• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
denisa:víme, bude to kluk. Jenom to tam nechci mít napsaný. Měla jsem i bohatší album, ale protože to pak najednou určitý lidi věděli dív, než mi jim to stačili oznámit, tak jsem to zkrouhla :frowning2: V textu se to ztratí...
29. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Medvik, jo jde i otočit, malá zatím kouká na mě.
Flapi, chápu :unamused: jsem si říkala, že jsi asi jedna z mála, co vydrží čekat na překvápko :grinning:
29. led 2010 v 11:20  • Odpověz
denisa: jo, tak to je super :wink: A je skvělé, že jsi pro ni zatím ten nejzajímavější objekt :dizzy_face:
flapi: tak tohle znám, už se mi to tu taky párkrát stalo, i proto mám jiný nick než jsem měla na beremese :frowning2:
29. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Holkýý, ahojky, já nějak nestíhám diskutovat :sweat_smile: Ale v duchu jsem tady s váma :grinning: tak pááá :grinning: a jedeme na víkend pryč, tak se stavím v pondělí :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nějak to za váma nestíhám, měla jsem rušný týden, ted hodně jezdím, v týdnu jsem byla 4-krát, pak do toho úřady, doktoři,,,ufff konečně aspon víkend volnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak holky, jsem tak ráda :slight_smile: v pátek jsme byly s kyčlema, super, vše ok, už tam nemusíme :slight_smile:

flapi: koukám, že se ti to kráti, za chviličku ho budeš mít v náručí toho mrnouska maličkýho, určitě se nevíš dočkat :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
30. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
30. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
wwercaa: jj, letí to strašně. Ale snad tam ten měsíc ještě vydrží :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
ted jsme se vratily z kontroly kycli ve fakultce. To byl teda zazitek... Nejdriv me sprdla baba ve vytahu, co ho ridila - ja si ji nevsimla a zmackla jsem si patro a ona na me vyjela, ze si to nemuzu mackat sama, kdyz je tam ona, pry si to mam precist venku, ze je to tam napsane... Ja se vlekla s autosedackou a koukala jsem, aby mi vytah neujel, tak fakt nemuzu cist vsechny lejstra okolo na zdi. No pak jsem prisla na ortopedii, tam narvano, aspon 20 lidi. Asi 20min jsme tam cekali, nez vylezla sestra a nastesti teda vzala nas maminy s miminkama hned dovnotr, alwe rekla, ze nas porodnice objednala na blby den, ze dnes miminka nedelaji a ze by nas mela spravne poslat domu... Celkem jsme tam byli 1,5hod. A Honzik byl prekvapive uplne zlaticko. I v aute hned usnul, tak to mam radost, to muzem v klidu vyrazit k rodicum...

denisa: A jak jste s Quatrem spokojeni? Ja o nem taky uvazovala, ale pak vyhral verano kvuli te korbicce - casto ji pouizivam i doma jako kolibku nebo na odlozeni v kuchyni, kdyz varim...
1. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
tygrous: no jo, oni mají miminka myslím ve středu. Škoda, že vás neobjednali správně, my teď ve středu taky jdeme.
Tak se Honzík zklidňuje?
1. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
tygrous, s quatrem jsem spokojená, i když jako každý kočár má své mouchy, hluboká korba super, na sporťáku už bych pár věcí změnila, ale za ty prachy si myslim, že je to super kočár
1. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
medvik: priste mame prijit v utery :grinning: Honzik je nekdy uplne v poho, jako treba dnes. a pak ma dny, kdy furt rve... ale celkove se to lepsi :wink:

deni: sportak jeste vyzkouseny nemam, zda se mi trochu maly, no, uvidime v lete...za rok asi poridim golfky...

