi: Zkus to někde na netu, a přivezou ti ji až pod nos :wink:
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak horm. profil mám v pohodě, stejně tak štítku, ale na výsledky chlamydií si musim ještě počkat, budou snad příští týden. Nasadila mi na 3 měsíce Clostilbegyt, na březen mám vypsaný papíry na folikulometrii, a kdyby se pořád nedařilo, tak mě v dubnu čekají pregnylový injekce. Takže uvidim, jestli se už konečně zadaří :confused:

denis, joodi díky moc :dizzy_face:

Ještě se chci zeptat, neznáte některá MUDr. Reichlovou??? Měla bych se k ní na konci února objednat na tu folikulometrii, ale vůbec nevim, kde sídlí a na netu jsem to nenašla :rolling_eyes: :fearful: A Mudry jsem se zapomněla zeptat :confounded:
22. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
aji: Teda to jsou peripetie...Budu držet palce aby to vyšlo...
22. led 2010 v 09:56  • Odpověz
sirael: ani mi nemluv. Včera, když jsem to řikala polovičce, tak řikal, že doufá, že za to, jaký mám s otěhotněním problémy, budeme mít apoň mimi, který bude klidný a bude prej spát celou noc :grinning: Probděné noci jsou noční můrou mojí polovičky :sweat_smile: :grinning: On je totiž úplně "nepoužitelnej", když se pořádně nevyspí.....
22. led 2010 v 10:21  • Odpověz
sirael: děkuju, snažím se neztrácet naději, ale někdy mi to přijde nekonečný :rolling_eyes: V tomhle závidím romským spoluobčankám, který s otěhotněním rozhodně problém nemají :angry: :angry: :angry:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Aji: Reichlová sídlí ve Škrétovce. Myslím že 3.patro, ale tím si nejsem jistá. Byla jsem tam jednou na UTZ.
22. led 2010 v 10:25  • Odpověz
flapi: děkuju, teďka jsem to našla ve starších Zlatých stránkách. Je to Medika Centrum ve Skrétovce, sedí tam víc gyndařů, ale já mám papír k ní, tak jí někdy v únoru zavolám.
Jinak jsem si právě přinesla z lékárny krabičky s Clostíkem, tak od příštího cyklu začnu zobat :sweat_smile:

Jdu dodělat papíry a vyrazím domů. Užijte si víkend :wink: :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
sirael: určitě by jsme chtěli pořídit, bud baráček společnej s tchánovcama, my by měli horní patro, takže by jsme měli nějaké soukromí a nebo zůstaneme v bytě a koupime nějakou chatičku v přírodě na víkendy :slight_smile:

aji: to je něco s cigánkama, dítě chtějí jenom pro peníze a mají ho hned i deset když chtějí, a člověk, který by ho chtěl opravdu z lásky a chtěl by ho proto, aby mu dal všechno na světě, tak o něj takhle musí bojovat a přejít tím vším :frowning2: je to smutný a taky nechápu kde je spravedlnost :angry:
22. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
wwerco: měli jsme v práci jednou cikánku, ročník 1983 a už měla 8 dětí:slight_smile:To jsem trochu pozadu :grinning:
22. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak my už jsme s Elenkou vzhůru od 7.00, taťka dospává je děsně unavenej a to šel spát jako já a v noci nekrmil v 5 a nedával dudlík ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Chlapi nic nevydrží, co?!? :wink: :grinning:

Medvik, tak to je síla :grinning: :grinning: oni jsou fakt jak továrny na děti to je teda něco. Mě by to jako bylo jedno, kdyby je živili jako my ostatní. Ale udělat si 8 dětí aby člověk nemusel dělat a pak říkat, že nemůže dělat, protože má 8 dětí :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
aji: Ony ale často nikdy neberou antikoncepci, to taky udělá své....
Hodně jsem slyšela že pomáhá nesoustředit se na početí příliš.Psychika udělá své.Tolik si pak dítě přeješ, že tělo jakoby "trucuje" že myslíš jen na miminko....potom se dlouho nedaří otěhotnět a je spousta případů, kdy to maminky vzdaly, protože mysleli že to nepůjde(aspoň na chvilku) no a najednou to bylo, ani nevěděly jak....
Přítele chápu, já když nejsem vyspalá, tak jsem taky nepoužitelná, samy od sebe se mi zavírají oči a je to děs....ale myslím, že mi to přejde, až bude potřeba anebo snad budu mít klidné dítko :slight_smile:

wwercaa: To by bylo hezký mít baráček.Tak uvidíte, jak se vše vyvrbí.
23. led 2010 v 19:29  • Odpověz
sirael: já taky slyšela, že čím víc se lidi snaží o mimčo tím víc o tom přemýšlejí a ńedaří se to, kamarádka se snažili, pak otěhotněla a pak o to hned přišla :frowning2: smutný,, no pak začali chystat svadbu aby měla důvod k radosti a na potrat nemyslela a nakonec tým myslením na svadbu otěhotněla a čekají mimčo, takže na svadbě bude s bříškem :slight_smile:
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
holčiny mám nový albíčko :slight_smile: mrkněte :wink:
25. led 2010 v 16:55  • Odpověz
werco: krásný, kdo vás fotil?
25. led 2010 v 18:56  • Odpověz
foto ČERNÝ v Božkově, můžu ho jen doporučit, cítila jsem se tam tak uvolněně, prostě to pro nás byla spíš zábava :slight_smile: opravdu příjemný lidé :wink: stránka je - cernyfoto.cz
25. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.