pouzivate nektera satek? ja to zkousela v sestinedeli a to nam neslo, byl desne zkrouceny. ted ho tam uz uvazu docela dobre, ale rve uz pri nandavani dovnitr. a kolibka nam nejde, protoze se mi tam cely nasponuje :frowning2: tolik by mi to pomohlo, kdybych mela obe ruce volne :sweat_smile:
1. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
tygrous: jo, šátek jsme používaly, bylo to fajn, i mi tam usnula a dokonce jsme zvládly i nakoupit v obchodě:slight_smile: Chce to trénink, stačí chvíli, ale každý den. Teď ho Zuzka už nechce, tak máme ergonomické nosítko
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tygrous: tak ani mi z tyma výtahama neříkej, jednou jsme na něj čekali půl hodiny a odted to dáme do 9. patra pěšky, čekali jsme na výtah, myslím po šestinedělí to bylo a s náma čekali ještě další 2 maminky s miminama, výtah narvaný důchodcema, přítel měl toho dost tak jsme vyběhli nahoru pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: maminky tam zůstali a čekali dál, pak jsme odcházeli, Davídek už po kontrole oblečenej, my odjížděli a ty maminky co dole čekali na výtah ještě jenmom přišli, takže odvtedy ho chytneme já za jednu stranu autosedačky, přítel za druhou a jdeme, sice z jazykama u podlahy ale přece :grinning:

my šáteček nepoužívali, nebyl nutný, no ikdyž je praktický :wink:

flapi: tak snad do termínu zůstaneš celá, moc ti to přeji, já se nejvíc ze všeho děsila, že bubu přenášet, ale naštěstí jsem to stihla 4 dny pred termínem,, děsila mě ta čekárna na Locháči, to by jsem musela tam pořád běhat na kontrolu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsem se tu zase chvíli neobjevila.Co je nového? :wink:
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj sirael. Nového skoro nic, jen že je tu další diskuze - Plzeň 2010. Teď se s Plzní roztrhl pytel. Jak to jde v práci?
3. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
Vážně?Přitom tady je to takové rodinné :slight_smile:
V práci mě to nějak trápí, ale co se dá dělat :confounded:
5. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
sirael: A co se děje?Moc práce?Nebo Tě trápí to dojíždění?
5. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
medvik: To by bylo nejmenší.Ale nastavili nám dress code, teď jen čekáme, kdy to propukne.Navíc tu nějak přibývá starostí a jsem z toho dost vyčerpaná.
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
tak to mě mrzí :frowning2: Ještě že se aspoň blíží jaro, to bude všechno veselejší.
5. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
To jo, ze zimy už mám špatnou náladu, nějak mi letos přijde dlouhá, přitom je jen únor...
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
A jak by mělo vypadat Tvé pracovní oblečení?
5. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
doteď chodíme normálně, ale pak by to mělo být sako, nějaká halenka a neformální kalhoty či sukně...
5. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
tedy formální :grinning:
5. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
takže to budeš muset tahat sebou, aby ses cestou nepomačkala. No já jsem vlastně měla taky dress code :grinning:.
5. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
nene, máme tady místnost na převlíkání atd.Budu jak dement jezdit z Plzně ve svém-čili užiju oblečení jen na cestu busem :grinning: a pak hezky šup šup do mundůru a pak zase šupajdy zpátky :grinning:
5. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
no já to chápu, ale prát vám to tam asi nebudou, tak to potáhneš v tašce autobusem, ne,
5. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
medvik: Jo takhle.To pochopitelně.Z toho jsem nejvíc nadšená, budu nosit něco co nesnáším, co se mi nelíbí a ještě to tahat :grinning:
5. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:

sirael: a jakou práci děláš, hmm?¨

medvik: dej pokoj, já už bych chtěla teplíčko, zima zabíjí, Davídek má už podruhé rýmu, chudáček :cry: a co Zuzka je zdravá??...chci jaroooo
5. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
wwerco: no však já se na jaro těším, hlavně že nebudu muset malou tolik navlíkat a budeme už moct do sporťáku a šup na kávičku na zahrádky... :grinning: :dizzy_face: No Zuzka má trochu rýmu, jak pořád chodíme z tepla do zimy. Ale nic velkého.
5. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.